Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neliels padoms par meitenēm

 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Sveiki, šī portāla lietotāji. ;-)

Vēlējos lūgt nelielu padomu, jeb .. kā efektīvi 'filtrēt' meitenes, to nodomus un intereses.

Situācija tāda, ka nu jau pienācis vecums, kad gribas nopietnas attiecības un visu tālāko, t.i. laulību, arī bērnus.
Problēma tajā, ka īsti nesanāk atrast piemērotu meiteni (t)
Neteikšu, ka sieviešu uzmanība man trūkst, taču nodomi īsti nav skaidri. Nezinu, varbūt tie kaut kādi seni kompleksi.
Kad biju jaunāks, tad meitenēm nelikos saistošs un ja arī kādai retajai likos, tad nejutos tā it kā kaut kas varētu sanākt. Neteikšu, ka biju neglīts, taču ne ar ko īpašu arī neizcēlos un objektīvi novērtējot sevi izskata ziņā .. tāds viduvējs puisis vien esmu. Taču tad laikam ejot ļoti daudz laiku iegudīju sevī. Izskata un rakstura, humora izjūtas ziņā gan nekas īpaši nav mainījies, taču esmu atradis savu vietu un līdz ar to esmu kļuvis ļoti labi nodrošināts. Ar ļoti labi nodrošināts es nedomāju bagāts, ne tuvu nē.. un līdz ar to arī uzmanība no sieviešu puses pieauga. Un šis kaut kādā ziņā mani pat ļoti biedē. Esmu bijis uz pāris randiņiem, iepazinis arī meiteni tuvāk, taču tad iespaids par meiteni, kas sākumā likās tiešām dzīvesgudra un inteliģenta pārtop par iespaidu, ka viss kas meitenei vajadzīgs ir vīrs, kas viņu nodrošinātu, lai nebūtu jāstrādā darbs, kas riebjas :-/ un tur ne stāsts par algu, bet gan par to, ka meitene dara intelektuāli neattīstošu darbu. Man tiešām nebūtu nekas pretī, ja meitene piem. strādātu par bērnu dārza audzīnātāju, viņai ļoti patiktu savs darbs, taču atalgojums būtu neliels un galvenais mērķis nebūtu atrast bagātu vīru, lai nav jāstrādā 'riebīgo, garlaicīgo' darbu. Par šādu variantu es pat priecātos (tas tikai kā piemērs)
Savā specialitātē arī īsti ar meitenēm nevaru iepazīties, jo tādu ir ļoti maz un pat ja kāda ir, tad 95% gadījumos aizņemta :-/

Īsumā, vēlējos pajautāt kādus nelielus ieteikumus un knifiņus par to kā uzzināt kas meitenei saista.. raksturs, personība vai arī kas cits :)


Paldies un vēlu jauku vakaru ;)
28.05.2015 23:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
hm, man divas reizes dzīvē ir gadījies tikties ar tiešām ļoti turīgiem vīriešiem un to nenojaust. varbūt tas viņiem bija kā aizsargmehānisms sākumā meiteni "nemēģināt uzpirkt", ja braucam kopā, prasīt pusi takša cenas, neiet uz šikām vietām, nedāvināt vairāk par rozi utml. bet re kā strādāja, viņi abi bija.. ir lieliski vīrieši i bez naudas un pēc ilgākas tikšanās, kad uzzināju materiālo situāciju, tas bija tikai vēl viens bonus, nevis galvenais saistošais elements.
nu, kā filmās, kur bagātnieku atvases tēlo vienkāršos ļaudis, lai pārbaudītu, vai kādam patīk arī viņi paši :D
28.05.2015 23:56 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
TalisQualis, bet tādā gadījumā sanāk veidot tādu kā randiņu ar pavisam nepazīstamu cilvēku. Nevaru pat iedomāties kā līdz kam tādam nonākt. Interneta iepazīšanos īsti neatzīstu un uz ielas iet klāt nejaušai meitenei un uzplīties arī nebūtu īpaši prātīgi un forši :D
Katrā gadījumā paldies par ieteikumu ;)
29.05.2015 00:00 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Ne velti ir teiciens, ka vīriešiem sievietes neizprast. :D

Godīgi sakot, es pati neizprotu tās, kuras vēlas, lai viņas uzturētu vīrietis. Man pat nemaz nelikās, ka Latvijā tādu ir daudz - latvietes jau it kā esot tās strādīgās supersievietes, kas visu var un spēj (arī pēc manas pieredzes un audzināšanas). Un, ja darbs nepatīk, tad jāmeklē cita niša, kurā iespraukties un sevi izlikt. Atliek vien teikt - meklē kur citur. Man jau liekas, ka zinātnes sfērā nemotivētu cilvēku noteikti ir mazāk.
29.05.2015 00:08 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Nevaru pat iedomāties kā līdz kam tādam nonākt.

nebiju pat analizējusi, bet manā gadījumā tās laikam bija tādas interneta iepazīšanās, ne ar mērķi iepazīties. sarunas uzsāktas vienā gadījumā par ceļošanas tēmu, otrā par dzīvokļa īres padomiem (pārvācos uz jaunu pilsētu, iepostoju kaut kādā facebook grupā jautājumu). redz, ka arī tā var sapazīties :)
29.05.2015 00:08 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
viss kas meitenei vajadzīgs ir vīrs, kas viņu nodrošinātu, lai nebūtu jāstrādā darbs, kas riebjas un tur ne stāsts par algu, bet gan par to, ka meitene dara intelektuāli neattīstošu darbu

Es īsti nesaskatu sakarību tajā, ka strādājot ''intelektuāli neattīstošu'' darbu nozīmē, ka sieviete pārstās strādāt kā tiks pie vīra. Vai arī, ka bērnu dārza audzinātāja, kura darbu mīl, uzliek zīmogu, ka nemeklēs vīru- maku. Kaut kā dīvaini...
29.05.2015 00:38 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja veikala pārdevējas neinteresē tīri garīgā līmenī, tas ir viens, bet, ja problēma tajā, ka tādas tiek uzskatītas par naudas kāsējām, tad tas ir smieklīgi. Tās pāris zināmās meitenes, kas vienmēr izvēlas puišus pēc naudas un iedzen viņus kredītos, strādā diezgan interesantus darbus vai ir fotomodeles.
29.05.2015 00:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Meklee naakamo. Runaa ar meiteni par vinjas naakotnes plaaniem. Skaties, cik aktiiva un darbiiga vinja ir, vai ir kaadi naakotnes plaani. Labs tests - aizvest pie omes uz laukiem un paluugt piedaliities lauku darbos. Ja meeginaas izlociities no darbu dariishanas kaa vien var, diez vai buus lietaskoks. Ja nav veelme dariit intelektuaalu darbu, bet tajaa pashaa laikaa negrib arii fiziski straadaat, no taadaam ir jaamuuk.
29.05.2015 00:58 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Artija, mazliet pārprati mani. Tā es nebiju domājis. ;) Protams, ka ir arī riebīgas bērnu dārza audzinātājas un ļoti jaukas veikala pārdevējas, kam savs darbs patīk, bet ja mēs ņemam vidēji, tad starp vienām ir krietni vairāk tādu, starp otrām mazāk ;-)

Krista, paldies par saturīgo ieteikumu. Diemžēl gan lauku man nav, taču kaut ko līdzīgu noteikti izdomāšu ;)
29.05.2015 10:41 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Vienīgie meiteņu plāni ir pakāpties augstāk un par pakapieniem kalpo vīriesi, kas noteiktā viņās dzīves posmā sponsorē viņas iegribas (studijas, sava biznesa uzsākšana, maja, auto u.c) tad kad iespejas (nauda) izsmelta meklē nākošo :D Bet kad viss tas ir sasniegts :-D

kosmo lielās cik smagi strādajusi un kāda persona viņa ir :-D
29.05.2015 10:47 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Valdniek, nu nevajag jau tik ļoti pārspīlēt un vispārināt. Tāda meiteņu daļa ir varbūt 5%, ja ne mazāk ;-)
29.05.2015 10:48 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Archibald, man atkal problēma atrast vīrieti... Varbūt metamies kopā? :)
29.05.2015 10:55 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Anete, piedod, bet esmu kategoriski pret interneta iepazīšanos ;)
29.05.2015 11:00 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Satiekamies dzīvē, nav jau jāčato pa internetu
29.05.2015 11:16 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Anete, nu, nezinu.. kaut kādā ziņā liktos dīvaini doties uz randiņu nezinot pat vecumu, intereses un visu pārējo :)
29.05.2015 11:46 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Autoram.
To īsto jutīsi, ieklausoties sevī.
Ja tikšanās laikā vai attiecību sākumā rodas aizdomas, ka attiecības veidojas pamatā uz Tavas finansiālas bāzes, tad vienkārši nevajag. Zemapziņa pasaka dažreiz priekšā to, kam īsti negribas ticēt.
29.05.2015 12:00 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Akcentējies uz personību, nelien acīs ar statusu.
29.05.2015 12:09 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Paldies par ieteikumiem ;)
30.05.2015 15:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits