BezTabu sižets par notriekto meiteni

 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai priecájas, ka dzíva palika! un já, uzskatu, ka vinjai ir jásedz visi remontu izdevumi, jo vinja párkápa csn. par párkáptiem likumiem ir jáatbild. un tad, kad es eju pári celjam tur, kur nav gájéju páreja vai pie sarkaná - es apzinos, ka es párkápju likumu un varu sanjemt par to sodu
27.05.2015 20:08 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
bet arī jāizvēlas pareizais ātrums. Un ja neesi pārliecināts ko dari, labāk braukt lēnāk. pat ja atļauties ir ātrāks konkrētā vietā, un lielā daļā gadījumu tomēr (pēc pieredzes) gadījumu var noreaģēt uz tiem "pašnāvniekiem" kas pēkšņi uzrodas uz ceļa. un kā teicu ja ceļš no abiem sāniem nav labi pāredzams 'labāk lēnāk brauksi, tālāk tiksi.'
28.05.2015 01:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista !! es negribu atkārtoties, tu izlasi kārtīgi pirms seko tālāki komentāri? Jā es vadu automašīnu, un man ir aptuveni 8 gadus stāžs. Un atceroties Rīgā satiksme ir diezgan blīva, un krustojumi tik daudz dažādi. burtiski katrs krustojums ir gandrīz savādāks. Un gan braucēji, gan gājēji mēdz būt dīvaini, un kā jau teicu ŠOFERIS nav vainīgs!! protams ir skaidrs, kurš. Bet, nu kāda jēga man skaidrot elementāra lietas, ja tāpat nesapratīs? Lai ir tā kā sakat, man viss ir skaidrs, ar to, kas notiekas tur... Tā tas bija, ir, un paliks (acīmredzot).

Tad veel jo vairaak nesaprotu, kaapeec esi tik ljoti pret to, ka kaajaamgaajeejs beidzot tiek disciplineets par avaarijas izraisiishanu. Taada lieta kaa skrieshana paari ielai kur nav braucamaas daljas, turklaat neskatoties uz abaam puseem, ir jaapkaro ar visiem iespeejamajiem liidzekljiem. Ieguveeji beigaas buus no taa visi, savaadaak cilveeki ir patieshaam paaraak paargalviigi un paaraak daudz notiek taadu avaariju kuras vareeja ljoti viegli noveerst. Ja runaashanas, reklaamas, skolaa maaciitais un policistu briidinaajumi neliidz, tad var meeginaat ar saaliitiem naudas sodiem. Vismaz saaks baidiities no pasha soda, ja ne no pakljuushanas zem ritenjiem.
28.05.2015 01:26 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Esmu par neapzinīgo gājēju sodīšanu, jo tādi normāliem cilvēkiem tikai dzīvi maitā. Piekrītu, ka skuķim jāmaksā par remontu. Lai citi divreiz padomā pirms skrien pār ceļu, nepārliecinoties par drošību. Jo TĀĀ sajūta gandrīz notriecot cilvēku ir drausmīga. Nevaru iedomāties, kā jūtas tie, kuri ir notriekuši ar letālām sekām. Esmu vienā vakarkleitā putenī uz šosejas stāvējusi, riskējot ar savu dzīvību, lai nepārbrauc pāri notriektam cilvēkam, bet vēl dzīvam cilvēkam. Iepriekšējā mašīna aizķēra un mēs gandrīz pāri pārbraucām, apstāties tai šļurā varējām apmēram pēc pārsimts metriem. Vainīgais aizmuka no notikuma vietas.
28.05.2015 01:28 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Aneti.
Cik kaķus esi sabraukusi?
Ir dabiska reakcija izvairīties no šķērša vai tas kaķis, vai tukša riepa...
28.05.2015 01:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
bet arī jāizvēlas pareizais ātrums. Un ja neesi pārliecināts ko dari, labāk braukt lēnāk. pat ja atļauties ir ātrāks konkrētā vietā, un lielā daļā gadījumu tomēr (pēc pieredzes) gadījumu var noreaģēt uz tiem "pašnāvniekiem" kas pēkšņi uzrodas uz ceļa. un kā teicu ja ceļš no abiem sāniem nav labi pāredzams 'labāk lēnāk brauksi, tālāk tiksi.'

Labi, brauksi 20km zem limita, bet taapat ja izskrien uz celja 1m pirms mashiinas taapat neko dizi nenobremzeesi. Turklaat vismaz manaa galaa var dabuut sodu par to, ja brauc paaraak leeni, taa kaa arii tas nav risinaajums.
Un, ekstremālās situācijās reti kurš spēj noreaģēt un izvēlēties pareizāko kā rīkoties. jo tās i sekundes simtdaļas kad jāizlemj kā rīkoties. Tajā gadījumā, paraujot stūri uz sāniem nebija pareizais lēmums, bet tur ir jāzin smalki, visas nianses līdz galam kā bija. pieļauju ka tas gājējs parādījās neatļautā vietā, tas tāpat kā kaķis skries pāri ja tas apdraudēs dzīvību tak nerausi stūri pa labi bet pārbrauksi pāri viņam. protams dzīvnieks un cilvēks nav viens un tas pats. bet vispār, kopumā ideja...

Nu es esmu nobraukusi vaaveres, skunksu, kakji. Ja nevar izvairiities, tad nevar. Bet nu kas katram daraas tajaa galvaa shaadaa situaacijaa un pat pashi nevaram zinaat kaa riikosimies ja kaadreiz nelaimeesies taadaa situaacijaa nokljuut. Viens brauks virsuu, cits meeginaas izvairiities par jebkuru cenu. Zinu vienu gadiijumu, kad sieviete iebrauca stabaa, jo negribeeja suni nobraukt. Tiesa, pashai nekaadu savainojumu nebija.
28.05.2015 01:33 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Aizej paprasi drošas braukšanas skolās kā rīkoties ekstremālās situācijās utt., tur pieredzējuši čaļi pastāstīs ko un kā.

Jauku nakti!
28.05.2015 01:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Noteikti ja avārijas izraisītājs būtu viņas vecuma čalis, bez slimas mammas - eh pats vainīgs, ko skrien pāri ceļam neskatoties. tirliņš tāds. Meitene jau tā forši daudzus uz jūtām paņēma.
Tai skaitā arī man sirds sabēdājās ( noskatijos nesen ), bet ja vainīga tad vainīga. Nesaprotu kāpēc autovaditājam un apdrošinātājiem jānāk pretī. Ja jau kādam tik ļoti tād meitenes žēl, var sazināties un palīdzēt finansiāli. Varbūt tāds bija arī nērķis, ka kāds labdari/s sodu samaksās viņas vietā.
28.05.2015 01:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.05.2015
Meitene vainīga. Meitene maksā. Neredzu nekādu vajadzību pēc " Bez Tabu" sižetu un iežēlināšanu ar slimību.
Lai priecājas, ka viss beidzās labi. Turpmāk mācība.
28.05.2015 01:38 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Arieta. Drošas braukšanas skolās un citur var visādas gudrības saklausīties, bet kad reāla situācija...

Tev arī labu nakti.

P.s. Zinu pietiekami daudz gadījumus no sērijas - kaķim jābrac virsū , bet reali avārija un kaķis dzīvs :-)
28.05.2015 01:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aizej paprasi drošas braukšanas skolās kā rīkoties ekstremālās situācijās utt., tur pieredzējuši čaļi pastāstīs ko un kā.

:-D Ja viss buutu tik vienkaarshi, tad avaarijas nenotiktu vispaar. Pirmkaart, ne viss notiek peec noteiktas sheemas, otrkaart, pastaav arii taada lieta kaa apjukums un panika, treshkaart, reakcija ir taada kaada taa ir. Piemeeram, braucot pa nomaljaaku celju laukos bez stop ziimeem, kur ir satiksme minimaala, tomeer atslaabsti vairaak un ir gruutaak noreagjeet. Taapat ja ir braukts ilgas stundas utt.
28.05.2015 01:42 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Krista +
Kā vienmēr visu paski skaidri, kamēr es te kaut ko bakstos :-D
28.05.2015 01:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Eu, nopietni? Pareizi skaitās neizvairīties, bet sabraukt? Tad pareizi būtu notriekt gājēju iespējams letāli? Tiešām?...(t) Saprotu, ja runa par dzīvniekiem, bet, ja runa ir par cilvēku?...
28.05.2015 07:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
BEZ TABU vispār ir stulbs raidījums, reizēm "apbrīnoju" tos kuri sūdzas par kaut kādiem niekiem...
28.05.2015 08:13 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Meitene vainīga, meitenei jāmaksā.

Jā, nevar salīdzināt cilvēka dzīvības vērtību ar dzelžiem, bet tie dzelži arī maksā naudu un ne mazu naudu. Un, ja tiek sabojāts cita īpašums, kā šajā gadījumā, vainīgajam ir jāmaksā.

Runājot par kaķi, kuram labāk braukt virsū, teorētiski es to saprotu, bet reāli es to nevaru izdarīt, instinktīvi rauju stūri uz vienu vai otru pusi. Vienu reizi tā arī mašīnu apdauzīju.

Bez Tabu ir pazaudējuši vismaz pusi manas uzticības viņiem ar to, ka šo sižetu ir palaiduši ēterā un nav meitenei jau pašā sākumā izskaidrojuši lietas būtību.
28.05.2015 08:27 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Patiesību sakot, es brīnos, kā viņai nebija kauna sūdzēties par to televīzijā. Ko viņa gribēja panākt? To, lai apdrošinātāji no viņas nepiedzen?
Salīdzinājums ar meža zvēru bija nevietā, cilvēks skaitās domājošāka būtne un neskriet pāri neatļautā vietā mamma noteikti mācīja bērnībā.

Jā, piekrītu, ka mammas slimības piesaukšana iežēlināšanas nolūkos bija riebīgs gājiens.
Man tās meitenes vietā būtu kauns sūdzēties, kad zinu, ka esmu vainīga.


+++
28.05.2015 08:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neons tajā vietā nav kur izvairīties. Pieņemot, ka meiteni notrieca pa labo joslu braucošais, tad viņam, ja vispār paspēja noreaģēt, jo meitene starp kokiem izskrēja, bija sekojoši varianti - blakus mašīna vai koks. Visdrīzāk kaut cik paspēha nobremzēt, ja meitenei pat lūzumu nav. Ja viņš bija kreisajā joslā, tātad blakus noteikti bija mašīna un otrā pusē tramvajs, uz kuru viņa skrēja.
Lai kurā joslā nebija vadītājs, izvēle strauji bremzēt, bija labākā. Tu būtu braukusi tramvajā, otrā mašīnā vai kokos? Es vienubrīd domāju par koku, bet tad sapratu, ka tas ir principā uz oetves un tur varēja būt vēl cilvēki. Viņiem par ko?

Kas attiecas uz KASKO, tad brīnīties par to, kāpēc meitenei jāmaksā, var tikai tie, kam nav nekādas nojēgas, kā strādā apdrošināšana, kā sistēma. Cietušais saņem kompensāciju no apdrošināšanas kantora. Kasko gadījumā kompensācija tiek izmaksāta ARĪ TAD, ja vainīgs pats vai dabas stihija, taču tas nenozīmē, ka maksājot par Kasko es maksāju par savas mašīnas remontu. To sedz vainīgais, ja pret vainīgo ir iespējams juridiski vērst kompensācijas piedziņu. Šajā gadījumā meitene, kas skrēja pāri ielai. Un mans Kasko tupina krāt naudu gadījumam, ja es izraisīšu avāriju vai manam auto uzkritīs koks.
28.05.2015 09:52 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
vismaz samazināt summu to summu pa kādiem 60% arī tas būtu daudz.


Bet kāpēc, lai tieši šī meitene būtu tas izņēmuma gadījums, kad jāsamazina summa? Tāpēc, ka aizgāja televīzijā pačīkstēt? Tie viņas izteikumi nevienā brīdī neliecināja, ka viņa atzīst savu vainu, man tas likās ļoti nekaunīgi!
28.05.2015 09:55 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
tam apdrošināšanas kantorītim ir daudz lielāks budžets, lai vienmēr izskatītu arī izņēmumu gadījumus. vismaz samazināt summu to summu pa kādiem 60% arī tas būtu daudz.


Tad jau visi varēs pieprasīt sev izņēmuma statusu. Pietam, tie 60% nekur nepazustu, tos maksātu pārējie klienti. Kādēļ? Jo viena neprot pāriet pāri ielai?

Iedomājies, ja Tev kāds pateiktu, ka Tev alga lielāka, tāpēc es nemaksāšu par Tava īpašuma bojāšanu, jo vnk to nevaru atļauties. Kā Tu reaģētu? Tas nekas, viss ok. Nebūs bērniem solītā vasaras nometne?
28.05.2015 10:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Alexxa, es nerunāju par šo konkrēto gadījumu, bet tieši par tā saukto "drošo braukšanu". Sanāk, ka vienīgā opcija ir tikai bremzēt vai nebremzēt? Stūri raut nedrīkst?... Diez, kas paliktu pāri no cilvēka gan mašīnā (ņemot vērā, ka aiz šīs mašīnas būs noteikti vēl kāda), gan uz ceļa, ja pēkšņi pie 80km/h būtu strauji jānobremzē kā zemē ieraktam?... Cik esmu braukusi - biežāk šķiet tieši stūres paraušana uz vienu vai otru pusi veiksmīgi atrisina situāciju bez nopietniem starpgadījumiem... Protams, ne vienmēr, bet cik nu spēju atcerēties tàdus brīžus. Ja izvēlētos tā vietā bremzēt vai vnk braukt - būtu bijis traki!...
28.05.2015 10:04 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Mazliet novirzīšos no tēmas, bet ir kaut nedaudz saistīts jautājums. Ziemā bija video, kur aukle vai kas tur vilka bērnus pāri ceļam ar ragaviņām, nepaskatoties ne pa labi, ne pa kreisi, izleca mašīnai priekšā, kas pēc tam rāva pa labi, lai neuzbrauktu, un ietriecās citā mašīnā/ās. Kā tas beidzās?

Tāpat kā autovadītājiem jāmaksā sods par saviem pārkāpumiem, tā arī gājējiem. Lai priecājas, ka joprojām ir divas veselas rokas un kājas, varēja arī nebūt, vai ar to viņa labāk spētu sadzīvot nekā ar 2000 sodu, jo pati vainīga?
28.05.2015 10:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)