Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par kredītiem

 
Reitings 9
Reģ: 23.01.2015
Labdien! :) Nekad neesmu ņēmusi kredītu un vispār esmu pret kredītiem, bet, lai izdarītu to, ko nevēlos atlikt un šobrīd nav, kas varētu aizdot, sāku interesēties par kredītu iespējām. Protams, meklēju darbu, lai mazinātu summu, kas man būs jāaizņemas. Esmu pašnodarbināta persona, bet reāli šobrīd pasūtījumu nav, dzīvoju uz iekrājumiem. Ir vajadzība aizņemties 400 euro no 1. jūlija līdz kādam 1. oktobrim, tātad uz 3 mēnešiem. Vai to ir iespējams izdarīt bez galvotājiem? Vai banka varētu man aizdot šādu summu, ja esmu pašnodarbināta persona ar ļoti neregulāriem ienākumiem un darba stāžu firmā tikai mazliet vairāk par gadu? Vai tomēr vienīgais risinājums būtu ātrie kredīti? Un apmēram cik man sanāktu pārmaksāt? Vai ātrais kredīts, pat ja tas tiek atdots laikā, nevar pabojāt kredītvēsturi?
29.05.2015 20:56 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Maza summa. Bankā var paņemt kredītlīniju.
29.05.2015 20:59 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Ātrais kredīts var pabojāt kredītvēsturi, tādā gadījumā, ja gribēsi kādreiz ņemt hipotekāro kredītu. Bankai tas uzreiz ir neuzticams kredītņēmējs.
31.05.2015 19:47 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Kredītēsturi bojā tikai tad, ja paņem un neatdod. Nekā citādi tas neko nebojā.
31.05.2015 19:50 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ņem kredītkarti - mazāka komisijas maksa, nedaudz lielāki procenti nekā patēriņa kredītam, taču tikai nedaudz. Principā, jāiet uz banku un jārunā, ko viņi iesaka, bet šādai summai viņiem vajadzētu piedāvāt kredītlīniju kā visizdevīgāko opciju.
31.05.2015 19:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Draudzene strādā SEB un saka, ka viņi nedod kredītus pašnodarbinātājām, jo vajag regulārus ienākumus. Jā, ir pašnodarbinātie, kas maksā VSAOI + vēl kaut ko un tad skaitās kā parastie darbinieki.. Bet.. cik zinu, arī tik nazās summas neizsniedz.

Laikam atliek tikai ātrie kredīti. Ja zini, ka varēsi samaksāt, tad laikam vienīgais variants.. Bet dzirdēts arī no draudzenes, ka, ja nākotnē izlēmsi ņemt kredītu bankā, banka skeptiski raugās uz ātro kredītu ņēmējiem (pat tiem, kas tos kredītu atgriež), jo reāli tas liecina, ka cilvēks nevar noorganizēt savus līdzekļus. Bet domāju, ka tas vairāk attiecas nevis uz vienreizēju ātro kredītu, bet uz regulārās bāzes..
31.05.2015 19:57 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
No bankaam laikam Bigbank ir vienigaa no "standarta" bankam, kas izsniedz paterinja kreditus.

https://www.bigbank.lv/lv/
01.06.2015 04:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits