30.maija bezteema

 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Labriit, daamas!
Kaadi plaani shodienai? :-)
30.05.2015 07:43 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Izlasi vēlreiz savus komentārus un padomā, vai tiešām nečīksti.
Tu esi forša sieviete, cep lieliskas kūkas, esi laba māte, bet nu bāc... sieviete saņemies un sāc kaut ko mainīt savā dzīvē, ja esi tik nelaimīga, meklē cēloņus tam (iespējams, problēma nav dzīvesvietā), viss ir tikai Tavās rokās!!!
Lai Tev veicās un iegūsti iekšējo mieru un labsajūtu.
30.05.2015 21:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es tak nečīkstu !!!
30.05.2015 21:12 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Marīī, ja Tev būtu bijusi veselības apdrošināšana nekādās garās rindās Tev nebūtu jāgaida un par dzemdībām nebūtu jāmaksā tādas summas. Ja nav apdrošināšana - tad maksā, par to nav jāčīkst, tā ir Vācijā un tas ir normāli.
Apdrošināšana pat ja nekur nestrādā maksā 140euro/mēnesī, kas nav nemaz tik daudz, ja regulāri apmeklē ārstus.
30.05.2015 21:08 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
já, Maríí, ja neesi laimíga tur, kur esi, tad jábrauc tur, kur búsi laimíga. man atkal labi ir te, un labi ir LV....bet nu tá ká víram LV vairs neviena nav tad vinjsh grib dzívot te, un es samierinos 2 reizes gadá ciemoties pie radiem LV... LV ir manas míljas májas, un tás tádas paliks vienmér
30.05.2015 20:44 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vispār Latvija ir ļoti forša, svētki ir satriecoši skaisti, tradīcijas, cilvēki, daba.. viss ir tik forši! (l) āāā gribu uz zaļumballi! Pagājšgad visu vasaru biju Latvijā, tik forši bija! 8-)

Vācijā,jā.. es kad paliku stāvoklī, tad visur ,kur zvanijām , teica,ka jāgaida 4-6 mēneši līdz vizītei :D Tad nu es gāju uz privāto klīniku un maksāju 150-200 eiro par 1 vizīti. Mēnesī 2x sākumā bija jāiet. Dzemdēt arī Vācijā maksājot ap 6000, ja nav tur kaut kada apdrošināšana vai kas. Anglijā viss ir bezmaksas, zāles daudzas dod bezmaksas, kontracepcija bezmaksas. Un atkal es salīdzinu, upssss :D
30.05.2015 20:15 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
politika, mūžīgi jaunie likumi,kas cenšas apgrūtināt cilvēku dzīves, medicīna, cilvēku attieksme, galvenokārt.


Nav viss tik mells kā to mālē.
Vai tad tā nav arī citās valstīs? Citu valstu iedzīvotāji to saka bieži vien par savām valstīm ar, tā vienkārši ir pieņēmts, cilvēki apspriež iekšējās valsts lietas.
Kas tad tāds politikā Latvijā? daudzās valstīs tā ir. Latvijā salīdzinoši vēl ok. Kas notiek Grieķijā, Itālijas politika, Spānijā, Anglijā būs balsošana vai paliks EU, un tā var turpināt, nepinot Ukrainu un galējos ariantus. ja skatās citu valstu ziņas, vai ir dzīvots, tad savādāks iespaids. Tai pašā Vācijā, politiskās cīņas,nesaskaņas, streiki utt.
Medicīna. Ok, nav obligātā veselības apdrošināšana. Bet visi var doties pie ārsta. Ir pieejami arī labi speciālisti. Ir jāgaida rindās, bet tajā pašā Vācijā,kaut ar savu apdrošināšanu (obligāto,ne privāto) vari gaidīt vizīti savus 4 mēnešus. Kāda veselības sistēma ir ASV, Brazīlijā.
Nepatīk parasti salīdzināt un z lietām saktīties, kā tik citur sliktāk,
bet vienozīmīgi, Latvija nav tā sliktākā vieta kur dzīvot. ( un ati nedzīvoju :D , bet viss var mainīties)
Ir tik daudzi plusi,
kautvai mazāk frīki, visādi jukušie.
Labas kvalitātes pārtika, nav tā milzu masu produkcija, un audzētavas.

Un, manuprāt,forši cilvēki, gudri un izglītoti. ( nespriežu vadoties pēc cosmo lasītā, bet gan ko es dzīē piedzīvoju),


Kas tieši nepatīk cilvēku attiesmē, bieži šeit lasu un nevaru saprast?
katru reizi ierodoties Latvijā man ir labāki un labāki iespaidi.
Te Vācijā arī cilvēki nestaigā plašā smaidā cauru dienu, ne vienmēr atsaucīgi, iedomīgi utt.
Tāpat saulainajā Itālijā, cilvēki ne visu dienu staigā smaidīdami, jā dzīvo vairāk čill dzīvesveidu, atpūšās, bet tajā paš laikā ir bieži vien vienaldzīgi pret daudzāmlietām.
Jāāā, kad ir ceļojums, viss liekas lieliski un fantastiski, jo daudz uzturas tūristiskās vietās, kur visi tūristi ir laimīgi,pirecīgi,jo izbauda skaitu ceļojumu un atmosfēru, atvaļinājumu, ceļojums udod pozitīvas izjūtas. bet dzīvojot ikdienu būs cita aina,un reālāks skatījums.
Cilvēki jauki, jautri, izpalīdzīgi, patiesi.
Man nav vajadzīgi feikie smaidiņi un pieklājības kā iet, kaut negaidu nemaz atbildi, ja tad no sird un patiesi.

Mani ārzemju draugi vienmērbija sajsmāLatvijā, Rīgā. Kamēr es dzīvoju pati Latvijā, nesapratu par ko viņi jūsmo.
Tagad pati vairākās vietās padzīvojusi un pa pasauli paceļojusi, saprotu to burvību un skaistumu(l):-D
30.05.2015 20:09 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Marīī, neapskaužu! :D
30.05.2015 20:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Zakjis*, man arī tīrīšanā neatsverams palīgs ir vīns, jo vīrs īpaši nepalīdz. Šobrīd ļoooti gribu māju, bet tagad sāku domāt, vai visas tās platības tīrīšana nāks par labu manai veselībai...:-D
30.05.2015 19:58 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Es lasu, ko raksta Marīī un pilnīgi redzu, ka es rakstītu tieši to pašu, ja beidzot ļautos aizbraukt no Latvijas. Dzīvojot te nemitīgi nomāc domas par to, kā būtu, ja dzīvotu kaut kur citur; par to, ka te jau viss slikti, visi nelaimīgi, darba nav, algas nav, bet vot tur- kaut kur- gan tā nav, citur zāle ir zaļāka un debesis zilākas. Bet patiesībā jau tepat vien viss ir diezgan jauki un labi, ja tā dzīve sāk sakārtoties un, kas man pats galvenais, te ir ģimene un tuvinieki.
30.05.2015 19:58 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Zaķi, es viena pati tīru 4 istabu māju un man ir bērns, kas staigā pakaļ un visu jauc :D :D :D tāpēc izskatās,ka es mājās neko nedaru :D
30.05.2015 19:57 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Gribas paklausīties ko pozitīvu! pastāstat, kas mieklīgs šodien jums atgadījies!
30.05.2015 19:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Marī, ja gribas mājās, tad jābrauc mājās. Citādi visu laiku sanāk dzīvot tādā nākotnes režīmā, gaidīt kaut ko. Nebūs tā, ka ir tur, būs citādāk, bet iespējams pat labāk, kā saka, savās mājās pat sienas palīdz. :-)
30.05.2015 19:55 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Marissai - es arī nemanu, kur visas tās briesmas Latvijā ir...

Uffff... izšrubēju dzīvokli un kārtējo reizi sapratu, ka es galīgi negribu māju... Tur tak tik daudz jātīra.. Noooo, es esmu sliņķis. Bez viņķeļa atbalsta nebūtu tikusi galā. :D
30.05.2015 19:54 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
marissa, taisnība jau tev ir, ka jāpārstāj sālīdzināt visu. Bet nu ir cilvēki ,kas var dzīvot ārzemēs un ir te laimīgi, bet ir tādi kā mēs... :D :D
30.05.2015 19:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vispār biju iemigusi, pamodos no diezgan briesmīga murga, tagad tāda drusku no realitātes atrauta sajūta, paņemšu suni un aizskriešu uz veikalu pēc vīna. :-)
30.05.2015 19:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nezinu, Marī, ļoti bieži dzirdu, lasu, ka cilvēki sūdzas par attieksmi, situāciju, cilvēkiem Latvijā un nevaru saprast, vai nu man ļoti veicas vai arī es vienkārši vieglāk visu uztveru, jo man tiešām nav nācies sastapties ar visādām šausmām, par kurām citi stāsta.

Vairākkārt sanācis būt slimnīcā, tiesa, neesmu bijusi stāvoklī, bet ir bijušas nopietnas veselības problēmas, vienmēr esmu izārstēta, attieksme normāla, neitrāla, arī citās dzīves jomās nekādu nepārvaramu problēmu nav bijis, neviens man pāri nedara, uz ielas virsū neskrien, veikalos uz mani nelamājas, nekādi likumi man dzīvot netraucē, ja nu vienīgais CSN :D bet tā manis pašas vaina, samaksāju sodus un laimīgi dzīvoju tālāk.

Manuprāt, visa vaina ir salīdzināšanā, ja konkrētas lietas, cilvēku uzvedību salīdzināsi ar to, kā ir citur, nekad nebūs labi, būs problēmas, vienkārši vajag uz to raudzīties bez liekām ekspektācijām, nevajag par kaut ko šausmināties tikai tāpēc, ka kaut kas nenotiek tā, kā tas notiek citur. Jāpieņem, ka te ir tā, kā ir, ne labi, ne slikti, bet vienkārši tā, kā ir. Un nav taču tik slikti, nav no visa jābaidās un par visu jāuztraucas.
30.05.2015 19:43 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
MADasaHATTER jūtu līdzi par kaķenīti. Šodien jau no 12:10 neesmu neko ēdusi. Zāļu diēta. (l)
30.05.2015 19:33 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Madonna, nu tā ir ,jā. Mana dziesma arī nemainīsies,kamēr es būšu dzīvē tikusi tur,kur es gribu būt. :D Protams, labāk jau par to visu klusēt, lai nekristu uz nerviem citiem. Labāk vispār nerunāt.
30.05.2015 19:29 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ufff, laiks rit, bet Marīī dziesma nemainās.
Atminies Vācijas laikus? Kā Tev viss besīja, valodu nezināji, mācīties negribēji. Gribēji uz UK. Bet, lūdzu! Padzīvoji UK. Neliekas atkal pazīstama situācija? Nevajag dzīvot pagātnē, gremdēties sentimentālās apcerēs un lolot augstas ekspektācijas. Ņemot dzīvi tādā veidā , var sanākt vilties gana sāpīgi.
Arī 3h, kamēr dēls ir dārziņā, var izmantot lietderīgi. Autokursi, piemēram. Un Tu cep skaistas kūkas, meklē veidu, kā izvērsties. Nečīksti, tikai, lūdzu! kā jau pati minēji, Tu esi jauna un visa dzīve pie kājām. Tikai atrodi ideju un turies pie tās ;-)
Un kas vēl, nevajag salīdzināt R-eiropas nekustamā īpašuma cenas ar LV. Es vispār būtu gatava māju pa 100 000 nopirkt uzreiz, tas tiešām nav nekas.....
30.05.2015 19:26 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Nav Lv tik traki. Man draudzene arī Anglija nelaimīga.. Viņa grib mājas, puisis, tūlīt jau virs īsti ne.. es jau saku ka jālemj tagad jo pēc kazam drīz jau bebis parādīsies un ko tad..
30.05.2015 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!