Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izveidot attiecības?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Jautājums tieši tik vienkāršs - kā izveidot attiecības ar vīrieti?
Tik daudzus gadus biju attiecībās un nevajadzēja par šādām lietām domāt. Jauniete vairs neesmu, bet jūtos kā vispār izkritusi no aprites.

Pirmkārt, tas, kā vispār tikt līdz randiņam. Kaut kādi vīriešie apkārtējā sabiedrībā ir. Bet, nu, pasveicina, pasmaida vai parunā, un tas arī viss. Neviens tā neiet klāt un neuzaicina uz randiņu.

Otrkārt, kā tos randiņus tālāk ievirzīt attiecībās. Ir bijuši randiņi ar pāris vīriešiem viens randiņš, ar kādu citu divi. Un tas arī viss.

Kā jūs to darāt?
29.05.2015 10:17 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Latviešu veči ir mīkstie un šeit kosmo tusē lezbes un vispār sobrīd modē ir lezbes tapēc nevis meklē veci bet meiteni :-D
29.05.2015 10:18 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varbūt esi pārāk pasīva. Ja es justu ka vīrietis ir pārāk pasīvs, domātu, ka nav ieinteresēts un vairs netiktos, tas ir neizrādītu nekādu interesi, būtu bez iniciatīvas, garlaicīgs, tieši to pašu, domāju, ka vīrieši gaida no sievietes, atvērtu, komunikablu personību ar saviem ierosinājumiem un idejām.
29.05.2015 10:26 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Piemēram, darbā ir viens kolēģis, ar kuru vairāk komunicējam. Viņš vienmēr izsaka komplimentus, vienmēr ar mani parunājas, smaida, interesējas. Es viņam esmu lūgusi izpalīdzēt vairākās lietās, viņš vienmēr atsaucas. Dažkārt pat vakaros caur faceboku pačatojam. Bet vai viņš mani ir uzaicinājis uz randiņu? Nē. Kāpēc?
29.05.2015 10:34 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
ka vīrieši gaida no sievietes, atvērtu, komunikablu personību ar saviem ierosinājumiem un idejām.


Ko tu neteiksi :-D Vienīgais ko vīrieši gaida ir laba kājstarpe :-D Un tā tas ir bijis un ta būs :-D

Par pierādījumu vari pavērot apkārt, kāpēc skaistajām, jaunajām meitenēm veči līp ka mušas klāt, bet tantei 60 gadīgai nepievērš uzmanību :-D kaut viņa ir komunikabla personība :-D

Šajā pasaulē primāri ir vairoties :-D
29.05.2015 10:36 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Anete128

Bet, varbūt, viņš tāds vienkārši ir, draudzīgs un atsaucīgs? Tas jau nenozīmē, ka Tu viņam uzreiz interesē kā sieviete...
Manuprāt, ja vīrietis grib konkrēto sievieti, viņš arī virza visu uz "priekšu", ja nē, tad viņam nav tāda interese par sievieti...
29.05.2015 10:43 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Bet kam jānotiek, lai vīrietis pienāktu klāt pie sievietes un uzaicinātu viņu uz randiņu vakariņās? Vai tiešām tas notiek tikai filmās?
29.05.2015 10:58 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nepiesaisti Tu attiecīgo vīrieti un neesi viņa gaumē. Un pati arī vari izrādīt iniciatīvu, neesi nekāda princese.
29.05.2015 11:00 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Anete128

Nav nekam jānotiek, ja vīrietim Tu neinteresē, tad neinteresē.
Ja runājam par šo konkrēto vīrieti, kas ir Tavs darba kolēģis, ja jau Jūs darbā draudzējaties, sarakstaties FB un vinš tik un tā nav nekur tevi aicinājis, tad viņam nav tādas intereses.

Protams, stulbi skan, bet satiksi "savu" vīrieti, nebūs tādu problēmu, kā: "Viņš mani neaicina, es nesaprotu vai viņam patīku u.t.t."

Kad pati biju bez attiecībām, tad arī brīžiem likās, ka nevienam neinteresēju, vai precīzāk, neinteresēju tiem, kas interesēja man. bet ko Tu padarīsi, ja viņi jau ir attiecībās :D
Tad šo laiku veltīju sev, pati attīstījos, izklaidējos... Tad arī uzradās tie vīrieši kas patīk man.
29.05.2015 11:07 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Krista, bet kā viņi uzrodas? Nu kā tieši tas notiek. Vienu dienu tev piegāja klāt vīrietis un uzaicināja?
29.05.2015 11:10 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Ir bijis arī tā.
Vienreiz viens uzradās TC Alfas stāvlaukumā, bija manai mašīnai uzpumpējis riepu :D Jo redzēja ka no mašīnas izkāpj sieviete, tātad pati riepu neuzpumpēs, kamēr es biju kino, viņš uzpumpēja riepu :D Es, protams, braucot nemanīju, ka man riepu diezgan tukša, un, kad viņš man stāvvietā sāka stāstīt, ak pumpējis man riepu, es diezgan rupji atrūcu, ka ir arī citi iepazīšanās veidi :D

Neesmu klubu meitene, bet savu tagadējo draugu satiku Coyote fly :D

Esmu teātrī, Statoil un vēl vis kaut kur iepazinusies. tagad tuvojas festivālu laiks, vasara, manuprāt labākais laiks, lai iepazītos :)
29.05.2015 11:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.05.2015
Man vispār līdzīga problēma. Es to saistu ar saviem putniem galvā. Izskatos sievišķīga, ģērbjos arī tāpat - kleitās, svārkos, bet visu mūžu esmu iekšēji vairāk tāds tomboy tips, man ir labas attiecības ar puišiem draugu līmenī, bet tāpēc bieži vien nepamanu uzmanības izrādīšanu romantiskos nolūkos. Tāpēc ļoti bieži iznāk tā, ka man liekas, ka viņi vēlas tikai draudzību un attiecīgi arī izturos. Divatā ejam uz pasākumiem, pusdienās, vakariņās, velobraucienos, bet laikam jau no manas puses ir tā, ka neapzinos, ka viņi ar to vēlas ko vairāk. Un tad tā arī paliekam labi paziņas, draugi.

Laikam man bail no attiecībām vai neesmu vēl gatava tām.
29.05.2015 11:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits