Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mamma

 
Reitings 4
Reģ: 28.05.2015
Labvakar visiem. Man ir 14 gadi un es piereģistrējos šeit lai lūgtu jums pēc padoma. Es dzīvoju divatā kopā ar mammu, bet mums ir ļoti sliktas attiecības, es cenšos pret viņu būt jauka, bet vienmēr kad atnāku mājās no āra viņa uz manis sāk bļaut un kaut ko piekasīties, apsaukāties un braukt virsū par neko , reizēm man liekas ka viņa man dzīvē neko labu nevēl, jūtos tā itkā viņa gribētu lai man būtu tāda dzīve kā viņai. Parasti atnākot mājās viņa atkal sāk braukt man virsū un es vienkārši ignorēju viņu, un viņai tas nepatīk un viņa pienāk man klāt parauj mani aiz rokas un saka " tu b#a saprati ? ".vai kaut ko tamlīdzīgu. Pēc visiem šiem strīdiem es parasti ieslēdzos istabā un sāku raudāt. Es vienmēr cenšos viņu ignorēt un nerunāt ar viņu bet tad viņa paliek dusmīga un sāk uz manis bļaut utt. vēl viņa vienmēr apsaukā manus draugus , nevis viņu klātbūtnē bet gan man viņa saka " tavi draugi tādi paši lo#i kā tu ". Un kad viņa pa logu redz mani ar pazīstiem zēnu draugiem nosauc par mani mau#u. Reizēm es cenšos izlikties, ka man vienalga par to ko viņa saka, bet dažreiz man nesanāk. ahh es nezinu ko darīt , man tiešām ir sāpīgi ka mana mamama ir tāda. :'-(:'-(:'-(
29.05.2015 00:11 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Tas pāries. Man arī 14 gados bija sliktas attiecības ar mammu. Tagad ir lieliskas.
29.05.2015 00:17 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Ir grūti viņai ir grūti tev. Neblauj pretī. Pasaki - es tevi mīlu.
29.05.2015 00:20 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
cik bēdīgi, ka tā jādzīvo un jāsadzīvo :( mammai ir problēmas pašai ar sevi, nav gadījumā problēmas ar alkaholu? nu katrā ziņā izskatās, ka savas problēmas izgāž uz tevi un tas nav godīgi. ir ģimenē kāda uzticamības persona, ar ko parunāt, tētis, ome, krustvecāki?
29.05.2015 00:21 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Jebkura maate veel savam beernam labu. Iespeejams, ka maate tieshi neveelas, lai tev buutu taada dziive, kaa vinjai, iespeejams, tavaa vecumaa savulaik ir pastraadaajusi kaadas kljuudas un tagad baidaas, lai tu taas neatkaartotu. Iespeejams, ka maatei pashai ir kaadas personiigas probleemas un vinja taas izgaazh paar tevi, kas, protams, ir nepareizi.

Padomaa, kaadeelj juusu attieciibas ir tieshi taadas. Vai tas taa ir bijis vienmeer vai maates attieksme mainiijaas kaadaa briidi? Vai gadiijumaa pati reizeem neizprovocee taadu maates uzvediibu? Vai tev nav neviena cita rada, kas vareetu parunaat ar maati?
29.05.2015 00:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.09.2012
nu katrā ziņā izskatās, ka savas problēmas izgāž uz tevi

Man arī izskatās pēc tā paša.. Mammai varbūt ir problēmas personīgajā dzīvē, darbā, un Tu nu pagadies vienmēr pa ceļam tā pirmā, uz kuru izgāzt dusmas. Mamma pilnīgi noteikti nevēl tev neko ļaunu.
Domāju, ka derētu vienkārši ar mammu divatā apsēsties un arī to izrunāt, pasaki, ka tev ir sāpīgi to dzirdēt no pašas mammas, varbūt arī mammai ir vajadzīgs ar kādu izrunāties. Uzklausat viena otru.
29.05.2015 00:27 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.05.2015
TalisQualis nē alkoholu viņa nelieto, tikai svētkos. Man nav neviena ar ko es varētu parunāt no ģimenes, man ir tikai draugi, bet ar viņiem par neko tādu es nerunātu. :(( Tāpēc arī es šeit piereģistrējos.
Sylph nezinu man liekas visu laiku ir bijis tā, vienmēr ir sūdzējusies visiem mūsu radiem cik " slikta " meita es viņai esmu un ka es neesmu normāls bērns tā kā visi citi.
29.05.2015 00:28 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
sauljuxxxx, man atkal rodas jautājums, ko Tu dari vai nedari? Par ko brauc augumā? Par ko piekasās? Par ko sūdzās?
Neticu, ka ir tikai lamuvārdi, kas vairakkārt tikai pieminēti, svarīgākais jau ir tieši pretenziju iemesls..
29.05.2015 00:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu pag, nav duumu bez uguns. It iipashi, pusaudzju vecumaa. Varbuut naac par veelu maajaas? Varbuut vinja neuzticaas tajai kompaanijai, ar ko tiecies? Pameegini atnaakt maajaas laiciigi, kaa bijaat norunaajushas, atstaaj savu draugu kontaktaalrunjus, lai mammai mieriigaaka sirds. Varbuut izrunaajies ar vinju, kas tieshi vinjai tavos draugos nepatiik. Mammas meedz pat ljoti satraukties par saviem pusaudzjiem ja vinjaam liekaas ka draugi tos var novest neceljos.
29.05.2015 00:34 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.09.2012
Varbūt ir vērts padomāt no otras puses - vai pati neesi pie kaut kā vainīga? Par ko mamma uz tevi bļauj? Vai tu mammai palīdzi mājas darbos, vai mēdz laicīgi būt mājās, varbūt pavadi pārāk daudz laika ārpus mājas ar draugiem?
29.05.2015 00:34 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Jebkura maate veel savam beernam labu

Tici man, ne katra...

Autore, sūtu tev virtuālu apskāvienu! Tu esi šobrīd savai mātei kā pelavu maiss, kur izgāzt savas dusmas. Tas nav attaisnojums šādai rīcībai. Centies vienkārši piedot, domās viņu pažēlo. Neturi dusmas, jo tev pašai būs grūtāk ar tām sadzīvot. Pati redzi, pie kā noved tik daudz dusmas vienā cilvēkā. Mācies, saudzē sevi un sāc veidot savu dzīvi!
Bļaušana pretim nebūs labākais variants, jo saņemsi dubultā atpakaļ..
29.05.2015 00:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu es cik noprotu, vinjas mammai ir probleemas ar vinju tikai tad, kad meitene atnaak no briivaa laika pavadiishanas aarpus maajaam, nevis vienkaarshi random bljauj par siikumiem un visu laiku strostee.
29.05.2015 00:36 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
protams, mēs zinām tikai meitenes stāsta pusi, bet es gan ticu, ka ir visādi cilvēki, arī tādi, kas lamā savus bērnus bez iemesla. paziņas strādā sociālajā dienestā un visādi stāsti dzirdēti.
sauljuxxxx, ja neviena, ar ko parunāt, ģimenē nav, tad nāksies pašai būt pieaugušai un mēģināt izrunāt ar mammu. paspert to solīti pretim, pateikt, ka sāp viņas izteikumi, paprasīt, kas viņai sāp. tas ir negodīgi pret 14 gadīgu meiteni, jo mamma arī labi zina, ka viss nav kārtībā, bet kādas vēl tev ir iespējas? sliktāk noteikti nebūs, ja mēģināsi izrunāt.
29.05.2015 00:38 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.05.2015
nu laikam viņa grib lai es nesatiekos ar saviem draugiem, grib lai es sēžu mājās un neko nedaru. Un mani draugi ir normāli cilvēki nedzer/nepīpē un nedara neko sliktu . Es vienkārši nevēlos pavadīt laiku mājās , jo mums vienmēr ir strīdi. Darbdienās es pēc skolas eju ārā , bet sestdienās es parasti esmu mājas , un pavadu kaut kā laiku ar viņu , bet ja mēs kaut kur kopā aizbraucam protams mēs sākam strīdēties , un es vienmēr aizbraucu mājās
29.05.2015 00:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
nu laikam viņa grib lai es nesatiekos ar saviem draugiem, grib lai es sēžu mājās un neko nedaru. Un mani draugi ir normāli cilvēki nedzer/nepīpē un nedara neko sliktu

Varbuut pameegini iepaziistinaat savus draugus ar savu mammu. Pa vienam atved un atraadi mammai. Kaa ir ar maajasdarbiem? Varbuut ir saals tajaa, ka mamma uzskata ka paaraak daudz laika pavadi ar draugiem un deelj taa ciesh tavas sekmes?
Turklaat pusaudzju gados mums var likties ka kaada kompaanija ir forsha, bet veelaak pieaugot ar praatu saproti, ka tomeer taa nebija. Man savos 15 likaas ok tuseet ar 25 gadiigu panku meiteni, kura nestraadaaja, nemaaciijaas un diica omei naudu. Tagad es ar taadu diez vai vienaa kompaanijaa uztureetos.
29.05.2015 00:45 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.05.2015
krista21 viņa jau ir satikusi manus draugus un kā jau teicu viņa vienkārši sauc viņus rupjos vārdos. Vienalga kāda normāla meitene pie manis atnāks ciemos viņa viņu pēc tam vienkārši teiks man paskaties uz saviem draugiem utt un vēl pateiks nu ja kāda pati tādi draugi. Sekmes man ir pietiekami labas, un mājas darbus es izpildu. Vēl piemēram kad es eju kaut kur ar viņu vienmēr jāpiekasās pie manām drēbēm sakot cik nesmuki es izskatos, kādas bikses es esmu uzvilkusi utt ,kaut gan man ir parasts stils tāds pats kā maniem vienaudžiem, un vēl ir ļoti daudz lietas ko es varētu par viņu teikt..
29.05.2015 00:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja godīgi, es neticu, ka viss ir tieši tā, kā Tu stāsti. Domāju, ka šim stāstam ir arī otra puse, ja, teiksim, Tava mamma pastāstītu par šo situāciju no sava skatu punkta, daudzas šeit mātu ar galvu un piekristu viņai.

Gan jau ir konkrēti iemesli, kādēļ viņa zaudē savaldību. Un Tev ir 14 gadu, tas nav tas vecums, kad cilvēks būtu ļoti viegls un patīkams. Iesaku paskatīties uz sevi, savu uzvedību no malas un tā pavisam godīgi sev atbildēt uz jautājumu, vai mammai tiešām nav nekāda iemesla uzvesties tā, kā viņa uzvedas?
29.05.2015 06:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Un par drēbēm...Man ir 27 gadi un savas mammas acīs es joprojām nekad, nu gandrīz nekad neesmu ne normāli, ne pieklājīgi apģērbusies :-D Tas nekad nemainīsies un es ar to sadzīvoju, jo ko tad citu. :-D
29.05.2015 06:46 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Tavs jaunības maksimālisms (hormonu vētras), visticamāk, arī ir viens no iemesliem savstarpējai spriedzei! Visi atceramies tīņu gadus, draugi bija visa pasaule! Tā vienkārši ir!
Mamma, protams, skarbi izturās, bet pieļauju, ka cenšas pasargāt no muļķību sastrādāšanas!
Mamma viena Tevi audzina? Iespējams ir nelaimīga, pārstrādājusies. Protams, tas neattaisno rupjo izturēšanos, bet pamēģini paskatīties (kas bus grūti) no viņas skatupunkta!
29.05.2015 08:45 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Varbūt Tu nemaz neesi tik normāla kā Tev liekas, iespējams māte kaunas par tevi..
Nu tas ir viens variants!
29.05.2015 08:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!