Bakalura darbs attieksme

 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Sveiki, man rit jānodod bak. Darbs bet šodien darba vadītāja atbildēja, ka nerekomendē darbu, un man ir jāņem pagarinājums lidz jūlijam un jāmaksā par to, es ta jau divas reizes maksāju par kursa darbu kopa 208eur. Pat studijām maksāju. Es neesmu stulba ka man par darbu nevar vismaz 4 ielikt. Ko man darit ar so situāciju? Man jau apnicis, ka man vienīgajai liek par visu maksāt. Tagad nesaprotu man vajag nodod to darbu rīt vai nē. Ko darit ja vēlētos to darbu iesniegt un man ir pie kājas, ka vina to nerekomendē??
Esmu izmisuma, dienu pirms nododošanas tā pasaka.
28.05.2015 19:19 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
joselyn, protams, ka vel tagad pārskatīju visus e-pastus. Viss ir sūtīts ne tieši laikā, bet nekad neesmu kavējusies. Vienmēr vērsos pie padomu un ie daudz rakstīts un sūtīts, labots arī ļoti daudz. Un vienmēr to, kas man ir pateikts, es izdarīju. Tagad vienkārši nesaprašana, jo man teorija ir ļoti labi apzināta un termini, kas dominē tēmas nosaukumā ir izskaidroti, un viss ir.
Nesaprotu, jo arī izmantoju literatūru, ko pasniedzēja ieteica, bet nezinu ko tieši tad man no turienes vajadzēja izzināt, ja visu, kas attiecas uz tēmu esmu noformulējusi.
28.05.2015 23:29 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tu minéji, ka praktiská dalla nav ok, tá nav teorijas dalla.

un ka var bút shis:
Viss ir sūtīts ne tieši laikā, bet nekad neesmu kavējusies


tas ir ká? gandríz stávoklí nevar bút, tápat tavá variantá. vai,nu, nodod laicígi vai kavé, treshá varianta nav.
29.05.2015 07:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tīri teorētiski ir iespējams arī iesniegt darbu BEZ darba vadītāja, t.i., norādīt, ka darba vadītāja nav. Painteresējies!

Bet nu, ja darbs līz 4 neaizvilks, tāpat būs jāpārstrādā.
29.05.2015 07:58 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tā kā klāt nestāvēju, problēmu pilnībā izprast nevaru, taču mākslīga naudas izspiešana no studentiem augstskolās tiek praktizēta. Nemet plinti krūmos un nodod darbu šodien!
29.05.2015 08:02 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Antigone,

Aizstāvēji darbu?
29.05.2015 11:30 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Viss ir sūtīts ne tieši laikā, bet nekad neesmu kavējusies

tas ir ká? gandríz stávoklí nevar bút, tápat tavá variantá. vai,nu, nodod laicígi vai kavé, treshá varianta nav.

Es to pašu nodomāju. Šrēdingera kaķis. :D

Negribu iejaukties, jo, godīgi sakot, pašu problēmu nesaprotu, lai kā arī lasītu. Man izklausās, ka esi kaut ko pamatīgi iekavējusi, varbūt arī nekvalitatīvi paveikusi un pēdējā mirklī uzradusies (man pašai tāds nelāgs paradums), bet nu nevar jau gaidīt, ka visi nāks pretī atplestām rokām.
29.05.2015 15:03 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Antigone, pastāsti, kā gāja?
29.05.2015 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 225
Reģ: 17.01.2011
Šrēdingera kaķis.

Nosmējos :-D:-P
29.05.2015 19:27 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Sodien nav aizstāvēšana, bet būs 15.vai 16.06.
Viss ok, pieņēma un neko nepārmeta, vadītāja nebija fakultāte (brīnums!). Man neviens neko neteica, lietvede laikam bija informēta, bet ne 100%, ka nerekomendēs.
29.05.2015 19:36 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
fuzzyLogic Un tas bija domāts tā, ka piemēram ar pāris dienu nobīdi, ne nedēļu, ne mēnešu.
Un nevajag salīdzināt ar stāvokli, kas nav maināms, tiešām, vajag vairak nodarboties ar seksu, ja nāk ārā tādi salīdzinājumi, mošk palīdzēs.
29.05.2015 19:38 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Antigone - no vienas puses es Tevi saprotu. Es gan bakalauru nodevu laikā un man neradās problēmas, bet zinu meitenes, no kurām vadītājas atteicās arī 2 dienas pirms nodošanas. Tas gan nebija LU, bet doma tā pati. Turies un vēlu izdošanos :)

Bet runājot par dažu pasniedzēju attieksmi...ir pasniedzēji, kuriem pēc savas aizstāvēšanas gribētos uzdāvināt etiķetes rokasgrāmatu...laikā kad es aizstāvēju savu darbu, kāda "īpaša" pasniedzēja atļāvās smīkņāt un atklāti spaidīt telefonu...godīgi sakot, mani tas izsita nedaudz no sliedēm un gribējās aizrādīt...vēl citiem aizstāvēšanas laikā pasniedzēji pat neklausījās un laboja darbus. Manuprāt, lai vai cik kruts un zinošs pasniedzējs nebūtu - ir taču jābūt kaut kādai cieņai pret studentu. Tāpat arī Tavā situācijā - nu nav taisnīgi, ka pasniedzējs 2 dienas pirms aizstāvēšanas atsakās no studenta darba vadīšanas. Vienai meitenei no kursa bija tā, ka pasniedzēja pirms priekšaizstāvēšanas teica, ka viss forši ar darbu un tēma laba, bet aizstāvēšanas laikā paziņoja, ka darbs nekam neder. Meitenei nācās 2 mēnešu laikā atrast citu tēmu un to izstrādāt...
Ar šo visu vēlējos teikt, ka ne vienmēr ir vainīgi studenti, jo reizēm pasniedzēju izturēšanās ir visai indīga...un tā gadās arī labajiem studentiem, ne tikai tiem, kas ir maksas grupā vai neveicas mācībās...
29.05.2015 22:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Gadījumā pasniedzējas iniciāļi nav R.S.? :D

Bet anyway.. kā Tev pašai šķiet (kā jūti), vai Tavs darbs ir labs? Vai varēs dabūt to 4? Es arī ieteiktu nenokārt degunu un cīnīties līdz pēdējam. Vismaz zināsi, ka izdarīji visu, kas Tavos spēkos! Veiksmi!
29.05.2015 22:50 |
 
Reitings 27
Reģ: 04.07.2014
Manā fakultātē gandrīz visi, protams, ar pāris izņēmumiem ir pretimnākoši un šādi nerīkojas, studenti paši zin pie kā var rakstīt kādu darbu un pie kā labāk neiet. Tieši šodien aizstāvēju savu bakalaura darbu :) beidzot iestājies patīkams miers..
29.05.2015 22:53 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Par to smīkņāšanu, esmu dzirdējusi no kursa biedriem, kad vieniem bija aizstāvēšana. Bet, kad vienatnē aizstāvēju savu darbu (kursa) arī bija tie acu skatieni un saskatīšanas, ka nezin kas. Tas tāda pusaudžu līmenī ir normāli, bet nejau profesoriem (ne visiem,protams).

Es godīgi nesaprotu, ja pasniedzējs zina kā ir labak iznest attiecīgo tēmu, nu, tad pasaki vai vesini uz to, un,kad ir uzvedinats, ja nepareizi tad vajag uzreiz teikt, jo vini ir tie, kas pārzin tēmas, jau no sākuma, jo tas ir viņu pašu iesniegtas.

meksihanka

Es īstenībā jūtu, ka vismaz 5 būtu pelnījusi, par to, ko esmu sarakstījusi. Viss, kas ir uzrakstīts ir uz teorijas balstīts, kas ir apskatīta 13 lappuses. Un nezinu tad, mūsdienu teorētiķi laikam tad nav pareizi definējuši, ja darbu nepieņem, jo ,piedodiet, bet es vienā bak. Darbā nevaru apskatīt un analizēt grāmatu, kas ir 500lpp un pastāstīt par katru rindkopu kurā redzu, kas derētu analīzei un pietam to pamatot. Tāpēc ir izvēlēti atsevišķas nodaļas no grāmatas
29.05.2015 23:40 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Antigone, par ko tev ir tas darbs?
29.05.2015 23:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un tas bija domāts tā, ka piemēram ar pāris dienu nobīdi, ne nedēļu, ne mēnešu.

Nebriinos, ka peec tam tev tika likti skjeerslji celjaa. Man ir paariitis profesoru, kuri nepienjem darbu ja ir iesuutiits 1 minuuti veelaak peec noteiktaa laika (nepaarspiileejot), sakot ka bija pietiekami daudz dienu visu paveikt un ka nav jaadara peedeejaa briidii viss. Dazi cilveeki nespeej tik ljoti paciest kaveeshanos, ka labaak vinjus neizaicinaat.
29.05.2015 23:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tagad ir svarīgi darbu labi noprezentēt un aizstāvēt, cik spēka.. :)

Studenti ir dažādi, bet nu arī no mācībspēka puses var reizēm zilus brīnumus sagaidīt.. :)

Vēlu veiksmi!
29.05.2015 23:55 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Paldies.
Un vel vēlējos pateikt to, ka darba vadītāja par to samaksas minēšanu, par ko? Es jau tagad maksaju par studijām un KATRA lektore ierodas ar 15 min ka minums nokavēšanos. Lekciju grafiks mainījās katru nedēļu, neatbilst nekādiem sarakstiem, kā cilvēks var kait ko meklēt kur strādāt vai saplānot kaut ko citu??? Es neko neesmu šādu minējusi skaļi, bet nu jā, tas arī viss.
30.05.2015 00:21 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
fuzzyLogic Un tas bija domāts tā, ka piemēram ar pāris dienu nobīdi, ne nedēļu, ne mēnešu.
Un nevajag salīdzināt ar stāvokli, kas nav maināms, tiešām, vajag vairak nodarboties ar seksu, ja nāk ārā tādi salīdzinājumi, mošk palīdzēs.


:-|
Neķer kreņķi. Viss taču notiek!
P.S. Šrēdingera kaķim (pat jokiem par to) nav nekāda sakara ar intīmo dzīvi.
30.05.2015 01:17 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Atkal dzīves apbižotie :-D Nāksies vien iesniegt augstskolā sūdzību par to, ka nenotiek kā būtu jānotiek vai doties uz tiesu, iespējams pat uz ES cilvēktiesību tiesu. 8-) Protams, viss kas notiks būs raudāšana šajā forumā.

Par tēmu - darbu grūtākais ir dabūt līdz aizstāvēšanai (kas nav grūti), bet aizstāvēšana kā tāda jau ir tikai formalitāte. Vismaz pats par aizstāvēšanu visvairāk uztraucos, bet patiesībā, kā arī citi teica, tas ir pats vieglākais.
30.05.2015 01:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits