Augoņi

 
Reitings 154
Reģ: 29.05.2013
Sveikas mīļās dāmas!
Ir sasāpējies jautājums par augoņiem - kā lai tiek no viņiem vaļā? Nepietiek ar to, ka viens nav kārtīgi sadzijis, metas nākamais un tā jau kādu laiku... Ģimenes ārstam ir reāli vienalga, pateica, ka tas ir no ieaugušajiem matiņiem, bet neticu, ka tas ir tas vainīgais. Ne jau dibena vaigus vaksē vai skuj, vai epilē... Dibena vaigi, ciskas, stilbi... šausmas!
Ko lai dara?
24.05.2015 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 2342
Reģ: 05.08.2010
Dzēru rauga tabletes, palīdzēja, iepriekš pirms nedzēru tambletes, augoņi metās kā traki
24.05.2015 21:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
No bērnības atmiņā palicis, ka vajagot raugu ēst, bet vai tas reāli palīdz - nezinu. Ieteiktu aiziet pie cita ārsta vai atrast citu ģimenes ārstu, jo tas nav normāli, ja ģimenes ārstam ir pilnīgi vienalga.
24.05.2015 21:34 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Kā man teica ārsts kad man regulāri metās augoņi - tie metas no "netīrām" asinìm.
Lai tiktu vaļā no augoņiem izmantoju senu metodi, ko mūsdienās.ārsti parasti vairs neiesaka.
Man no vēnas ņēma noteiktu daudzumu asiņu un uzreiz pa taisno špricēja dibenu vaigā. Tā katru otro dienu 2 nedēļas. Ellīgi sāpīgi taču palīdzēja! Šādi pāršpricējot asinis organismā rodoties antiviela pret augoņu izraisītāj baktērijām.
24.05.2015 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits