Blēņas.

 
Reitings 320
Reģ: 11.12.2014
Hola amigos! (l)
Nesen biju uz brāļa meitiņas 3 dzimšanas dienu, kur skatoties uz mazajiem razbainiekiem nespēju nesmieties. Ar ģimenes locekļiem pārrunājām par to kādi bijām mēs, kādi bija mūsu piedzīvojumi un lielākie nedarbi. :-D Šī tēma mani aizrāva un vēlējos dzirdēt kau ko tādu arī no jums. ;)
Tātad aptaujājiet ģimenes locekļus vai pakustiniet atmiņas krātuvīti un padalieties šajās atmiņās.:-D

Viens no maniem nedarbiem :
Nedarbu saraksts man ir ievērojams un par katru tagad nāk smiekli. :D Piemēram, trīs gadu vecumā es izlēmu būt zaļa. :D Vecāki krāsoja vasarnīcas žogu un protams man gribējās palīdzēt, līdz mani atstāja uz šīm "piecām klusuma minūtēm", kad vecāki atgriezās es biju kļuvusi zaļa. :D Nokrāsojusi sevi no galvas līdz papēžiem pat seja man viscaur bij zaļā krāsā. :D Visu vakaru, mamma bija nomocījusies mani mazgājot, pat pielietoja šķīdinātājus utt. Diemžēl grāsu nespēja atmazgāt, kādas trīs dienas. :D
29.05.2015 13:12 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Haha, jā , arī zupu,kas negaršo, kamēr mamma neredz, atliet atpakaļ katlā :D
29.05.2015 20:08 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ui, kas tik nav darīts :D
Un tiks smieklīgi palasīt, ka citas darījušas tādus pašus nedarbus :D
Mums hits bija, pirms svētkiem, apzagt skolotāju puķu dobes un tad tās puķes viņām pašām nest un dāvināt (t)kā losenes :D.
29.05.2015 20:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mee ar brali esot paris reizes silditaja metusi papirus un skatijusies, cik jauks ugunskurs :-D
Tad esam uzlidusi un sedejusi uz balkona malas un supojusi kajas..
Vienai kaiminu meitenei, kura negribeja taja bridi ar mani speleties, iemetu ar akmeni. Trapiju pa galvu. Pec tam naca ar omi sudzeties. Es ar saram acis stastiju, ka vina saka pirma. Man it ka noticeja, bet tik un ta visu vakaru uautaja-vai tiesham. Ve,ljorpojam neesmu atzinusies.
'Lakoju' nagus ar krasanajiem zimuliem.
Paris reizes pari uzkrasojos ar mammas enam.
Ik pa reizei medzu aiziet no majas kaut kut pastaigaties, aizmirstot pateikt. Citrreiz atnacu pec tadass pastaigas slapjam kajam. Parasti tad 'dabuju' no mammas. Jo biju pazudusi uz vairakam stundam.
Nu tad vel ta klasika ar udens baloniem un zvanisanam pie kaiminu durvim. Mans bralis regulari meta neapesto edienu no piekta stava pa logu,'kamer mamma neredzeja. Vai ari poda noskaloja, ja miskaste bija pilna.
29.05.2015 20:47 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Uhh, tik smieklīgi. :-D

Ja par ēdieniem runājot, tad mēs visas trīs māsas ar tējkarotēm šāvām zirņus aiz skapja, kamēr vecmamma bija muguru uzgriezusi un traki smējamies. Bet viņa vienmēr teica, kad ēd tad nedrīkst smieties. Tad viena otrai kniebām, lai sāp un nenāk smiekli.

Vēl mammas biezo kažoku no skapja ņēmām, jo tur dzīvoja liels melns zirneklis, viņu noķērām un audzējām saldējuma kastē, barojām ar cukuru un mušām.

Kad jau lielākas bijām, atnāca ciemos brālēns un gājām pastaigāties, lauku ceļš, siena ruloni lielie stāv ceļa malā, vienu izdomājām iegrūst grāvī un aizdedzināt. Aizdedzinājam, nodzēsam un tā līdz brīdim, kamēr vairs nevarēja nodzēst un uguns pārleca uz pļavu un tur siens sāka degt. Mukām prom, uz mājām gājām lielu apli apkārt, lai neredz, ka mēs nācām no tās puses, kur deg. Atnācām mājās, teicām vecākiem, ka tur kaut kas deg un iesim skatīties. Gājām novērtēt situāciju, par laimi viss bija apdzisis, tikai rulons vēl līdz rītam gruzdēja.

Mamma stāstīja, ka bērnībā ar brāli āra tualeti nodedzināja. :-D

Pajautājiet vecākiem un vecvecākiem viņu nedarbus, arī var pārsmieties. :-D
29.05.2015 21:12 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Vakara smieklu deva :D

1.Audzējusi uz skapj augšas gliemežus,kurpju kastē,kuri nākamajā dienā bija beigti,bet tāpat katru dienu nesu mājās jaunus.
2.Iegrūdu draudzeni nāatrēs.Kā es tad dabūju, bet to tagad atceramies ar smīnu :D
3.Spiedu nost skudriņas un taisīju viņām kapa vietas uz grants ceļa.
4.Ielipināju trusim kažokā košļeni,un teicu ka paskrēja zem krēsla un tur bija pielipusi košļene un aizsķēra to :D Pēc tam tas trusis nomira,un es redzēju kur viņu apglabā un gāju raudādama rakt laukā :-/
5.Plēsu skolas dienasgrāmatām lapas laukā,un gada beigās, viņa bija tik plāna :D

Vispār visādi jociņi bijuši :D
29.05.2015 21:39 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
manam kaķītim bieži vien bija smukas leļļu kleitas un mammas lūpukrāsa :) tik mīlīgi. un negribēju ticēt, ka smaržas un kosmētika kaķim ir kaitīga, jo ķīmiska, kāpēc tad sievietes ko kaitīgu un ķīmisku liek uz sejas?

atceros, vienu reizi biju dusmīga uz vecākiem, izdomāju, ka jāizdara kaut kas tāds spilgts, kā holivudas filmās gudrie bērneļi visu ko sastrādā. bet neko nevarēju izdomāt. tik garlaicīgs bērns :/
29.05.2015 22:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es bērnībā medīju kaķus. Mājās bija kaķene kuru bieži apciemoja runči un es tos medīju ar loku un bultām. Lai gan šaudījos diezgan labi, tik kustīgam dzīvniekam kā kaķim trāpīt bija praktiski bija neiespējami. Viņi arī kļuva tramīgi un bēga pa gabalu. Toties ar vardēm, tuvējā dīķī, veicās labāk. Apšāvu kādu daļu.
Un kukaiņiem taisīju visādas mocības. Biju kā sadists.
29.05.2015 23:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Bija man dzimšamasnas diena un bija man skaista, kupla kleita. Protam kā jau bērns cirmiņus nevaru sagaidīt un noskatities kā citi bērni spēlējas ari nevaru. Protams izdīcos un man atļāva iet ārā spēlēties ar piebildi lai nesasmērējos.
Protams kad cirmiņi atbrauca, es visa biju pelēka un cementā. Blakus cēla jaunu māju un cementu uzglabāja milzīgās apaļās mucās ar mazu caurumu - nu tieši kā man ielīst :D
Jā cenents toreiz tika jaukts uz vielas + mēs vēl bijām dabūjuši grants sijājamo " gultu " kuru izmantojām kā batutu. Brīnos kā neviens lūzumos neiedzīvojās, jo tur Tika mesti salto un visādi brīnumi.
Vilkām pāri ceļam diegus, jo bijām dzirdējuši, ka mašīnas gaismās tas izskatās pēc bomja - neiedarbojās.
Āzējām gājējus ar nonestu un diegā iesiet maku.
Protams vēl vecie labie telefona zvani no sērijas : jums ledusskapi vajag.? ( nē ) Nu tad mēs braucam pakaļ. Un daudzi citi.
Klasiskā zvanīšanās pie durvīm.
Šūpoļu srtiķa iegriežšana ( nums striķi bija daudz ), lai kāds cits tavās šūpolēs nešūpojas.

Un vēl daudz ko darijām. Manā galā nūsu grupai prāts uz blēņām bija labs.
30.05.2015 10:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Klasika ar ūdeni piepildīti baloni, prezervatīvi ķiruriskie cimdi.
Vēl mašīnām izpūtējos bāzām kartupeļus un skatījāmies ka nevar pielaist.
Vēl mēdzu spēlēties ar medikamentiem, jaucu visas jopā un tēloju ķīmiķi un vienrei šādi iedzīvojos brūnā tualetē, jo vis tas sķidrums sāka uzkarst, mutuļot, putot uz šprakstēt. Protams fiksais skrējiens uz tualeti.
30.05.2015 11:04 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
blakus pagalma draudzenei ieskaidroju, ka zaķu spiriņas ir rozīnes :/
30.05.2015 11:10 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
kaimiņiem izrāvām visus jauniestādītos kociņus, jo likās, ka tā būtu forši. neatceros, kur likām, bet nu atrāvāmies pamatīgi. :D
30.05.2015 11:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
:-D:-D:-D árprác, cik smieklígi par to zakja kájinju :D
30.05.2015 11:22 |
 
Reitings 2968
Reģ: 02.02.2015
Atceros,ka ar māsu sadomājām uzspēlēt baiļu faktoru un bija kārta uzdevumam kur jādara kas pretīgs. Tā nu mēs sadomājām, būs jāizdzer jēla pīļu ola:D Tad nu mēs no kūts nospērām pa olai un izdzērām:D:D
30.05.2015 11:27 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Bērnībā saēdos alkoholiskās konfektes. (s):-D
30.05.2015 12:05 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ārprāts, es par kristas zaķu kājiņu un ķiegeļiem esmu pārsmējusies :D
Mēs arī likām akmeņus un visādus citus neloģiskus priekšmetus citu somās :D Vienam čalim somā ielika skolas pusdienas kotleti.. :D :D Es vēl vienam čalim paslēpu mugursomu, bet šis visu laiku vainoja citu meiteni, tā nu es nelikos ne zinis, ka viņam vairākas dienas nav soma un nevar izpildīt mājasdarbus. Trešajā dienā es tomēr apžēlojos, noliku somu redzamā vietā un viņš it kā nejauši atrada :D
30.05.2015 12:23 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tagad lasu pēdējo lapu un identiski kā Mis Take uzrakstīju pirmo teikumu :D
30.05.2015 12:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
5.Plēsu skolas dienasgrāmatām lapas laukā,un gada beigās, viņa bija tik plāna


Sito es dariij u pamatskolas laikaa.. Jo tur bija saucieni vecaakiem uz skolu par to ka es kaujos un stundas neklausos..tik situ zeenus :D Un trekns 3nieks matemaatikaa. Abas lapas izpleesu. Naaakamaa dienaa skolotaaja panjem manu dienas graamatu lai redzeetu vai mamma parakstiija un es teicu ka nav. Si pagraabj skolas somu un izvelk aaraa..! Aiziet pie glada un tad naakamaa pieziime ""pless ara dienasgraamatai lapas lidzu atkartoti vecaakus uz skolu""
30.05.2015 13:26 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Uh, laba tema.
Kakjiem neesmu griezusi uusas. Dzivniekus ari neesmu mocijusi. Tiesi otradi- atceros, ka skuunii bija gars deelis uz gemes, kurs kursteejaas. Leekaaju pa vinu un netisaam nospiedu vardiiti, kas bija apaksaa. Sajutos tik vainiiga peec tam.

Bet par bleenaam- mes kakjenus ar braali glaabaam! dzivojam laukos un musu kakenei visu laiku uzradas kakeeni, kuri mistiski pazuda, kad vecaki uzzinaja. Tad nu ar brali slepam kakenus beninos un gaidijam, kad paaugsies, jo tad vecaki vair nevares neko izdarit :-D divus izaudzinajam.

Mamma lika est miezu putru, kas man negarsoja. Teica, ka netiksu prom uz gultu, kamer neizedisu. Ta nu es guleju turpat uz galda :-D

Vispar ar brali daudz blenu darits.. Edam saldetas zemenes ara no saldetavas, kamer vecaki bija darba. Kad vasara beidzas un viniem sagribejas zemenes, atrada tuksas kastites saldetava.
Sagriezam kartupelu maisus, kurus izmantojam ka brunas, kas spelejam karinju ara.

Vienu atceros joprojam. Nebija gan domata, kaa bleena, bet dabuju riktigu perienu. Pec makslasskolas izdomaju neiet pa tumsu majas, bet palikt ar draudzeni vinas teta darbaa un gaidit, kad sim beigsies darbs, lai aizved majas..Majas biju 4h velak ka paredzets un vecaki bija pamatigi parbijusies un dusmiigi.
30.05.2015 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
dzīvniekiem pāri nekad nedarīju un neatļāvos. vispār šādas stulbības neesmu darījusi. tagad nezinu - pārāl labi audzināja, prāts pašai bija vai vienkārši pat mazotnē nesaskatīju jautrību dzīvnieku sāpināšanā, cita mantas bojāšanā un tīšā skriešanā prom, hmm..
30.05.2015 15:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nozagu mammas lūpu krāsu - gan uzkrāsoju sev lūpas, gan arī nokrāsoju visu dīvānu (s)
30.05.2015 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits