Uzticība

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Sveikas! :-)
Vajadzētu padomu- vai ir iespējams kādam pierādīt, ka NEESI viņu krāpusi?
Mans puisis pašlaik ir apsēsts ar domu, ka esmu viņu nokrāpusi, jo redz Jaunā gada ballē man uzmācās piedzēries tips, kuram tiešām pateicu skaidru un gaišu "Nē". Šo nelielo incidentu neviens cits neredzēja, tātad "es tikai melojot, ka neļāvos". Pati šo loģiku neizprotu, bet negribās, lai dēļ tāda stulbuma arī attiecības izjūk, kopumā viss mums super. Tagad man ir 2 dienas laika, lai "pierādītu, ka nekrāpu, nekontaktējoties ar to puisi" un nezinu, kur likties.
Vai man vienai šķiet, ka tas ir neizsakāms stulbums un vai to vispār ir iespējams izdarīt?:-|
08.06.2015 10:00 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Par tiem telefona nr bija tā. Viņš jautā, kāpēc man viņus vajag, es teicu, ka vienkārši stāv no veciem laikiem. Mazlet dīvaini uz mani paskatījās un tas arī viss. Pēc tā reizes, pati uz savu roku izdzēsu, lai mazāk pārpratumi.
Jo ļoti nepatīk tās visas stuācijas kas izveidojas.
08.06.2015 12:31 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
LiepasJaunkundze

Protams, tās visas lietas liekas normālas, jo tu dzīvo ar domu un tā, lai nerastos kašķi, lai tu lieki nekontaktētos ar kādu un neizraisītu tādu situāciju, kas princim atkal liktu pārprast. Tad tā liekas norma un ikdiena, bet vēlāk gan sapratīsi, vismaz ceru, ka pienāks tāds brīdis, kas liks saprast, ka tā nav norma un ka tās ir slimas attiecības, kuras bojā dzīvi.

Vismaz mans to ir sapratis un domāju, ka viņam pat ir kauns par to gadu un savu uzvedību, bet man tagad arī ir lielāka saprašana un prāts - vairs neko tādu nepieļaušu un labāk, lai salauzta sirds kā būšu kādam kājslauķa un marionetes vietā un iešu pazemoties, tikai, lai nebūtu greizsirdība... Tas nevienam nav vajadzīgs.
08.06.2015 12:38 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Mans saka, ka pucēties varu citādi, ar meikapu, ar matu salokošanu, nagu lakām. Arī izgriezumi nedrīkst būt lieli.
Laikam jau Liliii taisnība, būtu ļoti skumji, ja nākotnē nāktos šo nožēlot. :-(
Par numuriem arī kopīgi izskatījām, bija jau taisnība, lielāko daļu nr man nevajadzēja, bet dažu draugu numuri bija, nu žēl, tagad esmu palikusi ar 2 draudzenēm un viņam nepatīk, kad kontaktējos ar tām pašām.:-/
08.06.2015 12:39 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.02.2015
Liliii, viņš ir sapratis un viņam jau ir kauns, bet vienkārši kaut kā vienmēr par to aizsviļas. :D
Wow,jutos pārsteigta. tikko nesāka traci, kaut kas ar wpp nav, jo rāda, ka esmu on, kaut arī telefonu azbloķēju. :-D
08.06.2015 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
andie, un cik ilgi tev tas murgs vilkās?

Pats pirmais daudzsēriju murgs vilkās visu attiecību laiku, gadu ,šķiet, protams, ar pārtraukumiem ,nebija ,ka visu laiku man šādi brauc augumā, bet līdz ko kāds ne tā paskatījās ,tā VISS maisam gali vaļā ,sapratu ,ka nav ko vairs vilkt kaķi aiz astes.
08.06.2015 13:05 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
andie, šausmas.:-( Tiešām nesaprotu, ko iesākt. Ja šķirsimies, nu sirds man būs salauzta, ir jūtas spēcīgas. Un kopumā jau ir laimīgi ar viņu, smejamies, ejam, braucam, visu ko kopā darām. Pat varu paciest kontroli par telefonu un svārkiem. Bet nu kā lai kaut ko pierāda, domāju tā un šā, nu nenāk nekas sakarīgs prātā, stulbums kaut kāds. Runāju priekšā pakaļā, neklausās un viss, kā zirgs ar klapēm uzliktām tik savu maļ.:-|
08.06.2015 13:17 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Vienalga, ka mīli, bet ja viss, ko tu viņam saki, viņam liekas meli, tad viņam ir kaut kas jāpārdomā. Nevis mēģini atrast veidu kā pierādīt, bet pasaki, ka ja viņš patiešām tev uzticētos un mīlētu, tad viņam tavi vārdi nebūtu jāapšauba. Pasaki, lai viņš pats padomā par to, ko teici un viņa rīcību un aizej prom (ne pamet, vienkārši aizej prom no vietas, kur satikāties). Būs viņš šoka stāvoklī, ka tu aizej prom un sāks domāt citādāk, jo būs apziņa ka var tevi zaudēt. Viņš tevi cenšas padarīt par vainīgu situācijā, kurā tu it nemaz neesi vainīga un mīlestība jau nav tas faktors, kas tev liek pazemoties cita priekšā. Kā nekā viņš arī tavu prestižu bojā citiem sakot, ka tu esi viņu krāpusi. Pastāvi par sevi :)
08.06.2015 13:36 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Viņš nosaka, kādi Tev var būt izgriezumi, svārku garumi, liek izdzēst telefona kontakstus, pārbauda ar ko saraksties, apsūdz krāpšanā, un Tu vēl nesaproti, ko darīt. Viņš tak izklausās slims, un tādas attiecības NAV normālas. Vai tiešām Tu vēlies pavadīt savu dzīvi ar šādu "vīrieti"?

Es jau sen tādu būtu pametusi, un necenstos neko pierādīt. Lai tak runā, ko grib - tas parāda viņa stulbumu, ne tavu.
08.06.2015 13:40 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Reāli cirvji draugi jums ir Liepas jaunkundz un Žizele. Slimīga greizsirdība nav ārstējama un jūs abus mentāli nogalinās.
Liepa - a Tu pasaki, ka viņu pašu redzēji krāpjam, ka Tu visu zinu utt. Redzēs, ko viņš teiks, jo pats ir krāpējs.
08.06.2015 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Elīnna, mana situācija tik traka nebija ,kā tev ,jo manu izskatu vai ģerbšanos, lai kā var būt nepatika, bet ne reizi neatļāvās koriģēt, kā arī nekontrolēja ar ko es kontaktējos, kādi numuri manā telefonā ir, bija tie greizsirdības uzplūdi periodiski, kādu laiku miers, viss forši, viss notiek, un tad iestās TAS moments, vnk slimīga doma, ka es krāpju, manas sarakstes telefona pārskatīja, skype, FB visur, kur varēja tikt klāt, pat man aiz muguras, tas bija pēdējais piliens manai iecietībai, nomainīju visur paroles, uzliku telefonam atbloķēšanu tikai ar paroli, un tad sākās TĀDA vētra,neko ,paņēmu un aizgāju.
08.06.2015 14:18 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu man radās sajūta, ka tam čalim nu točna nav viss ar galvu kārtībā. Var jau būt aizdomīgs un greizsirdīgs, bet šeit jau pat sāk aizrādīt cik gariem ir jābūt svārkiem???? :-O:-O:-O
Nu tādā gadījumā vai nu paciet un turi muti vai arī liec lietā savu mugurkaulu. Te jau džeks par daudz aizrāvies, ja pat visiem sācis stāstīt, ka tu JAU esi nokrāpusi. :D
Man arī ir sanācis, ka gribēja draugs paķert uz muļķi un uzvest uz šīm krāpšanas tēmām. Es pateicu, ka mana sirdsapziņa ir tīra un man nav par ko uztraukties un ja baigi grib, tad lai iet un meklē, sit un dara vienalga kas ienāk prātā. :D
08.06.2015 15:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
LiepasJaunkundze, man tieši tāpat. Viņa, mana tēta un viņa tēta nr ir vienīgie vīriešu kontakti, kas man ir telefonā. Visi bija jāizdzēš .


Es jau pēc šī pasūtītu ar tekstu, ka Tvaika ielā skumst pēc viņa. Manā telefonā ir ļooti daudz vīriešu numuru, bet tie ir kolēģi, bijušie kursabiedri, draugi, paziņas. Nevaru iedomāties NEVIENU iemeslu, kāpēc man būtu tie jādzēš ārā. Tas ir slimi, ka viņš kaut ko tādu liek darīt un tas ir slimi, ka Tu tam esi piekritusi. Sorry, bet tā ir.
08.06.2015 15:24 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nekas nav jāpierāda! man bija tieši tāda pati situācija, izdomāja cilvēks , ka krapju, pamatojoties uz kkādiem stulbiem faktoriem. Konkrēts mind-fuck.
08.06.2015 15:33 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Reāli cirvji draugi jums ir Liepas jaunkundz un Žizele.

Piekrítu sim viedoklim.

Attiecibaas ir jajutas laimigam, nevis ka cietumniekam. (t)
Pasaki tam puisimm ka pati savaksi pekeles un iesi prom, ja vins neizbeigs Tevi taa terorizeet. Nu kas tas par stulbumu- pieraadiit kaut ko!?
08.06.2015 15:42 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Un liec vinam ari izdzest visus sieviesu numurus no telefona! Redzes, cik stulbi un berniskigi tas ir!
Nav vins Tev nekads tetis. Gerbies, ka gribi. Zvani, kam gribi.
Ja netic, ka esi uzticiga, nav Tevi pelnijis...
08.06.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
lai tas čalis ieslēdz tevi pagrabā pilnam komplektam!
08.06.2015 15:53 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
lapsīgā, es jau teicu, ka, ja man jādzēš, lai šis ar izdzēš. Viņš to arī izdarīja vispār bez iebildumiem. :-D
08.06.2015 15:54 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Godīgi sakot, jābrīnās, ar kādiem idiotiem sievietes spēj būt kopā, tikai tādēļ, lai nebūtu vienas. Domāju, ka nekādas dižās jūtas tur nav, psiholoģiskie teroristi un despoti māk "upurus" pakļaut tā, ka viņi uzskata, ka vieniem dzīve būtu neiespējama.
08.06.2015 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
man tikai viens jautājums rodas- ja neviens neredzēja, ka čalis Tev uzmācās, kā to zin tavējais? pati pateici, zinot, ka šamais ir tik greizsirdīgs???
08.06.2015 16:26 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Neuzskatu sevi par pakļautu, jo absolūti nedomāju, ka dzīve bez viņa ir neiespējama. Vienkārši esmu šokā, viss bija kārtībā, un tagad pēdējā mēnešā laikā tie kontakti, par svārkiem, šausmīga kontrole, pēdējās dienās vispār par to krāpšanu. Laikam esmu ļoti naiva, bet gribētos visu sakārtot. Bet nezinu, cik iespējami tas ir.
krāsa, pati izpļurkstējos, jā. Totāli netīšām tas sanāca. Un it kā viss bija ok, iestāstīju, ka nekā nebija, bet še tev, atkal sākās. Neizprotu.:-|
08.06.2015 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits