Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka bērnam labāk 2 laimīgi vecāki, bet atsevišķi, nevis kaut kāds mākslīgs attiecību veidojums kopā.

Jāsaka, ka tieši tāds vecāku attiecību modelis bērnam radīs lielāku traumu, kā šķirtie vecāki. Neizskatās, ka jums tur solās būt skaistas, harmoniskas attiecības, lai būtu savādāk. Ja vīrietis neko neatzīst, tad gan jau tā nebūs ne pirmā, ne pēdējā reizi.
27.05.2015 10:14 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ja viņi iepriekš ir bijuši kopā 3 gadus, tad bijusī meitene noteikti labi pazīst viņa draugus un ģimeni. Nesaku, ka tā ir šoreiz, bet var atrasties labvēļi, kas padotu tālāk viņai kaut vai par to pašu tavu situāciju un dzīvokļa izskatu.


Kam viņai bijušo draugu ar kārtīgu piekabi (2 uzturamiem cilvēkiem)? :) Iespējams, pati jutās piekrāpta un aizvainota, tādēļ nāca ar meiteni runāt, lai savā veidā ieriebtu "vīrietim" (gribēji abas, nebūs neviena).
27.05.2015 10:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Ir taču cilvēki, kam, ja nav man, tad nebūs nevienam.
Atzīšos, ka es ļoti sen, pusaudža gados izdarīju līdzīgi. Es zināju, ka bijušā labākajam draugam dzimumzīme vienā tādā vietā, kur citi nezinātu, to man pateica meitene, kas pirms tam ar viņu bija kopā, nu un tā arī, lai sāpinātu bijušo pateicu, ka esam gulējuši ar viņa draugu. Tā kā, viss var būt.
27.05.2015 10:24 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Es zināju, ka bijušā labākajam draugam dzimumzīme vienā tādā vietā, kur citi nezinātu


Ui, cik viņi tuvi bijuši.. :-D(l)

lai sāpinātu bijušo pateicu, ka esam gulējuši ar viņa draugu.


Man arī būtu šoks, uzzinot, ka esmu ar kādu gulējusi, pietam grupveidā, pati par to nenojaušot. :-D

Tu tiešām baigā razbainiece pusaudžu gados biji! :D
27.05.2015 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
Kam viņai bijušo draugu ar kārtīgu piekabi (2 uzturamiem cilvēkiem)?


ne jau visām šis ir arguments, gana daudzas mēdz savākt tādus, kuriem vairāki bērni. un varbūt bijusī cerēja, ka šī grūtniece saklausījusies visas viņas stāstītĀS šausmas pazudīs ar galiem no ekša dzīves.
27.05.2015 10:28 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
ne jau visām šis ir arguments, gana daudzas mēdz savākt tādus, kuriem vairāki bērni. un varbūt bijusī cerēja, ka šī grūtniece saklausījusies visas viņas stāstītĀS šausmas pazudīs ar galiem no ekša dzīves.


Autorei ir 19. Pieļauju, ka draugs un bijusī ir tā pati vecuma grupa. Tur šādu "savācēju" ir ilgi jāmeklē. Bet nu, viss var būt. Patiesību zina autores "vīrietis".
27.05.2015 10:31 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Nu ar to tikai gribēju pamatot to, ka reizēm taču cilvēki nodod informāciju tālāk, it īpaši, ja joprojām uztur kontaktu un elementāri var nonākt pie bijušās meitenes, kas to var izmantot kā nu ienāk prātā. Un, ja ir pavisam ieinteresēta tajā variantā, ja nav man, tad lai nav nevienam, šāda veida info noder un kā vēl.
27.05.2015 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
schoco
autore minēja, ka tika nopirkts dzīvoklis. diez cik 19gadnieki to spēj? es domāju, ka vīrietis ir par autori vecāks, iespējams, ka bijusī arī
27.05.2015 10:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ak, šī sieviešu loģika :D
Vīrietis krāpj sievieti, tā otra atnāk un pasaka pirmajai, ka viņš taču ir cūka, otrā sieviete tā vietā, lai rīkotos, sēdēs un domās, ka tā pirmā melo, lai iegūtu viņas vīrieti :D Ko tikai neizdomās, lai pašai nekas nebūtu jādara un varētu attaisnot vīriešu izgājienus. Tāpēc šādas stulbas situācijas iet cauri vīriešiem, bet ja sieviete mēģina darīt tāpat, ar vīriešiem tādi gājieni cauri neiet. Vīrietis vīrietim noticētu.
Un padomā loģiski, kurai no jums ir vairāk "tiesību" - bijušajai vai tev? Viņi kopā bija 3 gadus, tu-knapi pusgadu. Vai droši zini, ka viņš tajā laikā bija brīvs nevis tikai strīda karstumā pašķīries ar bijušo?
27.05.2015 12:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Situācija, protams, neglīta, bet, izlasot arī tēmas autores komentārus, man radās jautājums. Tu saki, ka vīrieti nemīli, ja nebūtu gaidāmā bērna kopā nebūtu. Varbūt vīrietis to zina, tāpēc tā rīkojas? Jo galu galā vīrieši arī ir cilvēki un grib, lai viņus mīl.
27.05.2015 12:20 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Wauuu, negaidīju šādu aktivitāti šajā diskusijā. Bet paldies, ka ir intrese dalīties savās domās.
Teiksim tā. Es saprotu, ka šī diskusija dalās uz pusēm - viena daļa saka, ka ir vērts ieklausīties arī vīrietī, bet otra daļa saka, ka,lai pametu. Ak,jā, laikam arī ir trešā daļa,kura uzskata,ka esmu kaut kāda aprēķinātāja un dzīvoju puisim uz kakla. Nē, es to nedaru. Pirms tam jau daudz runājām, ka oficiala darba man nebūs un, ka ar to viņš rēķināsies un, protams arī rēķinās, jo es piepelnos un savām vajadzībam viņam naudu neprasu. Viss tiek sadalīts un godīgi sakot, viņš par visu parūpējās pat, ja to nevajadzētu. Kas vēl.. man grūti no viņa aiziet nav. Dēļ vakardienas diskusijas, sāku jau mierīgi runāt par šķiršanos, ka vajadzētu padzīvot atsevišķi un mierīgi izšķirties uz kādu laiku.. uz, ko viņš reaģēja diezgan asi un teica, ka nekur neiešu, viņš vēlas, lai palieku un mīl mani. Protams.. sīkumsīkumos nav jēga ieslīgt, taču var redzēt,ka vai nu viņš pārdzīvo par savas bijušās meitenes meliem, vai arī par to, ko viņš (ja vispār bija) bija līdz šim darījis.
Bet pirms jau šorīt iegāju cosmo, biju nolēmusi dot vēl vienu iespēju gan sev, ja esmu ticējusi melei, gan arī viņam, ja viņš tiešām to ir darījis.
Par seksu šajā peridā,kur te viena rakstīja, ka grūtnieces neuzbudinot utt. Nē, mums nekad, tiešām jāuzsver, ka NEKAD nav bijušas problēmas gultā, vienmēr viss bijis lieliski un abi ar to esam apmierināti-nu to nevar notēlot.
27.05.2015 12:42 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Man ir 19. Bijušajai 20. Viņam 23. Ja tas jums,ko maina.
27.05.2015 12:48 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja bijusī melo, kā viņa zin kā izskatās un kā iekārtots un kas kur atrodas jūsu JAUNAJĀ dzīvoklī?
27.05.2015 13:05 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Kā jau bija minēts.. viņi kopa bija ļoti ilgu laiku un zin visus viņa draugus, tātad padomājot, ja šeit ir bijuši viņa draugi.. viņi zin kā šeit izskatās.
27.05.2015 13:07 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Noteikti bijusī kaut ko piepušķo, bet ne jau uz tējas dzeršanu viņš savu bijušo tur aicināja. Tam ir domāti kafūži.
27.05.2015 13:07 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Esat pārāk agri sākuši dzīvot pieaugušo dzīvi, manuprāt, neesat vēl nobrieduši bērnam.
Pirmkārt , vīrietis tikko izbeidzis attiecības, jau sāk nākošās un hops, jau bērns piesakās. Un tas viss 23 gados. Domāju, ka retais šādā vecumā ir gatavs veidot ģimeni, un vēl tik ātri, it sevišķi, ja nav patiesas mīlestības vienam pret otru.

Tagad es iepauzētu ar attiecībām tavā vietā, aizietu prom, sakārtotu sevi, savas domas, sagaidītu bērniņu un no malas paskatītos, ko tālāk darītu vīrietis, vai nu uzticīgi cerētu, ka nāksi atpakaļ un parādītu to ar darbiem, nožēlodams savu rīcību, vai skrietu pie nākošiem brunčiem .

Ne vienmēr visās situācijās vajag uz karstām pēdām pieņemt nopietnus lēmumus. Reizēm der nedaudz ļaut laikam visu nolikt savā vietā. Turies, lai viss nokārtojas :)
27.05.2015 13:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ak vai cik naivi. Ja jau viņš ir tīrs un balts, kāpēc nepiekrita tikties trijatā un visu noskaidrot :D
Ok, ja izlēmi piedot, tā ir tava izvēle un tas nav slikti, bet melot sev gan nevajadzētu.
27.05.2015 13:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja nemaldos tu rakstīju, ka viņa draugiem viņa nepatīk un es nezinu nevienu vīrieti ( man nav tādi pazīstamie ), kurš stāstītu kā izskatās drauga dzīvoklis draugiem kur nu vēl bijušajai.
Ja dodīgi es ar draudzenēm pat neapspriežu draugu paziņu dzivesvietas. Ok varbūt kādreiz par dārzu vai kādu intresantu augu, bet ne jau dzīvesvietas plānojumu, mēbeles...
27.05.2015 13:11 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Nu beidz, draugi neietu ar tādu fufeli ņemties un stāstīt bijušajai kā jaunais mājoklis izskatās.
Dari protams kā pati jūti, ja sirds saka, ka jādod vēl viena iespēja tad dod, bet nekādā gadījumā neattaisno viņu! Skaties uz viņu kritiskāk!
27.05.2015 13:15 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Oki vīrietis vēl varētu runāt, ja jums dzīvoklī ir tualete ar diskobumbu, neona un lavas lampas, apsildāmais posd un paklājiņš uz kura var copēt zivis :-D
27.05.2015 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits