Bakalura darbs attieksme

 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Sveiki, man rit jānodod bak. Darbs bet šodien darba vadītāja atbildēja, ka nerekomendē darbu, un man ir jāņem pagarinājums lidz jūlijam un jāmaksā par to, es ta jau divas reizes maksāju par kursa darbu kopa 208eur. Pat studijām maksāju. Es neesmu stulba ka man par darbu nevar vismaz 4 ielikt. Ko man darit ar so situāciju? Man jau apnicis, ka man vienīgajai liek par visu maksāt. Tagad nesaprotu man vajag nodod to darbu rīt vai nē. Ko darit ja vēlētos to darbu iesniegt un man ir pie kājas, ka vina to nerekomendē??
Esmu izmisuma, dienu pirms nododošanas tā pasaka.
28.05.2015 19:19 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Nu nepielaiž pie aizstāvēšanas, jo darba vadītājiem arī var būt problēmas ja darbi ir slikti un tiek pielaisti, tieši tāpēc darba vadītāji nevēlas tik viegli laist cauri. (t)
30.05.2015 21:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ak tu mii un zjee. Kaads vispaar ir sakars pasham bakalaura darbam ar cilveeka talantu tajaa jomaa, ja vien negrasaas peec tam iet uz magistriem un doktorantuuru un visu muuzju rakstiit peetiijumus vai publikaacijas? Ir cilveeki, kuri nemaak smuki izteikties uz papiira, bet tas nenoziimee ka vinji nav lietprateeji savaa jomaa. Ir arii cilveeki, kuri labaak savu domu spees izteikt isaa, kodoliigaa punktu formaataa, nevis uzrakstiit bla bla bla uz 40 lapaam vai kuri spees ideaali visu izskaidrot mutiski, bet rakstiski buus gruutaak. Ir arii jomas, kur nemaz peec tam vispaar neko dizi nevajadzees rakstiit lielaaku par emailu vai 2 lapu atskaiti. Cik no jums visaam dziivee ir nodereejushas speejas uzrakstiit labu bakalaura darbu peec studiju paveikshanas?
30.05.2015 23:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
krista21 zelta vardi.
Autores problēma ir darba atrādīšana dienu pirms nodošanas.
30.05.2015 23:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vatsons, liekule un divkose es neesmu. Ja neredzi sarkasmu manis rakstītajā, tā ir tava problēma, ne manējā.
30.05.2015 23:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja neredzi sarkasmu manis rakstītajā, tā ir tava problēma, ne manējā.


Jopcik, Tu maz zini, kas ir sarkasms? Vai nu nē, va nu Tev tas nepadodās. Sliecos uz 2. variantu.. Sasmīdināji.. :-D
30.05.2015 23:34 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Man nav problēmu. Es esmu darbu atrādījuši VAIRĀKAS REIZES pirms dienas, kad vajadzēja nodot. Ne tikai vienu reizi! :-D
30.05.2015 23:52 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Viss ok, mans dusmu vilnis ir prom. Novēlu visiem Jauku vakaru, un turpināt izglītoties gan šeit, gan augstskolas!
30.05.2015 23:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Par tiem darbiem, kururs paši neraksta: jebkurš normālais pasniedzējs uzreiz sapratīs, ka tas nav konkrēta cilvēka darbs. Jautājums tikai ko šādā situācijā darīs pasniedzēs. Liks pārrakstīt un nākt pēc gada vai pusgada, vai arī pievērs acis. Manā kursā bija viena meitene, kas nopirka darbu. Dabūja piecinieku. It kā jau vienalga kāda atzīme diplomā, bet tā bija zemākā atzīme kursā.
Un noteikti nepiekrītu, ka baigie savas sfēras spečuki nevar sakarīgi uzrakstīt darbu. Ja galva uz pleciem ir un vadītājs piepalīdz, tad uzrakstīs kā nākas. Cita lieta, ja spečuks ir baigi aizņemts darbā, vai vienkārši slinks un maz laika velta darbam. Protams, ka neviens nepiedzimst ar pieredzi diplomdarbu rakstīšanā, bet kaut kā tiek galā arī ne tie labākie.
31.05.2015 00:05 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Tak bakalaura ir pilnīgs izsmiekls, iegūtās zināšanas var pielīdzināt tehnikumam. Respektīvi, māca visu, bet neko, kas nozīmē, ka zināsi kaut ko no visa, bet lai dabūtu konkrētā jomā darbu tāpat nebūsi gatavs. Patiesā pieredze tiks iegūta tikai strādājot (visur prasa pieredzi :D jeb apburtais loks).
Nesaprotu ko rejat internetā, lai cilvēks pats tiek ar savām problēmām galā, kur nu vēl iet sūdzēties, ka kāda X persona sūdzas internetā.
31.05.2015 00:10 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
+sugar
kas strādā pie sava darba, cenšas izprast uzzināto, tas darbu uzraksta pieņemami.
Gadās pasniedzēji kuriem patīk riebt, bet tie ir izņēmumi un pie tādiem nav jaiet bakalauru rakstīt.
31.05.2015 00:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir lietas, kuras humanitaarajiem vienkaarshi nesaprast. Daziem cilveekiem rakstiishana vienkaarshi nepadodaas. Zinaashanas ir, bet uzrakstiis taa ne visai. Var protams, ieguldiit nereaalaakaas stundas darba rakstiishanaa, bet taas ir cieshanas un mokas. Tas ir tas pats, kaa ekstraverts nesapratiis kaa intraverts var negribeet visu laiku pljaapaat un atrasties vienaa kompaanijaa. Man pashai darbu rakstiishana ljoti, ljoti riebjaas. Viens ir forumaa iedrukaat, bet cita lieta ir pareizi integreet citaatus, izveeleeties pareizos laikus darbiibas vaardiem runaajot par peetiijumiem, ievadvaardu izveele, pareizi sapludinaata doma ar transitional sentence (nezinu kaa latviski) utt. Man tas prasa daudz ilgaaku laiku kaa citiem lai tiktu pie sava A, bet tajaa pashaa laikaa eksaameniem maaciities daudz nevajag un atziimes ir ljoti labas. Es buutu laimiigaakais cilveeks pasaulee, ja vareetu visu to aizstaat ar powerpoint tipa prezentaaciju. Citiem sanaak skaisti speeleeties ar vaardiem, padariit rakstu interesantu, bet man skolas darbi beigaas sanaak tik sausi kaa telefona graamatas saraksts vai tv manuaalis.
31.05.2015 00:35 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
cormeum
Nabadziņš!!! ..un vēl jāvelk iekšā nāsīs tas pats gaiss, ko elpo visādi šitādi...

Jā, ir zināmi reāli cirvji, kas tiek pie diploma. Kuru viņiem nevajadzēja piešķirt. Un tad kad tādi ir izgājuši lielajā dzīvē un parādījuši, kādi viņi ir, arī uz pārējiem konkrētās a-skolas/programmas absolventiem sāk skatīties ar šķību aci - sak, gan jau arī šitas tāds pats cirvis vien būs...
31.05.2015 00:36 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
krista21
Ir cilveeki, kuri nemaak smuki izteikties uz papiira, bet tas nenoziimee ka vinji nav lietprateeji savaa jomaa.

Kādam cirvim ir jābūt, lai nespētu izteikties jomā, kurā esi lietpratējs (lasīt - gandrīz tik pat gudrs, kā pasniedzējs, ja ne vēl gudrāks)?
31.05.2015 00:39 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
krista21
Cik no jums visaam dziivee ir nodereejushas speejas uzrakstiit labu bakalaura darbu peec studiju paveikshanas?

Formulēt un pamatot viedokli - ikdienā.
31.05.2015 00:40 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
v35, ko tu te pļūtī. Zinu personīgi cilvēkus, kuri ir bijuši par slinku lai pabeigtu augstskolu. bet ir daudz augstākos amatos, kā arī gudrāki, nekā tie, kuri iegūst tos izcilnieku diplomus. Bakalaurs jau nu tiešām nebūtu tā lieta ar kuru būtu jālepojas, mūsdienās katram otrajam tas ir, drīzāk tas ir pierādījums par mērķtiecību nevis zināšanām.
31.05.2015 00:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādam cirvim ir jābūt, lai nespētu izteikties jomā, kurā esi lietpratējs


Viena lieta ir zināt labi savu lauciņu.. cita - to skaisti uzlikt uz papīra :) Ir, piemēram, ļoti labi ķirurgi, kuriem nepadevās rakstīt diplomdarbus, bet viņi savā jomā ir fantastiski, zinoši un ..ar zelta rokām :)
Ne visi mācēs arī publiski labi norunāt, noprezentēt :) Mēs tomēr esam dažādi :)
31.05.2015 00:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bakalaurs jau nu tiešām nebūtu tā lieta ar kuru būtu jālepojas
Nē.. nu var jau lepoties. Es, 9. klasi beidzot, arī lepojos par nokārtotajiem eksāmeniem :D :D :D :D
31.05.2015 00:57 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
valts
Bakalaurs jau nu tiešām nebūtu tā lieta ar kuru būtu jālepojas, mūsdienās katram otrajam tas ir

Tieši mana minētā iemesla dēļ ar to vairs nav jālepojas...
31.05.2015 01:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kādam cirvim ir jābūt, lai nespētu izteikties jomā, kurā esi lietpratējs (lasīt - gandrīz tik pat gudrs, kā pasniedzējs, ja ne vēl gudrāks)?

Labi, esmu cirvis. :-D Tachu man ir svariigaak, ka zinu ko dariit kad pacienta sirds apstaajaas praksee un aizpildiit slimiibas veesturi taa, lai buutu skaidri un gaishi saprotams, nekaa uzrakstiit stilistiski skaistu teikumu kuru neviens nekad nav pirms manis uzrakstiijis (mums te ir taads murgs, ka paarbauda uz plagiaarismu caur sisteemu, kuraa ir buutiibaa visi angliski uzrakstiitie peetiijumi un raksti. Pat 3 vienaadi vaardi, ieskaitot vaardus "and","or" utt. identiskaa seciibaa uzraadaas pie plagiaarisma procenta, kuram ir jaabuut beigaas zem 10%, kas ir sameeraa gruuti, jo datubaaze anglju valodaa ir milziiga).
31.05.2015 01:19 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Es atvainojos, bet man, lai uzrakstītu bakalurh darbu un kārtīgi tam pievērstos bija laiks tikai mēnesi, jo lidz 9.maijam man bija lekcijas. Man vel ir divi eksāmeni un jānodod eseja.
31.05.2015 09:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)