Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Lai tev veicas autore. Bet neesi lupata, vismaz nākotnē, jo tāda esi tagad. :p
27.05.2015 16:51 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
ka ja vēl kaut kas tāds atgadīsies, nepievērsi acis, bet darīsi kā labāk būs gan tev, gan bērnam.

Tajā brīdī labāk būs atkal prastjitj un poņatj.. jo.. naudas nebūs, iet, kur nebūs.
27.05.2015 16:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
domā ko vēlies, autores situācijā es nevaru nokļūt man attiecības ir daudz ilgākas par nieka pusgadu un tādi bijušie ir pagātne.

Tavuprāt, ilgstošas attiecības ir garants netikt krāptai? Vai vīrieši krāpj tikai ar savām bijušām?
Tādā gadījumā Sovet da ljubov.
27.05.2015 16:56 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Par kādu izspiešanu un zagšanu iet runa?
Ja vīrietis, ar kuru dzīvoju kopā un audzinu kopā bērnu, apmaksā man mācības, ikdienas tēriņus utml. , tā ir izspiešana? Ja es paņemu mantas,kas ir iegādātas kopdzīves laikā, tad tā ir zagšana? (autorei būs ienākumi-bērnu pabalsts, tātad,lai iet un pierāda,ko pirka vecis un ko viņa)
27.05.2015 17:03 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ak, nevarīgā sieviete. Tur viņš tevi savažotu stikla kalnā, akmens pils tornī. Sen jau būtu prom, ja vien princis atbrīvotu tevi! :D
Padomā par tā vīrieša rīcības patiesajiem motīviem. Ir draudzene, ko viņš mīl, bet ar kuru nesanāk izveidot attiecības. Trīs gadus mēģina. Un tad uzrodas viena aitiņa, kas dod :D Nu šis ņem, kamēr aitiņa iekrīt. Ko darīt? Pamest aitiņu? Nē, jo tad nebūs, kas dod, kad ar draudzeni būs saplēsies. Tāpēc aitiņu labi turēt mājās (nopirkt pārtiku un pūst pīlītes tāds nieks vien ir), jo tad naudiņa un laiks ietaupās, jo nav jāmeklē cita aitiņa :)
27.05.2015 17:03 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Ar blīkšķi šķirties gan nebūtu labākā doma,ja vēlies alimentus, jo Lv ar tiem ir kā ir- negribēs čalis maksāt- nemaksās, varbūt minimumu izspiedīsi caur tiesu.
27.05.2015 17:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Cruella de vil
Nu ja labprātīgi vīrietis apmaksā, tad nav izspiešana. Kopdzīves laikā iegādātās mantas nedrīkst ņemt, ja vien nav pirktas par pašas pelnīto naudu.
27.05.2015 17:06 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Tad lai iet un pierāda,ka nav pirktas tieši pa manu naudu(piem, 170 eur/mēn māmiņas pabalsts), vai tad tā neskaitas pašas pelnīta nauda? Un par pabalsta naudu nevar kādu cepeni vai ledusskapi pirkt?
27.05.2015 17:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tā pierādīšana notiek ar čekiem. Ja nav maksājumu apliecinošs dokuments, tad pierādīt kaut ko ir grūti.
Bet normālā gadījumā cilvēki paši zin, ko kurš pircis un paši visu sadala.
27.05.2015 17:42 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Palasīju tikai pirmo lapu, bet esmu šokā par cilvēkiem, kas vnk pasaka: "Aborts un būs miers!" Tā it kā aborts tāda pašsaprotama lieta būtu, kuru šķiroties pie reizes var "izmest" :@
27.05.2015 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
Autore

Saprotu, ka negribi būt ļaunā, sliktā, mantkārīgā, bet tiešām, tiešām iesaku izlasīt un ieklausīties diexkleine un cruella komentāros. Un nevajag uzreiz iznest tukšu dzīvokli, iestāties dārgākajā augstskolā, bet esi vismaz tik gudra, lai maksimāli nodrošinātu mazuli. Par vīrieša naudu jau laicīgi sagādā bērnam ratus, gultu, autobeņķi, sapērc drēbītes un pamperus vismaz pusgadam, visas citas zīdaiņlietas, kas būs vajadzīgas kaut vai pirmajā mazuļa dzīves gadā. JO grūtniecība būs vēl ilga, daudz kas var mainīties, i bijusī, i pats čalis visu ko var sastrādāt. Nodrošinies tā, lai vismaz taviem senčiem nav jāapgādā tavs bērns, jo, cik saprotu, kārtīgu ienākumu tev pašai nav, tātad , iespējams, viņiem vēl tevi pašu būs jāuztur. Un šis nekādā veidā nebūs nekas nosodāms, jo viss ir priekš mazuļa.
p.s. lasot tavus komentārus, nepamet sajūta, ka esi dikti naiva.. bet būtu pēdējais laiks to atmest. tiešām novēlu būt šajā situācijā gudrākajai nevis lepnākajai :)
27.05.2015 18:35 |
 
Reitings 14
Reģ: 04.05.2015
Piekrītu, ka tagad sāc materiāli nodrošināt mazuli ar rezervi. Ja dod arī tēriņiem naudu, vismaz 1/5 pietaupi pa kluso. Ir tāds bičī gājiens, bet viņš to ir pelnijis.
Pieļauju iespēju, ka viņam galvā viss vēl var sagriezties pēc bērna piedzimšanas, kad paturēs viņu rokās utt. Ja nē, tad mūc prom bērna labā.
27.05.2015 19:05 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Pirmās emocijas izlasot, ārkārtīgi žēl autori, bet palasot tālāk saprotu, ka nekas tāpat vien nenotiek, acīmredzot Tev ir nepieciešama šāda pieredze.
Taču pieaudz, kā tu mazo audzināsi ar šadu domāšanu.
Žēl un ceru, ka kļūdos, bet viņš vēl liks Tev vilties. Varbūt arī tas, Tev nāks par labu. Jā, bērns pārāk agri, bet nāksies pieaugt.
Kas tas ir par zvēru, sapratīsi, kad mazais piedzims, kad reāli vajadzēs rūpes un palīdzību, kā arī lielu devu mīlestības.
Ja šaubies, tad nav jēgas tagad iet prom, dzīve rādīs.
27.05.2015 19:53 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nu ko, es laikam uz situāciju skatītos no mazliet cita skatu punkta. Ja attiecības ir vienlīdz labas, vīrietis atbalsta, tad labāk ar viņu palikt un mēģināt audzināt mazo.
Cik sapratu, tad draugs bija krāpis, kad abi bija pašķīrušies.. Neesiet naivas meitenes, 99% virieši kad šķiras, meklē mierinājumu pie citas. Un cik saprotu, kad salabāt - tad viņš mainīja savas domas un vairs negribēja krāpt un pateica bijušajai. Tas viss, protams, nav normāli, kaut no otras puses, nekad nezini, ko kurš sadara, kad izšķiras uz pāris ned un tad saiet kopā.
Es varbūt nepiedotu šādā situācijā, bet te autorei , cik redzams baigās jūtas nav un viņai pašai tīri labi der palikt kopā praktisku apsvērumu dēļ. Un ko zina.. Šeit arī skaidri redzams, ka virietis uzņemas atbildību un...šādā situācijā (bērns jau attiecību sākumā) visādi var gadīties, varbut virietis nebija ticis skaidrība ar sevi. Nenozīmē, ka vienmēr krāps...
27.05.2015 21:38 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Šī diskusija lieliski apvieno diskusijas "tādā vecumā jau bērns", "vientuļās māmiņas" un "visi vīrieši ir cūkmeni". :-D
minkalinka, turies! Bet tavā vietā šī būtu pēdējā vieta, kur izklāstīt tādu problēmu, jo palasot komentārus var bez matiem palikt :D
28.05.2015 10:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kopdzīves laikā iegādātās mantas nedrīkst ņemt, ja vien nav pirktas par pašas pelnīto naudu.

Driikst gan, savaadaak lauliiba un beerni sievietei buutu vispaar aarkaartiigi neizdeviigs un nedrosh pasaakums. Nezinu kaa tieshi ir lv, bet daudzkur citur ir taa, ka kopdziivee iegaadaatais dalaas uz puseem. Savaadaak sanaak taa, ka sieviete zaudee naudu, seezjot ar slimo beernu maajaas, dazkaart nesanaak uzreiz peec gada atgriezties darbaa deelj beernudaarza rindaam utt, sieviete visbiezjaak pakaarto savu darbu beerniem un gjimenei, taadejaadi mazaak nopelnot, bet beigaas she tev - izraadaas ka gjimenei un beerniem veltiitais laiks ir nulles veertee un beigaas paliek ar mazu chemodaanu uz ielas. Pie taadas logjikas, lai tad viirietis pats ved beernu uz skolu, kavee darbu deelj beerna slimoshanas, gatavo eest, njem beernu kopshanas atvaljinaajumu kameer sieviete netrauceeta nododaas karjerai jebshu lai iet dillees.
29.05.2015 02:58 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Pirmkārt, ja par attiecību izdošanos vērtē, ka iegādāts dzīvoklis un viņs tev uztur man tevis žel :-D

Viss jau loģiski, ja neļauj kāpt virsū grūtniecības laikā tad jāmeklē kur izšaut rieksti, nepietiek ka vecim līdz 6 nedēļām celebāts pēc dzemdībam :-D
29.05.2015 10:41 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
nepietiek ka vecim līdz 6 nedēļām celebāts pēc dzemdībam


Kāpēc celibāts?
29.05.2015 10:57 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Viss jau loģiski, ja neļauj kāpt virsū grūtniecības laikā tad jāmeklē kur izšaut rieksti, nepietiek ka vecim līdz 6 nedēļām celebāts pēc dzemdībam

cik pretīgi palika šo lasot.

(e)
29.05.2015 11:00 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
es tieku uztureeta, nu viss


Kāpēc Tu tiec uzturēta? Pati nevari strādāt? Esi bez izglītības?
29.05.2015 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits