Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BezTabu sižets par notriekto meiteni

 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai priecájas, ka dzíva palika! un já, uzskatu, ka vinjai ir jásedz visi remontu izdevumi, jo vinja párkápa csn. par párkáptiem likumiem ir jáatbild. un tad, kad es eju pári celjam tur, kur nav gájéju páreja vai pie sarkaná - es apzinos, ka es párkápju likumu un varu sanjemt par to sodu
27.05.2015 20:08 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Neons, sen atpakaļ pa TV ātrās palīdzības speciālisti stāstīja, ka tie upuri kas nelaimes gadījumos izlido no apaviem, vienalga vai sēž auto pie stures un no trieciena, vai kā gājējs, visbiežāk ir līķi, un rādīja vēl neskaitāmus apavus kas palikuši pēc negadījumiem, un tur nebija baleta cībiņas, bet šņorzābaki, garie zābaki, tas nozīmē, ka trieciens ir ļoti spēcīgs un izredžu dzīvot minimāli.


Esmu redzējusi kā meiteni mašīna notriec, kad viņa šķērsoja ielu pie sarkanās gaismas. Kurpes bija kādu 10 metru attālumā, bet viņai viss bija kārtībā, ne lauztu kaulu, nekā. Tiesa gan kājās viņai bija vienkāršas kurpes ne šņorzābaki.
28.05.2015 14:49 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
http://apollo.tvnet.lv/komentari/zinas/693302/2

šeit, appolo komentāru sadaļā ir pašas vainīgās Renātes Kozules komentāri.
28.05.2015 15:55 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es tā, ar vienu aci skatījos to sižetu, domāju, ka meitene jauna, apjukusi un tā summa viņai šķiet milzīga, varbūt arī mamma slima, ģimenei ar naudu slikti vai vēl kaut kas. Bet nu - es piekrītu, ka ir jāmaksā. Skarba mācība, kas, cerams, liks viņai aizdomāties.
Par to, ka dzelži svarīgāki par dzīvību, nu, sorry, bet tos dzelžus viņas dēļ kādam arī nācās labot, un par velti tas nenotiek, kad pati paaugsies un sagrabinās tādiem dzelžiem, tad arī sapratīs.
28.05.2015 16:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par to, ka dzelži svarīgāki par dzīvību, nu, sorry, bet tos dzelžus viņas dēļ kādam arī nācās labot, un par velti tas nenotiek, kad pati paaugsies un sagrabinās tādiem dzelžiem, tad arī sapratīs.

+1
28.05.2015 16:43 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Selene, kas Tev liek triekties gājējiem virsū? Signāla velosipēdam nav? Un, ja nereaģē, apbraukt vai nokāpt no velosipēda un paiet garām vai palūgt lai palaiž.


LOL. Tu domā, ko runā? :D Tas notiek uz veloceliņa. Veloceliņš=iela. Varbūt tu arī nākamreiz, kad kāds vazāsies pa ielu, izkāp no auto un palūdz, lai palaiž tevi? :D
Tikpat labi var jautāt, kas autovadītājam liek braukt gājējam virsū? :D Arī šajā gadījumā? Tak varēja apbraukt, uztaurēt, vai tad mašīnai nav skaņas signāla? Turklāt pastāv opcija kā pagriezt stūri un apbraukt gājēju, kas atrodas uz ielas.
Veloceliņš nav 5 m plats, vienā pusē ir 20cm borda, otrā parasti stāv auto, pa kuru pusi man apbraukt gājēju, kurš pēkšņi neskatoties slāj pāri?
Paldies Dievam, nekādas tādas situācijas nav bijušas, braucu piesardzīgi, bet tikai sevis dēļ.

P.s. Piekrītu - nekulturālie ir visur. Bet riteņbraucēji izvēlas braukt pa brauktuvi, jo brauktuve ir drošāka par veloceliņiem, kur nepārtraukti staigā gājēji, velkas māmiņas ar saviem ratiem, skraida bērni un autovadītāji parko savus auto.

Mazliet atkāpe no tēmas.
28.05.2015 23:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
LOL. Tu domā, ko runā? Tas notiek uz veloceliņa. Veloceliņš=iela. Varbūt tu arī nākamreiz, kad kāds vazāsies pa ielu, izkāp no auto un palūdz, lai palaiž tevi?

Iesākumam, jā, es esmu apstājusies, kāpusi ārā no mašīnās un lūgusi, lai no ceļa malā aizvācas iereibušākas personas. Arī meitenes, kas Rumbulā "strādā", reizēm uzskata, ka iela pieder viņām un pastaigājas abām joslām pa vidu, ka likties nav kur. Bremzēju un lamājos. Pēc Tavas versijas man viņas būtu jānotriec.
Nav salīdzināms tas, kādā ātrumā pārvietojas mašīna un velosipēds. Tāpat, ja atvērsi fizikas grāmatu, izlasīsi tur vārdiņu "inerce", kas no sevis paredz to, ka jo smagāks objekts un lielākā ātrumā kustās, jo vairāk laika un garāku ceļu tam vajag, lai nobremzētu. Attiecīgi, velosipēdam, kas brauc ar ātrumu 10-15km/h bremzēšanas ceļš ir dāāāāudz mazāks, nekā 2 tonnām metāla, kas pārvietojas ar ātrumu 50km/h
Turklāt pastāv opcija kā pagriezt stūri un apbraukt gājēju, kas atrodas uz ielas.

Pagriezt stūri un apbraukt. Aha. Tu tiesības noliec, tad šitādas muļķības nerakstīsi. Mašīnas manevrētspēja un velosipēda manevrētspēja ir dažādas lietas - kaut vai tāpēc, ka mašīna ir platāka. Pie kam, viena lieta ir nokrist no velosipēda, otra lieta ar mašīnu iebraukt stabā. Traumu apjomu salīdzini.
Redzi, man ir arī velosipēds un vēl pirms 2 gadiem es dzīvoju pie tās pašas Alfas un apbraucu uz veloceliņa tos, kas tur vazājās. Nekad nevienu neesmu notriekusi. Pāris reizes esmu pati nokritusi, tā muļķīgi apbraucot, bet tas jau ir cits stāsts. Tas, kā Tu to aprakstīji - nu nepārmācīsi Tu gājējus, triecoties viņiem virsū.
riteņbraucēji izvēlas braukt pa brauktuvi, jo brauktuve ir drošāka par veloceliņiem

Ir, kamēr tur nav velosipēdistu. Cik no viņiem pagriezienus rāda? Cik velosipēdiem ir kaut kādi bremžu signāli vai kas tāds? Brauc aiz viņa un zīlē, kurā brīdī viņš ko tagad darīs.
28.05.2015 23:35 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Pēc Tavas versijas man viņas būtu jānotriec.


Neviens jau nesaka, ka jābrauc speciāli virsū, runa jau ir par to, ka gājējs pēkšņi uzskrien uz braucamās daļas, un ko tad? Tad sanāk, kā beztabu sižetā. Pēc tām gājējs vēl sūdzas, ka viņam jāmaksā nauda. Nedomāju, ka būtu jādala auto vai ritenis. Gājējs ir un paliek gājējs, kurš ir tur , kur viņam nav jābūt. Vai man nav taisnība?



Pagriezt stūri un apbraukt. Aha. Tu tiesības noliec, tad šitādas muļķības nerakstīsi. Mašīnas manevrētspēja un velosipēda manevrētspēja ir dažādas lietas - kaut vai tāpēc, ka mašīna ir platāka. Pie kam, viena lieta ir nokrist no velosipēda, otra lieta ar mašīnu iebraukt stabā. Traumu apjomu salīdzini.


Salīdzini proporcionāli riteni ar auto un braukšanas vietas platumu. Sanāk ļoti līdzīgi. Jā, manevrēt ar riteni ir vieglāk, bet ja Skolas ielā, kā jau teicu - vienā pusē auto stāvvietas, otrā pretējā velojosla un borda, un ko tad? Neizskati līdzību ar mašīnām uz ceļa, tikai mazāku izmēros? :D
Mhm, mhm. Ar traumām gan nav vienozīmgi - kā paveicas. No beņķa nokrītot kādam būs tiki zilums uz dupša, kādam smadzeņu satricinājums un lauztas ribas.


Ir, kamēr tur nav velosipēdistu. Cik no viņiem pagriezienus rāda? Cik velosipēdiem ir kaut kādi bremžu signāli vai kas tāds? Brauc aiz viņa un zīlē, kurā brīdī viņš ko tagad darīs



Ierunājās! Tieši to pašu varētu teikt par autovadītājiem. Pagriezienus nerāda, uz pārejām nelaiž pāri, stāv uz pārejām, ietvēm un veloceliņiem, nogriežoties arī nevienu nelaiž, brauc pie sarkanajiem. Varētu turpināt un turpināt. :D

Vienkārši jābeidz vispārināt, tas, ka satiksmē piedalās muļķi, nenozīmē, ka visi tādi ir...
29.05.2015 00:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manaa galaa ja tu paarkaap celju satiksmes noteikumus, braucot ar riteni, tad tev var gan uzlikt naudas sodu, gan arii nonjemt punktus uz autovadiitaaja aplieciibas. Tas pats, ja brauc ar riteni dzeerumaa. Turklaat sodi ir saaliiti. Noteikumi ir taadi pashi kaa mashiinaam - nedriikst neapstaaties pie sarkanaas gaismas, nevajag braukt kur nevajag, nevar nepalaist nepalaist gaajeejus (katrs paarkaapums maksaa 110-350 dolaarus). Ja speciaali izraisi avaarijas situaacijas un tiec atziits par vainiigu bezatbildiigaa braukshanaa, tad var samaksaat pat 2 tuukstoshus. Izskataas, ka tas straadaa jo cilveeki brauc ar ritenjiem diezgan sapraatiigi. Staasta moraale - tikko saak sist pa kabatu, taa saak domaat ar galvu. Vispaar diezgan janciigi, ka pashu droshiiba ir mazaakaa veertee kaa nauda, bet galvenais, ka kaut kas paliidz reguleet satiksmi.
29.05.2015 00:30 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Bucīte, izskatās, ka viņas komentāri ir dzēsti. Ko viņa pati rakstīja? Interesē tomēr.
29.05.2015 00:53 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
jāatstrāda uz čaka ielas pasēdēs pāris mēnušu un parāds būs nosegts :-D
29.05.2015 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits