Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viirietis kraapj mani gruutnieciibas laikaa.

 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Pat nezinu ar,ko,lai saak. Sakaamaa ir tik daudz,ka beigaas taapat zinu,ka iespeejams peec visa shii staasta esmu izdariijusi kljuudu esot kopaa ar vinju.
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii. Attieciibas jau bija saakushaas, tad pateicu,ka pieteicies beebis, viss bija skaisti un jauki- likaas,ka vinjsh ir laimiiigs. Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.. liidz pat kaadam briidim. Pirms manis vinjam bija ~3gadu attieciibas, ar biezhaam shkjirshanaam utt, meegjinaaja vinju aizmirst aizbraucot uz pus gadu prom, tachu nekaaa.. tad satika mani un viss itkaa gaaja uz labo pusi. Gan vinja vecaaki, gan mani par beebi zina, arii visi mani un vinja draugi zin,ka esam kopaa, dziivojam un gaidam mazo. Bet ik pa laikam, periodiski uzpeld vinja bijusii draudzene, zvana, raksta un vinjsh neko paskaidrot nevar, tik vien kaaa- vinja vienkaarshi mani vesl nevar aizmirsr un grib mani, bet vinjsh jau protams vinju neee. Visu laiku prasiiju,kaadeelj izskjiiraas, atbilde bija vienkaarsha- vinja vinja vecaakiem, draugiem nepatika, daudz meloja un kraapa. Bet te, pirms divaam dienaam es uzzinu visu no A-Z. Godiigi sakot, satikos ar vinju bijusho draudzeni,jo vinja teica,ka ir tik daudz staastaamaa man,ka nevar vairs to sleept. Tajaa briidii vinja arii uzzinaaja,ka gaidu beerninju no vinja un vinja bija shokaa. Cauraam nedeeljas nogaleem,kameer es pie mammas dziivojos,jo bijaam sastriideejushies- vinjsh pie mums dziivoklii veda vinju, sakot,ka esam shkjiirushies un mantas neesmu paspeejusi savaakt. Vinja izstaastiija visu, visu- gan kaaa izskataas muusu dziivoklii, gan par daudziem gadiijumiem muusu sadziivee, gan siiki pastaastiija par manaam peedeejaam attieciibaam,kur puisis nelika mieraa manas tagadeejaas attueciibas vinjam draudot, nu visu. Vinja pari vinjam ticeeja,jo vinjsh pilnas ausis vinjai piestaastiija,ka mees skjirushies esam. Tagad ,kad nezinu kaa sho situaaciju risinaat, piedavaaju vinjam atziities, piedod to visu un dziivot taalaak, bet,ja pieljaus kaadu taadu kljuudu, jutiishu un uzrakshu kaadu jaunu meiteni- tad savaakshu mantas un mani neredzees pavisam. Stuulbums taads,ka viss tas tiek dariits deelj beerna, jo beerninjsh nav vainiigs, un atziiities vinjsh ariii netaisaaas,kas veel vairaak mani uzkurina. Itkaa viss pashlaik mieriiigi, bet es nemaaku dziivot taalaak ar viirieti,kursh tikko nopirkajaa gultaa ir njeemies ar savu pirmo miiilu. Nezinu, kaadu aybalstu es no jums sagaidu, bet grobu dzirdeet kaa man riikoties.
26.05.2015 21:57 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Iepazinos ar viirieti, uzreiz paliku staavoklii.

Lūk, visa nelaime, manuprāt.
26.05.2015 22:00 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Zinu, neplaanojaam, bet dziivee gadaas visaadi.
26.05.2015 22:01 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Atvainojiet, rakstu no telefona un daudz, daudz kljuudu!
26.05.2015 22:04 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Zinu, neplaanojaam, bet dziivee gadaas visaadi.

Aborts, un problēma atrisināta, manuprāt.
26.05.2015 22:06 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
minkalinka, Man Tevis ir žēl, ka Tev tā ir, jo īpaši kad zem sirds nes viņa bērnu. :-O Man godīgi sakot trūkst vārdu, bet varu teikt vienu tas nav vīrietis ( tā īsti vīrieši nerīkojas)
26.05.2015 22:07 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Cik autorei gadu?
26.05.2015 22:07 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Aborts netiks veikts jebkuraa gadijuumaa, jo esmu jau 20nedeeljaaa. Pat,ja saakumaa taadu iespeeju pieljaavu, tad tikpat aatri par to aizmirsu,jo beerninjsh ne pie kaa nav vainiigs,lai arii kaads teevs buutu!
26.05.2015 22:08 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Cik autorei gadu?


Domāju, ka 21 un nepabeigta augstākā dēļ kāds pagrimuša dzērāja un kopējā bastarda/
26.05.2015 22:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu visvieglāk būtu pateikt, ka pati esi vainīga, bet to gan jau pati zini.

Nu es Tavā vietā liktu viņam izvākties no dzīvokļa, tā ka Tu gaidi jūsu kopīgo bērnu un tālāk vienotos par viņa lomu bērna dzīvē gan materiāli, gan emocionāli. Taču jebkādas romantiskas attiecības izbeigtu.
26.05.2015 22:09 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Atceramies, ka bērniņš sākas tikai ar notektu grūtniecības nedēļu, bet pirms tam neeskistē.

Skaidrs, ka aborts nav opcija. Ja viņa otra sieviete atzinusies, tad savāc mantiņas un piedzen alimentus.
26.05.2015 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Aborts, un problēma atrisināta, manuprāt.

+1 Robertam

Labi ,kas izdarīts ,tas izdarīts ,ko nu vairs, ja vēl nav par vēlu ,tad aborts un izvācies ,tik ejot pa durvīm piešķieb galvu ,lai ragi netraucē. Ja par vēlu abortam ,tad tiešām viegli tev nebūs, ja krāpa vienreiz ,krāps arī turpmāk ,apdomā vai tev to vajag ,īpaši ,kad būs sīcis, mazais jāuzmana un vēl marta runcis jāvaktē.
Tā vispār ir baigā cūcība no tā džeka puses un vieglprātība no jūsu abu puses.
26.05.2015 22:11 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Pasaki vinjam, ka visu zini un nevelc garumaa. Ja liidz shim nav atzinies, tad arii to nedariis. Izlem pati, vai tev shaads viirietis ir vajadziigs, kraapeeji reti kad mainaas. Nebuus shii, buus cita.
26.05.2015 22:11 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Tu viņu mīli? Viņš ir atzinies mīlestībā? Vai arī no abām pusēm nav jūtu un esat tikai bērna dēļ kopā?

Atkal jau jautāšu,vai tava piedošana viņam maz vajadzīga? Iespējams viņš neko nenožēlo un vienkārši cenšas sakārtot savu dzīvi kā var, tas ir, būt kopā ar citu sievieti un uzturēt savu bērnu.
26.05.2015 22:11 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
marissa
liktu viņam izvākties no dzīvokļa

Ja? :-D
Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta
26.05.2015 22:12 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Vai tieshaam nav veerts piedot? Es varbuut naiva. Ja nebuutu mazais, es tik ilgi ar vinju nemaz nebuutu satikusies, bet taa kaa viss ir aizgaajis tik taaalu, tad dziivojot kopaa esmu piekjeerusies un beernu bez teeva audzinaat es negribeetu, jo pati labi zinu,kaads ir scenaarijs shaadai ikdienas dziivei.
26.05.2015 22:13 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Pat,ja saakumaa taadu iespeeju pieljaavu, tad tikpat aatri par to aizmirsu,jo beerninjsh ne pie kaa nav vainiigs,lai arii kaads teevs buutu!

Gatavā māte varone. Tikai mani māc šaubas, ka grūtniecība bija iemesls, lai noturētu veci, kurš tevi uztur.
Tika nopirkts dziivoklis, es tieku uztureeta, nu viss , viss ir kaartiibaa.

Tādu iemeslu dēļ ir vērts pacīnīties, metot pie malas savu pašlepnumu un reputāciju.
26.05.2015 22:13 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ja veelies, visticamaak, vienmeer dziivot ar apzinju, ka tava beerna teevs njirgaajas par tevi un njemas ar citaam sievieteem - piedod.
26.05.2015 22:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.05.2015
Nevajag uzreiz klupt ar apvainojumiem,bet godigi es nepaliktu ar vinu.Ja mili tad atlaid vinu uz kadu bridi,lai atjedzas no soka terapijas,varbut kad izdomas pats ko velas,bet piespiest un draudet nedrikst.es pati ar draudesanu visu esmu ielaidusi visu tada cauruma :(Ar veru mils neklusi:-(
26.05.2015 22:15 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Profesionāls melis, abām jums pielēja pilnas ausis ar saldiem vārdiem, tāds tiešām nemainīsies, jāsāk domāt, kur dzīvosi un alimentus piedzen, jo, manuprāt, turpināt ar tādu dzīvot būs tikai nervu bendēšana un lieks stress Tev pašai.
Novēlu izturību, Tu noteikti neesi tāda vienīgā, meklē kādu māmiņu, kam bijusi līdzīga situācija, būs Tev atbalsts un reizē motivācija.
26.05.2015 22:15 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Es vinju nemiilu, bet juutas ir. Pats miilestiibaa ir atzinies, teicis to vairaakkaart, tachu peec visa shii, man ir bail pat domaat,ka arii tie ir meli un tukshi vaardi.
Vinjsh visu zin, visu noliedz, saka,ka vinja ir aktrise, labi teelojot un maak daudzko izdomaat, bet,kad aicinu visiem trim aiziet aprunaaties, lai vinjsh pateiktu vinjai sejaa,ka vinja ir mele, vinjsj saka, ka nee, to nedariis, jo neveelas vinju redzeet un,ka vinja visu ir izdomaajusi tik ideaali,ka nespeej vinjai pat staaties pretii. Pati meitene ir atkaapusies, teica,ka nekad vairs ar vinju neko, jo, ja buutu zinaajusi,ka esam kopaa un gaidu beernu, vinja nebuutu pat ar vinju runaajusi.
26.05.2015 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)