Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apple MacBook Air 13

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Atsauksmes?

Esmu jau kādu laiku palikusi bez datora. Skatos, skatos un nevaru saņemties. Ikdiena jau kauc pēc datora vajadzības.
Pirms tam bija kaut kāds tur Asus, kas kalpoja pārāk ilgus gadus, lai pat atcerētos, kas tas bija par modeli.
Datoru izmantoju skolas darbu rakstīšanai, bildēm, filmām, mūzikai un internetam protams. Un laikam arī viss. Neesmu pārliecināta, ka būs tās naudas vērts un vajadzība.
Bet esmu iphona, ipad lietotāja un kaut kas manī Apple piesaista, patīk. Tapēc nemaz uz citiem acis nemetu.

Gribu dzirdēt visas atsaukemes +/-
25.05.2015 03:17 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Laikam nav gudri nakts vidū veidot diskusiju.

Up
25.05.2015 06:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man par šo iekārtu ir dalītas jūtas. Pieņemsim, ka nav svarīga komplektācija - tās niansēs atšķiras.
1) Tam kompim ir 13", bet Tu saki - filmām. Ja pirms tam bija kaut kāds Asus no dinozauru laikmeta, tad tam noteikti bija 15". Var šķist, ka tās 2" (5cm) no diognāles nav daudz, bet no pieredzes varu teikt, ka nomainot 14" uz 15" pirmo nedēļu sēdēju un domāju "Ārprāts, vai man tik milzīgu vajadzēja?", tad mainot otrādi un ar lielāku starpību, vēlāk var nākties nožēlot, ka paņēmi tik mazu - fimas skatīties uz 14" jau bija murgaini, kur nu vēl uz 13". Tas tā - cik ātri var iedzīvoties brillēs.
2) Kas ir forši, tad tas ir dizains, svars un man personīgi ļoooooti patika klaviatūra. Līdznēsāšanai ļoti ērti, un tās podziņas tādas, ka sēdēju un domāju "Kam lai kaut ko uzraksta?" :D Jāsaka gan, ka ar to šis Apple produkts nav unikāls, šo komentāru rakstu ar Asus iekārtas palīdzību, kurai ir tik pat foršas podziņas.
3) Cena noteikti ir neadekvāta veiktspējai. Par pusi no cenas, ko maksā Air, var dabūt Asus vai Dell kompi, kas veiktspējā būs daudz jaudīgāks par to Air. Pērkot Apple, Tu 1/3 cenas maksā par logo, 1/3 par dizainu un tikai 1/3 par veiktspēju. Protams, nevaru nepiekrist, ka dizains tur tiešām ir un izskatās labi, bet, vai tas ir tik noteicošs datora izvēlē?

Kopumā - nē, MacBook Air nav tās cenas vērts un praktiskā lietojumā ilgtermiņā kļūst kaitinošs. Ja Tev nebūtu iPad, tad vēl tā - kaut kas maziņš līdznēsāšanai, bet tā - piepērc savam iPad klaviatūru un būs Tev Air. Tas nebija sarkasms, es nopietni.
No ābolu portatīvajiem man praktiski un labi liekas Pro sērijas kompji, bet tie būs jūtami dārgāki par Air - savi 3-4 simti noteikti.

Ja gribi, lai iesaku kādu citu kompi, raksti vēstuli. Izskatīsim variantus.
25.05.2015 08:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits