BezTabu sižets par notriekto meiteni

 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai priecájas, ka dzíva palika! un já, uzskatu, ka vinjai ir jásedz visi remontu izdevumi, jo vinja párkápa csn. par párkáptiem likumiem ir jáatbild. un tad, kad es eju pári celjam tur, kur nav gájéju páreja vai pie sarkaná - es apzinos, ka es párkápju likumu un varu sanjemt par to sodu
27.05.2015 20:08 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Nu par to jau arii es, ka vina nesaprot, ka ir vainiigaa
27.05.2015 23:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tikai problēma tāda, ka nesaprot, ka ne viņa ir cietusī.

CSN izraisīja meitene, bet cietušie ABI.
27.05.2015 23:58 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
CSN izraisīja meitene, bet cietušie ABI.


No konteksta ir skaidrs, ka jaunkundze to nedomāja kā CSN iesaistītās personas, bet gan vienu konkrētu grupu - gājējus. Ja viņa identificētu arī auto vadītāju kā cietušo, turētu muti.

Cerams, ka no viņas piedzīs visu, līdz pēdējam centam.
28.05.2015 00:07 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man šajā situācijā vislielākā nepatika pret Beztabu. Gan jau paši lieliski saprata, ka absurdi meitene runā - varējā tomēr cilvēciski tomēr nerādīt šo sižetu. Meitene prātā vēl pavisam maziņa, naiva, nesaprot ko runā un ko domā, man arī kaut kā žēl palika. Kad vēl par to mammu pateica, nu tagad visi viņas apkārtējie cilvēki par to vien runās un ar žēlainām acīm skatīsies, kā arī mammai droši vien nepatīkami, ka tādu faktu tik publiski atklāj.
28.05.2015 00:27 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
lab lab meitene ta vainīga bet nu ne jau 2500....sorry priekš lv tā ir liela nauda!!! un kā jau teica sodu saņēma savu veselību sabeidza...bet ne jau tagad vēl lielākā purvā iemest. jā, lv var viskaut kas notikt. tikai viss caur "sausiem,likumiem" kur paliek cilvēcīgais viss.
28.05.2015 00:35 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
tam apdrošināšanas kantorītim ir daudz lielāks budžets, lai vienmēr izskatītu arī izņēmumu gadījumus. vismaz samazināt summu to summu pa kādiem 60% arī tas būtu daudz.
28.05.2015 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 3171
Reģ: 29.01.2009
lab lab meitene ta vainīga bet nu ne jau 2500....sorry priekš lv tā ir liela nauda!!! un kā jau teica sodu saņēma savu veselību sabeidza...bet ne jau tagad vēl lielākā purvā iemest. jā, lv var viskaut kas notikt. tikai viss caur "sausiem,likumiem" kur paliek cilvēcīgais viss.

Tev mašīna ir? Zini, cik izmaksā remonti?

Kopumā, skanēs skarbi, bet nu būs piemērs citiem gājējiem domāt līdzi ar galvu un nevis paļauties uz "nav jau tramvajs, apbrauks"!
Protams, skarbi, ka pati cietusi arī, un vēl nauda jāmaksā, bet tās ir sekas nedomāšanai ar galvu. Lai priecājas, ka vispār dzīva ir palikusi.
Un nedod dievs, ja būtu skarbāks iznākums..šoferim tad arī dzīve būtu sabeigta..
28.05.2015 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 3171
Reģ: 29.01.2009
Un jā, paskatoties kā it īpaši pēdējā laikā (nez, vai tāpēc, ka vasara vai citi iemesli) slāj pāri ielai kā govis, tad cerams šis gadījums lielai daļa liks aizdomāties.
28.05.2015 00:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pilniibaa piekriitu, ka jaamaksaa. Manis peec, vinjai veel buutu kursi jaaiziet un sekmiigi jaanoliek eksaamens par to, kaa pareizi skjeersot ielu.
lab lab meitene ta vainīga bet nu ne jau 2500....sorry priekš lv tā ir liela nauda!!! un kā jau teica sodu saņēma savu veselību sabeidza...bet ne jau tagad vēl lielākā purvā iemest.

Ja tu esi autovadiitaajs un izraisi avaariju jo paarkaap celju satiksmes noteikumus, tad neviens tevi nezeelo, neuzskata ka tavas traumas buutu pietiekami liels sods un beigaas arii tev ir jaamaksaa par savu kljuudu. Neredzu kaapeec gaajeejam buutu kaut kaadas iipashas privileegijas tajaa zinjaa. Nemaaki paariet paari ielai, slinkums iet liidz paarejai/luksaforam - seedi maajaas, nevis apdraudi paareejos. Buus laba maaciiba gan vinjai, gan arii labs bieds paareejiem, kuri domaa ka noteikumi ir tikai autovadiitaajiem, bet paareejie var dariit ko grib.
28.05.2015 00:53 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Jose ir gan un piedevām ne jauna tapēc ik pa laiciņa jāiegulda nauda jāremontē..bet ne viss ir naudā un ne jau šoferim jāmaksā, kā jau teicu mēdz būt izņēmumi, vismaz normālās attīstās valstīs tā ir. varbūt lv izņēmums. (atvainojos bet vēl taktiskāk nezinu kā lai izsakas)
28.05.2015 00:54 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
skarbi cilvēki..laikam jāsāk aprast pie šīs psiholoģijas, vismaz kamēr būšu Lv. savādāk nervi neizturēs :D
28.05.2015 00:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
bet ne viss ir naudā un ne jau šoferim jāmaksā, kā jau teicu mēdz būt izņēmumi, vismaz normālās attīstās valstīs tā ir

Aha, neesot jaamaksaa. Kaa tad ne! Uzreiz nav, bet toties palielinaas apdroshinaashanas izmaksas, turklaat uz daudziem gadiem liidz apdroshinaashanas kompaanija neatguust atpakalj iemaksaato naudu un veel pelnju. Vieniigie zaudeejumi apdroshinaashanas kompaanijai ir tikai tad, ja mashiina ir pilniibaa sadragaata un nav reaali piedziit par visiem bojaajumiem daudzu gadu laikaa naudu, bet mazaakos bojaajumus beigaas pilniibaa apmaksaa mashiinas iipashnieks.
28.05.2015 00:59 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tiešām, jāsargā sevi, jābūt uzmanīgam , nevis vieglprātīgam.
Meitene jauna, protams sašutums, un iespējams nav pieredzes un saskarsmes ar šādām lietām un likumiem bijusi. Bet ir savu lietu kārtība.
Jāmācās no citu kļūdām, varbūt kājām gājēji tagad apdomīgāki kļūs.

Esmu ievērojusi, ka cilvēki šķērso ceļu, kam austiņas uzliktas uz ausīm un skatās telefonā, neatraujot skatu, vispār nemaot, kas apkārt notiek.
28.05.2015 00:59 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Lielāko daļu segtu apdrošinātāji un tad pārējo daļu vienotos šoferis starp cietušo. bet nu, labi, tas laikam nav savienojams tur šāds kaut vai kompromiss.
28.05.2015 01:03 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Tik traki? jā, skarbi likumi. man ir bijušas vairākas avārijas nelielas, vienā no tām es biju vainīga, bet mana apdrošināšanas maksa nepieauga pec tā negadījuma. vai arī pavisam minimāli, ka nejutu to pat. Par to biju priecīga, lai gan es pat pieļāvu ka vajadzētu būt. bet nu katram uzņēmumam sava politika, un katrā valstī atšķiras likumdošana. lv viss tendēts uz peļnu, nauda nauda nauda...jā protams, es jau to sen zināju, it kā nav jaunums, biju piemirsusi nedaudz varbūt.
28.05.2015 01:07 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
tapēc jau ir tik daudz miljonāru un tik daudz luksus automašīnu, šeit ar luksus automašīnām pārvietojas tik mazs īpatsvars ka reti nākas redzēt.
28.05.2015 01:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
aneti Tu pati vadi mashiinu? Nekad neesi redzeejusi cilveekus izskrienam peeksnji uz ielas slikti paarredzamaas vietaas kur nav ne paarejas, nekaa? Dazi nesaprot ar praatu, ka nevar mashiina tik aatri nobremzeet, it iipashi ja cilveeks izlec aaraa no kaadas fuures vai businja aizsega. Kaapeec shoferiem buutu jaaciesh deelj taa, ka dazi ar galvu nedomaa??? Vienureiz slimniicaa viena meitene nomira deelj viena kaajaamgaajeeja, kursh vietaa, kur ir atljauts braukt ar 80km stundaa peeksnji izleeca uz celja sherpaa liikumaa, kur redzamiiba mashiinai kas ir aiz taa pagrieziena ir gandriiz 0, jo piedevaam gar liikuma malaam aug biezi kruumi. Meitene peedeejaa briidii paraava stuuri saanjus un auto nogaaja no celja. Vairaakas dienas vinja ciiiniijaas slimiicaa par savu dziiviibu liidz izdzisa. Domaajat, ka tas kaajaamgaajeejs atnaaca paintereseeties kaa vinjai sokaas vai pazvaniija vinjas gjimenei??? Ne tak.
28.05.2015 01:13 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Krista !! es negribu atkārtoties, tu izlasi kārtīgi pirms seko tālāki komentāri? Jā es vadu automašīnu, un man ir aptuveni 8 gadus stāžs. Un atceroties Rīgā satiksme ir diezgan blīva, un krustojumi tik daudz dažādi. burtiski katrs krustojums ir gandrīz savādāks. Un gan braucēji, gan gājēji mēdz būt dīvaini, un kā jau teicu ŠOFERIS nav vainīgs!! protams ir skaidrs, kurš. Bet, nu kāda jēga man skaidrot elementāra lietas, ja tāpat nesapratīs? Lai ir tā kā sakat, man viss ir skaidrs, ar to, kas notiekas tur... Tā tas bija, ir, un paliks (acīmredzot).
28.05.2015 01:19 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Un, ekstremālās situācijās reti kurš spēj noreaģēt un izvēlēties pareizāko kā rīkoties. jo tās i sekundes simtdaļas kad jāizlemj kā rīkoties. Tajā gadījumā, paraujot stūri uz sāniem nebija pareizais lēmums, bet tur ir jāzin smalki, visas nianses līdz galam kā bija. pieļauju ka tas gājējs parādījās neatļautā vietā, tas tāpat kā kaķis skries pāri ja tas apdraudēs dzīvību tak nerausi stūri pa labi bet pārbrauksi pāri viņam. protams dzīvnieks un cilvēks nav viens un tas pats. bet vispār, kopumā ideja...
28.05.2015 01:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Var jau teikt nav cilvēcīgi un meitenei grūti... Tomēr es neuzskatu, kad tikai tāpēc, ka meitene pacīkstēja un aizskāra kāda stīgu viņai sods jāātceļ, jāsamazina vai jāsadala.
Kā jau minēja, būs sev un citiem mācība.
28.05.2015 01:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits