Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu, lūdzu sniedziet man labas idejas laika plānošanai!!!

 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Es vairs nezinu, kā dzīvot... Es laikam eju pa fāzēm.... Es neko vairs nevaru paspēt.. Kārtējais vakars, kad sēžu pāri pusnaktij kaut no rīta 6os jāceļas un kaut ko daru no tās lielās "kaudzes", kas man jādara.. Šovakar taisu kāzu ielūgumus, kuriem jau bija jābūt izsūtītiem vismaz mēnesi atpakaļ... Kāda mārrutka pēc es izdomāju, ka man pašai obligāti viss jātaisa... Mana perfekcionistes daba mani vienu dienu piebeigs... Šodien bērnam bija bērnudārzā izlaidums, darbā paņēmu brīvu un rīt jau tur arī priekšā būs lielāka elle, vienas izlaistas dienas dēļ... Un dažus arhitektus vajag sist un mērcēt un tā uz riņķi miljons reizes... Kā nav kauna tik debīlus un neloģiskus projektus ražot... Es visas smadzenes jau esmu izmežģījusi tiem "šedevriem" izmaksas rēķinot... Diviem lieliem konkursiem vēl visi apraksti jāpabeidz gatavot, bet vēl visas cenas nav un tāmes nevaru pabeigt.. (e) Būtu jau labi, ja varētu mierīgi strādāt, bet tā raustīšana uz visām pusēm, kā iedziļinos darba, tā kāds kaut ko jautā... Vēl sesija sākusies nav diži daudz laika kaut ko mācīties, lai neteiktu nemaz. Suns maita gultu piemīzis kaut bija izvests ārā.. Vīrietis jūrā līdz jūlijam... Izgulēšanās nepalīdz.. Jo vairāk guļu, jo vairāk nāk miegs, bet nepadarītais tik krājas... Viss ir apgrābstīts, bet nekas līdz galam nav padarīts... Bet esmu dzirdējusi leģendas par dāmām, kuras visu paspēj... Kādi ir jūsu noslēpumi? Ko darat uzreiz, kad atnākat no darba? Kad atpūšaties? Jau iepriekš, paldies!(s)
28.05.2015 00:59 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vērts apdomāt, ka ir nepieciešams palīgs? Ja nav no ģimenes, tad kāds no malas jānolīgst. Piemēram uzkopēja, vai kāds kas izņem bērnu no dārziņa,vai auklīte uz pāris stundām?
28.05.2015 01:14 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tev ir plānotājs? Es savu cītīgi sapildu un tiešām palīz šo to atcerēties un saplānot laiku :)



28.05.2015 01:16 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Es atceros savus studiju laikus, negulētās naktis, ne tik no mācībām, bet ar no ballītēm, citreiz bij traki, bet tass piederas pie studijām. Pēcta atradu laiku, ko veltīt sev n izglēties, gardi paēst un bij enerģija jaunam cēlienam.

Viens mierinājums, sesija nav mūžīga, tā beigsies, būs vieglāk :)
Un darbā projekti tiks paveikti (l)

Nav drīzumā jābūt atvaļinājumam?

Mana priekšniece vienā darba vietā, kad bij ļooti daudz darāmā, sameklēja cītīgus praktikantus :D(l) lieliski īstenībā!!
28.05.2015 01:20 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Man jau aukle ņem no bērnudārza arā, ja ilgi jāstrādā un pieskata, kad es augstskolā. Bērnam it kā ir jau 7 gadi, bet tāpat uzmanība ir jāvelta. Par bardaku es jau vairs galvu nelauzu.. Kā ir tā ir. Laikam vairāk gribu atklāt, kā dzīvot harmoniski, kā pārslēgties starp darbiem. Tagad ir sajūta, ka kalpoju dzīvei.. :-(
28.05.2015 01:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sastaadi prioritaates un mazaak svariigo atlaid. Nevari uzspeet uztaisiit ieluugumus? Tak tie nav tik buutiski lai savu veseliibu gandeetu. Tajaa vietaa aizej un pasuuti. Nevari darbaa tikt galaa deelj citu kljuudaam? Liec vinjiem taas izlabot pashiem, nevis pati peries cauri un labo vinju savaariito. Pieljauju, ka sirgsti ar sindromu ka neviens neizdariis konkreeto darbu labaak par tevi. Paleenaam maacies uzticeeties paareejiem un radini sevi pie domas, ka mazliet savaadaak paveikts darbs nebuut nenoziimee ka ir slikti paveikts vai nepareizs.
28.05.2015 01:20 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
28.05.2015 01:21 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Plānotāji man ir divi, tāpat kā telefoni, darba un privātie. Bet diennaktī, laikam stundu par maz un daudz ko no sarakstiem pārceļu uz nākošo dienu.. Pagājušo nedēļ vispār vairākus vakarus aizmigu jau pusdeviņos un no rīta septiņos ar grūtībām no gultas laukā. Tad steigā bez brokastīm un nepadzerot kafiju ar pusžāvētiem matiem caur bērnudārzu uz darbu..
Mums ārpus Rīgas jau nav ko pieņemt darbos, kur kaut cik jādomā...
28.05.2015 01:26 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Ir, ir sindroms, ka varu vislabāk.. :-D
28.05.2015 01:27 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Gazele, paldies, par to tabulu. Izskatās, noderīga un varētu kaut ko palīdzēt darīt man lieta slabā..
28.05.2015 01:33 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Ja saista tādas lietas,
aromātiskās ēteriskās eļļas lampas, iepilini kādu noierinošu, līdzvarojošu eļļu,
man patīk



ievies kādus rituālus, dienas ritmā, struktūru. Pieņem to un skaties ar vēsāku prātu, ka vienkārši tā ir, ka ko nepagūst iecerētajā laikā.
Jā, tev tagad daudz darāmā,bet man sakārtot domas ļooti palīdz sports, un fiziskas aktivitātes, palīdz tas mentāli, atslēgties no visa.
Viss nostāsies savāsvietās.
28.05.2015 01:34 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Taisnība, ka viss nostāsies savās vietās. :-) Atliek saņemties un darīt. Mierina tas, ka sesija pēc mēneša cauri un pēc kāzām arī būs brīvāks atpūtai... Kaut kā jau tā dzīve visiem ir jānodzīvo, tikai tagad es esmu sākusi aizdomāties, ka gribu to darīt kvalitatīvi un ar baudu. Nevis tikai skrienot un stresojot nokavēšu- nepaspēšu..
28.05.2015 01:41 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Vispār pasaulē jau kādu laiku ir tendence un uzsvars tiek likts uz Stress free life .Un tiek uzsvērts negatīvais ko ķermenim un garam spēj nodarīt ilgstošs stresa stāvoklis.
Ātrāk no tā atbrīvoties. Cilvēki mēdz pārstrādāties, burn out sindroms.
Jau pirms kāda laika ziņās lasīju, ka ir vērojama tendence, ka darbinieki nevēlas ieņemt vadošos amatus, kas sev līdzi nes atbildību, stresu, papildu darba stundas, izvēlas vidēja līmeņa, vai vienkāršus amatus, kuri joprojāmir labi apmaksāti, sniedz vairāk brīvību un brīvu laiku, sev un ģimenei. Jo strādāt un strādāt, bet nav laika kad atpūsties, tērēt, un baudīt darba augļus un spēki ar nav.
28.05.2015 01:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits