ja kaķis ieskrāpējis.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Palīdziet ieteikt kaut ko ja kaķis ieskrāpējis tā ro visa spēka, un ko jāsmērē, lai mazinātu pušumu, gan visu pārējo kas tam līdzi nāk( rētu)..
23.05.2015 01:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kasīties viņš māk?
25.05.2015 02:18 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
zīle - a kā man to iemācīt?:-D Sākt sevi laizīt, lai redz, ka tā notiek mazgāšanās?:-D
25.05.2015 02:19 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Zīle - dažreiz ir kasījies :-)
25.05.2015 02:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu vari jau mēģināt iemācīr pati, bet es jau ieteiktu mēģināt salaist ar kādu lauku kaķi uz dažam dienām lai pamācās :-D
Man ir bijusi līdzūga pieredze ar seskiem. Tas kurš nemācēja apguva šo mākslu aptuveni divās nedēļas.
25.05.2015 02:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tā gulēšana un pēkšņā aktivitāte.
Varētu būt, ka kāds slikts sapnis, jauniem kaķiem tā var būt pabieži. Iespējams ( ja nemāk kasīties ) kaut kas ieniezas tik ļoti, ka nezin kur dēties.
25.05.2015 02:26 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Varētu būt, ka kāds slikts sapnis, jauniem kaķiem tā var būt pabieži. Iespējams ( ja nemāk kasīties ) kaut kas ieniezas tik ļoti, ka nezin kur dēties.

Es pirmo reizi dzirdu, ka ja kaķim tikai slikts sapnis vai kasās(ko viņš prot) uzreiz metas virsū, tā, ka atraut nav iespējams.. Man ir bijusi saskare ar daudziem kaķiem pirms šī, bet nu kaķis savu neapmierinātību izrāda arī vnk ieskrāpējot nevis tā uzbrūkot. Lai nu kā, bet paldies, ka iedomājies arī tādu variantu.:-)
25.05.2015 02:32 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kā arī gads jau vairs nav nekāds mazulis, jo 1 cilvēka gads ir jau 7 kaķa gadi :-/
25.05.2015 02:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Atvaino visus komentārus nelasīju :-D
Sapratu, ka vienkārši guļ, pēkšņi uztrūkstas un sāk nēsāties :)
25.05.2015 02:34 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Varbūt bailes!?
Nezinu tikai kāds varētu but tavam. Man laukos ir viens agresīvs kaķis, bet tikai tad ja mājās ir svešie :-)
Nelaiz nevienu klāt un mēdz uzšaut svešajiem pa kājām, ja iet garām.
25.05.2015 02:37 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Jāved kaķis pie kaķu psihologa :-D
Zinu ka suņiem ir/bija, gan jau kaķiem arī par labu naudu atradīsies!
25.05.2015 02:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tas otrs seskis arī nebija nekāds piena puika, bet arī jau ap gadu un tā kā seski arī dzivo ap 12 gadiem, tad tie paši septiņi vien varētu būt :)
25.05.2015 02:42 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vēl viens variants ja kaķis lec sejā, var staigāt pa māju ar vairogu. Kā redzi kaķi lidojumā tā vairods priekša : šoreiz garām :-D
25.05.2015 02:45 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tā man jau te monologs sāk sanākt :)
Nu visi mazi seski ir agresīvi un pa lielam lai nebūtu pirkstos caurumi līdz kaulam, kamēr sesku apmāca vis tiek garits biezos ādas cimdos ( kost var, bet par kodienu viegls uzsitiens pa degunu ) + vilsnas zeķes. Jo tie mazie capātāji capā visur kur var iecapāt un ja jutīs saimnieka bijību, tad capās visu laiku.
Varbūt mēģini vēl izaudzināt :)

lsikam bezmiegs arī būs pārvarēts :-)
25.05.2015 02:54 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Varbūt mēģini vēl izaudzināt

Pašlaik ietilpst šis punkts manā vēlmju sarakstā.
Ja par kaķu bailēm pārslēdzamies, tad zinu, ka bailes viņam ne no kā nav, jo varu šņākt, sist plaukstas un darīt jeb ko, kad redzu - drīz uzbruks, bet šis neklapē ar ausi. Pat vēl ar interesi nāks skatīties kpc es šņācu :-D Vistrakākais kaķis līdz šim bosikam man ir bijis zināms no mammas, kas pat tuvu nelīdzinājās, bet nu tomēr viņš vismaz baidījās, kā kāda skaņa, tā salecas un tad pieplok pie zemes. Bet šim vienalga. Arī ja redzu - lien pie puķes, uzreiz ceļos kājās, vai sāku plaukstas sist vai dusmīgi uzsaukt - šā vai tā reakcija nulle. It kā nemaz nedzirdētu. Kaut gan zinu, ka dzirdēt dzird, jo ausis kust, un kad vajag, tad nāk uz saucienu.
25.05.2015 03:13 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Llapsiņa
Es domāju, ka Tev tiešām vajag aizvest pie laba veta.
Kaķiem tiešām var būt arī garīgas problēmas. Zinu gadījumu iz dzīves, kad tomēr kaķeni nācās iemidzināt, jo hormoni bija nojukuši. Nelaida sev nevienu klāt, vispār nemīļojās un svešiniekiem metās virsū. Plus arī meklēšanās 2 gadus vecam kaķim bija ik pa 3 mēnešiem. Nesterilizēja, jo likās, ka nekas traks. Beigās atklājās, ka kaķim ir šizofrēnija (jā, ārsta apstiprināta) un tikai divi varianti - dot zāles un kaķis būs flegmātisks, gulēs un īsti neko nedarīs vai iemidzināt.
Trakākais gadījums, kad kaķene nelaida mājiniekus iekšā, bet histērijā rūca un šņāca aiz durvīm un sēdēja uz augsta plaukta, lai nākot iekšā uzreiz varētu mesties virsū.
Lai gan arī ikdienā kaķene tika lutināta, mīļota, ar viņu spēlējās.
25.05.2015 11:33 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
tūlīt man arī sāks brukt virsū, ka esmu lose utt. bet nu mīļā meitene atdod taču to dzīvnieku kādam. uz katru komentāru tu atbildi, ka esi visu jau darījusi un cik slikts viņš ir, sākumā lec virsū, tagad jau ir netīrīgs un smirdīgs. tev ieteica aiznest pie cita veta, jo varbūt ir kāda problēma, ko pašreizējais nav atklājis un tā notiek. manam kaķim arī bija veselības problēmas un divi dažādi veti noteica dažādas ārstēšanas un paldies dievam izvēlējos pareizo, jo no otras kaķis būtu nomiris. mājās var ienest viskko, tā ka jāpotē ir. ārā kaķi nest siksiņā var(nemeklē visādas atrunas) esmu vedusi vedusi divus pieaugušus mājas kaķus, kas savu mūžu nebija ārā bijuši. sākumā baidījāš, protams, bet pierada. un zini es kaķa vietā arī domātu ko tas saimnieks šņāc uz mani , sit plaukstas utt. ir tāds teiciens kāds saimnieks tāds dzīvnieks :-D
25.05.2015 11:44 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
booboo - es savu mūžu neesmu redzējusi, ka kāds ietu pavadiņā ar kaķi. Ā, vienreiz redzēju vienu kundzi, ap gadiem 75, kas šo laimīgi kā sunīti pie saitītes veda ārā. Bet ja tu smīdi tautu pastaigājoties ar kaķi, tad man tevis no sirds žēl. Un es varu galvot, ka tanī brīdī tev uzmanības netrūkst. Par potēm, atkal jau, bet izmazgā acis un izlasi ko rakstīju jau vairākos komentāros. Ja tev problēmas ar saprašanu, tad atkal nav mana vaina.
P.S. - tu savam kaķītim laikam vislaik pakaļ skraidi, ka tik ķepiņā, kas nav ieķēries, kaut kur kas pielipis, vai nedod dies ko mutē iebāzīs bez tavas ziņas. Tu dupšuku ar šim apmazgā pēc toletes apmeklējuma, mutīti ar noslauki pēc katras ēdienreizes? Klausoties ko raksti liekas, ka ne to vien dari. Kaķi ir dzīvnieki, un ja pamanīsi, tad ārpus mājas skraida daudzi tādi, kas ir bez saimnieka, un ir laimīgi, dzīv un paēduši, jo ir DZĪVNIEKI! Man žēl tavu kaķi, ka izturies kā pret zīdaini. Ja tev ir tādas tieksmes, tad ir veids, kā mazuli dabūt, un to nu gan kaut kā cerams zini. :-D

Plus, tu saki, ka vedi pie veta, jo gandrīz nomira, bet šajā gadījumā tu saskati, ka dzīvniekam draud briesmas jeb pašam saimniekam? Un nedzīvoju Rīgā, kur uz katra stūra pa vet klīnikai, manā pilsētā ir tikai 1na. Un viņam nav tāda kaite, lai triektos tagad uz citu pilsētu. Un neesmu tik bagāta, lai katru nedēļu ietu jaunu vetklīniku meklēt.
25.05.2015 20:28 |
 
Reitings 82
Reģ: 27.01.2014
Llapsiņa, un man pec Tava pedeja komentara ir zel Tavu kaki.
Es piekritu booboo, un es pati vedu savus kakus aras pavadina, jo mes savadak nelaizam ara, ta ka, neredzu tur neko divainu.

Zel, ka Latvija nav dzivnieku policijas, jo tik daudzi nespej uznemties atbildibu par to, ko pieradina. :-(
25.05.2015 20:36 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Es šajā situācijā gribu būt kā neitrālā Šveice, jo man īsti padoma nav šajā situācijā (mana kaķene ir mieramika, kad bērns bija, tad trakāka, bet uz vecumu mierīga, kaut gan šad tad tāpat sāka skriet pa māju kā nelabā), bet es novēroju šajā diskusijā to, ka meitenes ir ieteikušas 101 lietu (JĀ, es izlasīju, ka tu visu esi izmēģinājusi), bet varbūt tu neizmēģināji pietiekami ilgi? Tikai tagad neuzbrūc, tas ir tikai ieteikums, jo nezinu, cik ilgi katru metodi izmēģināji, jo tomēr viena metode var paņemt pus gadu vai ilgāk, vai tieši šim kaķim tas ir ilgāk, mēs nekad nezinām. Un otrs novērojums ir tāds, ka šķiet tu meklē pašu vieglāko risinājumu, bet šajā situācijā nu nebūs tā, ka iedosi kārumu un kaķis visu mūžu mierīgs būs. Pamēģini pastaigas, nu neviens nesmiesies par tevi, jo kaķu vešana pie pavadiņas paliek arvien populārāka. Un ja rezultātā kaķis paliks mierīgs un mīļš, tad tāpat domāsi, ka tas ir stulbi un tizli? Kā arī pamēģini aizvest pie cita veta, jo pati saki, ka gribi savam kaķim palīdzēt, bet tikmēr katram risinājumam atrodi, kā šeit jau minēja 'atmazku'. Varbūt vets tiešām atradīs, ko tādu, ko neviens cits nav spējis.
Vēlreiz atkārtoju, ka es ne uzbrūku, ne apvainoju, mēģinu tikai ieteikt :)
25.05.2015 20:42 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, tiešām žēl, ka Latvijā nav kam nosūdzēt šādus saimniekus...
Tik nelīdzsvarotiem cilvēkiem būtu jaaizliedz turēt dzīvniekus.
25.05.2015 20:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits