Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Vari atrakstīt man. Man bija ļoooooti līdzīga situācija. Jau vakar gribēju rakstīt draudzeņu čatā, bet man kkā neļauj nosūtīt vēstuli!
27.05.2015 09:09 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa..

viss, viss kārtībā bija tikai tev. protams, kas nekaiš nestrādāt, sēdēt vecim uz kakla, kas vēl arī dzīvokli nopērk.. tev tiešām tā bija laime un viss kārtībā, bet viņam tā nu gluži nebija. viņam vajadzēja vēl kko .. ko viņš arī dabūja.
Un kur tu tagad skriesi? nauda ir? strādājusi esi?
27.05.2015 09:11 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es gan nezinu, bet es nedomāju,ka tavs bērns pieaugušā vecumā tev pateiksies par to,ka esi palikusi un visu dzīvi dzīvoji kopā ar tādu pipsi, es atvainojos, kas šitā izdarījās. Gan jau atkal kāja paslīdēs, ja jau nejūtas vainīgs.
27.05.2015 09:12 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Selīna- diskusijā jau rakstīts, ka meitenei gan būtu kur iet, gan būtu ar ko bēbi nodrošināt, ka viņa grib palikt ar viņu,lai bērnam būtu tēvs!
27.05.2015 09:13 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu nevaru nepiekrist,ka tas viss jums bija par ātru. Saprotu,ka tu šobr''id jūties drausmīgi,bet tev ir jāizlemj,vai esi gatava tagad dzīvot ar domu,ka tikko kā atkal kaut kur aizbrauksi,tā nākošā būs pa durvīm iekšā. No otras puses.. Nekad jau nevar zināt,var jau būt,a viņš labosies,jo jūs tomēr pārāk īsu brīdi esiet kopā.. Nu smaga situācija.
27.05.2015 09:15 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Ir tikai divi varianti,

Vai nu samierinies ar to ko zini , pieņem to un dzivo tālāk ..apzinoties sekas un varbūtības.

Vai aizej atrunājot visas robežas un saksarsmes lietas, kas attiecas uz bērnu un apzinies sekas un varbūtības.

Izvēlies un sadzīvo ar izvēli.
Dzīve diemžēl ir maita, tā mēdz sagriezties ar kājām gaisā, lai nešķistu, ka ir galīgais putukrējums.

Situācija smaga.
Mana pieredze saka, uzticēties var tikai sev.
Smagāk būtu, ja Tu dzemdētu viņš būtu blakus Tev, bet pēc dzemdībām bērna Tēvs pa taisno no dzemdību nama pie draudzenes.
27.05.2015 09:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Neticu es tam. Drīzāk ticu tam, ka pie vecākiem iet negribās, naudas ziņā arī foršāk palikt pie vīrieša..
Runāt par nereālāko bērna traumu utt..viņš vēl nav piedzimis! Nav jau tā, ka sieviete vairs nekad neizveidos attiecības un bērns visu mūžu būs tikai ar māti. Viņam būs bioloģiskais tēvs un vēl viens foršs onka dzīvē. Ja sieviete vēlēsies īstu ģimeni, viņa pie tās arī tiks.. un ar šo maukuru viņai nevar izveidoties normāla ģimene.
Trauma būs tad, kad māte raudās naktīs/dienās par to, ka vecis viņu krāpj. Trauma būs, kad māte skandalēs un bērns zinās, ka viņa tēvs ir jāklis. Un tad bērns uzdos jautājumu "kāda velna pēc tu viņu nepameti?"
27.05.2015 09:18 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Meitenes, jā situācija ir neapskaužama. BET, lai kā neticētos, viss var beigties arī labi.

Man bija ļoti līdzīga situācija, tikai atšķirība tajā, ka nepaspēja nokrāpt- uzzināju pirms tam. Bet erotiskas fantāzijas un visu ko sīkumos izlasīju, kad biju 8.mēnesī ar bēbi puncī.. Iztrakojos, nosēdināju šo vietā un izrunājāmies no A līdz Z.. Nenoliedzamie vīŗietis BIJA ļoooti vainīgs pie visa, bet mūsu gadījumā arī lielu lomu nospēlēja bijušās vēlme atgūt vīrieti. Viņa arī man meloja visu ko, pavedināja šo. Jā, zinu, ka normāls vīrietis nepanestos, bet moš biju muļķe, bet tajā gadījumā - mazā dēļ piedevu. Mazo abi gaidījām, bet bija man vel laiku rūgtums.. Toties, tagad mazajam ir jau gandrīz gads un mūsu attiecības paliek tikai labākas, siltākas un tuvākas. Mūsu gadījums ir ar labām beigām. Jā, mazs laiks varbūt pagājis, bet zinu, ka viņam vairs nav tāda kontakta, kā arī redzu cik viņš ir lielisks tētis mūsu bērniņam, kā arī draugs!
Protams, ir savi mīnusi un netikumi vienmēr, bet tas viss šajā gadījumā beidzās labi.

Arī sagājām ātri kopā un arī ātri vēlējāmies bērniņu. Citi moš mūs uzskata par trakiem, bet tik un tā- esmu priecīga, ka tā viss notika!
Zinu kādas ir sajūtas.. Sēdēju uz ielas un bezspēcībā kaucu. Jā, bija tik traki.. BET ko mēs sievietes mazās sirsniņas dēļ neesam gatavas darīt. Dažreiz arī pārkāpt pāri savai pašcieņai!

Ar šo es nesaku, ka Tev ir jāpiedod viņam, bet gribēju iedrošināt, ka arī var tomēr cerīgi viss beigties. Katrs gadījums tomēr ir individuāls.
27.05.2015 09:21 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Neticu es tam. Drīzāk ticu tam, ka pie vecākiem iet negribās, naudas ziņā arī foršāk palikt pie vīrieša..
Runāt par nereālāko bērna traumu utt..viņš vēl nav piedzimis! Nav jau tā, ka sieviete vairs nekad neizveidos attiecības un bērns visu mūžu būs tikai ar māti. Viņam būs bioloģiskais tēvs un vēl viens foršs onka dzīvē. Ja sieviete vēlēsies īstu ģimeni, viņa pie tās arī tiks.. un ar šo maukuru viņai nevar izveidoties normāla ģimene.
Trauma būs tad, kad māte raudās naktīs/dienās par to, ka vecis viņu krāpj. Trauma būs, kad māte skandalēs un bērns zinās, ka viņa tēvs ir jāklis. Un tad bērns uzdos jautājumu "kāda velna pēc tu viņu nepameti?"
'

Piekrītu šim.

Un par to tavu ilūziju, ka jums taču viss bija labi un kārtībā - kā viss var būt labi, ja tu pēc strīda dodies pie mammas padzīvot? Kopš kura laika pieauguši cilvēki, kam viss ir kārtībā šādi risina problēmas?
27.05.2015 09:24 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Vīrieši daudz domā ar otru galu. IR tādi, kurus sievietes gr.laikā neuzbudina, sāk skatīties apkārt. Jā, tas IR CŪCĪGI, bet diemžēl tā ir. Jautājums, vai viņš, kad viņam pasaka skaidri- ka vai nu saņem sevi rokās, vai arī aizmirsti gan par sievieti, gan par maziņo- vai viņš ir spējīgs saņemties un domāt par SAVU sievieti tikai un vienīgi. Ja jūti, ka ir, mby ir vērts mēģināt, pamest vari jebkurā brīdī.

Saudzē sevi, mierīgi iedzer tēju! Zinu, ka grūti, bet tas ir vajadzīgs mazajai sirsniņai! Mierīga mammīte, kura dod pozitīvās emocijas! (l)
27.05.2015 09:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ja ir kur iet, tad nepaliktu un nepiedotu viņam neko, jo nav pelnījis... uzskatu arī, ka nevajadzētu viņam ļaut censties pildīt kaut kādas tēva funkcijas ;) 19 gados ar mazuli atradīsi jaunu draugu, kurš pieņems jūs abus un būs kārtīgs tētis, nevis tāds ... ;)
27.05.2015 09:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014

Runāt par nereālāko bērna traumu utt..viņš vēl nav piedzimis! Nav jau tā, ka sieviete vairs nekad neizveidos attiecības un bērns visu mūžu būs tikai ar māti. Viņam būs bioloģiskais tēvs un vēl viens foršs onka dzīvē. Ja sieviete vēlēsies īstu ģimeni, viņa pie tās arī tiks.. un ar šo maukuru viņai nevar izveidoties normāla ģimene.
Trauma būs tad, kad māte raudās naktīs/dienās par to, ka vecis viņu krāpj. Trauma būs, kad māte skandalēs un bērns zinās, ka viņa tēvs ir jāklis. Un tad bērns uzdos jautājumu "kāda velna pēc tu viņu nepameti?"

+++
27.05.2015 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
tev darbs ir? ja iesi prom, kur? pie vecākiem? viņi ir gatavi tevi un bērnu uzturēt kamēr sāksi pelnīt?

Bet vispār- ja pati saki, ka ar šo puisi jau sen nebūtu kopā, ja nebūtu mazulis, tad... pati saproti, laimīga tu ar viņu nebūsi.

p.s. es laikam būtu ļoti piesardzīga attiecībā uz bijušās tekstiem, sievietes mēdz būt baigās cūkas. padomā labi, vai vari ticēt katram viņas vārdam.
27.05.2015 09:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
BET ko mēs sievietes mazās sirsniņas dēļ neesam gatavas darīt. Dažreiz arī pārkāpt pāri savai pašcieņai!

Neticu! Nevis mazās sirsniņas dēļ, bet sevis.. sevis, egoistes dēļ. Negribās pieņemt grūtu lēmumu, negribās sisties un veidot labāku dzīvi.. Bērni izaug, bērni ir saprātīgas būtnes, kas sapratīs, kāpēc māte nebija kājslauķis un aizgāja no vīrieša, kurš viņu un bērnu necienīja.
Sieviete ir gudra būtne un spēj izveidot jaunas attiecības, atrast un izvēlēties lielisku vīrieti. Ja vajag, tad spēj arī atrast bērnam otro tēvu. Tikai tas ir jāgrib un nav ko ar lašarām sieties.
27.05.2015 09:47 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.04.2015
Mans nepopulaarais viedoklis-neskiries. Pacakaree vinu pa so situaaciju un dziivojiet taalaak. Nav nekas jauns, ka gruuieciibas laikaa viirietis mekleejas. Diemzeel. Bet! Arii bijusaas tekstus neuztver burtiski. Vina ir un paliek konkurente, lai par kaadu draudzeni arii neuzmestos.
Turpini dziivot, baudi gruutnieciibu, nekur neskrien. To tu paspeesi vienmeer izdariit! Nobaazeejies, saac domaat ko iesaaksi, kad mazais ies beernusaarzaa. Vai speesi viena pati sevi uztureet? Maacies arodu, ej kursos kaut vai yagad. Ja nu kas dziivee saiet sreijaaa!
27.05.2015 09:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man zem pašcieņas būtu vispār tikties ar bijušo, katrai sievietei pašai ir sava galva uz pleciem, turklāt naiva ar;i viņa ir, jo redzējusi citas sievietes mantas un ticējusi šim (t) ja tiešām teic taisnību...
Ja pati pēc strīdiem muki prom no mājām, tad kāda vispār spēja risināt problēmas, varbūt jāiziet Tev cauri visiem pazemojumiem, šausmām, necieņai, krāpšanai lai saprastu kaut ko vairāk no dzīves ;-)
27.05.2015 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
pag, tu nebiji tā, kuru draugs sūtīja pa nedēļas nogalēm pie mammas padzīvoties?
27.05.2015 10:03 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Neticu!

Neviens jau neliek ticēt! :-) Bet rezultātā mums visiem 3 ir ļoti labi. :)
27.05.2015 10:04 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
p.s. es laikam būtu ļoti piesardzīga attiecībā uz bijušās tekstiem, sievietes mēdz būt baigās cūkas. padomā labi, vai vari ticēt katram viņas vārdam.

Par šo es ar 100% piekrītu! Viņa vnk mby grib atgūt viņu un tādēļ tavā priekšā tādu teātri spēlē.
27.05.2015 10:06 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Ja viņi iepriekš ir bijuši kopā 3 gadus, tad bijusī meitene noteikti labi pazīst viņa draugus un ģimeni. Nesaku, ka tā ir šoreiz, bet var atrasties labvēļi, kas padotu tālāk viņai kaut vai par to pašu tavu situāciju un dzīvokļa izskatu.
27.05.2015 10:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits