Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu sānsoļi!

 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Skaties kur gribi- vairumam Latvijas vīriešu ir mīļākās... Apkārt dzirdi vien- dzīvo kopā ar bērnu māti, bet viņu nemīl(ir mīļākā)... Iepazīšanās portāli- meklē vīrietis mīļāko, jo ar sievu intīmās dzīve nekādas... KAS NOTIEK?!!
Skaidrs, pasaule iet uz galu, taču vai savstarpējās attiecības nav svarīgas? Savstarpēja cieņa?
Ikdienas dzīve pilnīgs murgs, bet vienalga turpinām to, tikai meklējam ārpus tās labumu/mierinājumu?! Nelabi paliek! :-O
29.05.2015 21:23 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.05.2015
tik ilgi kamēr mājās sagaidīs sieva " zāģētāja", kuru vīrietis saprot, ka reiz ir mīlējis un bērni ir kopīgi - tik ilgi arī būs mīļākās, kuras spēj dot maigumu, ko vīrietis ģimenē nesaņem.
Paskatieties kaut vai uz tām sievietēm, kuras tikko dzemdējušas - neesat ievērojušas, kā viņas staigā pa ielu? Netīri mati astē, bērna nosmulēts apģērbs, nonēsāti UGGi, treniņbikses un bez kosmētikas, saaugušām uzacīm. Bet viņām tikai viena atbilde: 'bet es taču izdarīju grūtāko - dzemdēju bērnu, esmu māte varone".. Un tāda arī staigā vairākus gadus pēc bērna piedzimšanas. Sievietei ir jākopj sevi, nevis jāapprecas un jāatlaiž groži, redz, ja prec tad mīlēs arī dzelteniem zobiem un nemazgātiem matiem, redzot košļājam un atrijam bērnam banānu.
Lūk, tāpēc aī vīriešim ir mīlākās, lai cik skarbi tas arī nebūtu.

P.S. Gaidu negatīvu komentāru lavīnas.
P.S.2 un sievietei nav jābūt modelei ar mākslīgo iedegumu 90-60-90.
29.05.2015 21:31 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
dzoana, (kaut kā tur īsti bija?) tu?
29.05.2015 21:32 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Diemzheel ir cilveeki, kam nav meeles mutee un smadzenju par maz, lai izrunaatu ar partneri attieciibaas radushaas probleemas un kopiigi domaatu, kaa taas atrisinaat. Nozheelojami, bet taa tas ir.

Bet principaa piekriitu MoonRuby. Kraapeeji aarpus maajas meklee to, ko nesanjem no partnera.
29.05.2015 21:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaaju, ka tam ir vairaaki iemesli.
1. LV ir kaut kaa iegaajies, ka viirietim miiljaakaa ir bez maz vai prestizjsh, seviskji dazjaas aprindaas.
2. Kraapshanu it iipashi no viiriesha puses uzskata par normaalu paraadiibu un maates, vecmaaminjas biezji vien meiteneem saka slaveno teicienu ka galvenais, ka naak maajaas. Taa netiek nosodiita sabiedriibaa un ar to nodarbojaas atklaataa veidaa arii politikji, aktieri, zurnaalisti, liidz ar to kraapshana tiek arvien vairaak normalizeeta.
3. Pastaav sievietes, kuras uzskata ka ir gods buut miiljaakai un taadejaadi aarstee savus kompleksus. Un atkal jau, sabiedriibas nosodiijumu izpelnaas driizaak sieva par to, ka nav pietiekami liidusi uz veedera viira priekshaa, nevis miiljaakaa.
4. Viirieshiem ir iedvests ka vinji visi ir zelta gabalinji, kuri var pieprasiit no sievietes nez ko un tikko kaut kaa kas neiepatiikaas, vinji zina ka to driikst izmantot kaa attaisnojumu kraapshanai. Tajaa pashaa laikaa vinji zina, ka pashiem nevajag neko ieguldiit attieciibaas, jo sievietes savukaart ir pienjeemushas pakalpinja lomu un ja viena negribees, buus naakamaa.
5. Likumi tomeer ir vairaak viirieshu pusee, un vinji zina ka var pamest beernu maati bez iipashiem zaudeejumiem un taapeec nebaidaas riskeet ar attieciibaam.
Vareetu turpinaat veel un veel shajaa garaa.
29.05.2015 21:35 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Labi, piekrītu. Ja sevi nekopj- viss skaidrs, BET ja kopj un bērni jau kaut cik lieli? Tiešām gultas rutīna?..
29.05.2015 21:36 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Latvijas vīriešu ir mīļākās


Ne tikai Latvijā
29.05.2015 21:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tik ilgi kamēr mājās sagaidīs sieva " zāģētāja", kuru vīrietis saprot, ka reiz ir mīlējis un bērni ir kopīgi - tik ilgi arī būs mīļākās, kuras spēj dot maigumu, ko vīrietis ģimenē nesaņem.
Paskatieties kaut vai uz tām sievietēm, kuras tikko dzemdējušas - neesat ievērojušas, kā viņas staigā pa ielu? Netīri mati astē, bērna nosmulēts apģērbs, nonēsāti UGGi, treniņbikses un bez kosmētikas, saaugušām uzacīm. Bet viņām tikai viena atbilde: 'bet es taču izdarīju grūtāko - dzemdēju bērnu, esmu māte varone".. Un tāda arī staigā vairākus gadus pēc bērna piedzimšanas. Sievietei ir jākopj sevi, nevis jāapprecas un jāatlaiž groži, redz, ja prec tad mīlēs arī dzelteniem zobiem un nemazgātiem matiem, redzot košļājam un atrijam bērnam banānu.
Lūk, tāpēc aī vīriešim ir mīlākās, lai cik skarbi tas arī nebūtu.

Naaaabadzinji! :-D Ljaunaas sievietes, kuras nespeej iztikt ar 2h miega dienaa, buut supermaates ar zilbinoshu karjeru, modeles paskatu un ideaali apchubinaatu viiru, bet tajaa pashaa laikaa viirietim ir tikai paaris pienaakumi - nenodzerties liidz klinkjim, nesaakt smirdeet taa, ka pat kakji seetaa no vinja beeg un ieskruuveet spuldziiti reizi gadaa. Viiriem, kuri iesaistaas gjimenes dziivee, godiigi dala pienaakumus uz puseem un kuri negaida ka sieviete izdariis pilniibaa visu, sievas zaagjeetaajas ar netiiriem matiem gadaas daudz, daudz retaak.
29.05.2015 21:39 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Labi, bet ka jau teica krista21 tā jau kā norma tiek pie mums uzskatīta.
29.05.2015 21:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
MoonRuby, es tiešām nezinu kādà sabiedrībā apgrozies, cik es savā kvartālà redzu, un šeit tiešām ir daudz jauno màmiņu, tad redzu gluži pretēju ainu.. Stilīgi plēstie džinsi, skaisti mētelīši, smuki ratiņi, makeup, reizēm papēži.. Man kaimiņiene vnm pat -20 grādos savu suņuku ved augstos papēžos! Kas man liekas jocīgi, es ar suni gribu paskriet, paspēlēties..
Un pieļauju, ka Tev ne vīra, ne bērnu.. Nu nemaz TIK daudz brīva laika nesanāk, ja vel pilna laika darbs.. Ir diezgan labi jāmāk saplànot laiku un līdzekļus. Pieļauju, ka ne visām tas izdodas, bet ne man par to jāsāp galvai un jācepās.
par mīļākajām.. Hm.. Domāju ne tikai vīrieši krāpj, to dara arī sievietes.. Abi dzimumu vienlīdz!
29.05.2015 21:40 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Piemēram, Vācijā pat ir agentūras, kas palīdz krāpējiem,
veic "darba" komandējumu zvanus, sūta vēstules, pastkartītes no ārzemēm, visu ko noogranizē loti profesionāli, lai varētu ticamāk visu nokārtot un nerastos aizdomas... Viss kas notiek
29.05.2015 21:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu mans uzskats, ka vairumā gadūjumu vainīga ir sabiedrība kā kopums. Draugi, kuri visu zina, bet turpina atbalstīt citu draugu sānsoļus, vecāki, kuri kušina savas izmisušās meitas, kad to vīri nāk klajā ar krāpšanas pazīmēm, populāri cilvēki sabiedrībā, kuri dzeltenajā presē bez maz lepojas ar to, ka katram tur kaut kur ir pa mīļakai, lētas meitenes, kuras kļūst slavenas ar to, ka ielīdušas kadas ģimenes laulību gultā..

Nu, jā, būtībā krista jau to visu pateica savā komentārā un es varu tikai piekrist!
29.05.2015 21:42 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.05.2015
Nu vari jau būt kā no žurnāla vāka, bet ja nemitīgi zāģēsi vīrieti.. nu nekas labs nebūs. Sievietes Latvijā ir pieņēmušas uzskatīt, ka vīrietim ir jāizdabā sievietei, bet pašas attiecībās neko nedod. Neiet runa par materiālo. Kaut vai tipiskā vīriešu cope vai džeku vakars - lielakā daļa sieviešu drīzāk nolasīs morāli par to, ka vīrietis nekur nedrīkst iet, nekā mierīgu sirdi viņu palaidīs.
Mīlestība nav mūžīga - tā ir kā augoša puķe. Tā ir jākopj. Tā ir māksla. Un māksla nevis daudz pelnīt un labi drā****, bet tā ir māksla, kurā ir jāiegulda sevi garīgi un jādomā trīs soļus uz priekšu.
29.05.2015 21:42 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
patīk krista21 komentārs. nepiekrītu gan visiem punktiem, neredzu, ka Latvijā mīļākā būtu prestižs, salīdzinājumā ar citām kultūrām, kur to ir vieglāk novērot. bet varbūt (par laimi) es ne tajā sabiedrībā :)

aizdomājos par to, cik attaisnota un normāla mums ir krāpšana, pazīstama sieviete aizbrauca komandējumā uz nedēļu, šīs nedēļas laikā notika festivāls un viņas draugs viņu abu draugu lokā visas festivāla dienas pavadīja ar citu meiteni. protams, sievietei draugi ziņoja, bet arī neprotestēja puisim un pavadīja visas tās dienas tusējot ar viņa mīļāko. un draudzene viņam piedeva. un visiem citiem arī. man šķiet, nodevība gan no puiša, gan draugu kompānijas:/
29.05.2015 21:44 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Pat ja par sevi rūpējas, lieliska māte un mājsaimniece- vienalga krāpj! Man nav bērnu, bet tik daudz nākas saskarties ar tiem "nelaimīgajiem" vīriešiem, kas meklē mierinājumu ārpus ikdienas... Un aizmuguriski aizvaino savas "bērnu mātes''... Nelieši....
29.05.2015 21:46 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Kraapshanu it iipashi no viiriesha puses uzskata par normaalu paraadiibu un maates, vecmaaminjas biezji vien meiteneem saka slaveno teicienu ka galvenais, ka naak maajaas. Taa netiek nosodiita sabiedriibaa un ar to nodarbojaas atklaataa veidaa arii politikji, aktieri, zurnaalisti, liidz ar to kraapshana tiek arvien vairaak normalizeeta.


Jums tiešām ir tāda pieredze? Jūsu gimenes, draugi tā uzskata?
29.05.2015 21:46 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.05.2015
man patīk, ka šeit daļa ir izteiktas feministes :D
Pirmkārt, ne jau visas sievietes - jaunās māmiņas ir tādas. Izteicos tēlaini, lai saprot, kāpēc vīrietim apnīk nākt mājās.
Otrs - kāpēc jūs vispār uztrauc šī tēma? Vai jūtaties par saviem draugiem/vīriem nedrošas, ka tik ļoti sacepjaties?
Man peronīgi šī tēma ir savā veida vienaldzīga. Citādāka dzīves filosofija. Daudzi cilvēki aizmirst, ka dzīvo nevis otram vai trešajam, bet dzīvo - sev. Tik vienkārši. Kāpēc sev kaut ko liegt tikai tāpēc, ka sabiedrībā tā nav pieņemts?
29.05.2015 21:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu vari jau būt kā no žurnāla vāka, bet ja nemitīgi zāģēsi vīrieti.. nu nekas labs nebūs.

Labi, ir taadas kuras jebkuru nozaagjees. Bet ir arii pietiekami daudz gadiijumu, kad viirietis pats visu provocee. Buutu tik slikti, izskjirtos nevis gadiem ilgi turpinaatu lauliibu, kuraa ciesh. Suns zina, ko ir eedis.
29.05.2015 21:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es varu piekrist tikai tam, ka bieži vien sievietes nemāk komunicēt (un attiecībās viņas ir tās uz kurām gulstas atbildība par šo!). To pat te forumā var novērot, kad runa ir par kaut kādām attiecību problēmām... Nu tur skaidri redzams, ka pašos pamatos problēma ir tur, ka nemāk runāt, vadīt sarunu, uzsākt sarunu, argumentēt, un panākt kaut kādu rezultātu. Tā ir ļoti svarīga lieta attiecībās! Taču to visu var piedod, ja sieviete ir jauna un ne tik pieredzējusi, iespējams... Taču tāpat, tas tomēr nav iemesls sānsoļiem kā normai.
29.05.2015 21:47 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Jums tiešām ir tāda pieredze? Jūsu gimenes, draugi tā uzskata?

īstenībā jā, ilgstošajās laulībās rados ir vairāki piedoti krāpšanas gadījumi, draugi arī nekad ne no viena čoma nav novērsušies, jo krāpj savu otro pusīti. no viena ģimenes vīrieša pat dzirdēts izteikums, ka "ar prostitūtu nav krāpšana"... daudz gan šādās apspriedēs neiesaistos, zinu, kāda ir mana nostāja un negribu strīdēties/palikt slikās domās par cilvēkiem, tāda jūtīga par dažām tēmām :D
29.05.2015 21:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Netīri mati astē, bērna nosmulēts apģērbs, nonēsāti UGGi, treniņbikses un bez kosmētikas, saaugušām uzacīm. Bet viņām tikai viena atbilde: 'bet es taču izdarīju grūtāko - dzemdēju bērnu, esmu māte varone"..


Pajautā jebkurai sievietei, kāpēc viņa pucējas, krāsojas? Atbilde parasti ir - lai patiktu SEV, lai ES justos skaista (nevis lai patiktu vīriešiem)

Tad "māte varone" kādā sakarā?

Parasti pie vainas tiešām ir nogurums un negulētās naktis, ja runājam par laiku īsi pēc dzemdībām.
29.05.2015 21:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits