Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo nezūdamības likums

 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Katra, kas šo lasa - šeit ir ienākusi. Mēs šeit forumā uzturamies rītā vai vakarā, vakar vai šodien, cita biežāk, cita retāk. Bet katrai ir savs iemesls, kāpēc būt Cosmo. Katrai ir arī savs stāsts par to, kā atklājāt šo vietu. Un reizēm pat nevajag iemeslu, vēlme virtuāli komunicēt ir neizsīkstoša.
Katru dienu šeit reģistrējas daudz jaunu lietotāju - daļa atkārtoti jeb refrešē savu virtuālo dzīvi. Ir daudz lietotāju, kas aiziet uz neatgriešanos. Ir arī pastāvīgi nemainīgais kontingents.

Cik ilgu eksistenci Jūs iedomājieties sev Cosmo forumā? :) Pie nosacījuma, ka šis forums vēl aizvien pastāvēs.

Vai arī pēc gadiem 5 vai 10 šeit pļāpāsim? Atskatoties pagātnē - tā jau būs kā virtuālā dienasgrāmata par katru no mums.

Reizēm gan iedomājos - kādēļ man šeit sēdēt un barot virtuālo atkarību - bet tomēr šeit esmu. Laikam laika par daudz :D Kad šeit vairs nebūšu, tad dzīvē jau būs citas mazās intereses.

Filozofiskā tēma :-P Būtu interesanti dzirdēt citus viedokļus ;-)
28.05.2015 09:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nedomāju par to, cik ilgi taisos te uzturēties un neiegrimstu nekādās filozofijās. Forums kā forums. Kamēr man ir interese te būt, tikmēr esmu. Ja kaut kas mainīsies šai sakarā, tad arī izlemšu ko darīt tālāk.
28.05.2015 10:09 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Es zinu, kam jānotiek, lai es pazustu. Bet šaubos, vai tas kādreiz notiks :D
28.05.2015 10:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ERS6, tu tak jau vienreiz pacenties pazust... :D Un nekas dižs pat nebija noticis! :-P
28.05.2015 10:17 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es nemāku pateikt, cik ilgi te taisot būt :D kamēr būs aktuāli. Godīgi sakot, liekas,ka pēdējā laikā nav ko īsti lasīt un komentēt. Daudzas vecās pazudušas, tad nu arī reti ko gribas lasīt. Bet nu arī man aktuālās tēmas ir krietni pamainījušās, tad nu uzturos citur, bet šeit tāpat iegriežos. Pieradums. Vēstuļu sadaļa. Vispār te nav slikti.:-D
28.05.2015 10:20 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
ERS6 padalīsies arī ar mums, kam ir jānotiek, lai Tu pazustu? :D Vai arī paturēsi noslēpumā? ;)
28.05.2015 10:20 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nav noteikta laika cik ilgi es šeit varētu būt...
Ja apniks-izdzēsīšos :) bet tad gan atpakaļ nereģistrētos, nav man tādas modes.
Ir pāris meitenes, kas šeit ļoti iepatikušās, un feini varam komunicēt, apmainīties ar viedokļiem. :)
28.05.2015 10:23 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
čupakabra -
Godīgi sakot, liekas,ka pēdējā laikā nav ko īsti lasīt un komentēt. Daudzas vecās pazudušas, tad nu arī reti ko gribas lasīt. Bet nu arī man aktuālās tēmas ir krietni pamainījušās, tad nu uzturos citur, bet šeit tāpat iegriežos.


Piekritīšu. Man kaut kā liekas, ka ir pazudusi tā foruma dzirkstele, sāls. Varbūt tāpēc sāku domāt par uzturēšanās lietderību :D
Bet savādāk jau forums ir foršs - daudz jaunu viedokļu, dažādu jaunumu, paplašinu arī redzesloku par lietām, ko nezinu, kaut ko jaunu apgūstu, meklēju domubiedrus/draudzenes - vispār jau ieguvumu daudz :)
28.05.2015 10:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gan forumā neesmu pārāk sen, tāpēc noteikti neizjūtu šo "pēdējā laikā nav ko lasīt" un "forums vairs nav tāds kā agrāk". Šajā ziņā problēmu nesaskatu... Taču man vistracinošāk šķiet šī biežā niku maiņa. Tikko paspēji pierast pie cilvēka, tā, bāc, izdzēšas, tad atgriežas ar citu vārdu, bet turpina runāt tā it kā mani pazītu un forumu pazītu... Baigi izsit no sliedēm, jo piedalies diskusijās, saproti, ka te skan pazīstami viedokļi, bet nikus nepazīsti... Ej un mini tagad, kas aiz tā nika, kurš no vecajiem lietotājiem tas ir.
28.05.2015 10:32 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es tieši domāju, vai visas vecās ir atgriezušās ar citiem nikiem?
Jo man personīgi, mulsina tas, ka ir tik daudz jaunu, bet vecās jau bija zināmas..tu zināji,ko viņa dara un tas es citreiz palasīju beztēmu un papriecājos par kādu zināmu, bet tagad..es priecājos,ja instagramā pamanu kādas vecās aktivitāti...tātad dzīva :-D
28.05.2015 10:35 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laikā aktīvāk rosījos pa cosmo, jo sēdēju mājās ar bēbi.
Jūlijā sākšu atkal strādāt, un man vairs tādām lietām neatliks laika, vispār es šo forumu lasu jau gadus ~6 vai 7 . (s)
28.05.2015 10:38 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Taču man vistracinošāk šķiet šī biežā niku maiņa. Tikko paspēji pierast pie cilvēka, tā, bāc, izdzēšas, tad atgriežas ar citu vārdu, bet turpina runāt tā it kā mani pazītu un forumu pazītu...


++ Refreshēt savu Cosmo dzīvi šeit, laikam ir Top1, visu laiku dzirdu, ka kāds kaut kur pazudis, tad atklājas no jauna nika un tā uz riņķi :D Grūti izsekot pārmaiņām - man pat jau jūk, ja kāds bildi nomaina - pēc viedokļa un rakstības stila saprotu, ka - ā, tas ir tas cilvēks, skaidrs :D Sarežģīti :)

Jo gribas tomēr atrast vairāk savu interešu/domubiedru loku, nevis random mētāties starp tikko reģistrētiem cilvēkiem. Un ja vēl tikko reģistrētais triumfiāli pasaka - es tevi zinu, tu mani gan nē :D Yeah, sure.
28.05.2015 10:39 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
čupakabra - lieliski teikts! (l) Daļa laikam Cosmo ir nomainījušas pret Instagram :D Bet jā, nekad nevar zināt, kas aiz jaunajiem profiliem slēpjas :D Tomēr arī rakstības stilu un ikdienu tā neizmainīt, lai tēlotu/pārtaptu jaunā profila jaunajā personībā. Bet es nezinu, tas jāprasa ekspertiem :D ;)
28.05.2015 10:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man bieži vien ir grūtības sejas iegaumēt, kur nu vēl izsekot kas ir kas pēc niku un bilžu maiņas... (t) Ja nu vienīgi izmaiņas nav ļoti pietuvinātas (piem., bez problēmām čāča pārtapa par čupakabru - un uzreiz skaidrs bija, ka tā ir tā pati čāča), vai kāda iemesla dēļ zinu cilvēka īsto vārdu (bieži nikos tiek izmantoti) vai esam pazīstami ārpus foruma, tad varu privāti apjautāties... Bet, piem., kura ir Libra šobrīd? Man nav ne jausmas, kaut gan ir teikuši, ka tepat vien viņa ir un, ka tas esot acīmredzmi! Ja? Nu tad man ar acīm viss ir galīgi švaki, jo es neatpazīstu Libru nevienā no nikiem... :-P
28.05.2015 10:55 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Ienāku šeit reizēm, nevar teikt ka regulāri, tādēļ nesekoju līdzi niku maiņām un personību atklāšanām. Daļu lietotāju zinu, bet tas manā dzīvē neko nemaina.

Te es dažreiz kavēju laiku, lasot smieklīgas diskusijas, dažreiz meklēju padomus, tāpat kā citos forumos. Šobrīd mīļākā ir kāzu beztēma - ļoti pozitīva, padomiem pilna, sirsnīga un reizēm smieklīga. Palasot to vienmēr jāsmaida :)

Cik ilgi pastāvēs forums, tik ilgi arī būs lasītājas, komentētājas.
28.05.2015 11:15 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Nedomāju, ka kādu dienu izdomāšu izdzēsties, tāpat arī nevaru pateikt, cik ilgi šeit plānoju iegriezties regulāri, visticamāk, kad apsīks tēmas, kuras būtu interesanti palasīt, ielūkošos šeit retāk un retāk līdz aizmirsīšu par šo forumu, pa jaunam reģistrēties un "sākt jaunu dzīvi" šeit man gan diezvai būs aktuāli.
28.05.2015 11:24 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
parasti ienaku seit ikdiena. bet ir reizes, kad neesmu bijusi menesi un nav ta, ka ir atkariba, obligati vajag cosmo :D

man isti nav draudzenu, ar kuram es baigi plapatu par kosmetiku (patik jaunumu diskusijas u.taml) un daudz vienkarsak ir iegut informaciju seit. Tapat sis ir mans LV zinu/notikumu apskats.
Cosmo sava zina mani ari iedvesmoja blogot. tumblr man ari drosi vien nebutu, ja ne cosmo del. :D

pagaidam nekur nepazudisu, redzes, kad apniks.
28.05.2015 12:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nedomāju par to, cik ilgi taisos te uzturēties un neiegrimstu nekādās filozofijās. Forums kā forums. Kamēr man ir interese te būt, tikmēr esmu. Ja kaut kas mainīsies šai sakarā, tad arī izlemšu ko darīt tālāk.


+++

Zinu tikai vienu, ja apniks un izdzēsīšos, tad vairs nekādas reinkarnācijas neveikšu. Lasu forumu, jo patīk smelties jaunu informāciju, lieku reizi neielaidos sarunās, kas neinteresē vai liekas neproduktīvas. Tāpēc laikam man nav saprotami tie viedokļi, ka te tiek patērēts laiks, ka tā ir atkarība utt. utp. Te kavēju laiku, ja ir mazāk darbu vai gribu vienkārši atpūtināt pr
atu.. Ja darbu kaudzēm, tad vispār varu nelīst forumā un nekādu morālu lomku man tas nesagādā..

Bet vispār pēdējā laikā pieķēru sevi pie domas, ka mazāk gribu te iegriezties vai kaut ko rakstīt..
28.05.2015 12:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man seit patiik un nedomaaju dzesties aaraa. Par naakamajiem 5, 10+ gadiem neko nezinu.
28.05.2015 13:09 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Cosmo nav mana dzīves jēga, tāpēc nekad neesmu domājusi par Cosmo kā kaut ko TĀDU.
Piemēram, kura te sēž 24/7/365 vai kura ir izdzēsusies, nu pilnīgi vienalga.
Ļoti reti te esmu, agrāk biežāk nācu..kad biju stāvoklī, tad te likās interesanti, jo bija garlaicīgi mājās utt.
:-D
28.05.2015 13:19 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Vispār agrāk te bija foršāk, tagad viss pamiris, max 10 gadus šis forums būs.
28.05.2015 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits