Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sex nav bijis jau 3 mēnešus

 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Labdien!

Griežos pēc padoma...
Mēs esam kopā jau trīs gadus. Mēs mīlam viens otru. Ļoti. Viņš man ir tuvākais cilvēks. Ir tā sajūta - ja, viņš ir tas, ko visu dzīvi meklēju un gaidīju. Man liekās, es viņu pazīstu visu savu dzīvi. Tik ļoti esam saauguši. Es nespēju iedomāties savu dzīvi bez viņa. Pat nevaru iztēloties kāda tā būtu. Mēs esam kā viens vesels.
bet ir viens bet... Un tas jau ir ietverts nosaukumā. Sex mums nav bijis nu jau 3 mēnešus. Es nespēju noformulēt - kāpēc. Es tiešām nesaprotu kas notiek. Pirmo gadu mēs loģiski vārtījāmies pa gultu katru brīvu brīdi. Mums vienmēr arī bijusi dīvaina saskaņa gultā. Pareizāk - reizēm mēs esam tik ļoti uz viena viļņa, ka tālāk vairs nevar, reizēm saskaņas nav nu pilnīgi nekādas. Un šķiet, ka mēs vien sotram nespējam pat patiekt, ko otrs dara nepareizi. Un, manuprāt, šis pēdējais ir novedis pie 3 mēnešu pauzes. Pirmajā mēnesī viens vai otrs pačīkstēja par to. Tad, šķiet veins vai otrs apzināti izvairījās no sexa. Nu jau mēs manuprāt mēģinam par to vairs pat nedomāt, jo vairs nezinam, kā tad pareizi tagad būt un kas būtu jādara. Kādu laiku atpakaļ impulsu vadīti metāmies gultā un tā bija viena no tām reizēm, kad vispār nesapratāmies. Un beigās plānotais romantiskais vakars pārvērtās diezgan nekomfortablā situācijā. Galu galā mēs veins uz otru apvainojušies aizgājām skatīties TV. Bet tā tam nepavisam nevajadzētu būt... Esmu samulsusi. Man sāk šķist, ka es kļūstu nepārliecinātra par sevi šai ziņā. Viņš man arī to pašu ir teicis. Šķiet seksuālā uguntiņa ir nodzisusi.
Visādi citādi, mēs joprojām esam mīļi. Joprojām pieglaužamies veisn otram, guļam kamoliņā. Jūtam spontānu vēlmi pieskaries. Bet...
27.05.2015 13:10 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Šķiet seksuālā uguntiņa ir nodzisusi.

"Apetīte rodas ēdot". Tas pats attiecas uz seksu. Jo retāk tas ir, jo mazāk gribas.
Visādi citādi, mēs joprojām esam mīļi. Joprojām pieglaužamies veisn otram, guļam kamoliņā. Jūtam spontānu vēlmi pieskaries. Bet...

Ne visās attiecības sekss ir dominējošais. Citās ģimenēs viss balstās uz harmoniju, cieņu, komfortu, intīms nav prioritāte, un tas arī nav slikti, ja abus partnerus tas apmierina. Tikai jābūt uzmanīgai, modrai, lai nav tā, ka vīrietis patiesībā grib un meklē alternatīvu ārpus mājas.
27.05.2015 13:17 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Tikai jābūt uzmanīgai, modrai, lai nav tā, ka vīrietis patiesībā grib un meklē alternatīvu ārpus mājas.


Nē, viņš nemeklē. Viņš pavisam nav no tāda tipa cilvēkiem.
27.05.2015 13:19 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
"Apetīte rodas ēdot". Tas pats attiecas uz seksu. Jo retāk tas ir, jo mazāk gribas.


Piekrītu. Ja ir problēmas, tās jārisina, jāizrunā. Tavā vietā mēģinātu runāt ar vīrieti. Stāstītu, ka tas tevi nomāc un runātu, kāpēc nav saderības. Varbūt varat to mainīt. Protams, var būt dažādi faktori, kas ietekmē seksa biežumu, kaut vai tas pats nogurums, bet aizlaist to tik tālu, ka seksuālās attiecības nav jau 3 mēnešus, ir par traku, manuprāt.
27.05.2015 13:23 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Nē, viņš nemeklē. Viņš pavisam nav no tāda tipa cilvēkiem.

Xa,xa... Es par savu bijušo arī kādreiz tā domāju, bet izrādījās ka es maldījos. Un tas arī notika pēc kādiem 2 ar pus gadiem:-D
27.05.2015 13:25 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ir iespēja doties kādā izbraukumā,
palieciet romatiskā viesnīcā, līdzi nenemiet laptopus, būs laiks izrunāties, izrautes no rutīnas,
jauna vide, jūs divi vien , vakarinas ar vīnu, ganjau atrastu, ko vakaros darīt :-)(l)
27.05.2015 13:34 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Pēctam būs kā Miranda:
https://youtu.be/-ntN7xwJpDQ
27.05.2015 13:37 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
"Apetīte rodas ēdot". Tas pats attiecas uz seksu. Jo retāk tas ir, jo mazāk gribas.

+++
Tā arī ir...
Turklāt, pēc 3 mēnešu pauzes, man liekas,ka kādam jau nu būtu jāuzklūp otram jau no tā, ka fiziski vajadzētu!! Pašapmierināšanās tomēr nav tas pats,kas otrs cilvēks. Kaut kur jau tas viss tiek likts - pašapmierinoties vai kur citur, bet otrs cilvēks,ja mīlēts, tomēr ir otrs cilvēks...un 3 mēneši ir 3 mēneši.
Es nespēju saprast šitādu izvairīšanos un tādu ņemšanos...Nu ne jau nopietnās un mīlošās attiecībās.
27.05.2015 13:46 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
gazele :D jā, kaut kā tā :D Mēs esam kluvuši neromantiski. Abi :D
27.05.2015 13:47 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
čupakabra nu bet es arī nevaru saprast. es sevi nevaru saprast. Tāpēc arī rakstu te.
Mēs esam par to runājuši. Un pie tā arī nonākuši - kas notiek? Nesaprotu. Kaut kas ir jādara...
Un nesaprasdami ko darīt mēs sākam skatīties TV. Kas ir sliktākais ko varētu darīt. Jo pareizāk būtu mesties gultā un risināt problēmu.

Jā, mums ir arī diezgan stresains laiks šobrīd. Darba maiņas utt. sadzīviskas lietas. Lielākoties tiešām gribās veinkārši iekrist otra skavās un aizmigt. Nenodarbināt sevi lieki ar "fiziskām aktivitātēm".
27.05.2015 13:50 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
27.05.2015 13:51 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tad nu gan pasaules katastrofa...
27.05.2015 13:52 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man arī grūti saprast reāli šādu situāciju. Nu tak iekārdini viņu, novelc bikses.. iepriecini un tad jums arī nebūs sekss? Viņš tev nečamda dupsi un tālāk?
Kurš no jums parasti bija inciators?
27.05.2015 13:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
taitera

Visi nav vienādi :) Mēs uzticamies viens otram. Atbildam uz viens otra telefona zvaniem, ja telefons ir tālu, vai otrs ir aizņemts. man ir atāluts lasīt viņa sms, mums ir veinam otra paroles sociālajos tīklos.
Pēc daraba viņš ir laicīgi mājās.
Es zinātu, ja viņš ko bīdītu man aiz muguras. Bet stāsts šoreiz nav par to.
27.05.2015 14:01 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
chérr
viens vai otrs. Tad kad inicators ir viņš, tad parasti noskaņojuma nav man, kad iniciatore esmu es, tad noskaņojuma nav viņam.
Šobrīd mēs viens otram pieskaramies vienkārši bez tālāka turpinājuma.
27.05.2015 14:03 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man liekas, ka nevajag runāt, bet vienkārši darīt. Ja iesāksiet, tad jau vajadzētu aiziet vecajās sliedēs :D Nu un, ka nav noskaņojums, ja sāksi apmierināt orāli, tad šim joprojām nebūs noskaņojums? :D
27.05.2015 14:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Varbūt man vienkārši vajag paskatīties sex and the city :)
27.05.2015 14:09 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Ai, paldies dāmas, vispār uzmundrinājāt :)
27.05.2015 14:10 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es laikam arī būšu banāla un ieteikšu tādu banālu padomu kā izbraukšanu kaut kur divatā - kaut vai uz citu Latvijas pilsētu, ar romantiskām pastaigām pa pilsētu, vakariņām, vīnu, ja iespējams, kopīgu vannu - kaut ko neikdienišķu, bet intīmu un iekārdinošu :) un piekritīšu viedoklim, ka apetīte rodas ēdot, un jums vienkārši jāpārkāpj sev pāri. Jo ilgāk to visu atstāsi pašplūsmā, jo grūtāk būs visu salikt atpakaļ pa vietām.
27.05.2015 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ko tad jūs tādu izdarījāt, ka notika šādi? :)
beigās plānotais romantiskais vakars pārvērtās diezgan nekomfortablā situācijā

Vispār jums vajadzētu daudz vairāk runāt. Šitāda klusa apvainošanās vispār nav produktīva. Kā otrs var zināt, ka tev kaut kas nav paticis, ja to nepasaki? Tu ceri, ka viņš uzminēs, bet varbūt viņš tavu klusēšanu un pūšanos stūrī uztver dziļi personīgi un kā vīrietis jūtas drusku pielikts pie zemes. Tad arī loģiski, ka ar laiku iniciatīva un vēlme ko pasākt noplaks.
Ir jāsarunājas, jāsaka, ko gribi un rezulātā laimīgai jāpaslavē puisis, ka viss tik forši bijis un ka viņš ir ļoti labs :)
Kā arī brīžos, kad tev it kā "nav noskaņojuma", tomēr pamainīt savu attieksmi un ņemt to visu vieglāk. Panāc viņam pretī, esi atvērtāka un tici man - arī noskaņojums parādīsies. Es vispār uzskatu, ka mīlošās attiecībās seksu vajadzētu censties neatteikt. Ko tas vispār nozīmē - "nav noskaņojuma"? :-D(t)
27.05.2015 14:22 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Visu vajag izrunāt, nesaprotu kā tā var dzīvot! Man vīrietis pat uztraucas, ja es nebeidzu pirmā vai kaut kas nav bijis īsti labi, tad arī visu izrunājam!
Otra iespēja, aizejiet uz intīmpreču veikalu un nopērciet kaut ko, vismaz nebūs rutīna un varēsiet paeksperimentēt! Varbūt kādam no Jums ir īpašas vēlmes, ko nespējat izteikt skaļi! Mūsdienās ir tik daudz iespēju!
Saskaņu gultā var panākt tikai praktizējot. Atcerieties, ko darījāt, kad bijāt uz viena viļņa un mēģiniet atkārtot!
27.05.2015 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits