Slikta diena...

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Šodien pavisam slikta diena :(
Nav pat ar ko īsti parunāties, kaut kāda melnā strīpa iestājusies...
28.05.2015 22:27 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Varbūt vienkārši neveiksmīga diena un rīt atkal viss būs kārtībā?

Man jau vairākas dienas tā. Nezinu, varbūt kaut kāds neveiksmīgs posms, melnā svītra...
28.05.2015 23:17 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
mistalee, kāds tam iemesls?:-/
28.05.2015 23:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ari murgoju par kaki, un sodien tiesi ka mamma pazvanija ka kluvis sliktak no vakardienas.

Ceru visiem rit pamosties labaakaa garastaavokli:)
28.05.2015 23:26 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Sibille, personiskās problēmas + sabēdājos par bakalaura darbu. Skolā kaut kāds bardaks un man darbs jau iešūts, tagad varbūt būs jāpāršuj, ja kaut kas ar formatēšanu nebūs perfekti. Nu tā viss kopā salasās un aiziet.
28.05.2015 23:26 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet vispār, jā. Šodien viss ir mens kā velns. Šodien man bija sarunāta tikšanās viena projekta sakarā. No rīta pamodos un jutos kā samīcīta. Piesēdu pie kompja, lai uzrakstītu meilu, ka esmu saslimusi un diemžl nevaru ierasties. Iesāku rakstīt, salamāju sevi, izslēdzu kompi un posos ielās. Man ir iegādāts jauns velosipēds. Vecais ir jēgu pārkalpojis un atrodas uz izjukšanas robežas. To ēr nolēmu braukt ar to. Kamēr es ilgi domāju ko vilkt un ko nevilkt un cīnījos ar savu negribēšanu nekur iet pēkšņi atskārtu, ka jau gandrīz kavēju. Ātri vilku mugurā pirmo, kas likās saderīgs un braucu ielās. Ātri vien es sapratu, ka bikses man krīt nost. Esmu notievējusi par 6 cm viduklī un 5,5 cm gurnos, kopš pēdējās reizes, kad tās bikses vilku. Tas protams ir jauki, bet šodienas un šo bikšu sakarā nemaz. Bet, tā kā es patiesi gandrīz kavēju un bija jābrauc diezgan tālu, nolēmu atpakaļ negriezties. Pie katra luksafora apstājoties un bikses atkal savelkot tāp paredzētajās vietās, laikā biju galā. Bet... Norunatajā adresē (vismaz kā man šķita) durvis bija ciet. Un, atverot somu, kai tvertu pēc tekefona, es atskārtu, ka esmu to aizmirsusi mājās. Izstaigāju uz riņki mājai, bet tuvāko 20 min laikā nekādas dzīvības pazīmes nemanījusi, braucu mājās. Pa ceļam iebraucu bankā, lai ieskaitītu kontā naudu. Jāmaksā rēķini, mēneša beigas, bet uz kartes esošā nauda kaut kā neaprēkinot iztērēta. Nostājos pie iemaksu automāta. Aiz manis sastājās baigā rinda. Es metos skaitīt savas banknotes, jūtoties neērti, ka visus tagad tā aizkavēju. Un... Es aizmirsu savu kartes kodu. Es vienkārši nespēju atcerēties. Bankā cilvēku bija dikti daudz, tāpēc nolēmu neņemt nummuriņu un neskaitīt naudu kontā. Ir taču arī rītdiena. Braucu mājās joprojām visu laiku bikses kārtodama, līdz kāda veikala skatlogā ietaudzīju bulgāru rožu kosmētiku. Ļoooti sapriecājos. Iegāju iekšā un sajūsmā sāku stāstīt, ka man dikti patīk viņu kosmetika, ka esmu bijusi Bulgārijā un tur to pirkusi. Ātri pametu skatu riņķī un sapratu, ka tur nav ziepju kad man dikti patika. Jautāju smaidošajam pārdevējam, vai viņiem ir rožu ziepes. Uz ko viņš man atbildēja lauzītā krievu valodā, ka viņš nesaprot latviski, tikai krieviski nedaudz. Ka viņš ir no Bulgārijas un valodu vēl nav apguvis. Es tik pat smaidoši teicu, ka nekas, mēs jau te latvijā runājam arī krieviski, un ka es vēlētos..... Un es aizmirsu kā krieviski ir ziepes. Es tā samulsu ka nespēju vairs neko pateikt. Un tā arī pateicu - es aizmirsu to vārdu, atnākšu citreiz - un ātri laidos lapās.
Un ar to vēl nekas nebija galā... Pa ceļam uz mājām man nokrita dubļusargs. Atlikušo ceļu es braucu neiedomājami grabēdama.
Atbraukusi mājās metos pie telefona. Jā, protams, divi neatbildēti zvani. Atri apdomāju ko teikšu, nospiedu zvanīt un izdzirdēju jauko un mīlīgo :"atvainojiet, bet jūsu izejošie zvani ir slēgti!" Ko? Fak! Nu ja, un nauda kontā arī nav ieskaitita.
Nu domāju projekts vējā. Diena pilnīgā palaļ...ā un garastāvoklis arī.
Bez tā visa man sāp celis un es neesmu 4 dienas sportojusi. Biju nu jau pieradusi to darīt katru dienu. Šodien tikai izbraucu ar riteni, uz kura celis dīvainā kārtā nejutās. Bet sporta trūkums arī mani nomāc. Īpaši šodien. Tad nu beigās es iekritu gultā sabēdājusies par savu tik ļoti neizdevušos dzīvi, kura man šodien tāda liekas, savu neapņēmīgo dabu, kura man arī šodien tāda liekas, sūda biksēm, riteni, bulgāruem, ziepēm un atmiņu un sāku no visas sirds raudāt.
Tad uzlasīju to burvīgo komentāru par mirušo drauga kaķi un sajutos labāk.
Viss ir labi. Šo sauc par čika dienu :-D
28.05.2015 23:47 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Man arī melnā strīpa. No sākuma saslimu, beigās vajadzēja sestdienā steidzami pie speciālista, bija viena brīva, jābrauc uzreiz, nokavēju 10 min, jo iekāpu nepareizajā transportā, izkāpu baigi tālu, aizgāju līdz nepareizajam krustojumam, skrēju atpakaļ, un kas labākais, bikses sļuka nost, kaut kāda mistika, vislaik ik pēc 3 min jākarto bikses, jo slīdēja tā ka līdz ceļgaliem, beigās, labi, ka vismaz apdrošināšana apmaksāja speciālistu, jo es uzzināju, cik būtu tā vienkārši jāmaksā un sapratu, ka man nebūtu tik :D Man izrakstīja speciālas zāles, aizgāju uz aptieku, tur teica, būs tikai pēc 2 dienam, vāks vienkārši, nākamajā dienā piecēlos, biju vēl slimāka, uzmetās aukstumpumpas un tā. Pazaudēju seesam karti, un tikai šodien atradu. Plus, pazaudēju atslēgas, netiku mājās, zvanīju pārvaldniekam,lai dod rezerves atslēgas :D
Un visur citur man arī neiet, tā kā :D
28.05.2015 23:58 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Inga88
Ir tādas melnās dienas. Esmu pat pamanījusi, ka visbiežāk nav tā, ka slikts un labs notiek vienā dienā. Ir vai nu labas vai sliktas dienas. Galvenais, ka ir spēks darīt visu no jauna. Tā kā es par to klasesbiedra "mirušo suni" visu dienu domāju un sev teicu, lai nekad ar viņu vairs nerunāju, šodien ar viņu runāju un viss chill. Ceru, ka tev rīt veiksies! :)
28.05.2015 23:59 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Nesaukušu šo par melno dienu, bet ir uzplēstas šādas tādas rētas.:-/:-) Kam ir vēl bēdīgāk, varat uzrakstīt, centīšos uzmundrināt.:-)
29.05.2015 00:04 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es arī ceru. Nu jābūt tā.
Es jau kadu laimu jūtos ne savā ādā, nu ir tāds panīkums drusku, bet es to norakstu uz pavasara vitamīnu trūkumu. Es parasti pavasaros jūtos čāpīgāk.
29.05.2015 00:14 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Mani darba priekšnieki arī mazliet "saspiedušies", lai neteiktu vairāk.. tad nu arī nezinu, kādas būs turpmākās dienas darbā un cik ilgi es tur vēl taisos vispār atrasties.


ohh šis kā par mani.. domāju, ka man vienīgajai vakar tik traka diena :-( vienk sapratu, ka ar steigu jāmeklē jaunu darbu.. nu nav normāla priekšniecība - nostrādā visas obligātās stundas, izdari visus darbus - bet tāpat vienmēr ir slikti, priekšnieks uzskata mūs par noziedzniekiem par katru minūti, dienu, kas mums ir brīva (pat ja pienākas).. jau sen jutu, ka mērs ir gandrīz pilns, pēc dažiem vakardienas iznācieniem sapratu, ka viss - jameklē ko citu! labāk mazliet mazāk saņemt, nekā zaudēt pēdējos nervus! :-D
29.05.2015 09:55 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
kas tad nu solārijs šodien slēgts bija ka visām melnā diena :-D
29.05.2015 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits