Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Bērnu varbūt viņš grib, bet ne tevi. Ja vīrietis mīl sievieti, viņš neguļ ar citām un nestāsta, ka ir šķīries. Jūs pat pusgadu knapi kopā esat un viņš jau laiž pa kreisi. Vai tiešām domā, ka kaut kas mainīsies?
++++
26.05.2015 23:31 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
bērns noteikti būs priecīgāks, kad māte būs harmonijā ar sevi, laimīga kaut nedzīvos kopā ar tēvu un tēvu neredzēs katru dienu, nevis māte stresā, strīdi utt. tu pati atbildēji, ka nemīli viņu. tad kur ir lieta? bērnam būs tēvs, palīdzēs utt., pati teici, ka arī viņš vēlas bērnu. bet kopā es vairs nedzīvotu, es nespētu piedot. katru dienu par to atcerētos, kā viņš aizkavētos domātu vai viņš nav ar kādu kopā. un tas ir loģiski, ka vecis neatzīsies līdz pēdējam.
27.05.2015 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 3057
Reģ: 09.10.2009
Jaunkundz, naivums Jūsu vecumā! ;-) Cilvēki nemainās.

Kāpēc tev šķiet,ka neatradīsi citu - labāku?
Ir muļķīgi domāt,ka
1. viņš mainīsies (bērna dēļ!?)
2. ar bērnu tu neko nepaglābsi,t.i., vīrieti nenoturēsi (kaut 10 bērnus sadzemdē - gribēs - aizies/ krāps utt.)
3. ja tev vēl ir tikai 19 gadu (kā iepriekš tika minēts), tad, jaunkundz, nepaliec pie šī ****** pieraduma dēļ - pacel degunu un ej prom! Tici man - atradīsies labāks.
27.05.2015 00:07 |
 
Reitings 4
Reģ: 13.05.2015
Bērnam labāk ir dzīvot divatā ar mammu, nekā redzēt divus savstarpēji nemīlošus vecākus.
27.05.2015 00:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrietis grib bērnu? Kā tad... Drīzāk viņš neiebilst, ka tu to bērnu dzemdēsi... Viņam par bērnu ir pilnīgi vienalga, tāpat kā par tevi. Kaut kāda kripatiņa vīrišķības viņā ir, ja reiz uzzinot jaunumus par bērnu, nolēma tevi uzturēt, bet neceri, ka viņš to bērnu audzinās. Piedalīsies ar alimentiem, atbrauks kādā brīvdienā padauzīties un tas arī viss. Tā tavuprāt izskatās "bērna gribēšana"?..
27.05.2015 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Ej neatskatidamies prom. Reti, kad cilveki mainas. Ja cilvekam nav dots tas, tad nav. Tu esi jauna, un ja tev ir kur iet, tad ej. Maksas alimentus vins, un ja gribes piedalities berna dzive, tad vares.
27.05.2015 00:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņš reāli Tevi pazemo! Mūc prom.. tādi tipiņi ir nelabojami :-/
27.05.2015 00:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ko dariit? Abaam ar to otru meiteni paraadiit meliigajam tipinjam videejo pirkstu un peec tam divataa padzert kafiju un priecaaties, ka abas tikaat valjaa no taada. Beerns nav veel iemesls, lai ljautu kaadam seedeet uz diviem kreesliem.
27.05.2015 00:34 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
ehh bēdīga situācija, es piekrītu meitenei, kas rakstīja, ka īsti neviens nav vainīgs, jo puisis mīl citu, bērns pieteicās nejauši (cerēšu, ka jūs kaut kā vismaz izsargājāties), katrā ziņā..neveiksmīgs apstākļu salikums.
Bet, parunā ar bērniem, kuriem vecāki slikti satikuši kopā, kāds krāpis, kāds dzēris utt.. Vai viņi uzskata, ka labi, ka vecāki palika kopā vai labāk tomēr būtu, ja būtu šķīrušies. Cik man nācies dzirdēt, visi kā viens saka, ka kad vecāki izšķīrās un bija vnk tur tētis, tur mamma, nevis kopā kašķīgi, viņi palika daudz laimīgāki un bērns arī jutās laimīgāks.
27.05.2015 00:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es piekrītu meitenei, kas rakstīja, ka īsti neviens nav vainīgs, jo puisis mīl citu, bērns pieteicās nejauši (cerēšu, ka jūs kaut kā vismaz izsargājāties), katrā ziņā..neveiksmīgs apstākļu salikums.
Manuprāt, puisis ir vainīgs.. krāpšana tomēr ir nosodāma rīcība attiecībās. Ja jau tik ļoti mīl citu, kāpēc jādod bērna mātei veltas cerības? Varēja kaut kā vīrišķīgāk atrisināt situāciju..
27.05.2015 00:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
a jau tik ļoti mīl citu, kāpēc jādod bērna mātei veltas cerības?

Vai veel vairaak, jaapadara to citu sievieti gruutu, ja miil citu?
27.05.2015 00:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es kopā ar bijušo piežmniegtu to tipu , tjipa konfrontācija. Skatītos ko viņš dara, saka kā reaģē . Ja esi gatava piedod tad nu ,manuprāt, nav diži daudz variantu.
27.05.2015 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Vieglak aiziet bus grutak. Bet laiks iet tik atri. Kapec izniekot savu laiku, nervus un emocijas. Tu pati teici, nebutu berns, nebutu kopa. Te ari atbilde.
27.05.2015 00:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Apprecies ar viņu un vēlāk izdevīgi izšķīries. Tādu vīrieti vajag izmantot tāpat kā viņš jūs izmanto- melot un izdrāzt. Jāsaka labi ka Tu viņu nemīli, mazāk esi sāpināta un vieglāk Tev viņu būs izdrāzt.
27.05.2015 00:54 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Ko dariit? Abaam ar to otru meiteni paraadiit meliigajam tipinjam videejo pirkstu un peec tam divataa padzert kafiju un priecaaties, ka abas tikaat valjaa no taada.


krista21 Ļoti slikts variants. Pieļauju, ka čalis nesūdīgi pelna. Viņas nevar viņam parādīt vidējo pirkstu, jo abas "grib".

minkalinka Pamet viņu!
27.05.2015 01:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista21 Ļoti slikts variants. Pieļauju, ka čalis nesūdīgi pelna. Viņas nevar viņam parādīt vidējo pirkstu, jo abas "grib".

Nauda vs pashcienja. Cilveekiem ir dazaadas prioritaates.
27.05.2015 01:02 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti žēl, ka esi šādā situācija nonākusi (es par attiecībām domāju, nevis gaidāmo mazuli). Nezinu kā atrisināt situāciju ar vīrieti, bet galvenais tomēr ir bērniņš un viņa labsajūta, tāpēc, lai cik grūti tas nebūtu, centies lieki nestresot un sūti mazulītim mīļas domas :)
27.05.2015 01:02 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
krista21 tā otra sieviete pašcieņas vai principa pēc arī pervekto čalīti iegūs, jo autore ar visiem saviem bērniem pati pabīdīsies malā.
27.05.2015 01:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kāda tur vairs pašcieņa lai man piedod autore. Visa pašcieņa pazuda kad gulēji ar mazpazīstamu vīrieti un paliki stāvokli. Kas notici tas noticis un jādomā ko darīt talāk.
Es autores vietā būtu zvērīgi nikna, gatava uz tiesām ekstrēmiem "risinājumiem". Guļ taču abi. Tad atbildību ari uzņemas abi, ne tā?
Ka tai otrai meitene ir kaut mazāka pašcieņa, ar šo vīrieti viņa vairak netiksies. Kam tāds vecis vajadzigs. Otrkārt kā viņa pati justos apvērsta situācija?
27.05.2015 01:14 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Es Tavaa vietaa vairaak padomatu praktiski par nakotni:

Vai Tu speesi pati uztureet savu bernu vajadzibas gadijumaa? Bernus audzinat nav leets pasakums. Alimenti nav 100%, jo ari vinsh var zaudeet darbu vai ari sarazhos bernus ar vel kadu un vienkarshi nespees par visiem samaksaat...
27.05.2015 01:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits