Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apjukums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Sveikas! Gribēju izkratīt sirsniņu , jau esmu gatava par savu stāstu sagaidīt nezkādu jūru,ka esmu pati vainīga un ,lai dzīvoju tālāk.
Situācija tāda, ka mani februāri uzaicināja jauns puisis feisbukā, domāju dzirdēts , bet nav redzēts. Izrādās mana labākā drauga, labākais draugs. Ieraudzījis bija mūs vienreiz un teici, ka esmu ļoti skaista un vēlas ar mani atrast ko kopēju ( Bet viņam tajā laikā vēl bija draudzene)

Sākām čatot feisbukā, bet jau labākam draugam teicu, pēc dzirdētā šaubos vai mums kas sanāks. Arī viņam uzreiz teicu ,ka es ļoti šaubos , vai mums ir ,kas kopējs.
Izrādās divu mēnēšu laikā, mēs daudz satikāmies un atradām kopīgu valodu, ļoti sakrita mūsu uzskati un uzstādijumi par dzīvi. Bet viņam bija draudzene jau četrus gadus, es teicu, lai salabst, bet viņs man teica ,ka tas laikam nebūs iespējams, jo viņa viņu ir krāpusi vienreiz, pirms pusgada viņš viņai piedeva un viņai viņš tagad bija kā aksesuārs ar ko palielīties visām.
Nu neko, tik un tā turpinājam tikties un iet arā, līdz ko notika klikšķis. Es viņu nevarēju izlaist no savām ķentām , viņš mani nē.
Pēc kāda laika viņš pameta savu draudzeni un es tajā laikā izšķīros arī ar savu draugu , mums bija kā teikt tāds "take off" posms , lai saprastu ko vēlamies dzīvē. Neafišēju ,ka esmu izšķīrusies, bet nu tā notika.
Vienvārdsakot sagāju kopā ar to pusi, viss bija ideāli, līdz viņa bijusī uzzinaja, ka viņš ir laimīgs bez viņas un viņu bombardēja ar īsziņa, izdarija spiedienu caur savu ģimeni ar kuru viņam bija tik ļoti labas attiecības. Viņs man teica, ka pēc ta , ko viņa darija, viņs nav viņu aizmirsis, bet centīšoties, bet atgrūda tad mani. Teica, ka zin ,ka esmu stipra, viņs esot tāda ziņa nelieties ,ka mani atgrūz , bet viņš var tik ar to galā viens.
Protams, mēs nepārstājam runāt, tikties un tā tālak, jo mums ir kopīgi draugi, kā arī es viņam daudzko palīdzēju sakarā ar veselības problēmam, kur man ir sakari.
Tagad ir tā, man pietrūkst viņa paša, dažkārt pieķeru sevi pie domas, ka man trūkst tā cilvēka klātbūtnes savā dzīve, ne tikai ,ka viņam vajag palīdzēt, bet vispār nav kā agrāk, vakara pastaigas un mūsu saturīgās sarunas, kā nekā gribēju veidot attiecības ar viņu, bet viņš tagad tikai strādā, savā nodabā ir ar sevi, saka , ka tā vieglāk uztvert dzīvi. Vienreiz viņam vēlējos pateikt, kas sakrājies sirsniņā, ka gribu ar viņu atjaunot, ne gluži attiecības, bet to ,ka viņš kaut atvēla minimālo laiku, kad var, bet notizlojos. Tad viņš man pateica vēlreiz, ka viņš domā, ka esmu stipra, viņš atzīstot, ka ir nelieties , viņš zin ,ka mēs saprotamies ideāli, bet viņš tagad visus atgrūžot, lai varētu tikt skaidrībā.
Gribas viņam uzrakstīt tādu atklāsmes vēstuli, ne gluži tādu ,ka gribu attiecības un punkts, bet ,ka viņš man trūkst kā cilvēks, februāri, es nekad nevarēju iedomāties, ka mana dzīvē būs tāds cilvēks. Nekad. Pat ,kad runājam nekad nedomāju, ka būs klikšķis, bet atkal no otras puses manī ir šaubas, kā nekā vīrieši uztver šada tipa sarunas, kā braukāšanu pa smadzenēm un uzspiešanu. Ko Jūs darītu manā vietā?
27.05.2015 21:04 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
:-/
27.05.2015 21:14 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
!!!
27.05.2015 21:24 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Neko...acīm redzot viņš neko īsti ar tevi nevēlas ja jau tāda atieksme.
27.05.2015 21:32 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Kaut kāds tīņu bardaks. Tavā vietā neuzmāktos puisim. Lai tiek ar sevi galā un tad var domāt par attiecībām. Un kas zin,kas viņam tai galvā darās. Pēc mēneša vēl ieraudzīsi ar jau kādu citu kopā.
27.05.2015 21:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Neko nedarītu
27.05.2015 21:42 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kaut kāds tīņu bardaks.



+++
27.05.2015 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Dzīvot tālāk! Ja vajadzēs, būs otreiz klikšķis, nekas nav neiespējams.
27.05.2015 21:50 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
grūti saprast kas tur jums notiek un pēc kādas loģikas un motivācijas jūs tur šķiraties, saejat kopā un rakstaties facebookā ar draugu draugu draugiem, BET, varbūt palīdzēs, ja
Gribas viņam uzrakstīt tādu atklāsmes vēstuli, ne gluži tādu ,ka gribu attiecības un punkts, bet ,ka viņš man trūkst kā cilvēks, februāri, es nekad nevarēju iedomāties, ka mana dzīvē būs tāds cilvēks.

uzrakstīsi to vēstuli, bet nenosūtīsi. tīri tā pati sev, lai tikstu skaidrībā ar savām emocijām.
27.05.2015 21:52 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
nav aizmirsis bijušo, varbūt pārdzīvo, ka izšķīries. un jā varbūt nav gatavs uzsākt ko jaunu, kaut sākumā domāja, ka ir. bet varbūt saprata, ka negrib tomēr būt ar tevi, sāpīgi, bet tā notiek.
27.05.2015 22:09 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Paldies par ieteikumiem.(t)
nav aizmirsis bijušo, varbūt pārdzīvo, ka izšķīries. un jā varbūt nav gatavs uzsākt ko jaunu, kaut sākumā domāja, ka ir. bet varbūt saprata, ka negrib tomēr būt ar tevi, sāpīgi, bet tā notiek.

Esmu apdomājusi, ka tā varētu būt, kaut pēdējas nedeļas, viņš atkal stāsta, ka viņam pret savu bijušo izveidojies riebums, sāk jau to pārdzīvot.
Kā arī , neminēju, viņš vēloties apskatīties, kuri cilvēki viņa dzīvē palikšot un izturēšot viņa izturēšanos. Viņš meklē ar mani kontaktu, kaut izvairos. Visādos veidos , ir intrese par to ko daru, kur eju. Principā tajā paša laikā nav, bet ķidā mani:-/
27.05.2015 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Iesaku Tev dzīvot savu dzīvi, jo izklausās pēc neprognozējama cilvēka, kaut es Tavā vietā spurotos, ja būtu sirsniņā iekritis, varbūt vēlāk uzrakstītu tomēr. Katram tā situācija individuāla.
27.05.2015 22:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es pārtrauktu komunicēt ar viņu..

Nav jēgas tēlot bezmaksas psihoterapeitu, ja pašai sāp sirsniņa... :-/
27.05.2015 22:31 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Divos vārdos: "Makaronu karinātājs". Dikti nepatīk man tādi, kuri "atgrūž, pārbauda jūtas" un dara tamlīdzīgas lietas. Spēlē spēlītes ar citu jūtām, lai celtu pašapziņu. Mīļā meitene, nav vērts! Pat ja jums izveidosies attiecības, viņš tik un tā ik pa laikam pavilksies ar tevi (un citiem) manipulēt just for fun...
27.05.2015 22:59 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Divos vārdos: "Makaronu karinātājs". Dikti nepatīk man tādi, kuri "atgrūž, pārbauda jūtas" un dara tamlīdzīgas lietas. Spēlē spēlītes ar citu jūtām, lai celtu pašapziņu. Mīļā meitene, nav vērts! Pat ja jums izveidosies attiecības, viņš tik un tā ik pa laikam pavilksies ar tevi (un citiem) manipulēt just for fun...


+++
27.05.2015 23:14 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
es tavā vietā vestuli uzrakstītu un nosūtītu. zaudet tev tāpat vairs nav ko!
neesi lepna!
28.05.2015 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits