30.maija bezteema

 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Labriit, daamas!
Kaadi plaani shodienai? :-)
30.05.2015 07:43 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
politika, mūžīgi jaunie likumi,kas cenšas apgrūtināt cilvēku dzīves, medicīna, cilvēku attieksme, galvenokārt.


Nav viss tik mells kā to mālē.
Vai tad tā nav arī citās valstīs? Citu valstu iedzīvotāji to saka bieži vien par savām valstīm ar, tā vienkārši ir pieņēmts, cilvēki apspriež iekšējās valsts lietas.
Kas tad tāds politikā Latvijā? daudzās valstīs tā ir. Latvijā salīdzinoši vēl ok. Kas notiek Grieķijā, Itālijas politika, Spānijā, Anglijā būs balsošana vai paliks EU, un tā var turpināt, nepinot Ukrainu un galējos ariantus. ja skatās citu valstu ziņas, vai ir dzīvots, tad savādāks iespaids. Tai pašā Vācijā, politiskās cīņas,nesaskaņas, streiki utt.
Medicīna. Ok, nav obligātā veselības apdrošināšana. Bet visi var doties pie ārsta. Ir pieejami arī labi speciālisti. Ir jāgaida rindās, bet tajā pašā Vācijā,kaut ar savu apdrošināšanu (obligāto,ne privāto) vari gaidīt vizīti savus 4 mēnešus. Kāda veselības sistēma ir ASV, Brazīlijā.
Nepatīk parasti salīdzināt un z lietām saktīties, kā tik citur sliktāk,
bet vienozīmīgi, Latvija nav tā sliktākā vieta kur dzīvot. ( un ati nedzīvoju :D , bet viss var mainīties)
Ir tik daudzi plusi,
kautvai mazāk frīki, visādi jukušie.
Labas kvalitātes pārtika, nav tā milzu masu produkcija, un audzētavas.

Un, manuprāt,forši cilvēki, gudri un izglītoti. ( nespriežu vadoties pēc cosmo lasītā, bet gan ko es dzīē piedzīvoju),


Kas tieši nepatīk cilvēku attiesmē, bieži šeit lasu un nevaru saprast?
katru reizi ierodoties Latvijā man ir labāki un labāki iespaidi.
Te Vācijā arī cilvēki nestaigā plašā smaidā cauru dienu, ne vienmēr atsaucīgi, iedomīgi utt.
Tāpat saulainajā Itālijā, cilvēki ne visu dienu staigā smaidīdami, jā dzīvo vairāk čill dzīvesveidu, atpūšās, bet tajā paš laikā ir bieži vien vienaldzīgi pret daudzāmlietām.
Jāāā, kad ir ceļojums, viss liekas lieliski un fantastiski, jo daudz uzturas tūristiskās vietās, kur visi tūristi ir laimīgi,pirecīgi,jo izbauda skaitu ceļojumu un atmosfēru, atvaļinājumu, ceļojums udod pozitīvas izjūtas. bet dzīvojot ikdienu būs cita aina,un reālāks skatījums.
Cilvēki jauki, jautri, izpalīdzīgi, patiesi.
Man nav vajadzīgi feikie smaidiņi un pieklājības kā iet, kaut negaidu nemaz atbildi, ja tad no sird un patiesi.

Mani ārzemju draugi vienmērbija sajsmāLatvijā, Rīgā. Kamēr es dzīvoju pati Latvijā, nesapratu par ko viņi jūsmo.
Tagad pati vairākās vietās padzīvojusi un pa pasauli paceļojusi, saprotu to burvību un skaistumu(l):-D
30.05.2015 20:09 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vispār Latvija ir ļoti forša, svētki ir satriecoši skaisti, tradīcijas, cilvēki, daba.. viss ir tik forši! (l) āāā gribu uz zaļumballi! Pagājšgad visu vasaru biju Latvijā, tik forši bija! 8-)

Vācijā,jā.. es kad paliku stāvoklī, tad visur ,kur zvanijām , teica,ka jāgaida 4-6 mēneši līdz vizītei :D Tad nu es gāju uz privāto klīniku un maksāju 150-200 eiro par 1 vizīti. Mēnesī 2x sākumā bija jāiet. Dzemdēt arī Vācijā maksājot ap 6000, ja nav tur kaut kada apdrošināšana vai kas. Anglijā viss ir bezmaksas, zāles daudzas dod bezmaksas, kontracepcija bezmaksas. Un atkal es salīdzinu, upssss :D
30.05.2015 20:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
já, Maríí, ja neesi laimíga tur, kur esi, tad jábrauc tur, kur búsi laimíga. man atkal labi ir te, un labi ir LV....bet nu tá ká víram LV vairs neviena nav tad vinjsh grib dzívot te, un es samierinos 2 reizes gadá ciemoties pie radiem LV... LV ir manas míljas májas, un tás tádas paliks vienmér
30.05.2015 20:44 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Marīī, ja Tev būtu bijusi veselības apdrošināšana nekādās garās rindās Tev nebūtu jāgaida un par dzemdībām nebūtu jāmaksā tādas summas. Ja nav apdrošināšana - tad maksā, par to nav jāčīkst, tā ir Vācijā un tas ir normāli.
Apdrošināšana pat ja nekur nestrādā maksā 140euro/mēnesī, kas nav nemaz tik daudz, ja regulāri apmeklē ārstus.
30.05.2015 21:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es tak nečīkstu !!!
30.05.2015 21:12 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Izlasi vēlreiz savus komentārus un padomā, vai tiešām nečīksti.
Tu esi forša sieviete, cep lieliskas kūkas, esi laba māte, bet nu bāc... sieviete saņemies un sāc kaut ko mainīt savā dzīvē, ja esi tik nelaimīga, meklē cēloņus tam (iespējams, problēma nav dzīvesvietā), viss ir tikai Tavās rokās!!!
Lai Tev veicās un iegūsti iekšējo mieru un labsajūtu.
30.05.2015 21:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nē, nu te tiešām neko nedrīkst rakstīt, viss tiek dramatizēts :D
Un nē, es nečīkstu, es diskutēju, runāju ar citām meitenēm, izlasu viedokļus utt.
Tad jau te visas čīkst,katrā komentārā. Kārtoju māju - beidz čīkstēt. nomira kaķis - beidz čīkstēt ! esmu slima - beidz čīkstēt! jāmācās daudz - beidz čīkstēt! miegs nāk - beidz čīkstēt!

Un es nepavisam neesmu nelaimīga! Man ļoti pietrūkst māju un līdz galam laimīga es te nebūšu, tas ir fakts. Bet visā citā ziņā man viss ir labi.
30.05.2015 21:22 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Čavas!
Cik dīvaina šodiena. Out of the blue vakar iedomājos, ka 100 gadus nav satikta bērnības labākā draudzene, ar ko tgd kontaktus arī vairs tā neuzturam. Un šodien viņu satiku veikalā! :D Reizēm man piemīt 6. prāts :D Bet bija tik dīvaini: "čau" - "čau" un viss.. (t)

Mana māsa arī ir dilemmas priekšā - braukt uz Latviju vai palikt UK. UK ir piebesījis, gan vide, gan darbu iespējas, jo grib atrast kaut ko labāku, bet pārsvarā tikai apkalpojošā sfēra. Bet jau 30 gadi, kaut ko dzīvē grib sasniegt. Bet nu arī raustās.

Marīī, es arī nepiekritīšu, ka Latvijā viss tik negatīvi būtu pat it kā tais jomās, par kurām vispārpieņemts gausties. Medicīna, cilvēki apkārt... Šos divus mēnešus tieši sanācis veselības dēļ vairāk tirināties pa slimnīcām, būt cilvēkos. Es pat biju pārsteigta, cik lēti man tas viss tomēr izgāja (tfu, tfu, tfu - vēl jau šis tas priekšā). Savukārt par attieksmi tikko bija labs piemērs. Slimnīca. Gan dakteres, gan info centra darbiniece uz pirmo jautājumu var just, ka atbild jau no uzbrūkošas pozīcijas "a kā ta jūs domājāt?" :D Nu pietiek pretī atbildēt ar smaidu, pozitīvismu - viss, attieksme uzreiz mainās uz pilnīgi normālu. Jā, diemžēl cilvēki pašā sabiedrībā nereti ir negatīvi eži, bet, ja vien tu esi pozitīva, domāju, ar to būs krietni mazāk problēmu, lai par to uztrauktos ;)
30.05.2015 21:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Reina, nu bet protams,ka pašam jābūt pozitīvam un laipnam, tad arī lielāka iespēja,ka pret tevi arī cilvēki būs laipni. Es jau nesaku,ka Latvijā viss ir slikti, tā nebūt es nedomāju. Vienkārši reizēm liekās,ka tā sliktā tik daudz ir, jo cilvēki sūdzās daudz un tā.. tepat cosmo bieži sūdzās par visu ko.

Bāc, kaimiņi sāka grilēt gaļu. Jāaizlīpē logam spraugas :D
30.05.2015 21:59 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
tepat cosmo bieži sūdzās par visu ko.

Tak jāsūdzās ir!!!! Ja nesūdzies, tātad tu izliecies vai melo :D cilvēkiem nereti nepatīk dzirdēt, ka otra viss ir kārtībā :D
30.05.2015 22:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Šodien pirmo reizi atsaldēju ledusskapi. Gaidu plūdus virtuvē :D
30.05.2015 22:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
čupakabra, bet par to,kas tev dzīvē iet ideāli, labāk nestāstīt citiem :D un tad kā pasaki kaut ko ne tik labu, tā uzreiz visi domā,ka tu esi ļoti nelaimīga un visu redzi melnu un negatīvu. Loģika, aaaaaaaaaaaaaaaak cosmo :) Es jau laikam arī savu laiku te esmu izsmēlusi (t):-D
30.05.2015 22:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es jau laikam arī savu laiku te esmu izsmēlusi

Ja par tādu komentu tev gribas uzmest lūpu, tad jā...esi izsmelta :D Bet ja nopietni...atceries kafūzi,ko man ieteici? Oj, pēdējais mans atklājums tur bija siera, garneļu, vēža biezzupa. Esi provējusi tur? Vienkārši booooomba...
30.05.2015 22:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Hahā, nē, es neuzmetu lūpu, bet nu patīkami nav,ka manis teikto tik ļoti dramatizē un čutne pasaka aizver muti :D

Tu par baļku māju? Neesmu tur ēdusi tādu, pat neesmu redzējusi, ka tur ir tada zupa. Gan jau jauna! Bus jānoprovē :) Man vispār gribās karbonādi :D Man jau randiņš sarunāts tur ar meičām, tikai jāaizbrauc un tad varēs norīties , no rīta ies :D
30.05.2015 22:11 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tur kokčiki arī labi :D Un Baudalus... mm
30.05.2015 22:12 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Endy
Marīī, ja Tev būtu bijusi veselības apdrošināšana nekādās garās rindās Tev nebūtu jāgaida un par dzemdībām nebūtu jāmaksā tādas summas. Ja nav apdrošināšana - tad maksā, par to nav jāčīkst, tā ir Vācijā un tas ir normāli.


Vācijā tomēr ir atšķirība, vai tev ir parastā, obligātā apdrošināšana vai privātā.
Ar parasto var gaidīt vizīti arī īīīlgi ( protams, arī skatoties, kurā reģionā dzīvo), pati esmu piedzīvojusi.
Pat daudzi sūdzējās, un raidījuma, nez varbs skaties Stern TV, taisīja ekspermentu, uz vienādām klīnikām ( daudz, bet nezinu cik tieši) zvanija ar parasto veselības apdrošināšanu ( AOK, TK,utt) un privāto. Tiem kam parastā, termiņus, ja vispār izdevās sarunāt tad stabili 3 mēneši vai vairāk, ar privāto pēc pāris dienām :D

Un pēc šī, vēlas pieņemt likumu, ka jādab termiņš pie speciālista vismaz 4 nedēļu laikā.

http://www.stern.de/tv/sterntv/stern-tv-test-zur-4-wochen-frist-bei-facharzt-terminen-2146090.html

http://www.stern.de/tv/sterntv/viele-gesetzlich-versicherte-warten-wochen-und-monate-auf-einen-termin-bei-einem-facharzt-2148342.html



Un es neuzkatu, ka Marii baigi čīkstētu, vienkārši ļoti atklāti izstāsta savas sajūtas, katrs esam ar šaubām sastapušies un bijušas dažādas pārdomas, līdz sapratām ko vēlamies. Padaloties var gūt kādu padomu.
Es domāju jums vieglāk uz Latviju doties, jo draugs ar latvietis,
man draugs ārzemnieks,un ļoti specifiska izglītība, darbs ko dara,
tā kā nezinu kā sanāktu, ja plānot uz Latviju pārcelies. Bet draugam ļoti patīk Latvijā un neizslēdzam šādu variantu (l)

Un es arīī grību zaļumbalii(l) un Jāņos netikšu
30.05.2015 22:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, nu te tiešām neko nedrīkst rakstīt, viss tiek dramatizēts


Nospļaujies un neņem tik tuvu! ;)

Man arī retu reizi patīk pačīkstēt, anonīmajā forumā izlikt to, ko nestāstu tuviniekiem un draugiem, kādu sasāpējušos jautājumu. A, man arī vienreiz teica, lai beidu čīkstēt. Neņēmu pie sirds un tikai pasmaidu. Galu galā man palika vieglāk - mērķis ir sasniegts :D
30.05.2015 22:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un es arīī grību zaļumbalii


Es arī gribu (l) Pirmo reizi mūžā :D Bet šogad svinēšu Daugavpilī Līgo. Nezinu, vai tur kkas līdzīgs zaļumballēm notiek vai nē :-D
30.05.2015 22:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es jaņus neesmu svinējusi kādus hmmmm 6 gadus :D Pēdējo reizī atceros,ka metu vainagu ozolā un uzmetu ar 11.reizi, tas laikam nozīmēja,ka precēšos pēc 11 gadiem :D
30.05.2015 22:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Pagājšgad biju uz Šlāgerkoncertu estrādā, bāāāc tik forši bija :D Bet tad man bebis bija mazs vēl, pusgadiņš tikai. Mēs abas ar draudzeni aliņus sūcām :D Nebija kas izdancina. :D
Gribētos šogad arī uz tādu balli aiziet ar vīru (l) Tik forši, šašliki smaržo, veci cilvēki sēž uz soliņiem vai griež danci. Cits tāds pajaunāks jau krūmos guļ,sadzēries laimes :D
30.05.2015 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits