Vidzemes augstskola, Valmiera..

 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Esmu pārdomājusi un izdomājusi studēt Vidzemes augstskolā. Par skolu +/- viss skaidrs, vairāk interesē kojas. Kā piesakās koju istabai? Pēc kāda principa sadala kojas? (ir trīs, gribētos tikt tajās, kas tuvāk skolai:-D) šādu info es nekur nevaru atrast.
Par Valmieru: trenažieru zāles..?
Un vēl: Tūrisma studenti laikam visai bieži brauc visādos izbraucienos ar riteni.. tātad labāk, ja viņš ir:-D
Jauku jums dienu, priecāšos par atbildēm un viedokļiem!
26.05.2015 15:37 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Bucīte, tas ir Erasmus. Tas arī interesē, gribētu braukt otrajā vai trešajā kursā.
27.05.2015 13:05 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Cik man zināms, tad - jā prakses ir apmaksātas. Notiek vasarās- 2 KP apjomā (1KP atbilst vienai nedēļai, 5 dienu darba dienai 8 stundu garumā). Taču var darīt tā ,ka tās prakses apvieno vienā, paņem vairāk KP, tad laikam sanāk vienā vasarā nav prakses. Tādara tie ,kuri brauc uz ārvalstīm, un tur pavada visus vasaras mēnešus. Ir arī laikam oficiāli 4 KP prakses.
Augtskola arī palīdz atrast, ja nu nekādīgi nevar pats atrast. Tomēr lielākā daļa studenti paši atrod, konsultējas ar citiem studentiem. Vairāki studenti brauc uz vienu vietu kopā un iziet praksi.

Man pašai nebija jāiziet prakses, tāpēc varu kļūdīties!
27.05.2015 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits