Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Man radās jautājums. Ja šī meitene regulāri ir bijusi jusu dzīvokli, kā Tu nepamanīji nekadas atstātas pēdas? Matus uz spilvena, kosmētikas salvetes atkritumu groza, kaut kādus aizmirstus niekus, nejuti viņas smaržas utml?
Nevar but tā ka viņu jusu dzīvokli Tavs draugs bija uzaicinājis izrunāties un pārtraukt attiecības. Bet šī izdomājusi veidu kā dabūt tevi nost jo ceļa ?
27.05.2015 01:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja šī meitene regulāri ir bijusi jusu dzīvokli, kā Tu nepamanīji nekadas atstātas pēdas? Matus uz spilvena, kosmētikas salvetes atkritumu groza, kaut kādus aizmirstus niekus, nejuti viņas smaržas utml?

Ir arii taadas sievietes kaa es, kuras smarzjas, kosmeetiku nelieto, neko parasti neaizmirst un kuraam no astee savaaktajiem matiem reti kad kaut kas pamanaas nejaushi izkrist (vai ja ir taadi pashi mati kaa autorei).
27.05.2015 01:43 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Cilvēka mantas kuras viņš nav paguvis savākt izskatās citādi kā tas kuras pieder uz vietas dzīvojošam. Vai nu autore visu laiku staigā vienas un tajās pašas drēbēs un apavos vai arī abas šīs sieviete ir ar īpaši sliktam novērošanas spējam.
Autorei vannas istabā varbūt nestāv ari nekādas personiskas higiēnas lietas, ka otrai sievietei nekas nav licies aizdomīgi vismaz intuīcijas līmeni ?
Man sāk likties, viņš viņu ir aizvedis jusu dzīvokli parādīt viņai ka autore tur tiesām dzīvo. Attiecības viniem sakas loti atri, pieņemu ka tai meitenei bija grūti noticēt.
27.05.2015 01:56 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pati vianiiga ka tik bezatbildiigi riikojies. Vajadzeeja domaat par aizsardziibu uzreiz ne? Ir jaabut nopeitnaam attieciibaam nevis kaadiem randina periodiem. Par mazuli jaadomaa kopiigi jau zinot ka vellies but kopaa ar isto cilveeku. Kaut gan abu vaina. Ne tu domaaji par aizsardziibu ne ari sis izmantoja prezervatiivu. Katraa zinaa alimentus vinam vareesi izspiest. Ja viirietis butu normaals un atbildiigs tad atbalstiitu tevi un vispaar jau ieprieks ja neko nebutu nopietnidomaaajis jau butu paruupeejies par aizsardziibu
27.05.2015 02:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ēēē, lēnāk par tiltu. Vīrietis tomēr nopirka dzīvokli un cik ir saprotams autori finansiālu atbalsta. Ja to nesauc par atbildibas uzņemšanos tad es nezinu ko sauc.
Vīrieša kļūda ir krāpšana un arī ar piebildi ka tā apgalvo viņa bijusī. Interesanti vai citi pierādījumi arī ir vai tikai bijušās vardi? Jokaini ka meiča var vīkendiem dzīvoties pie vīrieša un ne viena ne otra neko nemana. Laikam tas vīrietis ir laba mājsaimniece kas spēj nevainojami notīrīt visus lietiskos pierādījumus. Intersanti kā viņš viņai paskaidroja ka palikt pa nakti var tikai vīkendos, turklāt tikai atsevišķos. Ja viņa tiesām palika pa nakti tad melo ka nav zinājusi ka vini nav šķirti. Iemesls meliem tikai viens- novākt konkurenti no ceļa.
27.05.2015 02:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Abiem bija jaadomaa par aizsardziibu. Ja autore nedomaaja, tad normaalam virietim bija jaapajautaa via vina dzer kontracepcjas tabletes. Normaals virietis to vienmeer pajautaatu!!!
27.05.2015 02:50 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tās pašas tabletes nedod 100% garantiju. Man vairākas paziņas ir palikušas stāvokli ar visam tabletēm. Ar tabletēm varēja nepalikt stāvoklī, bet varēja arī palikt. Un tad ko?
Ko vajadzēja vai nevajadzēja darīt nabaga autorei nepalīdz. Situācija ir tāda kada tā ir.
Jādomā ko darīt talāk nevis ko ne/vajadzēja darīt. Bernu atpakaļ neiepazīsies un izlietu spermu nesasmelsi.
27.05.2015 03:25 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Quince, tas gan. bet nu vareeja dubultaizsardziibu ieveerot. Gan prezis agn tabletes. Varbut virietim atkal ari riebums pret grutnieci kas sver tonnu....domaju pretigi mileties ar taadu. Nesaku ka visiem taa, bet ir eksemplaari kas niist resnaas. Atvainojos jau par skarbaaku viedokli:)
27.05.2015 03:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ir virsiesi kuriem vnk veemiens naak uz gruutnieceem. Tie gan nav normaalie tipi seviski ka tas ari vinju beerns.
27.05.2015 03:36 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
27.05.2015 03:50 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
Es gan laikam nepiedotu vīrietim un ietu prom, ja ir, kur aiziet. Dzīve turpināsies arī bez viņa, citādāk viņš varbūt pat nesapratīs kļūdu un nejutīsies vainīgs. Un tomēr uzskatu, ka, ja nokrāpa vienreiz, nokrāps arī otrreiz.
27.05.2015 04:03 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
MADD
Varbut virietim atkal ari riebums pret grutnieci kas sver tonnu....domaju pretigi mileties ar taadu. Nesaku ka visiem taa, bet ir eksemplaari kas niist resnaas. Atvainojos jau par skarbaaku viedokli


Citreiz Tu pati izlasi, ko esi uzrakstījusi!? (t)
27.05.2015 06:01 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Man žēl, ka Tev tā ir noticis, bet priecājies, ka kā pati rakstīji, ka tev
pret viņu ir jūtas, bet nemīli. Ja mīlētu, aiziet būtu 1000x grūtāk.

Lieliski saprotu, ka nezini, kur likties, jo vēl šoks, un bebīša gaidīšana tev ir kas jauns, tāpēc domas visādas, bet padomā ilgtermiņā, un sāc sevi un savu mazuli cienīt. Kā tu justos , ja jau ar mazo uz rokām no vīkenda pie mammas atgrieztos mājās, a tur kārtējā slampa tavā gultā guļ... nu domāju, ka būtu vēl daudz sāpīgāk.

Stulbenis pēc visa lasot viņš nav, izgudrot visu ko māk, tad nu
jums abiem kāds vidusceļš ir jāizfunktierē attiecībās, dzīvojot šķirti. Ja mazulis tiešām viņam svarīgs (nezinu kāpēc visas raksta, ka nav, jo tiešu info sniegusi neesi), jūs tiksiet pie risinājuma, un varbūt pat pie daudz labākām attiecībām, galvenais ļauj viņam piedalīties bebīšgaidīšanas procesā.
27.05.2015 06:16 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Vispār es nesaprotu, kur tādi veči rodas (t) TĀĀDI mīkstie īstenībā (vismaz, kuri zināmi man šādā situācijā.)
Agri uztaisa kopā neplānotu bebi, paliek kopā, bet tai pat laikā guļ ar citām
čikitām čalis tā , it kā viņu mājās neviens negaidītu. Nu man šķiet, ka jau no sākuma nevajag dot veltas cerības meitenei. Jā, no sākuma viņai būs grūti, bet pārdzīvos labāk, nekā "dalīt"
savu gultu ar trešo pašai nezinot. Otram cilvēkam arī ir jūtas, un manos gadījumos tās meitenes ļoti tos večus mīlēja..
27.05.2015 06:20 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Vispār es nesaprotu, kur tādi veči rodas (t) TĀĀDI mīkstie īstenībā


Tu kaut ko stipri jauc. Mikstajiem neviena nedod.
27.05.2015 07:01 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Lai gan piekrītu visām, atsevišķos komentāros nav labi padomi. Precēšanās neko nemainīs-tik vien, ka ar laiku iegūsi šķirtenes statusu. Materiālu ieguvumu nebūs (jo dala tikai laulības laikā iegūtu mantu, bet iepriekš iegūtā (dzīvoklis) vienmēr skaitīsies viņa atsevišķā manta) un emocionālu ne tik-nu krāps ar gredzenu pirkstā-vai mazums tādu? Otrs nepareizais arguments ir alimenti. Precēšanās šajā jomā neko nemaina. Ja viņš ir atzinis bērnu un atļaus sevi ierakstīt dzimšanas apliecībā, tad alimenti būs jāmaksā. Ja neatzīs, tad tev caur paternitātes pārbaudi vispirms būs jāpierāda, ka viņš ir tēvs. Pat ja tagad apprecētos, procedūra nemainītos. Laulība kaut ko maina tikai gadījumā, ja bērns ieņemts laulībā-tad automātiski par berna tēvu tiek atzīts vīrs (arī tad ja tā nav) un ja grib tur kaut ko mainīt, tad ir jāapstrīd šis pieņēmums tiesā, veicot paternitātes parbaudi. Tāpēc vecas tantes vienmēr saka, ka vispirms vajag apprecēties un tad taisīt bērnus, jo tad juridiski nebūs problēmas, kā pierādīt kurš ir tēvs. Vienmēr automātiski tas ir vīrs.
Un nepiekrītu tava bērna tēva rūpju interpretācijai. Nopirka dzīvokli ne jau tev un bērnam, bet pats sev (ticu, ka pirkuma līgumā un pārējos dokumentos figurē viņa nevis tavs vārds). Un uzturēt tevi-samaksāt par dzīvokli par kuru viņam tāpat pašam būtu jāmaksā, ja tevis nebūtu, ir tikai normāli. Vienīgās reālās rūpes ir atļauja tev dzīvot viņa dzīvoklī un ēdiena došana. Var gadīties, ka tādu padomu viņam deva kāda dzimtas sieviete-parūpēties/pieskatīt tevi, kamēr gaidi bērnu (lai tu bērnam nekaitētu) un pēc tam tevi izmest no dzīvokļa, bet bērnu paņemt pie sevis. Tas izskaidrotu, kāpēc viņš pinas ar bijušo, bet tevi īsti prom nelaiž.
27.05.2015 08:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manuprāt, ja attiecības jau pašā sākumā ir tik sačakarētas, tad kāda nākotne var būt? Skumji ir lasīt, jo ir redzams, ka ir kārtējā sačakarētā ģimene, kur satiekas divi nenobrieduši cilvēki, uztaisa bērnu un attiecības nemāk izveidot, līdz ar to bērns augs sačakarētā ģimenē (t) ļoti žēl.

Es arī pilnībā neticētu BIJUŠAJAI (t) , zinot cik daudzas sievietes ir garīgi nestabilas un gatavas jebko (t)
27.05.2015 08:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.
Tiesham, tiesham viss kartiba? Acimredzami tikai tev. Piedod, ka skarbi, bet vinjs loti iespejams nav gatavs tadam saistibam, atbildibai. Parak atri viss jums notika kaut par to parmest nav jegas. Es laikam berna del meginatu ko labot, bet ja tomer velak saproti, ka nav, tad nav, nemocies.
27.05.2015 09:03 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Gurri
Es gan ticētu bijušajai. Tā bieži ir kļūda, ko jaunās sirdsdāmas pieļauj. Piemeram, bijušā saka, ka tas puisis ir jāklis un guļ ar visām, kas kustas, bet jaunā meitene lepni paceļ degunu gaisā un paziņo, ka tā riebīgā bijusī tikai grib viņus izšķirt, lai bijušo dabūtu sev. 99% gadījumu tā nav. Bijušās grib brīdināt nākošās, lai nekāpj uz tā paša grābekļa. Bet meitenes cita citai netic un tāpēc vīrieši var darīt, ko grib, jo pat ja kāda izstāstīs patiesību, pārējās neticēs.
27.05.2015 09:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
uiii ka kludijos savaa komentara. ta ir, ka lasa tikai temkas pieteikumam sakumu. Viss ir daudz nopietnak ka man skita. Nezinu ko te var glabt ja pati atzisti, ka viss ir del berna. neizskirsieties tagad, tad varbut pec gada, vai pieciem gan ja protams nenotiks brinums un berna piedzimsana vinjaa kautko izmaina. Pretiga situacija, riebigs vecis
27.05.2015 09:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits