Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dažādi darba modeļi

 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
Lieta tāda ka strādāju darbu kur nopelnītais ir pēc izstrādes un darbs no mājām... vīrietim cietā alga standarta 8h darbadiena birojā....
Problēma sākas ar to ka tākā sēžu mājās man uzgāž visādus itkā sīkus et regulārus pasākumus - teiksim vīrietis nereti zvana lai mājās apskatos to un to , ja sauc meistarus tad darba laikā jo ir tak kāds mājās un daudzi vakaros tāpat netiek, piemēram ja braucam piknikā vīrietis paņem brīvu darbā bet alga viņam no tā nemainās bet ja es paņemu arī man tā ir nenopelnīta nauda.....
attiecīgi mēneša beigās nereti konstatēju ka maz nopelnījusi un ja paskaita darba stundas nav brīnums... visi šie sīkumi atņem man darba laiku.... bet tiklīdz mēģinu kādu brīvdienu iespēt izsētās stundas tā pārmetumi kādēļ brīvdienās strādāju un nepievēršu vīrietim uzmanību.... ja skaidroju situāciju - vīrietis meklē vienmēr iespējas šis stundas dabūt klāt vakaros jo redz man hobijs arī paņemot daudz laika 3 darbadienu vakari pa 2h .... un nereti vispār viņš neizprot kā tas var būt - tie sīkumi tak neko daudz nemaisa strādāt itkā .... utt

ko iesakat lietas labā?
26.05.2015 14:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu izņemot braukšanu piknikā - viss pārējais nešķiet nekas tāds, lai tev tur baigi atņemtu darba stundas.
Ja zini, ka vajag pastrādāt - vnk nebrauc piknikā. Kur problēma? Nemāki būt uzstājīgāka?
26.05.2015 14:19 |
 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
Neons
Lieta tāda ka tiklīdz mani kāds izstraucē - es izeju no darba ritma.... man darbs ir saistīts ar tekstu koriģēšanu utt.. attiecīgi ja esu tikusi teiksim līdz 9 rindai un tad pēkšņi man jāatraujas no tā.. atgriežoties man jau atkal šsi 9 rindas jālasa lai iedziļinātos saturā un būtībā... un varētu darbu tirpināt....tas nav tā ka iesit 1 naglu un tad paņme pauzi un uzreiz vari turpināt tālāk sist 2. un 3. utt....
Piknika variants bija domāts ja vīrietis mani aicina - teiksim sapazīšanās ikmēneša datumā - kas nereti iekrīt darbadiena
26.05.2015 14:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu, ja tev tik ļoti traucē, tad necel telefonu tajā brīdī, kad esi tik ļoti aizņemta (izlasi rindkopu, pabeidz koriģēšanu un neturpini lasīt, kamēr nepārzvanīsi un nepajautāsi, ko viņam vajadzēja no tevis).

Nu jebkurā gadījumā - ja reiz neesi apmierināta ar esošo situāciju un vīrietis nekādi nespēj iejusties tavā "problēmā", tad liec viņam saprast ar citiem veidiem. Vnk atsaki, necel telefonu, piedāvā vakara laikus u.t.t. Nu esi taču pieaudzis cilvēks - iemācies menedžēt savu laiku pati!
26.05.2015 14:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Piknika variants bija domāts ja vīrietis mani aicina - teiksim sapazīšanās ikmēneša datumā - kas nereti iekrīt darbadiena

Tiešām ļoti nopietns iemesls, lai mestu darbu pie malas.
teiksim vīrietis nereti zvana lai mājās apskatos to un to , ja sauc meistarus tad darba laikā jo ir tak kāds mājās un daudzi vakaros tāpat netiek.

Cik tas ir nereti? Katru dienu pie Jums nāk meistars? Izskatās, ka velns nav tik melns, kā to mālē. Drīzāk problēmas ar time management.
26.05.2015 14:40 |
 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
MačuPikču
jau ausgak minejju.. 1 zvans un saruna kaut 10 sek man var darba lietaas nosist lidz pat 20-30min laika.... nezvana jau katru dienu bet nu 1-2 x nedeljaa varbut.. bet paskaitot kaut sis paris reizes .. jau uz menesi sanaks paris stundas darba laika.... meistaru protams ka nesaucam katru nedelu.. nu varbut 1x pa 2-3 menesiem atnak meistars ko saremontet vai atnak paskatities skaitijumu raditajus..... vel var teikt videji 1h menesi aiziet.....
piemeram piedavjot kartupelus man pie durvim zvaana vismaz 1x nedeljaa.... atkal paris minutes nedeljaa.. sadi salaasas menesi gana daudz tas laiks
26.05.2015 14:46 |
 
Reitings 107
Reģ: 26.09.2014
tur jau ta lieta ka tie visi kietami ir sikumi.. bet tiomer salasa gana daudz stundas.. tie kas to nepiedzivo var tiesam skits ka totali sikumi
26.05.2015 14:47 |
 
Reitings 106
Reģ: 31.08.2010
Es arī strādāju no mājām un diezgan viegli "izsisties" no darba ritma. Es daru tā - kad darbu tiešām daudz, piesaku, ka strādāju un lai netraucē, neceļu klausuli, kad zvana, neatbildu skypā. Viss, un to respektē. Darbs, kaut no mājām, ir un paliek darbs un pats no sevis jau tas nepadarās :) Drošvien vajag ar vīrieti parunāt nopietnāk.

Nu ja viņam kaut kas nepatīk, lai pelna tik daudz, ka vari atļauties nestrādāt :D
26.05.2015 14:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tak izslēdz telefonam skaņu, aizslēdz duvis, uzliec austiņas ar pieklusinātu mūziku un strādā! Kad esi pabeigusi, vai gribi paņemt pauzi - tad paskaties, kas ir zvanījis, vai izdari citus nepieciešamos darbus. Draugam tā arī pasaki, ka nevari, esi aizņemta un piedāvā citus laikus.
Es joprojām neredzu problēmu...
Un, ja tik ļoti nespēj sakārtot šo visu, tad meklē citu darbu kaut kādā birojā. Tad nenāks tev meistari traucēt, nezvanīs tev puisis un varēsi strādāt neatraujoties... Ak, bet nē, tur taču būs arī citi darbinieki, citi trokšņi un atkal nevarēsi pastrādāt... :D
26.05.2015 14:53 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tad atslēdz telefonu, kad strādā, ja tik ļoti izsit no darba, ja kāds iztraucē :)
26.05.2015 14:53 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Piedod, ne par tēmu, bet cilvēks, kuram
man darbs ir saistīts ar tekstu koriģēšanu utt.

šādi raksta? (t)
26.05.2015 14:54 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
šoreiz laikam piekritīšu dindiņš, lai gan zinu, ka daudzas atkal bruks virsū par kasīšanos :D varbūt tas vienkārši nav tev domāts darbs, tāpēc arī prasa tik milzīgu koncentrēšanos un daudz laika?
26.05.2015 14:57 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man rodas iespaids, ka visas problēmas rodas no tā, ka nespēj pati pietiekami sakoncentrēties, izvērtēt prioritātes vai arī tas darbs vienkārši ne visai padodas.


Labi, es nestrādāju mājās, strādāju birojā, alga cietā, bet tik un tā ir darbi, kas jāpadara vienalga, kad un vienalga kā. Un man arī neskaitāmas reizes dienā zvana telefons, izsit mani no tā, ko esmu iesākusi, labi, tas attiecas uz darbu, bet tik un tā atrauj mani no kādas konkrēta darba, kas obligāti jāpadara. Manuprāt, katram darbā ir tā, ka sanāk rauties uz vairākām pusēm, jo jāpadara viss, visiem uzreiz kaut ko vajag un laika ir tik, cik ir.

Uz privātiem zvaniem darba laikā neatbildu gandrīz nekad. Un tas laiks, kad esi mājās un Tev ir jāstrādā, ir Tavs darba laiks, tā kā, piedod, bet pati vainīga, nenodarbojies ar blakus lietām, ja nespēj tikt galā ar pamata pienākumiem.
26.05.2015 15:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu izņemot braukšanu piknikā - viss pārējais nešķiet nekas tāds, lai tev tur baigi atņemtu darba stundas.


+++

Pati strādāju no mājām, alga cietā, bet visādi paralēli darbi + haltūras. Dienās, kad darbu daudz, vispār internetā nelienu un strādāju, kamēr norma nav izpildīta (par spīti cietajai algai ir tāpat darbu skaits, kas jāizdara obligāti). Darbu no mājām uzskatu par normālu darbu, ar nosacījumu, ka no rītiem var ilgāk pagulēt, bet esot mājās, TV neslēdzu, spēlītes nespēlēju, grāmatas nelasu (ja tiešām darbi ir, nevis maz).

Piknika variants bija domāts ja vīrietis mani aicina - teiksim sapazīšanās ikmēneša datumā - kas nereti iekrīt darbadiena


Kāpēc to nevar izdarīt pēc darba laika? Pēc tiem pašiem plkst. 18.00. Ok, saprotu, ka Tev tas darba laiks tāds elastīgs, bet pati taču vari noteikt, ka strādā no 10.00 līdz piemēram, plkst. 18.00 (ja Tev nav noteikts darba laiks). Manuprāt, Tev stipri pieklibo laika organizēšanas prasmes, jo diez vai katru dienu pie Tevis mājās nāk meistari, kartupeļu pārdevēji un iekrīt visādas gadadienas.
26.05.2015 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Paskaidro vīrietim. Palūdz, lai darba laikā sūta sms, un tu atzvanīsi, kad būs iespēja. Kamēr strādā, telefonam izslēdz skaņu, lai arī sms signāli netraucē.
Domāju, ka tas ir tieši tik vienkārši. :-)
26.05.2015 17:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 26.05.2015
Kāpēc to nevar izdarīt pēc darba laika? Pēc tiem pašiem plkst. 18.00. Ok, saprotu, ka Tev tas darba laiks tāds elastīgs, bet pati taču vari noteikt, ka strādā no 10.00 līdz piemēram, plkst. 18.00 (ja Tev nav noteikts darba laiks). Manuprāt, Tev stipri pieklibo laika organizēšanas prasmes, jo diez vai katru dienu pie Tevis mājās nāk meistari, kartupeļu pārdevēji un iekrīt visādas gadadienas.

MEKSIKANKA Visu var izdarīt, ja grib un prot organizēt darbu un laiku. Autore neapzinās savu neprašanu izplānot dienu, vaino apstākļus, meistarus, draugu, kartupeļu pārdevējus, etc.

GRIETINJA Sāc ar telefona skaņas izslēgšanu. Un izlasi šo rakstu. Kā radīts tev.

http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/146115/nepaspej-visu-iecerto-macies-stradat-gudrak-nevis-smagak
26.05.2015 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!