BezTabu sižets par notriekto meiteni

 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lai priecájas, ka dzíva palika! un já, uzskatu, ka vinjai ir jásedz visi remontu izdevumi, jo vinja párkápa csn. par párkáptiem likumiem ir jáatbild. un tad, kad es eju pári celjam tur, kur nav gájéju páreja vai pie sarkaná - es apzinos, ka es párkápju likumu un varu sanjemt par to sodu
27.05.2015 20:08 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
MačuPikču tas, ka arī starp šoferiem ir kretīni, gājējus no atbildības neatbrīvo. Kurš vainīgs, tas lai arī saņem sodu. Materiālā atbildība ir daļa no soda.

Tāpēc vajag būt vērīgiem, lai pēcāk nebūtu jāsaņem sods. Un tas attiecas uz abām kategorijām. Nevajag izcelt gājējus, kā satiksmes negadījumu vienīgos vaininiekus.
27.05.2015 21:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tāpēc vajag būt vērīgiem, lai pēcāk nebūtu jāsaņem sods. Un tas attiecas uz abām kategorijām. Nevajag izcelt gājējus, kā satiksmes negadījumu vienīgos vaininiekus.


Šobrīd tēma ir par gājējiem, kuri brutāli pārkāpj CSN noteikumus. Kad tā būs par šoferiem, tad varēsim izpausties pilnā apmērā arī par tiem.
27.05.2015 21:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Neviens jau nesaka, ka tikai gājēji vainīgi. Šobrīd vienkārsi tēma par gājējiem. Ir jau visādi cilvēki starp dājējiem, autovadītājiem, pedāļu minējiem, slēpotajiem...
27.05.2015 21:22 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Šobrīd tēma ir par gājējiem, kuri brutāli pārkāpj CSN noteikumus. Kad tā būs par šoferiem, tad varēsim izpausties pilnā apmērā arī par tiem.

Novirze no gājēju tēmas, uz šoferu tēmu ir nieks, ja salīdzina kā tiek piemēslotas tēmas ar skandāliem un citām kosmo kaislībām, piemēram tirgus sadaļā. Nosmējos par repliku.
27.05.2015 21:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nevajag izcelt gājējus, kā satiksmes negadījumu vienīgos vaininiekus.

Kur es teicu, ka pie visiem negadījumiem ir vainīgi gājēji? Es tikai saku, ka tikai retais gājējs aizdomājas par to, kas notiks ar autovadītāju, ja viņš tajā mirklī nolems šķērsot ielu.

vajag būt vērīgiem, lai pēcāk nebūtu jāsaņem sods

Ja tos, kas notriec gājējus, vēl pēc mašīnām atrod, tad pēc kā atradīs tos eksemplārus, kas mani grāvī iedzina, vai zīles paziņu ietrieca otrā mašīnā? Pēc sarkanas kurtkas? Nesmīdini. Tas nav viens un tas pats.
27.05.2015 21:44 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ja es būtu šoferis, naudu neprasītu. Savu mācību, sodu meitene jau saņēma. Saprotu arī šoferi, savas tiesības arī jāapzinās, lai nu kā, katrs rīkotos pēc savas sirdsapziņas.


Kāāāāāāāāāāāāāāāāāa tad! Protams... :D
27.05.2015 21:46 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Gājējiem, diemžēl, bieži patīk aizmirst, ka viņi arī ir satiksmes dalībnieki. Un tad nu tik jož pār ielu kā brieži pār pļavu.
Kas vainīgs, lai maksā, lauzti kauli nav attaisnojums.
27.05.2015 22:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Šķiet, ka tie, kuri kā brieži uzlec uz ceļa, paši nekad nav sēdējuši mašīnā tādā situācijā, kad knapi, knapi un kāds būtu notriekts.
27.05.2015 22:33 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Pati vainīga. Lai vienojas par maksājuma grafiku un iet uz maximu strādāt.
27.05.2015 22:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Novirze no gājēju tēmas, uz šoferu tēmu ir nieks, ja salīdzina kā tiek piemēslotas tēmas ar skandāliem un citām kosmo kaislībām, piemēram tirgus sadaļā. Nosmējos par repliku.


Tirgus sadaļas nelasu, bet pieļauju, ka tur kā tirgū notiek klukstēšana ne pa tēmai.
Humora izjūta ir laba lieta, bet smējoties neaizmirsti, ka pati šo tēmu esi novirzījusi no sliedēm.
27.05.2015 22:51 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tirgus sadaļas nelasu, bet pieļauju, ka tur kā tirgū notiek klukstēšana ne pa tēmai.
Humora izjūta ir laba lieta, bet smējoties neaizmirsti, ka pati šo tēmu esi novirzījusi no sliedēm.

Ko tu te muldi, ka nelasi tirgus sadaļu, ne tikai lasi, bet arī komentē. Tas pats attiecas arī par novirzīšanos no tēmas! Esi viena no lietotājām, kurai patīk ne pa ķeksi ko pateikt vai aizrādīt. Gluži vai Māte Marija.
27.05.2015 23:00 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Pati vainīga. Lai vienojas par maksājuma grafiku un iet uz maximu strādāt.

Tā vien būs jādara. Bet vienalga, skatoties sižetu, žēl meiteni.
27.05.2015 23:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saprotu, ka vainīga, bet man arī meiteni žēl... :-/
27.05.2015 23:03 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tā vien būs jādara. Bet vienalga, skatoties sižetu, žēl meiteni.


Man nav žēl. Skriet uz ielas, neskatoties apkārt, bija viņas pašas izvēle. Žēl ir vadītāju, kuram nebija izvēles, iespējams, gadījums ir atstājis pat zināmu psiholoģisku traumu.
27.05.2015 23:05 |
 
Reitings 3611
Reģ: 06.05.2014
Salīdzinājums ar mežacūku, paziņojums par vēzi... Sižets uztaisīts kā tāds sviests! Skuķis pats vainīgs, ka nepaskatījās uz abām pusēm - dzīvība svarīgāka par dzelžiem? Bet paspēšana uz tramvaju ir svarīgāka par dzīvību! Lai tik maksā, dzīvnieks izskrien uz ceļa, to var interpretēt savādāk. Bērnam IR jāmāca, lai viņš DOMĀ, ko dara. Pataisīja sevi par blondu aitu visas Latvijas priekšā. Beztabu arī tagad sāku uzskatīt par fufeli šāda sižeta dēļ.
27.05.2015 23:11 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Sižetu neskatījos, bet lasīju rakstu apollo.lv
Jā, taisnība, ka meitene pati ir vainīga, bet šajā stāstā ir 2 ļoti dīvainas lietas:
1) Tiek minēts, ka maksājamā summa ir tik liela, jo mašīna bija jauna. Ja mašīna tiešām ir jauna (no salona), tad 99% gadījumu jaunu mašīnu īpašnieki savām mašīnām pērk KASKO. Vai šai mašīnai nebija KASKO?
2) Rakstā bija minēts, ka meitenei smadzeņu satricinājums un pārsists elkonis. Bojājumu apmērs mašīnai mērāms 2500 EUR apmērā. Ja meitenes traumas bija tik mazas, tad mašīnai tās ir nelielas buktes. Savukārt, ja mašīna ir smagi sasista, tad tai meitenei jau sen bija jābūt mirušai - turpat uz līdzenas vietas.

Fakts kā tāds, ka tomēr kāds tomēr šeit uzvārās uz cietuša cilvēka rēķina! Un es zinu, ko runāju, pati esmu autobraucēja, arī nesen iekļuvu CSN - cits šoferis ieskrēja manai mašīnai aizmugurē. Vainīgās puses OCTA man izmaksāja kompensāciju, kas 3 reizes pārsniedza to ciparu, cik izmaksāja mašīnas remonts (piekrāsošana un nelielas buktes iztaisnošana). Protams, ka man tas varbūt ir izdevīgi, bet cietušajai pusei noteikti nav!
27.05.2015 23:12 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Jā, taisnība, ka meitene pati ir vainīga, bet šajā stāstā ir 2 ļoti dīvainas lietas:
1) Tiek minēts, ka maksājamā summa ir tik liela, jo mašīna bija jauna. Ja mašīna tiešām ir jauna (no salona), tad 99% gadījumu jaunu mašīnu īpašnieki savām mašīnām pērk KASKO. Vai šai mašīnai nebija KASKO?
2) Rakstā bija minēts, ka meitenei smadzeņu satricinājums un pārsists elkonis. Bojājumu apmērs mašīnai mērāms 2500 EUR apmērā. Ja meitenes traumas bija tik mazas, tad mašīnai tās ir nelielas buktes. Savukārt, ja mašīna ir smagi sasista, tad tai meitenei jau sen bija jābūt mirušai - turpat uz līdzenas vietas.

Fakts kā tāds, ka tomēr kāds tomēr šeit uzvārās uz cietuša cilvēka rēķina! Un es zinu, ko runāju, pati esmu autobraucēja, arī nesen iekļuvu CSN - cits šoferis ieskrēja manai mašīnai aizmugurē. Vainīgās puses OCTA man izmaksāja kompensāciju, kas 3 reizes pārsniedza to ciparu, cik izmaksāja mašīnas remonts (piekrāsošana un nelielas buktes iztaisnošana). Protams, ka man tas varbūt ir izdevīgi, bet cietušajai pusei noteikti nav!

Skatoties Bez tabu, manējais tieši to pašu komentēja.
27.05.2015 23:21 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
freya, tas arī atkarīgs kādas tu detaļas saliki iekšā-lietotas vai jaunas ;) Jo pašai gada sākumā bija jākārto lieta par kompensāciju. Servisā mums uztaisīja tāmi, kas pārsniedza 1000 eiro, bet apdrošinātāji tāmē vien aprēķināja nepilnus 700 eiro.
Bet katra sīkā detaļiņa maksā naudu. Pieļauju domu,ka šoferis prasīja nevis kompensāciju, bet gan remontu, un ja tās ir jaunas mašīnas, tad liek oriģinālās detaļas, nevis analogus. Un nebija jau pateikts kādi tieši bojājumi mašīnai. Varbūt kaut kāds sensors, kas maksā labu naudu, varbūt stikls pa galam.

Bet piekrītu,ka viņa vainīga, nav ko mesties pāri ielai. Protams, gribās paspēt uz transportu, bet tad vajag pārliecināties, ka viss droši.

Es arī mēdzu jozt pāri ceļam, bet tad kārtīgi pārliecinos, jo pati arī esmu šoferis un zinu kā tas kaitina,kad kāds izlec priekšā. Man gan tās parasti ir omītes, kas nesteidzīgi iet pāri ielai.
27.05.2015 23:33 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Taa meitene jau vel izteicas , ka parasti sadas situacijas maksa cietushajam, respektivi vinjai :D galiiga aita
27.05.2015 23:52 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Taa meitene jau vel izteicas , ka parasti sadas situacijas maksa cietushajam, respektivi vinjai galiiga aita


Viņai taisnība. Tikai problēma tāda, ka nesaprot, ka ne viņa ir cietusī. :D
27.05.2015 23:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits