Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

raksturs

 
Reitings 84
Reģ: 23.12.2014
Sveikas! :)
Tātad mēs esam 5 draudzeņu bariņš, vienmēr visu stāstam viena otrai, kopā atpūšamies, izklaidējamies, utt. Bet jau kādu pus gadu vai pat ilgāk viena draudzene ir kļuvusi savādāka. Viņa ir mainijusies un daudz ko noklusē, piemeram tiesības lika, neteica mums kad viņai eksamens bet vienkārši vienā dienā parādija auto tiesības. Viņa uz visu vasaru brauc pastrādāt uz ārzemēm un mums pastāstija tikai dažas dienas pirms aizbraukšanas, ir ieguvusi ideālu augumu, bet par sportošanu un dietam mums neko nestāstija. Protams mes ar viņu runāj par šo un viņa saka, ka tas tāpēc ka parasti ja kko izstāsta, tad nesanāk to realizēt. Galvenā tēma par ko vēlējos padiskutēt ir, kāds ir jūsu raksturs? Jūs arī tā domājat, ja kko izstasta, tad nesanāk parasti? Nu piemeram par to braucienu uz ārzemēm, parasti draudzenes klačojas, ka ir doma braukt, palīdz ar padomiem utt. Bet īstenībā skatoties uz viņu, man liekas ka viņa ir veiksmīgāka palikusi, daudz ko panākusi pēc tam kad izmainija raksturu. Kā ir ar jums?
28.05.2015 19:43 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Es ari piekritu Tavai "savadajai" draudzenei.

Man ir pilnigi tapat! Labak nestastu. Nu vienigi savai masai, kura man ir gandriz ka mamma, labaka draudzene reize :)

Draudzenem, un kolegem ja stastu ko, tad tik ta, virspuseji.
28.05.2015 19:49 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Jā, piekrītu, man arī nepatīk stāstīt par saviem plāniem, daudz reiz ir pierādījies- "jo mazāk citi par tevi zin, jo labāk tev klājas."

Varbūt jūsu kopīgas draudzības laiks ir izsmēlies?
28.05.2015 19:52 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Man šķiet, ka ļoti daudzas tā dara ;-) :-D Es arī nestāstu daudz ko.
28.05.2015 19:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu... Nez vai tas saistīts ar raksturu. Es parasti nestāstu tādas lietas cilvēkiem, kuru ieteikumi nekad nav man pa prātam vai uzskatu par nekorektiem, muļķīgiem vai kā savādāk nevērtīgiem. Varbūt jūs tā klačojoties savā starpā nemaz napamanāt, cik patiesībā jūsu komentāri, ieteikumi, klačas var būt aizvainojši, izsmejoši vai vispār nenopietni?...
28.05.2015 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
arasti ja kko izstāsta, tad nesanāk to realizēt


tā daudzi domā un tā arī dzīvo.
pašai bieži ir gadījies, ka iepriekš citiem pastāstot vēlāk viss izgāžas.
28.05.2015 20:10 |
 
Reitings 91
Reģ: 19.11.2014
pašai bieži ir gadījies, ka iepriekš citiem pastāstot vēlāk viss izgāžas.


+ mazāk mulsi jāsmaida/jātaisnojas, kad kāds apjautājas kā tad iet ar mērķu sasniegšanu. Vai ja grūti iet, nav katru reizi jāklausās - nu ir?
28.05.2015 20:14 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
No vienas puses, ja neuzticas, tad tā nav īsta draudzība. Bet no otras puses, zinot to, cik skaudīgi mēdz būt cilvēki, Tava "draudzene" pareizi dara, ka daudz ko par saviem plāniem nestāsta. ;) Tā ka - runga ar diviem galiem.
28.05.2015 20:27 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
Man arii bija visu laiku labaakaa draudzene dariijaam viskaut ko Kapaa , staastiijaam arii visu, bet tad, es arii saaku dzudz ko nokluseet, joe negribeeju lai mani apskauzz u.c.

Esmu loti liidziiga tavai draudzenei, :)) manupraat, tas ir normaali, Jo es piemeeram, negribu citi priekshaa izgaasties, taapeec par saving plaaniem nokluseeju liidz tos izdodas realizeet.
28.05.2015 20:35 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
atkarībā par ko ir runa.. ja ir konkrēts plāns, ka skaidri zinu ka to darīsu, tad arī izstāstu.. un nav gadījies ka plāns izgāžas.. bet ja ir kautkas tāds ko domāju darīt, bet neesmu pārliecināta, ka sākšu un ka izdosies, tas es to draudzenēm pasniedzu itkā gibētu to darīt un to iegūt, un tad pavēroju ko viņas saka.. tā galīgi visu noklusēt no labākajām draudzenēm nudien nav manā garā..
28.05.2015 20:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es arī daru, kā Tava draudzene. Ne tāpēc, ka baidītos, ka kāds kaut ko noskaudīs vai tamlīdzīgi, es vienkārši neizjūtu vajadzību ar kādu konsultēties, apspriest un tamlīdzīgi, es jūtos pietiekami stabili, lai lēmumus pieņemtu pati.
Nu neko dižu jau arī tik bieži nesanāk lemt. :-D

Manas draudzenes, vienīgās, kas man ir, dzīvo tālu no manis, tāpēc man ir tikai mani divi labākie draugi puiši, kuri tā baigi par neko klačoties nemīl, vairāk ir darbības cilvēki, brālis, kas ir līdzīgs, māsa, kurai uzticos, stāstu daudz, bet viņa mani tik bieži māca un strostē, ka stāstu tikai to, kas jau ir noticis, par to, ko plānoju, rājienu dabūju tad, kad esmu jau plānu īstenojusi :D

Un mamma, oi, tur labāk mazāk runāt, lai nav jāklausās nebeidzamas pamācības un padomi.

Un vīrs ir vīrs, viņš ir informēts par tiem maniem plāniem, kas attiecas arī uz viņu.
28.05.2015 21:01 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Es piekrītu, ka labak visu paturet pie sevis, es gan mainījos drauga ietekmē, un varbut ne tik daudz, ka piepildas vai nepiepildas, bet labak pjau ir, ka darbi Un paveiktais par tevi runā, nekā tu tikai runā un neko nedari :)

Kā tur bija tas pantiņš - tie kas no darba baidās tie par darbu runā, tie kas darbu dara, darbs par viņu runā...
28.05.2015 21:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Es arī neesmu no stāstītājām. Es arī esmu aizbraukusi uz ārzemēm strādāt, bet to pateikusi draudzenēm nedēļu pirms izlidošanas. Nezinu, man vienkārši liekas, ka ir citas lietas, par kurām mēs varam runāt, man ilgi un gari neprātuļojot, darīt vai nedarīt to un šito. Tomēr tagad esmu sapratusi, ka pārāk bieži klusēju par sev svarīgām lietām, kas varētu ietekmēt mūsu draudzību un to nepadara labāku.
29.05.2015 00:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es arii piederu pie taam, kuras par naakotnes plaaniem dizi nestaasta nevienam. Ja veel nekas nav izdariits, ko vispaar var staastiit? Ja zinu, ka cilveeks ir zinosh piemeeram, par konkreeto celjojumu vietu, tad jaa, apjautaashos peec padoma. Savaadaak neredzu jeegu. It iipashi, ja draudzene nav bijusi atvaljinaajumaa 2 gadus, bet es te baaziishos virsuu ar saviem celjojuma plaaniem.
29.05.2015 00:49 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Arī piedomāju pie tā ko kam stāstu. Cilvēki mēdz būt skaudīgi. Un domām ir liels spēks, arī sliktajām. Kāds tieši būs sajūsmā, ka mani plāni izgāzīsies, tāpēc labāk daudz nestāstīt.
Vēl esmu ievērojusi, jo mazāk stāsti un reklamē savus sapņus, idejas un nākotnes plānus, jo vairāk tas citus interesē. Šausmīgi besī, ja draudzenes izjautā par manām attiecībām. Liekas, ka tā tomēr nav viņu darīšana. Kaifu sagādā degunu iebāzt. Tik kaitinoši.(e)
29.05.2015 01:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits