Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
+ aluspudeļu turētājs un pods ne tikai apsildāms, vet vēl pats nolaiž ūdeni ar uzslavām par padarīto un mirgojošām gaismiņām :-)
27.05.2015 13:16 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es arī nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds apriestu svešu dzīvokli. Labākajā gadījumā aprobežojas ar frāzi-svaigi remontēts.
27.05.2015 13:28 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014

Ak vai cik naivi. Ja jau viņš ir tīrs un balts, kāpēc nepiekrita tikties trijatā un visu noskaidrot
Ok, ja izlēmi piedot, tā ir tava izvēle un tas nav slikti, bet melot sev gan nevajadzētu.


Tāpēc ka tas ir pazemojoši. Tu ietu ar savu tagadējo draugu skaidroties ar bijušo? Es neietu un būtu loti nikna uzzinot ka mans vīrietis ar manu bijušo ir ticies runājis, tas ari ir pazemojosi.

Cik saprotu tad vīrieša neuzticībai vienīgie "pierādījumi" ir bijušas vardi? Tīri principiāli, kapec vīrieša bijušajai būtu jātic? Tāpēc ka viņa zina kā jusu dzīvoklis izskatās? Varbūt bildes kaut kur redzejusi. Ja viņa tiesām vairākus vīkendus ir pavadījusi autores dzīvokli, kā viņa nepamanīja nekadas atstātas pēdas? Vīrietis varbūt tiesām ir tik laba mājsaimniece ka aluspudeļu turētājs un pods ne tikai apsildāms, vet vēl pats nolaiž ūdeni ar uzslavām par padarīto un mirgojošām gaismiņām ? :D
27.05.2015 13:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu ietu ar savu tagadējo draugu skaidroties ar bijušo?

Es pasauktu bijušo ciemos un visu noskaidrotu, jo jā, man vajadzētu to uzzināt. Par to, kā rīkotos tālāk - tā ir cita lieta. Piedot vai nepiedot būtu mana darīšana. Galvenais, lai ir patiesība uzzināta.
Ok, ja es būtu izlēmusi piedot jebkurā gadījumā, tad nesauktu nevienu un vnk norunātu ar draugu, ka aizmirstam to visu un miers un bērziņš. Bet tad nevajag vismaz dir** uz bijušo par viņas melošanu..
27.05.2015 13:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
.... uzaicinātu bijušos un, ja izrādītos, ka viņa melo, uzsistu viņai vēl zilu aci.. pat abas.
27.05.2015 13:50 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man tāds priekšstats, ka tā bijusī ar tavu draugu kādā brīdī ir izrunājusies, ja jau zin kaut kādus sīkumus, bet tagad tev klaji melo, jo tajā brīdī, kad viņi ir runājuši, kaut kas viņai sagājis uz īso,ka grib viņu atpakaļ. Nu un tagad stāsta pasakas. :D Ja vien tev nav citu pierādījumu, ka viņš tevi krāpj. Lai gan arī šitāda situācija ir ja ne fiziska tad morāla krāpšana.
Ticēt vispār nevar nevienam. Ne viņam, ne viņai. ne kontracepcijai :D
27.05.2015 14:01 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012

Runāt par nereālāko bērna traumu utt..viņš vēl nav piedzimis! Nav jau tā, ka sieviete vairs nekad neizveidos attiecības un bērns visu mūžu būs tikai ar māti. Viņam būs bioloģiskais tēvs un vēl viens foršs onka dzīvē. Ja sieviete vēlēsies īstu ģimeni, viņa pie tās arī tiks.. un ar šo maukuru viņai nevar izveidoties normāla ģimene.
Trauma būs tad, kad māte raudās naktīs/dienās par to, ka vecis viņu krāpj. Trauma būs, kad māte skandalēs un bērns zinās, ka viņa tēvs ir jāklis. Un tad bērns uzdos jautājumu "kāda velna pēc tu viņu nepameti?"


+

Nesaprotu, kā var būt kopā tikai bērna dēļ... Bērnam tēvs nekur nepazudīs, palīdzēs ar uzturēšanu, rūpēsies, tiksies ar viņu, bet tev gan vajadzētu visas romantiskās attiecības pārraut. Abi beigu beigās meklēsies apkārt, kamēr tēvs pieskatīs bērnu tikmēr māte dauzīsies apkārt un otrādāk. Gulēt vienā gultā ar cilvēku, kurš tevi neciena. Cik brīnišķīgi. (l)

Tādā attiecību modelī dzīvojot, bērnam būs izkastrētas smadzenes jau pašā saknē un ja tu gribi, tādu pašu nākotni savam bērnam, kā tev tagad, tad uz priekšu, piedod savam vecim un dzīvojiet kopā rādot "perfektas ģimenes piemēru."
27.05.2015 14:08 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Man paziņa arī gulēja ar čali,kuram bērns, sieva utt. Viņš veda viņu uz viņo kopējo dzīvokli,kamēr sieva ar bērnu pie mātes dzīvojas. Čalis manu paziņu kādā reizē nodir*a tā,ka viņa vienkārši aizgāja pie viņa sievas un izstāstīja,ka ir pat 2x gulējusi ar viņas veci, arī aprakstīja dzīvokli-kur kas stāv, cik izremontēts utml. No sākuma sieva ticēja, bet pēc tam,kad vecis bija pinkšķējis un dievojies,ka tā meiča melo, tad arī sieva sāka piebalsot savam mīļajam- kā tā var apmelot viņas miļoto. Beigās, protams, ne jau vecis bija tas vainīgais bet "fantazētāja" :-D
27.05.2015 14:42 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Bāc, čalim tikai 23, reti kurš savos 23 gados ir nopietns un saprot, kāda atbildība viņu sagaida...
Autores vietā šķirtos un miers mājās.
27.05.2015 14:44 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Katrā ziņa,ja Tev šobrīd nav kur iet, vai aizejot prom būs jāknapinās pamperiem, tad labāk paliec kamēr pati varēsi sev nodrošināt dzīves vietu. Turklāt,kad piedzims mazais, būs vajadzīga palīdzība,lai vismaz mazliet atpūstos.
Jā, jā- variet brukt virsū,ka domāju kā izmantotāja, bet es laikam norītu to krupi,lai man nebūtu jāplēšas uz pusēm,lai tiktu galā ar bērnu.
27.05.2015 14:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Creulla dev il
Nu tas jau ir tipisks scenārijs :) Sievietes tic tam, kam grib ticēt.
27.05.2015 14:50 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Es gan taadam ieriebtu peec pilnas programmas :-D

Noslauktu, cik nu no vinja var noslaukt, kameer buutu gruutniece un peecgruutnieciibas periodaa (slepeni iekraatu naudu uz sava konta), plus par vinja naudu iestaatos neklaatienee augstskolaa vai vismaz koledzaa un paluugtu, lai samaksaa uzreiz par visiem gadiem, tad beernam par vinja naudu panjemtu aukliiti un pati paraleeli mekleetu darbu un citas attieciibas. Kad buutu droshss variants, tad uz atvadaam veel iznestu no dziivoklja visu, kas nesams, un notirgotu :-D Kaa arii shajaa periodaa, ja nav veelmes, nav ar to maukuri jaagulj, visu var norakstiit uz gruutnieciibu un tad uz peecgruutnieciibas periodu :-D Rezumeejot vins tiktu atstaats tukshaa dziivoklii un pie sasistas siles.

Bet te izskataas, ka buus kaarteejais latvju cieteejas variants, paraudaas, piedos un dziivos taalaak, kameer izgaajieni atkaartosies, tad varbuut plika un basa aizskries prom. Naivuma kalngals, jauna un stulba veel esi.
27.05.2015 14:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
uz atvadaam veel iznestu no dziivoklja visu, kas nesams, un notirgotu

Par šo var pantu dabūt.
27.05.2015 15:06 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Es neesmu naudas kāras sieviete, piedodiet, bet labāk palieku plika ar alimentiem, nekā apzogu vīrieti un atriebjos pēc pilnas programmas. Man tas nav vajadzīgs, jo ticu,ka viņam tas nāks atpakaļ divtik, ja ir vainīgs. Un tas katrā gadījumā būs labāk, nekā pašai smērēt rokas tur,kur mani neprasa. ;-)
27.05.2015 15:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
DieKleineHexe
Nu gribēt tā izdarīt ir viena lieta, bet dzīvojot tiesiskā valstī tā darīt nevar un nedrīkst. Vīrietim nav nekādu pienākumu pret grūtnieci pat tad, ja tas ir viņa bērns. Daudz grūtniece leksies, vīrietis var izlikt viņu aiz durvīm. Vīrieša atbildība sākas no bērna piedzimšanas brīža un viņa pienākums ir segt PUSI no bērna izdevumiem. Nekāda mātes izglītība, uzturēšana viņam nav jāapmaksā. Un pat ne bērna izdevumi-tikai un vienīgi puse un arī tad, ja viņam alimenti liksies par lielu, var lūgt tiesā pierādīt, ka bērnam tik daudz vajag.
27.05.2015 15:12 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
minkalinka atbalstu tevi, nekas nevar būt stulbāks kā apzagt un atriebties otram, pāķisks izgājiens, tā uzvedas tikai neizglītotas, neaptēstas sievietes bez pašcieņas. phe :-|
27.05.2015 15:12 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Secinājums-ja nepatīk esošā situācija, nākamreiz pirms likties ar kādu gultā, jāpadomā par izsargāšanos.
27.05.2015 15:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
neaptēstas sievietes bez pašcieņas. phe

OJ :D itkā šīs diskusijas tēma izstarotu baigo pašcieņu :D
27.05.2015 15:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kad tavs vecis drāž bijušo - tava izvēle un pašcieņa.
Kad nodari vecim pāri ar riebīgumu - viena liela neaptēstība un nekādas pašcieņas.
(es gan to parpalu iznešanu neatbalstu)
27.05.2015 15:16 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
teika_spolite - likties vai nelikties, bet ne tu zini situāciju, ne tu stāvēji ar svecīti un zini,ka neizsargājāmies. Katrā ziņā, man tas nav tik būtiski kā tas,ka melo. Es varu piedot, varu samierināties un dot otro iespēju, bet,ja cilvēks pat tad nav gatavs atzīties un turpina melot, tad man tiešām ir ļooooti, ļoooti grūti dzīvot ar šo cilvēku kopā. Bet kā jau teicu, es varbūt būšu un esmu muļķe tādā gadījumā, taču es dodu otro iespēju un ceru,ka to viņš izmantos lietderīgi, ja nē, tad noteikti varēsiet priecāties par to,ka biju piekritusi sevi pazemot otro reizi, bet,ja izmantos, tad es noteikti atcerēšos šo diskusiju un savās domās pateikšos visām tām,kas mani atbalstīja un tiešām deva labus padomus nākotnei.:-)
27.05.2015 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits