Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Teika_spolīte.
nu jā ar eļļām it kā jā, bet tad es arī nemāku pareizi lietot prezervatīvus, jo ir gadījies arī ar eļļām, bet prezervatīvs nekad nav plīsis lai cik aktīvs seks būtu.
Šis gan nav pamudinājums, bet novērojums :-D
27.05.2015 16:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, Salemana, Tu nu gan esi izgliitota un pilseetnieciska :-D Tu un Tev liidziigaas latvju cieteejas varat ieteikt autorei paraudaat un doties dziivee ar pliku dirsu. Paakjiski buutu pleest traukus un skriet pleest matus tai bijushajai, savukaart savas un beerna naakotnes nodroshinaashana, kaa arii maukura atseedinaashana uz dirsas liecinaatu par veselaa sapraata esamiibu nevis par neizgliitotiibu.

Chalis ir pelniijis atrasties pie sasistas siles, jo MELOJA. Āmen. Vajadzeeja jau no saakuma visu risinaat taa, lai nenonaaktu liidz shaadai situaacijai. Es tikai par godiigumu. Vajadzeeja uzreiz vienoties, ka kopaa nebuus, bet materiaali atbalstiis un viss. Taadaa situaacijaa es arii neieteiktu nekaadas mega atriebiibas. Tachu te tiek karinaati makaroni uz ausiim gruutniecei, plus draazta bijusii kopeejaa gultaa, kaads feins viirietis. Tieshaam nav pelniijis neko vairaak kaa to, ka gruutniece ar uz ausiim sakaartiem makaroniem pazemiigi dodas prom ar savu koferiiti. :-D

Nu bet ko, protams, peec shii foruma logjikas, taa lajunaa bijusii melo, plus noteikti nabagu sazaaljoja un uzkaapa virsuu, turklaat veel shim noteikti nestaav uz gruutnieci (laikam tur astonjiishus gaida un veeders pa zemi velkas), taadeelj vins nejaushi viikendos padraaza bijusho utt/u.tml, vispaar ir akli jaatic visam, ko saka katrs maukuris un jaabuut latvju cieteejai. Tad pie shiis logjikas, autoriit, ari pieturies, te runa nav par mantkaariibu, bet par to, ka Tev dirsh uz galvas , bet Tu taa vietaa, lai buutu gudraaka un atspeeleetos, liidiisi uz veedera sava maukura priekshaa un teelosi latvju cieteeju. Veiksmi.

P.S. Nee, vinjam nav pienaakums uztureet nejaushi sagruusneejusho draudzeni, bet vinja pienaakums bija atrisinaat situaaciju bez makaronu karinaashanas, vins to neizdariija. Ja nespeej atbildeet par saviem vaardiem un soliijumiem, lai maksaa.
P.P.S. Kaa arii tie lepnie "man ir kur iet", te nevietaa, Tev nav ne pietiekoshu iztikas liidzeklju, ne darba, ne dziivesvietas, vieniigais, ko Tu vari izdariit, uzseedinaat juusu atvasi saviem vecaakiem uz kakla. Lepno "man ir kur iet" vareetu izmest sieviete ar savu dziivesvietu un labu darbu. Tu diemzheel shajaa kategorijaa neiederies.
27.05.2015 16:25 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Minkalinka
Nu kā lai tev saprotamāk uzraksta manu domu...hmmm...ir grūti nosaukt par attiecībām situāciju, kad pārim esot kopā mazāk par pusgadu, attiecībās ir tādi konflikti, ka viens brīvdienās brauc prom no kopējā mitekļa, bet otrs ved bijušo un guļ ar viņu. Manā izpratnē tās ir nevis attiecības, bet gadījuma sakars, kura rezultātā vīrietis ir uzņēmies atbildību par bērnu un tāpēc deva tev pajumti. Ko un kam tu tur plāno piedot?
27.05.2015 16:31 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
DieKleineHexe, Kārtējo reizi saprātīgi runā!
27.05.2015 16:35 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Es tikai nesaprotu vienu - kā var nejauši palikt stāvoklī? Čalis tevī ielaida un Tu to pat nepamanīji? Pārtrauktais nav nekāda izsargāšanās metode. Palasi attiecīgo informāciju. Mācīties tev vajag, nevis seksot pa labi, pa kreisi un gaidīt, ka nepaliksi stāvoklī. Principā domāju, ka čalis ar bijušo ievāksies dzīvoklī un jauno māmiņu pametīs. Un vinam ir tādas tiesības. Pusgads un jau sīkais.. Šausmas.(l)
27.05.2015 16:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
DieKleineHexe
Pareizi jai tu raksti un domā, bet tevis ieteiktās izdarības autorei var beigties policijas iecirknī. Juridiski viņi ir sveši cilvēki un kaut ko zagt vai izspiest ir krimināli sodāma rīcība. Atriebties var un vajag, bet tad tā, lai par to nevar sodīt. Un saldākā atriebība būtu komunikācija ar viņa radiem, vecākiem. Jo nevienam nepatīk, ja vecāki sāk jaukties savu bērnu dzīvē :D
27.05.2015 16:36 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
teika_spolite - jā, protams, bet tu minēji,ka esmu iejaukusies viņu izjukušajās attiecībās.. kur es tur varu iejaukties, ja viņi mēģināja 100x , bet nekas nesanāca? Labi, vaina mana. Es vienmēr biju tā,kas kašķējās un iespējams uzkurināja strīdu līdz pašai debesmalai un aizgāju vienmēr es pati,lai gan lūdzās ,lai neeju. Nekas nav attaisnojams viņa krāpšanā, piekrītu, bet, ja nebūtu stāvoklī, otro iespēju nedotu. Tā kā, lai arī kā tur ir, krāpa vai nē, es to centīšos norīt un aizmirst..lai kā negribētos ;)
27.05.2015 16:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
To vēl tik autorei vajag, nonākt cietumā par huligānismu. Šī diskusija vēlreiz pierāda to, ja bērnam dzimst bērns, tā ir nobīde no normas. Ja vēlies būt tik pieaugusi, iegūsti izglītību, stabilu darbu un attiecības un tad plet kājas pa labi, pa kreisi. Autores vietā es tagad uztrauktos par STS, jo no šitāda jākļa visu var sagaidīt. :D
27.05.2015 16:39 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu acīmredzot viņiem tur viss nav vēl beidzies un viņi joprojām mēģina but kopā-ja jau guļ. Ja būtu viņiem viss beidzies, tu par to bijušo neko pat nezinātu. Un ja būtu izsargājusies un iepazinusi viņu un viņa bijušo, tad šāda tēma nebūtu jācepj, jo tu vispār neatrastos tik muļķīgā situācijā. Pamestu viņu kā jebkuru citu un aizmirstu.
27.05.2015 16:40 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Es viņam visu laiku dodu iespēju mani pamest un ļaut man iet, bet viņš jau ir tas,kas negrib,lai eju prom, bet gan tas, kas lūdzas,lai neeju un dara visu,lai es arī neaizietu. Tā bija iepriekš un vēl jo vairāk tagad, jo es jau pateicu - ''Savākšu mantas, atstāšu tevi vienu, vari meklēt citu vai to pašu tavu X(bijušo) un dzīvo laimīgi kaut šeit pat, tikai šķiramies mierīgi, bez strīdiem un citiem niķiem. Ar bērnu ļaušu tikties un piedalīties audzināšanā kā vien varēsi''.. uz šo visu viņš mani 3x pārtrauca, teica,ka nepieļaus,ka aiziešu, ka negrib mani pazaudēt, ka mīl un vēl, un vēl un vēl.. Tā kaut kā.
27.05.2015 16:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nekas nav attaisnojams viņa krāpšanā, piekrītu, bet, ja nebūtu stāvoklī, otro iespēju nedotu.

Minkalinka, tev liekas, ka bērnam tas būs labāk? un, ja nu viņš otrreiz izstrādās šo variantu? tad bērnam nesāpēs un nekādīgi neietekmēs?
Iespējams, ja pārtrauktu attiecības, tad spētu izveidot lieliskas attiecības ar citu vīrieti un nodibināt stipru ģimeni. Tādu, kurā visi viens otru mīl.
27.05.2015 16:43 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tā bija iepriekš un vēl jo vairāk tagad,

Tātad iepriekš jums arī bija problēmas ar bijušo? nu tad jāpiekrīt teikai_spolītei - puisis nemaz neizbeidza līdz galam attiecības. Tikai sanāca, kā sanāca un tagad ir bērns. Iespējams, viņš arī tevi pamestu bez bērna, bet bērna dēļ ir kopā.. tāpat kā tu.
27.05.2015 16:46 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Interesanta jums tā mīlestība. Mīlot, mīlot...sūdīgi mīl
Aj,es nevaru.
Jau atkal kārtējā ņerkstēšanas tēma, kurā tu nezini ko pati gribi....Jau sākas veča aizstāvēšana...
Nu dzīvo nost, ko tu ņemies? Ja tev tā patīk un tā ir labi, dzīvo nost kā ir. esi gatava piedot, viņš uztaisīs suņa acis un palūgsies...pateiks, ka mīl un tā visu dzīvi.. Par ko vispār ir diskusija?
27.05.2015 16:46 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Selīna - nē,iepriekš,kad strīdējāmies NE par bijušo.
27.05.2015 16:47 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
P.P.S. Kaa arii tie lepnie "man ir kur iet", te nevietaa, Tev nav ne pietiekoshu iztikas liidzeklju, ne darba, ne dziivesvietas, vieniigais, ko Tu vari izdariit, uzseedinaat juusu atvasi saviem vecaakiem uz kakla. Lepno "man ir kur iet" vareetu izmest sieviete ar savu dziivesvietu un labu darbu. Tu diemzheel shajaa kategorijaa neiederies.

Loģiski.
Mācīties tev vajag, nevis seksot pa labi, pa kreisi un gaidīt, ka nepaliksi stāvoklī. Principā domāju, ka čalis ar bijušo ievāksies dzīvoklī un jauno māmiņu pametīs. Un vinam ir tādas tiesības. Pusgads un jau sīkais.. Šausmas.

Pa labi un kreisi seksoja viņš, ne viņa. Ja runā par tiesībām, jāatceras par pienākumiem, bet katrs jau spriež pēc sevis.
ARTEMZIJA tev vēl dzīve priekšā, vari būt arī autores vietā, nokrāpta grūtniece. (Un neplānoti bērni nerodas tikai partrauktā seksa rezultātā, bet arī lietojot kontracepciju. Procents minimāls, bet tomēr iespēja pastāv). Kā arī pastāv "zakon podlosti" , lielākie moralizētaji, kā likums nokļūst līdzīgā, jeb tādā pašā situācijā.
27.05.2015 16:48 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ok, dod viņam iespēju, ja jau tā esi nolēmusi. vismaz nosolies lasot šo diskusiju , ka ja vēl kaut kas tāds atgadīsies, nepievērsi acis, bet darīsi kā labāk būs gan tev, gan bērnam.
27.05.2015 16:49 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Es nelasīju nevienu komentāru.
Nu Tev jāsūta dillēs viņš, īsāk sakot.
27.05.2015 16:50 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
booboo - Jā, tā arī es darīšu..;-)
27.05.2015 16:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
MačuPikču - domā ko vēlies, autores situācijā es nevaru nokļūt man attiecības ir daudz ilgākas par nieka pusgadu un tādi bijušie ir pagātne. :D Neizdevies tev koments.
27.05.2015 16:51 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Arī vīrieši kuri vardarbi izturās pret sievietēm, dievojas ka mīl līdz pat asarām un prom nelaiž. Sola ka vairs ta nedarīs, bet nepaiet ilgs laiks...
27.05.2015 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits