Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Žopa ;(

 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
Tā nu ir sanācis, ka ar savu otro pusīti esam kopā 9 mēn, kuru laikā pieteicās mazais, nu jau 25. ned rit un liekas, ka lielā mīla sāk pārvērsties par vienkāršu kopdzīvi dēļ gaidāma mazuļa! Pārdzīvo par daudzām lietām kas saistītas ar mazuli, tai pat laikā jautājot ja tas notiktu ar mani, iestājas tāda vienaldzība un brīžiem liekas, ka viņš mani uztver kā kādu surogātmāti, nevis mīļoto cilvēku ar ko kopā dibina ģimeni. Ir atstājis savus portālus man pieejamus, bet nekad tā nebiju ložņājusi, jo domāju, ka man tur nav ko atrast, bet vakar dēļ šitādām izjūtām ielīdu pačolēt un atradu saraksti ar kādu laikam viņam tuvu meiteni, kur viņš sūdzās, ka man neuzticoties, tai pat laikā izsakot viņai komplimentus par to cik viņa skaista un viss pārējais un ka daudz ko nožēlojot attiecībā pret viņu un tagad viss būtu savādāk, ka pats esot mainījies, protams, dažas vietas vēl dzēstas...ai.. To visu lasot krokodila asaras pa gaisu gāja, jo sāku just, ka šīs attiecības sāk brukt un topošā ģimene ar mīlestību sāk pagaist! Viņa domas par to visu bija, ka es esmu problēmu meklētāja un ar šito viņa sarakstes lasīšanu es reāli esot sačakarējusi viņam dienu un viņš ilgi mani vairs nevarēšot paciest. Jūtos tik sūdīgi, cik vien var un hormonu ietekmē tas viss nāk dubultā, vsp nesaprotu ko darīt un kas notiks tālāk:'-(
29.05.2015 15:07 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Ja jau tagad jums kaut kas nav ok, tad tālāk būs trakāk.
Tikai nekad nevajag palikt kopā dēļ bērna!
29.05.2015 15:11 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
hormoni.

Manuprāt, katra otrā grūtniece ir iedomājusies par šķiršanos kādā brīdī. Piedzims bēbis viss pāries!
29.05.2015 15:13 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Tie tak nav nekādi hormoni, ne jau viņa izdomāja', ka draugs sarakstās ar citu meiteni.
29.05.2015 15:25 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Sanāk, ka 3 mēnesī, kad biji ar viņu kopā, paliki stāvoklī?

Diezgan skumji sanāk, jo pa tik īsu laiku cilvēku nevar īsti iepazīt, visus + un - ...
Es ieteiktu apdomāt, ko darīt tālāk, jo ja viņš pat atļaujās pateikt, ka tevi ilgi nepacietīs...
Ir jau tā, ka vīrieši jau nesaprot īsti to grūtniecības periodu, jo nejau viņiem ir liels puncis un hormonu pārmaiņas... varbūt ieraudzīs mazo, kad piedzims un sapratīs, kas ir īstā laime.
Bet var arī notikt tā, ka pēc tam viss būs vēl sliktāk.
29.05.2015 15:29 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Jā, neapskaužama situācija! Pamēģini izprast, izrunāt šo situāciju cik nu mierīgi spēj, bez skandāliem, ja galīgi vairs nav, tad lai iet dillēs pie savas ideālās meičas!

Kā te jau viena minēja- nevajag palikt kopā bērna dēļ!
29.05.2015 15:32 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Sarakstās ar citu meiteni , un vel tevi māna , es nebūdama stāvoklī būtu šokā :-)

izturību tev , nav neviens cits kas tev palīdzētu ,ja tagad viena paliktu ar mazuli ?
29.05.2015 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
varbūt tomēr ar skaidru galvu, nu cik nu skaidru galvu ar grūtniecības hormoniem var izvērtē- vai tiešām tev tas viss ir vajadzīgs?
Jūs dzīvojat jau kopā?
Varbūt dodies pie kādas draudzenes un kādu brīdi atpūties no viņa. Izvērtē visus + un -
29.05.2015 18:51 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
pamet viņu vienu ar bērniem! Neaizmirsti dzīvokli atstāt!
29.05.2015 19:14 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Es vispār nesaprotu tādus vīriešus. Par vīrieti jau nepadara tikai tas, ka viņam ir krāniņš un viņš mak uztaisīt bērnu. Kas tie par nūģiem, kuri raksta citām un sūdzās par to cik viņam iet slikti... bērnudārzs.
29.05.2015 19:19 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Es vispār nesaprotu tādus vīriešus.

Ja nesaproti, tad nevajag.
29.05.2015 20:05 |
 
Reitings 120
Reģ: 25.07.2011
tad man rodas jautajums , kur tev jau treso menesi budamai attiecibas bija galva paliekot stavokli ? ok, saprotu gadas jau visadi, bet ja ta logiski padoma, pat isti nebijat viens otru iepazinusi ..
parasti tadas attiecibas diemzel nav ilgstosas .. jo tas viss ir par atru .
Atbalstu tikai grutniecibu pec vismaz 2- 3 gadiem kopa busanas, kad cilveki ir parliecinati par savu milestibu vienu pret otru , nevis jau pec trim menesiem ..
Ja vins izsaka vinai komplimentus u.tt .. tad jasak domat atkal kur tev galva.. nesaproti, ka puisim ir tikai atbildiba pret tevi, nevis jutas , un kur nu vel milestiba?
Tava vieta es vinu pamestu pirma, nevis gaidit kad vins aizkries pie kadas citas ..
jutu lidzi tev, bet vajadzeja domat atrak ..
29.05.2015 20:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, agri vai velu vins tevi pametis.. Nu iespeja jau nu tev ir..puisis neraksta,'ka tevi nemil vai ka pametis. Japaliki atri stavokli, ari virietim nav viegli. Jo ta ir atbildiba uz visu muuzhu. Jaa, patikami nav, bet,'ja gribi glabt attiecibas, tad centies neuzbrukt, bet izrunat,'kas vinam nepatik jusu attiecibas. Kad vinsh ko saka,'nebruc uzreiz preti, bet centies izskaidrot. Izskatas,'ka vinsh tevi vel nav piekrapis. Iespejams,'ka so gimeni vel var glabt.
Protams,'smagi, ka vinsh pashlaik sapno, kaa butu, ja butu.. Bet nu vinsh pagaidam ir ar tevi.
29.05.2015 20:59 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Es, tavā vietā, uzrakstītu tai dāmai vēstuli. Pateiktu, ka izlasīju saraksti un vēlos uzzināt, kādas attiecības viņiem ir. Pie reizes pateiktu, ka gaidām mazuli.
Tālāk skatītos viņas reakciju,protams arī drauga. Emocijas ļoti labi var nodot, kas patiesībā darās cilvēkam galvā.

Ja viņš būs dusmīgs, značit sacerējies.
29.05.2015 21:13 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Godīgi sakot, es neredzu šai "ģimenei" nākotni. Jūsu attiecības ir laika jautājums. Tās pajuks. Uz to velk. Autorei - kādas iespējas Tev pašai audzināt bērnu pēc viņa piedzimšanas? Protams, viegli nebūs. Bet no otras puses, skaties uz šo šādi: biežāk palasi cosmo foruma diskusijas, kur meitenes sūdzas par to, ka nevar atrast sev otrās pusītes. Tev varbūt tuvākajā nākotnē nebūs attiecības, bet vismaz būsi kļuvusi par māti. Tas arī ir daudz! Un man paziņu lokā ir pozitīvs stāsts par vienu vientuļo māti (nu jau izbijušo). Viņa nav palikusi viena ar bērniņu uz rokām. Pēc kāda laika atnāca īstais vīrietis, kurš mīl ne tikai viņu, bet ir arī iemīlējis viņas bērniņu no pirmajām attiecībām. Tāpēc nedomā, ka tāpēc, ka Tu būsi vientuļā māte, Tev nākotnē nevarēs būt attiecības... ;)
29.05.2015 21:45 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Man paziņu lokā ir ļoti daudzas sievietes, kas bērnus audzina un dzīvo kopā ar citiwm vīriešiem, nevia bērnu tēviem. Izšķirties un palikt ar bērnu nav pasaules gals, lai gan sākumā, protams, nav viegli. Atklāti jāizrunājas ar vīrieri par vēlmēm un iespējām palikt kopā, bet es uzskatu, ka beigtu kaķēnu vazāt aI astes nav vērts-ja nav, tad nav. Dzīvojat atsevišķi un par bērnu rūpējaties abi. Bet var jau būt, ka viss vēl ir glābjams.
29.05.2015 21:52 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir atstājis savus portālus man pieejamus, bet nekad tā nebiju ložņājusi, jo domāju, ka man tur nav ko atrast, bet vakar dēļ šitādām izjūtām ielīdu pačolēt un atradu saraksti ar kādu laikam viņam tuvu meiteni, kur viņš sūdzās, ka man neuzticoties, tai pat laikā izsakot viņai komplimentus par to cik viņa skaista un viss pārējais un ka daudz ko nožēlojot attiecībā pret viņu un tagad viss būtu savādāk, ka pats esot mainījies, protams, dažas vietas vēl dzēstas...ai..


Spiegošana un okšķerēšana ir viena no bezjēdzīgākajiem mēģinājumiem kaut ko atrisināt. Un ir diezgan zemiski rakāties pa otra lietām meklējot pierādījumus.
Ja attiecības nav izdevušās tad tās arī nebūs. Kāda starpība kurš pie kā bija vainīgs, tikai vairāk nevajadzīgu kašķu būs.
Abi cenšas pierādīts savu taisnību un ar ko tas beidzās ? Katram sava taisnība, katram sava vaina. Kuram vairāk, kuram mazāk, tam vairs nav nozīmes.
29.05.2015 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
būšu kuce, atvainojos.. Bet.. Ir jābūt ļoooti izmisušai, lai pēc 3 mēn. draudzības (pat nez vai attiecības) taisītu bērnu.. Nu wtf. 80% gadījumu rezultāts ir aptuveni šāds, kādu tu apraksti.. Diemžēl. Ar to jārēķinās.
Es savās "ideālajās attiecībās" vispār tik pēc 3 gadiem izdomāju un nolēmu, ka esmu gatava dzemdēt Viņa bērnu..
Eh, nu ko, žēl tevis :(
29.05.2015 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
oi, drīzāk bija domāts, ka pēc tiem 3 gadiem pārliecinājos, ka būs droši taisīt bebi. Ka attiecības neizjuks, bet nostiprināsies un, ka otram cilvēkam nevienu citu sievieti nevajag.
29.05.2015 22:56 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pārliecināts par to, ka attiecības neizjuks, nevar būt drošs ne pēc 3, ne 10 gadiem.Attiecībām nav garantiju...
29.05.2015 23:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Viņa domas par to visu bija, ka es esmu problēmu meklētāja un ar šito viņa sarakstes lasīšanu es reāli esot sačakarējusi viņam dienu un viņš ilgi mani vairs nevarēšot paciest

Nabadzinjs, naaabazinjs.
Beidzot atrada iemeslu lai iespejams visu partrauktu vel visu vainu uzvelot tev kaut tava vaina visa ir nulle. Vins loti iespejams gaida, ka tu tagad vainas apzinjas dzita saksi lugties lai paliek, lai piedod bla bla bla un vinjs vares dzivot talak cepuri kuldams nebaidoties. Preteklis
31.05.2015 22:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits