Randiņa atcelšana!

 
Reitings 15
Reģ: 20.11.2011
Labs vakars tām, kas neguļ. Sēžu pie vīna glāzes un man tāds gruzītis iekšā. Ir puisis ar ko esmu iepazinusies, pāris reizes tikusies, nu tādi randiņi bijuši.. Nesanāk bieži tikties, bet pēdējā laikā sanāk kkā tā, ka randiņi tiek organizēti bet pēdējā brīdī atceļās no viņa puses. Pat nesaprotu kā, kapēc? Šī jau ir kāda trešā reize, kad puisis uzraksta, ka sailgojies un tā, ir sarunas, grib satikties, pamazām sarunājam laikus cikos tikties.. un beigās čušš. Viņam te šis tas jādara, vai man te darbiņi kkādi, velāk padošu ziņu un beigās tomēr atkal nekā.. Sākumā tam nepievērsu uzmanību, bet šodien kkā tas viss nosita garīgo.. Un galvenais, ka viņš pats tās tikšanās ierosina, bet kā viss pamazām saorganizējas, tā viss.. paliec neziņā. Nezinu ko gaidu no Jums, bet varbūt palīdzēsiet saprast viņa loģiku? :-/:-D
26.05.2015 23:56 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Ps: vienīgi es laicīgi atsaku, nelieku nevienam saģērbties un pēdējā minūtē, zini, es nevaru.
27.05.2015 09:48 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Njaa, kaa jau meitenes te saka, viirietim nav pietiekoshi lielas intereses un vinjhs neciena Tavu laiku! Ljauj Tev sapriecaaties, sapuceeties un tad gaiidiit to, kaa nebuus... Stulbi kaut kaa! Iesaku sarunaat ar vinju kaadaa no vinja maajas pataalaakaa vietaa, kad vinjsh jau ir tur un Tev zvana un jautaa kur esi, saki ka bishku kavee ,bet driiz buusi un taa lai gaida kaadu stundu. Kad buus nogaidiijies bezjeegaa un dosies maajaas, uzraksti, ka uzradaas svariigaakas lietas ko dariit:-P Lai puisietis iemalko pats savu dziru!
27.05.2015 10:16 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.11.2011
Paldies par viedokļiem.
Ja tik ļoti neinteresēju, tad nevajadzētu arī aicināt uz tikšanos, man gribas domāt , ka vai nu viņš nobīstas vai tiešām esmu paturēta rezervē.. Nebūšu atriebīga, neatdarīšu ar to pašu. Ir rūgtuma sajūta, bet nu laikam tiešām nākamajam randiņam nevajadzētu piekrist, lai pats padomā..
27.05.2015 11:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nākamreiz nedari tā :
un viņš saka, ka beidzot jātiekās šovakar,.. un lūk, kad saku, kad man vajag mazliet laiciņu, sagatavošos un varam tikties, cikos gaidīt..

Sagaidi, lai viņš pats piedāvā laiku, nevis tad, kad viņš ierunājas par iespējamo tikšanos, tu jau pasaki, ka pēc 20 min esi gatava un varam iet.
27.05.2015 11:24 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.11.2011
Selīna Ir bijis arī tā, kad ierosina satikšanos, es saku labi varam jau, man kā reiz arī brīvs vakars, es jau nobriestu satikšanai, pamazām jau taisos un gatavojos.. Bet vakara gaitā tā arī nesagaidu to konkrēto laiku, kad satikties, vai nu pēķšņi pārāk vēls vai arī kkas cits.
27.05.2015 11:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tāda gadījuma ar 3 uzmetieniem man nav bijis, jo es jau pēc pirmā atsaltu, un pēc tā mani būtu īpaši jālauž, lai piekristu runāt par 2. Nepazemojies! Vīriešu ir daudz.
27.05.2015 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!