ja kaķis ieskrāpējis.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Palīdziet ieteikt kaut ko ja kaķis ieskrāpējis tā ro visa spēka, un ko jāsmērē, lai mazinātu pušumu, gan visu pārējo kas tam līdzi nāk( rētu)..
23.05.2015 01:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Reina - ja nespēj atbildēt bez apvainojumiem un izdomātiem tarakāniem,tad vari droši savas gudrības paturēt pie sevis. Cik daudzi cilvēki tā labprātīgi laiž kaķi laukā ja tas jau paredzēts ir mājas kaķis? Maz, ļoti maz. Nedzīvo kādā iedomu pasaulē. Tie saimnieki, kuriem pofig - pārnāks dzīvnieks mājās vai nē,tie droši laiž kur grib, bet es laikam esmu nedaudz iejūtīgāka par tiem, kuriem nospļauties. Ja dzīvotu mājās, tad nekāda problēma, bet nu nejau dzīvoklī, kur apkārt daudz ielu, mašīnu, zarazu. Un es vairāk lūdzu palīdzību no cilvēkiem, kuriem ir ar kaut ko tādu bijusi saskare, nevis tādu, kurai mājās mammas aizbildniecībā kāds kaķis, kurš jau 10gadus vecs miera mika. Tāds loģiski, ka neizprot vispār jautājuma un situācijas būtību. Daudzas neizprot, ka kaķi visi nav mērāmi pēc vienas mērauklas, un ne jau uz visiem strādā viena un tā pati taktika. Jo NEGRIBU ATĀRTOTIES, bet esmu darījusi visu ko šeit jau cilvēki minēja un vēl vairāk (izņemot kastrēšanu), tādēļ varu tikai pateikt - tas šoreiz NESTRĀDĀ!!!
25.05.2015 00:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
Mīļā meitene, tu pati izprovocē šādu dzīvnieka uzvedību.
1. Spundē vannasistabā. Pamēģini iespundēt vannasistabā savu dzīvesbiedru un paskatīties, cik viņš būs priecīgs no rīta.
2. Mazgā mājas kaķi. Ar kādu nolūku tas ir jādara? Kaķi sevi apkopj paši, visdrīzāk tev tikai liekas, ka viņš to nedara vai ir putekļains. Lai spalvas neveltos kamolos, kaķi ir jāķemmē.
3. Nerūpējies par kaķa veselību - nekastrē, kas nomierinātu hormonus, nepotē, iespējams, viņš jau ir ar kaut ko slims tavas vainas dēļ.
4. Izturies pret kaķi kā pret lietu - kaķis vajadzīgs tikai ik pa laikam samīļošanai un citi ģeniālie teikumi. Tu vispār saproti, ka tā ir dzīvā radība ar savām vēlmēm un vajadzībām? Esi iekārtojusi viņam savu stūrīti ārpus vannasistabas, esi sapirkusi mantiņas utt.?
5. Mazs kaķēns loģiski, ka skrāpēs. Mans kaķis tāpat darīja, bet paaugās un nomierinājās, jo es pret savu kaķi neizturējos tā, kā pirmajos četros punktos, ko dari tu. Ja es rīkotos tikpat nežēlīgi, cik tu, nebrīnītos, ka viņš skrāpētu arī pieaugot, jo kaķi jūt attieksmi pret sevi un mēdz būt atriebīgi.

Vai nu maini savu attieksmi pret kaķi un sāc rīkoties vai arī atdod to labās rokās. 100%, ka pie citiem cilvēkiem, kuri zin, kā rīkoties ar kaķiem, kaķis pēc lielākais pusgada jau būs foršs mājas mīlulis, kas nevienam neskrāpēs.
25.05.2015 01:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
Un Tu vēlies sacīt, ka garīgi vesels kaķis, kuram ir viss ko viņam vajag tā rīkotos?

Tur tā lieta, ka kaķim pie tevis nav tādi apstākļi, kādus viņam vajag, tādēļ viņš izrāda savu neapmierinātību. Viņš ir garīgi vesels, bet par tevi var sākt šaubīties, ja atļaujies padomdevējus apsaukāt.
25.05.2015 01:12 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
Vismaz cerams, ka mazgājot kaķi tu lieto kaķa šampūnu, nevis bliez viņam virsū savu Fructis vai Syoss. Sākumā tas likās pašsaprotami, bet palasot gudros komentārus sāku šaubīties, vai tu zini par speciālajiem dzīvnieku šampūniem.
25.05.2015 01:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
1. Spundē vannasistabā. Pamēģini iespundēt vannasistabā savu dzīvesbiedru un paskatīties, cik viņš būs priecīgs no rīta.


Cik reizes man jāsaka vai arī cilvēki ir neaptēsti un nejēdz ko nozīmē, kad saku - līdz brīdim, ka naktī man neuzbruka nekur nespundēju. Tev jādā spec zīmju valodā tas jāuzraksta, lai saprastu?m? Lose esi, ka pat lasīt nemāki????????

2. Mazgā mājas kaķi. Ar kādu nolūku tas ir jādara? Kaķi sevi apkopj paši, visdrīzāk tev tikai liekas, ka viņš to nedara vai ir putekļains. Lai spalvas neveltos kamolos, kaķi ir jāķemmē.

būtu r
Aizej un pajautā vetam vai drīkst vai nedrīkst kaķi mazgāt, tad atnāskaidas? Tas c te un pastāstīsi visiem ko tev atbildēja, ok??????

3. Nerūpējies par kaķa veselību - nekastrē, kas nomierinātu hormonus, nepotē, iespējams, viņš jau ir ar kaut ko slims tavas vainas dēļ.


Kur esi izrakusi, ka kastrēts kaķis - vesels kaķis. Tev smadzenēs zāģu skaidas? Kastrē tā iemesla dēļ, lai nebūtu PĒCNĀCĒJU!!!!!Un ja pareizi māki lasīt, tad izlasītu, ka maziņam esot tika veiktas trīs potes(obligātās). Ja vets būtu nozīmējis vēl kādu, tad es būtu pirmā, kas būtu tikusi informēta par to.

4. Izturies pret kaķi kā pret lietu - kaķis vajadzīgs tikai ik pa laikam samīļošanai un citi ģeniālie teikumi. Tu vispār saproti, ka tā ir dzīvā radība ar savām vēlmēm un vajadzībām? Esi iekārtojusi viņam savu stūrīti ārpus vannasistabas, esi sapirkusi mantiņas utt.?


Izlasi vēlreiz un pārdomā ko uzrakstīji!! Kaut reizi minēju, ka viņa vēlmes neievēroju vai nespēlējos utjpr?? Savas fantāzijas atstāj savā tukšajā paurītī nevis spļauj laukā. UN IZLASI KĀRTĪGI KO TE RAKSTU pirms atbildi man!!!
25.05.2015 01:26 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Vismaz cerams, ka mazgājot kaķi tu lieto kaķa šampūnu, nevis bliez viņam virsū savu Fructis vai Syoss. Sākumā tas likās pašsaprotami, bet palasot gudros komentārus sāku šaubīties, vai tu zini par speciālajiem dzīvnieku šampūniem.


Tu tikai izliecies, ka esi stulba vai kā? Aizej pati pie doka un pārbaudi savas prāta spējas!
25.05.2015 01:28 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
rakstu no telefona, tpc viņš kas gļuko..
25.05.2015 01:29 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
1. Spundē vannasistabā. Pamēģini iespundēt vannasistabā savu dzīvesbiedru un paskatīties, cik viņš būs priecīgs no rīta.


Cik reizes man jāsaka vai arī cilvēki ir neaptēsti un nejēdz ko nozīmē, kad saku - līdz brīdim, ka naktī man neuzbruka nekur nespundēju. Tev spec zīmju valodā tas jāuzraksta, lai saprastu?m? Lose esi, ka pat lasīt nemāki????????

2. Mazgā mājas kaķi. Ar kādu nolūku tas ir jādara? Kaķi sevi apkopj paši, visdrīzāk tev tikai liekas, ka viņš to nedara vai ir putekļains. Lai spalvas neveltos kamolos, kaķi ir jāķemmē.



Aizej un pajautā vetam vai drīkst vai nedrīkst kaķi mazgāt, tad atnāksi te un pastāstīsi visiem ko tev atbildēja, ok??????

3. Nerūpējies par kaķa veselību - nekastrē, kas nomierinātu hormonus, nepotē, iespējams, viņš jau ir ar kaut ko slims tavas vainas dēļ.



Kur esi izrakusi, ka kastrēts kaķis - vesels kaķis. Tev smadzenēs zāģu skaidas? Kastrē tā iemesla dēļ, lai nebūtu PĒCNĀCĒJU!!!!!Un ja pareizi māki lasīt, tad izlasītu, ka maziņam esot tika veiktas trīs potes(obligātās). Ja vets būtu nozīmējis vēl kādu, tad es būtu pirmā, kas būtu tikusi informēta par to.

4. Izturies pret kaķi kā pret lietu - kaķis vajadzīgs tikai ik pa laikam samīļošanai un citi ģeniālie teikumi. Tu vispār saproti, ka tā ir dzīvā radība ar savām vēlmēm un vajadzībām? Esi iekārtojusi viņam savu stūrīti ārpus vannasistabas, esi sapirkusi mantiņas utt.?



Izlasi vēlreiz un pārdomā ko uzrakstīji!! Kaut reizi minēju, ka viņa vēlmes neievēroju vai nespēlējos utjpr?? Savas fantāzijas atstāj savā tukšajā paurītī nevis spļauj laukā. UN IZLASI KĀRTĪGI KO TE RAKSTU pirms atbildi man!!!
25.05.2015 01:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Man sāk aptrūkties ideju, kas par vainu...
Varbūt tā uzvedība no tā, ka mazgā? Ja jau vajag divus kas tur, lai izmazgātu viņu. Es abas savas kaķenes esmu mazgājusi 1x. Viena gandrīz acis izskrāpēja un pēc tam nenāca labu laiku klāt otru varēju viena pati izmazgāt. Ieliku vannā un mierīgi izmazgāju ne muka ne skrāpējās.
Varbūt atceries, kad kaķim parādījās šāda uzvedība? Varbūt kad sāki mazgāt vai kas cits mainījās ikdienā? Tam visam ir iemesls kāpēc viņš tā dara, jo ne jau prieka pēc mēģina tevi saskrāpēt.
Vienā no raidījumiem LTV1, aizmirsu gan nosaukumu, bet rāda sestdienās par dzīvniekiem un tur nāca speciālists pie ģimenes uz mājām un pētīja kāpēc kaķis tik traki uzbrūk visiem, situācija tāda kā Tev. Tur bija arī skaidrojums par to visu. Tev tiešām derētu atrast spečuku, kas pārzin šīs lietas.
Gan jau, ka sevi mazgā tik varbūt pārsvarā to dara, kad tevis nav. Tas, ka putekļains nav nekas traks.
Mums ir sava sistēma kaķenei, pa dienu viņu pamatā dzīvo ārā (vasarā) nav noturama mājā, bet vakarā ap pusnakti vienmēr ir atpakaļ un gaida pie durvīm, kad ielaidīs.
25.05.2015 01:36 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ieva176 - tas sākās pirmajā dienā, kad nopirku. Pirmajā naktī uzleca uz sejas, koda, skrāpēja, rūca. Darīju visu, lai būtu labi, bet aptrūkās spēka tam. Mazgāt sāku pavisam nesen, un darījusi to esmu labi ja divas reizes viņa mūžā, jo smaka bija neizturama. Varbūt man jutīgs deguns, nezinu, bet nolēmu, ka jutīsies labāk kad būs tīrs. Un tā arī bija. Kad nomazgāju, tāds priecīgāks palika, bet pēc 2vām dienām atkal sākās. Un es vēl saprastu ja neko nedarītu, bet no visām šeit minētajām lietām/ieteikumiem esmu darījusi daudz vairāk..
25.05.2015 01:45 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
Tu tiešām esi garīgi slima. Tava kaķa vietā es sen tev būtu visu ko izskrāpējusi ārā. :D
25.05.2015 01:45 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
kakje123 - man prieks, ka esi savu problēmu tik labi izklāstījusi visiem. Ja tev šī kaite, tad nepiesien citiem.
25.05.2015 01:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
Ieva176, kaķa uzvedība ir skaidrāka par skaidru. Es nepaslinkoju un izrakstīju citātus ar visu Llapsiņas nepareizo uzvedību:
Runcis, vēl nav. Bet ir dzirdēts, ka nokastrējot paliek trakāk

Manējo, kad tikko nopirku vaktēju tā, ka neizlaidu no redzesloka, bet šā vai tā metās virsū uz sejas pa nakti pat sīciņš esot.
= tas taču ir skaidrs, ka mazs kaķēns spēlējas, nezin robežas utt., bet ja viņu tā vietā, lai audzinātu un paciestu šo bērnības posmu sāk kopš tā brīža spundēt vannasistabā, vai tiešām jābrīnās par viņa turpmāko agresiju?
Un jebkurš saimnieks bret dzīvniekiem izturas labi ja arī tie tā izturas. .. Un jebkurš saimnieks bret dzīvniekiem izturas labi ja arī tie tā izturas.

Cik reizes Tev jau saku, ka biju visu izmēģinājusi,
= gandrīz neko nav izmēģinājusi no diskusijas ieteiktā, bet visas sauc par losēm, kas jau norāda uz nelīdzsvaroto raksturu, varu iedomāties, kādi epiteti tiek kaķim, bet kaķi attieksmi saprot
bet kam tad to kaķi vajag reāli ja tā padomā? Lai noņemtu stresu, būtu kāds mīlulis ko paglaudīt, lai nejustos vientuļš utt.. Kādēļ tad ir teiciens, ka nopērkot kaķi Tev uzreiz ir tāds kā antistress mājās.. nedz, laikam izdomāja idioti vai ne?

pieļauju, ka vietas ir pamaz,

ja kaķis ir mājas kaķis, tad mājas. Ja radinātu viņu laicīgāk, tad vēl tā, bet tagad jau pa vēlu.

Un mans runcis ļoti netīrīgs, pati mazgāju visu laiku, jo pats nevīžo mazgāties vispār

no spalvām saiet kunkuļos.

Potes lieki vēl neesmu potējusi, jo neuzskatu vajadzību ja neļauju ārā iet.
25.05.2015 01:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.05.2015
jo smaka bija neizturama.

= var tikai iedomāties, kādā bomžatņikā dzīvo Llapsiņa, ja MĀJAS kaķim ir neizturama smaka.
25.05.2015 01:57 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Ja jau Tu saki, ka pēc mazgāšanas palicis it kā labāk varbūt problēma ir ar kažoku vai ādu?
Aizej varbūt pie cita daktera ar viņu, ko cits par šo teiks. Dakteri ir dažādi vienam viss vienalga, ka tik čik čik viss. Cits tik ļoti pieiet ārstēšanai un saimnieka izglītošanai, ka vismaz stundu pavada pie daktera.
Kad es savus kaķus vakcinēju dakteris uzreiz norādīja, pēc kāda laika atkal jānāk. Ja sanācis atnāk vēl pirms vakcinācijas laika, vēlreiz atgādina par vakcināciju. Turklāt dzīvnieka pasē norāda nākamo vakcinācijas datumu.
Tā dīvaini, ja viņš sevi nekopj pats. Skatos pēc savas kaķenes, kura pie mums nonāca divu nedēļu veca, kad no vecākiem vēl īsti neko nav apguvusi, bet tik un tā pati sevi apkopj un ir iemācījusies visas kaķu lietas pat medīt.
25.05.2015 01:57 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
bet ja viņu tā vietā, lai audzinātu un paciestu šo bērnības posmu sāk kopš tā brīža spundēt vannasistabā

Kopš kura laika tika minēts, ka jau maziņu spundēju? Centos un gaidīju cik varēju, līdz brīdim, ka visas robežas jau bija līdz maksimumam, jo ja Tev smags kaķis pa nakti kmr guli lec virsū un sāk kost, skrāpēt, tad tu tā mierīgi dzīvosi? Jeb kaķa dēļ man vajadzēja aizbraukt pa nakti pie mammas, lai izvairītos no tā, ka ierobežoju šīs viņa izklaides?
25.05.2015 02:02 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
= var tikai iedomāties, kādā bomžatņikā dzīvo Llapsiņa, ja MĀJAS kaķim ir neizturama smaka.

Ja kaķis nemazgājas pats, tad sāk smirdēt, pat ja dzīvo strerilā vidē, jo kaķis arī svīst, ja nu nezināji. Ja tu sēdēsi mājās, kopsi māju regulāri, bet pati neisi nomazgāties, tad tu vēlies sacīt, ka smaržosi, jo redz dzīvoklī viss ir tīrs? Āda, tā pat kā kaķu spalva regulāri jāmazgā...
25.05.2015 02:05 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kad es savus kaķus vakcinēju dakteris uzreiz norādīja, pēc kāda laika atkal jānāk. Ja sanācis atnāk vēl pirms vakcinācijas laika, vēlreiz atgādina par vakcināciju. Turklāt dzīvnieka pasē norāda nākamo vakcinācijas datumu.
Tā dīvaini, ja viņš sevi nekopj pats. Skatos pēc savas kaķenes, kura pie mums nonāca divu nedēļu veca, kad no vecākiem vēl īsti neko nav apguvusi, bet tik un tā pati sevi apkopj un ir iemācījusies visas kaķu lietas pat medīt.

Kad mazu savējo aizvedu pie veta, tad nozīmēja trīs potes, es neatceros kādas tās bija, bet bija jānāk tad, kad tika noteikts. Un ja vets būtu nozīmējis vēl, tad nāktu, bet viņš teica, ka ar šīm tad viss ir beidzies, tad kādēļ, lai viņam neticētu un meklētu vēl kādas mistiskas potes, kas netā sarakstītas. Vai tad cilvēkus ar katru gadu vakcinē? Nu ne tak, tikai bērnībā. Tad kādēļ, lai kaķim būtu katru gadu jāpotējas?
Zinu, ka runči ir netīrīgāki kā kaķenes, tas jau nav nekāds brīnums. :-D Bet ja nopietni, tad nezinu iemeslu tam kādēļ viņš nemazgājas. Esmu pa gadu redzējusi labi ja kādas trīs, četras reizes, ka viņš guļot uz muguras tā slinki nolaiza vienu ķepu un apmierināts guļ tālāk. Un vispār tas viņa frukts - guļ guļ, murrā, ar dzīvi apmierināts, un pēkši kā apmainīts sāk uzvesties kā traks.
25.05.2015 02:13 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
= gandrīz neko nav izmēģinājusi no diskusijas ieteiktā, bet visas sauc par losēm, kas jau norāda uz nelīdzsvaroto raksturu, varu iedomāties, kādi epiteti tiek kaķim, bet kaķi attieksmi saprot

Ja es tevi vienīgo nosaucu par losi, tad tas nenozīmē, ka tu esi visas. Tev laikam lielummānija :-D
25.05.2015 02:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Varbūt tev kaķis nemāk sevi apkopt?
25.05.2015 02:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits