Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Burvīga auguma vārdā

 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Sveikas dāmas!

Nedaudz pastāstīšu par sevi. Esmu pavisam jauna, bet neskatoties uz to mans prāta līmenis un zināšanas veselības un sporta jomā ir visai augstas. Un Tomēr mēs vienmēr varam mācīties un mācīties, un zinot to cik anatomija ir plaša, fitness pavisma noteikti vēl plašāks jēdziens, tad uz visu pamatu manas zināšanas ir tikai viens smilšu grauds veselā mucā. Esmu neliela māksliniece, un iepriekš esmu mācijusies mākslas jomā kurā ļoti nepieciešama saskarsme, tādēļ esmu ļoti sirsnīga, saprotoša... un tomēr, pa visu šo laiku esmu iepazinusi ļoti daudz sportisku cilvēku, zinātājus, trenerus, diatologus, bet tikai viens mani tā līdz galam ir fascinē. Un pavisam nesen es viņu lūdzu, lai viņš mani paņem kā savu audzēkni. Kāpēc? viņš ir bokseris, līdz ar to viņa pieeja darbam ir skarba, smaga un ļoti disciplinēta, un pareiza. Tātad papildus savām mācībām, kas sāksies septembrī, darbam, un plašajam klāstam no interviju lasīšanām, grāmatām, video, citu cilvēku pieredzēm, biogrāfijām, žurnāliem (reizēm tur visādas muļķības sarakstītas) lasīšanas, mani vēl apmācīs smagi, un stingri, ļoti zinoš cilvēks

šeit iepriekš jau rakstīju, ka meklēju meitenes treniņiem, jā gāja labi, meitenes malači, progress virzas uz priekšu un es ļoti ceru, ka meitenes arī bez manis būs vēl aiz vien ieinteresētas un pašas nāks, drīs trenēsies. Tomēr secināju, ka lai sākumā mācītos, un gūtu maksimālu pieredzi ir jāstrādā pa vienam cilvēkam. Un To es vēlos jums piedāvāt.

Nu mēs nonākam pie galvenā. Ko mēs darīsim?
Uzreiz vēlos pieminēt, ka tas viss ir pilnīgi BEZMAKSAS! Lai būtu strādāt vieglāk un gūtu pēc iespējas augstākus rezultātus ņemšu tikai vienu meiteni, kurai ir jābūt vismaz 18 gadīgai, ar labu veselību un nopietnu gribasspēku. Mēs strādāsim cītīgi ar uzturu, kas notekti nebūs gramu skaitīšana, bet gan domāšana, ko mēs edam, un noteikti līdz ar to arī pamatošu kāpēc tieši tā, tāpēc arī meitene gūs priekštatu par to, kā ir labāk, kā ir sliktāk. Sastādīšu konkrētu plānu, kas ir jaizpilda saistībā ar treniņiem, bet piebildīšu, ka tā nav spīdzināšanas lieta -ne uzturā, ne treniņā, protams būs jāparvar daudz, un tas liksies šausmīgi smagi, bet tad kad gūsi rezultātus, sapratīsi, ka tā nav spēdzināšana, bet gan smags darbs, lai justu pārliecinātību par sevi. Un mēs tiksiemies divatā - strādāsim, treniņos, individuāli ar lielu slodzi, bet tu sapratīsi, ka tu spēj! Tāpēc Meitenei vēlams būt no Rīgas, un vēl ieteicamāk, ja viņa atrodas kaut kur imantas, iļģuciema, zolitudes, spices rajonā. Es būšu jūsu atbalsta plec, princips ir apmēram tāds, ka es kļūstu par jūsu draudzeni, jo ikviena lieta, kura noris tavā dzīvē, ietekmē arī rezultātus treniņā, man gan ir vieglāk motivēt tevi, gan saprast, kāpēc Tev nav spēka, vēlmes, tāpēc liels pozitīvs pluss būs, ja būsi atklāta.

Es zinu, ka man rakstīs ļoti daudz, daudz meiteņu, jo tomēr ārā spīd saule un nu mēs katrs pie sevis piedomājam daudz vairāk nekā ziemā. Tāpēc Es ļoti priecāšos, ja katra no jums uzrakstīs tādu kā motivācijas vēstuli man. Iekļaujot to, lai es saprotu kāda apmēram ir tava veselība, vielmaiņa, cik viegli pieņemies svarā, kāds ir tavs mērķis, cik daudz laika esi gatava sniegt, cik daudz atrunu parasti atrodi, lai uz to netiektos un ko iepriekš esi darijusi lietas labā. Un būtu ieteicams ja jūs pateiktu arī savu vecumu, kur jūs dzīvojat, atsūtītu šī brīža bildi un savu mērķa bildi.

Lūgums interesantus uzrakstīt man privātu vēstuli ar ziņu, ka vēlas pieteikties, un Es atrakstīšu, kā mani atras FB, kur uzrakstīt šo motivācijas vēstuli.
30.05.2015 10:47 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Piedodiet meitenes, ka tik gari raksts sanāca, bet ceru, ka lasīsiet pacietība ir svarīga:-D
30.05.2015 10:48 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Esmu pavisam jauna, bet neskatoties uz to mans prāta līmenis un zināšanas veselības un sporta jomā ir visai augstas.
graaarrgh reāli kaitina šitie "lai gan tik jauna, bet nu toč ļoti gudra, tici uz vārda", uzreiz nosita man dajebkādu motivāciju savu fitnesa/ uztura stulbumu tev kaut kā pamatot.
30.05.2015 11:02 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
uz visu pamatu manas zināšanas ir tikai viens smilšu grauds veselā mucā.
30.05.2015 11:03 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Cik par to jāmaksā visu, ir mans jautājums.
30.05.2015 11:23 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Uzreiz vēlos pieminēt, ka tas viss ir pilnīgi BEZMAKSAS!


Tak vienreiz izlasiet ar, ko šeit kāds uzraksta!
30.05.2015 11:27 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Uzreiz vēlos pieminēt, ka tas viss ir pilnīgi BEZMAKSAS!

cena jau minēta :)

gribētu saņemties un pieteikties, bet neesmu no Rīgas, kas apgrūtina situāciju. nu tā pat, veiksmes tev un tievētājai!
30.05.2015 11:29 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
bet tu esi to visu pashmacibas cela macijusies? nekada sertifikata tev nemaz nav?
30.05.2015 11:44 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
lionne, tev PM.
30.05.2015 11:46 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Artemzija, Tu Tu gribēji manu bakalaura darbu labot, ja pat te forumā nemāki izlasīt ierakstu ar skaidriem faktiem, smieklīgi.
30.05.2015 11:47 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
lionne, Tev PM ;-)
30.05.2015 12:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tak vienreiz izlasiet ar, ko šeit kāds uzraksta!


Novēroju to ne tikai forumā, bet dzīvē vispār. Cilvēkiem var salikt visu info uz paplātes, bet.. rezultātā pšiks viens būs.
30.05.2015 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 29.01.2009
Tiek izteikts, manuprāt, lielisks bezmaksas piedāvājums, bet vienalga atradīsies kāds, kuram te kaut ko vajag negatīvu ierakstīt, tā vietā, lai vnk noignorētu un nevairotu negatīvismu :(. Būtu es tuvāk, noteikti izmantotu šādu iespēju.Un uzskatu, ka tas ir baigi forši,ka cilvēks pats mācoties cenšas motivēt citus.
30.05.2015 14:51 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
bet tu esi to visu pashmacibas cela macijusies? nekada sertifikata tev nemaz nav?


Būšu pavisam atklāta, jā, sertifikāta nav, grāmatas ir lasītas neskaitāmas, internets pārakņāts pat dziļākajos nostūros, varētu teikt, ka pašmācību ceļā, bet ne grāmatām un internetu es tik un tā neuzņemtos tik lielu atbaldību - par kāda veselību. Tāpēc droši varu teikt, ka vairķa esmu mācijusies no sevis pieļautām kļūdām un no sportistiem, pasniedzējiem, kurus pazīstu. Nekur arī neapstāšos, turpināšu augt un mācīties.
30.05.2015 19:39 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Antigone, neuztraucies par mani, uztraucies par sevi. :) Ātrumā pārskrēju pāri tekstam, tāpēc tāds jautājums.
30.05.2015 19:48 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Tiek izteikts, manuprāt, lielisks bezmaksas piedāvājums, bet vienalga atradīsies kāds, kuram te kaut ko vajag negatīvu ierakstīt, tā vietā, lai vnk noignorētu un nevairotu negatīvismu


Tas ir pavisam normāli, un mani tas nekādā veidā neizbrīna :-) Jo šī ir interneta vide, bet realitātē cilvēkiem sniedzot to pozitīvo palīdzību, ļoti daudz cilvēku tomēr sāk atbalstīt, lai gan ,protams, arī es esmu saskārusies ar cilvēkiem, kas to izmanto. Es saku tiešām mizīgu paldies katrai meitenei, kura pie mani patiešām ir griezusies pēc palīdzības, un katram sportiskajam vīrietim(arī iesācējiem) , kuru esmu satikusi, jo gandrīz ikviens pat neapzināti, man liek nepadoties. Un tad, kad nākas dzirdēt negatīvus vārdus, tas liek saprast, ka tomēr virzos uz augšu, jo tiem man vairs galīgi neinteresē.
30.05.2015 19:49 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Nesākat strīdēties par vienu jautājumu :D
30.05.2015 19:50 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
Tak tā nav viņa, es viņu FB apskatījos, nesen ielikta bilde, draugi ļoti maz, un dr.lv un citos protālos vispār tāda (vards-uzvards) nav.

Kādēļ, Tu- lionne, veido fuck profilu, un tad nu tēlo kko ? ;-) Lai nu kā, es varu atkost cilvēkus.
30.05.2015 20:27 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
varu - * māku
30.05.2015 20:28 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Minkypelly - :-D:-D:-D
30.05.2015 20:52 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Droši meitenes rakstat. Pat, ja es zinu, ka man raksta meitenes, kuras teksim uz šo"projektu" netiek, bet zinu, ka varu palīdzēt, tad es to noteikti daru.
30.05.2015 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits