Meklēju labāko draudzeni 2!

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, kosmietes!
Ir pagājis gads kopš pēdējās diskusijas, bet es joprojām meklēju draudzeni. Pa šo laiku esmu iepazinusi dažas meitenes, bet tomēr tiekamies ļoti reti un pamazām zūd kontakts. Tāpēc, mēģināšu vēlreiz. Pa cik vasara nāk, gribas kādu blakus, kurš ir gatavs draudzēties un meklēt kopīgus piedzīvojumus!:-D

Par mani- 18 gadi, dzīvoju Rīgā (Ķengaragā), esmu atvērta jebkādiem piedāvājumiem (l)
24.05.2015 11:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 24.05.2015
Emma10, Jā, tā būtu ērtāk. Vajag vienkārši uztaisīt skype grupu vai tmldz, kur visas tikties gribētājas pievienojas un tad jau sīkākā grupiņā kaut ko sarunā konkrētāk.
29.05.2015 11:18 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.10.2009
Sveikas, es arī labprāt velētos sadraudzēties ar kādu, esmu māmiņa dēliņam, man ir 23 gadi, esmu atvērts un pozitīvs cilvēks. droši rakstiet, esmu no Rīgas. :):-P
03.06.2015 14:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 20.12.2014
Sveikas, labprāt pievienotos jaunas draudzenes meklējumos.

Esmu no Rīgas, 26 gadi. Esmu mierīga un samērā nopietna, bet patīk joki un humors. Iknedēļas tusiņi/piedzeršanās nesaista, neatteikšos no sarunas pie tējas/kafijas (par dažādām tēmām). Drīzumā pabeigšu studijas (šomēnes) būs daudz brīva laika :-)
06.06.2015 13:55 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.06.2015
Labprāt arī atrastu kādu jaunu draudzeni, papildinātu paziņu loku. Nedaudz mulsina tas, ka diskusijā visas jau pilngadīgas, man pašai ir 16 gadi, tā tik ļoti gribētu pievienoties tiem plāniem par kafijas/vīna dzeršanu vai ietusēšanu klubiņā. Ja pēc pilngadības sasniegšanas šī tēma būs aktuāla, tad varētu arī šeit izveidot šādu diskusiju...:-D:-D Vispār priecātos satikties ar sava vecuma meitenēm, nedaudz vecākām. Gribētu atrast kādu cilvēku ar kuru varētu apmeklēt, piemēram, kādu mūzikas festivālu vai izdarīt kaut ko traku, piemēram, izlekt ar gumiju. Nav jau tā, ka nevaru pati ar esošajiem draugiem sarunāt, tomēr papildināt draugu loku par sliktu nenāktu. Ja tiešām sadraudzētos varētu sadomāt kopā apmeklēt kādu deju studiju vai kursus, vai jebko citu kur saskanētu intereses. Tāpēc, meitenes, droši rakstiet, būtu tik laimīga, ja izdotos iepazīt kādu radniecīgu dvēseli. :-)
29.06.2015 01:08 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Nejauši ''uzdūros'' šai diskusijai. Es ar labprāt sapazītos ar kādu meiteni, ar kuru padzert tēju, parunāt par dzīvi, pasportot kopā vai ko citu... Intereses man ir visdažādākās, runāt arī varu par jebko. Agrāk man bija daudz draudzenes (vismaz man tā likās), bet kā jau zināt...laiki met lokus un visiem parādās dažādas intereses....
Man ir 27 gadi, esmu no Rīgas, bērnu vēl nav, bet labprāt varētu kāds būt :D
22.07.2015 09:59 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Pacelšu
07.06.2016 22:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits