Nav sajūsmā par minetu

 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Vai visiem vīriešiem baigi patīk minets? Šobrīd pēc viena vīrieša spriežot liekas, ka minets viņam ir tāds.. ok tvaiku jau nolaist varēs . Bet ja sekss parastākajā formā, protams ne visu laiku vienā pozā viņu sajūsmina 3x vairāk. Nevaru saprast, vai viņam minets kā tāds neizraisa īpašu sajūsmu, es nepatīku vai es to nedaru tā kā vajadzētu? p.s. mjā, ir vēl tā ka viņš neskatās uz mani, drīzāk aizver acis, kamēr to daru, nezinu kāpēc :D es viņam nešķietu simpātiska? vai viņš kautrīgs? Ej nu saproti. (t)
24.05.2015 19:38 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Un var jau sveču gaismā to darīt, tāda gaisotne vēl vairāk piedod to erotisko noskaņu, i acu skatiens redzams.. (un šeit prasās devil smails)
24.05.2015 20:13 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Khkh - tiešām smieklīgi:-D

nu varbūt lai arī cik dažādas variācijas nebūtu, mana īsti ne līdz galam pašpārliecinātība izbojā visu? Cik zinu ir svarīgi, ka sieviete jūtas tā, ka skaidri zina ko dara, nevis domā, ka zina?


Pirmais un vissvarīgākais likums ir tev pašai justies komfortabli un pārliecināti par to, ko tu dari. Panākumu atslēga slēpjas tajā sajūtu līmenī starp abiem partneriem.
24.05.2015 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!