ja kaķis ieskrāpējis.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Palīdziet ieteikt kaut ko ja kaķis ieskrāpējis tā ro visa spēka, un ko jāsmērē, lai mazinātu pušumu, gan visu pārējo kas tam līdzi nāk( rētu)..
23.05.2015 01:03 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
+ ja jau Lapsiņ esi tik gudra, tad atver google.lv un pameklē info par kaķiem!
26.05.2015 23:56 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
vetārsti paši iesaka veikt šo procedūru gan runčiem , gan kaķenēm

Jā, ginekologi ar visām sievietēm iesaka dzert hormonālo kontracepciju , bet nejau tādēļ, ka tas ir patiešām nepieciešams, bet gan tādēļ, lai uzpelnītos no tiem procentiem par katru pacientu, kurš pērk visu ko pasaka dakteris. Ir arī visādas vakcinācijas cilvēkiem pret gripu, ko daudzi arī izvēlas nedarīt. Jo man zināmi cilvēki, kas ir bijuši vakcinēti šā vai tā ar to saslima. Tikai papildus tam visam vēl sagrāva imunitāti un izmeta lieku naudu. Daudz ko tu lieto vai pērc ir tikai mārketings, lai kāds uz to pelnītu. Tā pat ir ar sejas kopšanas līdzekļiem, piem. Agrāk sievietes nomazgāja seju un viss, un āda bija lieliska. Tagad nepieciešami pieniņi, gēli, toniki, losjoni, skrubji, maskas, skābes, pīlingi, putas...tādi un šitādi krēmi un zieķi. Kaut gan patiesībā liela daļa no tā ir nevajadzīga un lieka.
27.05.2015 00:06 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ok, pote ta pote. Tas vnk pasargā no potenciālajām slimībām, bet kastrācija ir pavisam kas cits. Ja Tu kaķi turi mākslīgā vidē, tad arī nepieciešama mākslīga nevēlēšanās pēc pārošanās.
Jo dabiskajā vidē viņš netiktu kastrēts, bet viņš arī tad apmierinātu savu tieksmi. Bet saglabāt dabisko tieksmi, taču nelaist pie kaķenēm - tiešām uzskati, ka tas nav cietsirdīgi un kaķim ļoti, ļoti nepatīkami?
27.05.2015 00:11 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
:-D:-D:-D:-D:-D


te tak nav ko rakstīt vairāk, jā kaķa mocības šajā laikā noteikti ir salīdzināmas ar tonikiem un pieniņiem. un noteikti veti grib uzpelnīties uz nabag kaķu rēķina. ko var dirst, ka ir saskarsme ar kaķiem, ka pat tik elementāras lietas nezin!!
27.05.2015 00:12 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Un runājot par kaķa pastaidziņām ārā, man tas atgānina no sērijas ko te lasu - šodien man pusdienās tāda delikatese, pusdienās tāda, bet vakariņās iešu uz tādu un tādu restorānu, un tā katru dienu.. Pff, kādi kartupeļi, maize un citi s**? To tak tikai nabagi ēd.. Šeit tādas zvaigznes dzīvo, ka dažreiz liekas viss kosmo krējums ir kā skats uz meksikāņu seriālu, kur sievietes katru dienu pa māju staigā augstpapēžu kurpēs, kleitā, un no rīta pamožas ar perfektu grimmu.Un viena dura kalpone aptekalē.. Tikai neez kāpēc, tad patiesais Latvijas skats ir tāds, ka tajā veikalā pie kasēm cilvēki tam augstās klases plauktiņam, kas jums dāmas ikdienā mētājas leduskapī, pieiet pavisam reti, bet tomēr izvēlas to "pabiru" ēdienu.
27.05.2015 00:15 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
kāds tam sakars ar kaķu staidzināšanu? ok esmu tupa, neuztvēru tavu smalko domu. tas ir normāli vest kaķi ārā, ja viņam tas patīk. ne tas ir smalki nekā. nu tiešām , kur tu dzīvo un cik tev gadu?
27.05.2015 00:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
KAĶIS- es tiešām nesaprotu cik var malt un malt vienu un to pašu, ja es jau pirms cik tur lpp pateicu, ka drīzumā šo arī kastrēšu. Tad es nesaprotu ko Jūs vēl gribat, atskaiti kur, kad un pie kā pierakstījos un kastrēšanu?

Un kurš apgalvoja, ka varot nokastrēt zem 20 eur? Var redzēt, ka nav paskatījies cik tas patiesībā maksā. Ja vēlas kvalitatīvu darbu, lai izgriež visu, nevis kaut ko atstāj, tad attiecīgi arī par to ir jāmaksā. Un kādā veidā kastrācija var būt lētāka par, teiksim brūces aptīrīšanu un apsiešanu? Nu kā? Kādam jānokāpj no mākoņiem.
27.05.2015 00:20 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.04.2015
Es Tava ksķa vietā Tev ne tikai acis izskrāpētu. Tu taču esi nelīdzsvarota.
27.05.2015 00:21 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
O nu forši, ja dosies kastrēt.
Es gan atceros, ka te kāda minēja 25 eur. Kastrēšana ir lētāka kā kaķenu sterilizācija.
Bet galvenais, ka tas notiks. Pēc tam uzraksti, vai kaķis būs mainījies. Varbūt tas daudz ko atrisinās, turēsim īkšķus!
27.05.2015 00:23 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
kaķi ņemot, ir jāapzinās, ka iespējams šī procedūra būs jāveic un tam ir jāatrod nauda. tas ir dzīvnieks un tā ir atbildība. kāpēc tev vēl kaut ko saka par kastrēšanu, jo tu pati komentāros raksti, ka proti novērtēt vai kaķim vajag pie veta vai nē. bet nez kāpēc viņš tev tāds?!
27.05.2015 00:24 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
booboo - acīmredzami vairāk gadu nekā tev. Ne jau kaķi ir smalki vest ārā, bet smieklīgi un nenopietni - tā pat kā ikri, lasis, kaviārs utjpr. katru mīļu dienu.
27.05.2015 00:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Palaidu garām, tev ir kaķis vai kaķene? Kaķeņu sterilizācija maksa dārgāk un ir sarežģītāka, kaķu kastrēšana - ir lēta un par maz tur nogriezt nav iespējams! :D Kādreiz maksāja 15Ls kaķim, un 25Ls kaķenei (atkarīgs no klīnikas), pārrēķinot uz EUR, pati sarēķini. Katrā ziņā, kaķa kastrācija ir ļoti viegla operācija un tur nav ko salaist dēļi, salīdzinot ar kaķeņu sterilizāciju...
27.05.2015 00:26 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Runājot par sterilizēšana un vai vajag, vai nē. Mana kaķene netika sterilizēta, jo laikā kad viņu dabūjām, nebija naudas un tā ar laiku viņai parādījās hormonu vētras - maurošana un pat ne ņaudēšana, bizošana pa māju utt. Daktere tajā laikā ieteica dot hormonu tabletes, bet laika gaitā tās tabletes sabeidza man kaķenei organismu un viss vēders viņai bija cistās un ar lieliem pūšļiem. Tad jau cita ārste teica, ka vajadzēja sen sterilizēt, jo tad nebūtu šāds rezultāts tablešu dēļ, bet tagad viņa ir par vecu, lai to operāciju veiktu.
Tā kā nestāsti, ka ārsti tā tikai izkāš naudu. Drīzāk tabletīšu daktere tā darīja, ne sterilizācijas.
27.05.2015 00:28 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
bet tu man parādi kādu vetu, kas tev pateikt, ka kaķa vešana ārā ir nenopietna un smieklīga?! tas tiešām ir tik aprobežoti tā domāt. kā pieaudzis cilvēks nesaprot, ka ne jau tā ir saimnieka iegriba, bet kaķa labā. protams, ja kaķis pats vēlas un nebaidās.
27.05.2015 00:29 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
ka proti novērtēt vai kaķim vajag pie veta vai nē. bet nez kāpēc viņš tev tāds?!

Man ir bijusi darīšana ar aptuveni septiņiem kaķiem. Visi bija jauki, mīļi un draudzīgi. Bet tad ko es šim kaķim paspēju nodarīt pirmajās divās stundās, ja atvedot mājās no citām viņš savos divos nepilnajos mēnešos man rūcot klupa virsū? Manai otrajai pusītei lec virsū no skapja augšas, kad iet garām? Un nē, es nekrācu pa nakti, jo blakus guļošais cilvēks to būtu man teicis.

šī procedūra būs jāveic un tam ir jāatrod nauda. tas ir dzīvnieks un tā ir atbildība

Pirmkārt nauda nerodas no zila gaisa, ja nu gadījumā tu to būsi palaidusi garām. Bet arī kur no manis ir nācis kāds komentārs par to, ka es to neveikšu? Tik teicu, ka sagatavošos tam, jo sākumā man jātiek galā ar savu sabeigto roku. Nevajag izdomāt kaut ko kas nav.
27.05.2015 00:32 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
kaķu kastrēšana - ir lēta un par maz tur nogriezt nav iespējams!

Minēšu tev vienu piemēru, ko cerams apdomāsi. Bija man ģimenē, kur dzīvoju runcis, kas ap nepilniem sešiem mēnešiem tika aizvests nokastrēt. Likās viss ir kārtībā, bet pēc kādiem pieciem mēnešiem sākās. Skaļi nevēlos teikt, ja nu kāds bērns lasa, bet visi spilveni, kājas, viss tika drātēts un ņemts priekšā. Pie loga ieraudzīja kādu kaķeni un izstiepa dibenu ar savu rozā **** un sāka uzcītīgi ap viņu ņemties līdz kaķene pazuda. Un ko šinī situācijā tu teiktu? Skaidrs, ka kaut ko līdz galam neizdarīja, kad tika veikta šī manipulācija.
27.05.2015 00:37 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es no šīs diskusijas off, jo tā nav auglīga. un tas ir tāpat kā piesakās bērns, tu nevari pateikt, ka nauda nerodas no zila gaisa. šodien tu bērniņ neēdīsi, jo nauda nerodas no zila gaisa. tas , protams, ir pārspīlēti. bet ar domu, ka ņemot dzīvnieku, tu uzņemies atbildību un tev ir jārūpējas par viņa labsajūtu, pat ja tu negribi iet ar viņu ārā, jo tas redz esot smieklīgi, bet ja kaķim tas ir nepieciešams, tad to jādara. kaķi neņem tikai , lai viņš smuki gulētu uz dīvāna.
27.05.2015 00:39 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Skaidrs, ka kaut ko līdz galam neizdarīja, kad tika veikta šī manipulācija.

Manipulācijā visdrīzāk viss bija kārtībā, bet ir gadījumi, kad kaķiem saglabājas tas instinkts. Tāpēc iesaka un arī es savu runci aizvedu kastrēt pirms viņš bija sācis meklēties.
27.05.2015 00:41 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Wow, laba lasāmviela :-D
27.05.2015 00:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manipulācijā visdrīzāk viss bija kārtībā, bet ir gadījumi, kad kaķiem saglabājas tas instinkts. Tāpēc iesaka un arī es savu runci aizvedu kastrēt pirms viņš bija sācis meklēties.

Tieši tā.
27.05.2015 00:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits