Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Teika_spolite.
Papildinot tevis trikto. Un atbildība par bērnu ir tikai tad ( pēc likuma ), ja vīrietis ir ierakstīts dzimšanas apliecībā kā tevs, vai caur tiesu ar DNS atdzīts par tēvu.

Tā kā...
27.05.2015 15:21 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Minkalinka, bet tgd, dodot otru iespeju, tu varesi aizmirst to ko vins izdarija ? Vai apedi vinam uzticeties turpmak ?
27.05.2015 15:24 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Besame - bet viņš jau neko nav izdarījis :D neviens nevienam svecīti neturēja un kā tur bija neviens negrib vairs zināt. Principā pat nenoskaidrojot situāciju, vainīgā ir bijusī.
+ autore vairākas reizes rakstīja, ka viņa viņu nemīl. nav jau brīnums, ka var piedot un uzticēties.
Diezgan interesanta situācija. Sieviete vīrieti nemīl, gadījumā, ja paliktu viena lieliski sevi spētu apgādāt, bet ir kopā ar vīrieti nedzimuša bērna dēļ.
27.05.2015 15:29 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
besame - Nevarēšu, noteikti vēl ilgi nespēšu aizmirst, taču tas ir tas pats,kas nedzīvot ar viņu. Tāpat par to domāšu un tāpat par to neaizmirstu.
Uzticība - nulle, bet viss nāk ar laiku.. Laikam vairāk ceru uz nākotni, taču, ja nekas nemainīsies, tad neko.. gūšu vismaz mācību par sekām.
27.05.2015 15:29 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu DieKleineHexe, protams, mazliet par daudz atriebības viņa gribētu, bet visā visumā- jā, es ar negribētu būt naivā diezgosniņa,kura būs tik cēla,ka ies un strādās,lai pati visu sasniegtu, pa to laiku knapinoties pamperiem un neredzot savu bērnu utml.
Nav jau vecim tiešā tekstā pavēlošā tonī jāsaka- maksā man to un šito. Bet izglītības iegūšana nav nekas slikts un,ja turpiniet dzīvot kopā, tad jau vari arī savas prasības izteikt(izlemt kopā).
Un,ja izmetīs no mājas vecis- nu un? Labāk vai tad būs iet prom vienkārši uzreiz bez nekā, jo cik noprotu autorei nekā jau pa lielam ar nav.?

Vispār nesaprotu šito- es pelnu pati sev, man neko nevajag no viņa. Johaidī, tas,ka Tu esi stāvoklī ir arī viņa vaina, Tu šobrīd arī nevari nez kādos darbos strādāt, tas ir normāli,ja viņš Tevi uztur, tomēr vēl vismaz 2 gadus TU nevarēsi iet strādāt, TU uzņemsies lielākās rūpes par bērnu. Ja arī tas nav likumā noteikts, tas tāpat ir normāli,ka viņš par Tevi maksā- visur!
27.05.2015 15:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja kontracepcija būtu tik neuzticama un būtu tik viegli "iekrist" tad sievietēm ap 40 būtu katrai pa kādiem 10-15 bērniem :D Esmu tik kategoriska, jo liekas baigā tumsonība, ka ir sievietes, kas pārtraukto vai kalendāro metodi uzskata par kontracepciju. Tā ir krievu rulete, ne kontracepcija :D
27.05.2015 15:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Diezgan interesanta situācija. Sieviete vīrieti nemīl, gadījumā, ja paliktu viena lieliski sevi spētu apgādāt, bet ir kopā ar vīrieti nedzimuša bērna dēļ.

Kā jau pirmīt minēju, rodas iespaids, ka nemaz tik lieliski viena nespētu. Draugam dzīvoklis, uztur viņu. Uz pārējo var arī acis pievērt (kā to dara daudzas mātes cietējas).
27.05.2015 15:34 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu bet , ja virietis atsakas sniegt paskaidrojumus, tad jau kkas bija. Vai ari bijusi ir psihiski slima, kas nav izsledzams.
Par bernu ari padoma, ludzu. Taa tomer ir atbildiba un sitie - pameginasu , kaa bus taa bus ir bezatbildigi. Lai gan saprotu tavu velmi pec gimenes. Veiiksmi un lai vesels mazais.
27.05.2015 15:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ņemot vērā l, ka tev ir tikai 19, citām reizēm liec aiz auss, ka ar visādiem jauniem draudziņiem jālieto prezervatīvs-pie reizes aizsargās no daudzām STS. Un kas pats svarīgākais-ja saplīsīs vai noslīdēs, skaidri uzreiz redzēsi un varēsi paspēt nākamo 24-48h laikā iedzert avārijas kontracepcijas tabletes. Ja ar to visu tik un tā iestājas grūtniecība, nu tad jau tas ir varens likteņa pirksts un tur nu vairs neko (ja vien neizvēlas abortu).
27.05.2015 15:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
teika_spolite, mūsdienu lielā problēma ir tā, ka daudzi neprot pareizi lietot prezervatīvus. Tur arī rodas tās sūdzības, ka kontracepcija bija, bet nenostrādāja.
Man pašai OK diendusu guļ. Ģimenes ārste teica, ka antibiotikas OK darbībai netraucēs, bet...
Tā, ka nav viss tik viennozīmīgi.
27.05.2015 15:42 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Es tik tiešām atkārtošos - tu nezini, kas un kā notika.. man nav jāsniedz paskaidrojumi par to,ko darīt pēc šādas situācijas,kad esmu palikusi stāvoklī. Es jau teicu, ka tas nav tik nozīmīgi kā vīrieša rīcība.. bērns būtu palicis jebkurā gadījumā, vai viņš būtu mani pasūtījis 5 mājas tālāk uzreiz,kad uzzināja par bēbi vai tagad, vai jebkurā citā situācijā. Netaisos dzīvot ar vainas apziņu,ka esmu nogalinājusi mazu,nevainīgu eņģelīti. Bet.. hmm.. ko jau es atkal atgādināšu,jo teika_spolite nespēj beigt par to vien runāt - te nav nekāda sakara ar kontracepciju un izsargāšanos, bet gan par situāciju ar vīrieti,kas izveidojusies, jo viņš mani krāpa. Noteicošais ir ES UN VIŅŠ.
27.05.2015 15:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Alexxa
Pirmkārt, OK nav domāta īslaicīgās attiecībās, tā neaizsargā no STS un efektivitāte vien ap 80%. Ja to lieto, tad tikai ar tādu partneri, par kuru skaidrs, ka vesels un ka bērns būs vēlams.
Otrkārt, OK ar ļoti daudziem medikamentiem, augiem mijiedarbojas un var nenostrādāt. Tāpat caureja, vemšana var būt par pamatu, ka iestājas grūtniecība. Tāpēc ir pašsaprotami slimību vai zāļu vai ārstniecības augu lietošanas laikā papildus lietot prezervatīvu. Un kā jau iepriekš teicu, tad stabilās attiecībās neplānota bērna pieteikšanās nav nekāda traģēdija. Cik atceros, tu gaudu diskusijas neveidoji, paliekot stāvoklī.
27.05.2015 15:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Alexxa.
Tev nav jāatbild, bet es kaut kā nevaru iedomāties, kā tas ir nepareizi lietot prezervatīvu. Manuprāt tas ir tik vienkārši. :D
Es pat nevaru vizualizēt, ok vēl var mēģināt uzrullēt uz otru pusi, bet...
27.05.2015 16:00 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai tu seko līdzi tam, ko raksti? Pati saki, ka viņu nemīli, bet gribi būt kopā bērna dēļ. Tad tu saki, ka neilgi pēc iepazīšanās paliki NEJAUŠI stāvoklī, bet tagad raksti, ka bērnu gribēji. Kas tev liek domāt, ka tas vīrietis būtu ar tevi turpinājis attiecības, ja nepaliktu stāvoklī? Viņam 3 gadus pirms tevis bija cita un izskatās, ka viņš joprojām mīl viņu, ja jau guļ ar viņu. Visā šajā situācijā tikai viens jautājums - ko tu tur viņiem abiem diviem maisies pa vidu ar savu bērnu?! Nepatīk, ka viņi guļ kopā, ņem savu bērnu un ej prom. Ja patīk tādas grupveida attiecības, tad samierinies nevis domā vai piedot.
27.05.2015 16:01 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Zīle
Man arī interesē, kā var lietot nepareizi :D Ja nu vienīgi kopā ar kādām eļļām.
27.05.2015 16:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu vēl jau ir iespējamas brīvās attiecības.
Dzīvojat kopā, audzinat kopā, seksojat kopā un katrs vēl ar citiem partneriem vai kopā.
27.05.2015 16:04 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ta teikt a viens krāpj, tad otrs arī un bez nekādiem pārmetumiem :)
27.05.2015 16:05 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Zīle, parasti jau šitiem krāpējiem gribas,lai viņi var ievērot tikai brīvu attiecību principu, ne sievietes.
27.05.2015 16:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
+ piedevām parasti viņi ir nenormāli greizsirdīgi.

Tapēc es arī rakstu, ka lai veido brīvās attiecības, jo cik noprotu autore viņu nemīl, viņš viņu arī nē, bet ģimeni un audzināt bērnu kopā grib.

Jānosēžas tikai pie galda un viss kārtīgi jāizrunā :-D
Bet es šaubos, ka izrunāšanās šajā gadījumā ir iespējama.
27.05.2015 16:19 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
teika_spolite - Vienkārši - ko????? Es teicu,ka paliku stāvoklī pavisam nejauši, jo tā bija, bet, kad uzzināju par mazo, bērniņu gribēju, lai tur vai kas. Es jaukusies pa vidu viņiem neesmu nevienā brīdī, jo iepazināmies mēs pateicoties viņam, nevis man vai,kādam citam. Viņš bija tas,kas vēlējās attiecības, bet es biju tā,kas bija pasīvāka un gribēju nogaidīt. Mūsu starpā ir daudz kā, ka nu tagad mani vainot, ka es ne pa tēmu esmu iejaukusies IZJUKUŠĀS attiecībās.. nu es nezinu, tad es varbūt neesmu kaut ko sapratusi, jo viņi šķīrās biežāk nekā ''Ugunsgrēku'' rāda pa tv3 vakaros.
27.05.2015 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits