ja kaķis ieskrāpējis.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Palīdziet ieteikt kaut ko ja kaķis ieskrāpējis tā ro visa spēka, un ko jāsmērē, lai mazinātu pušumu, gan visu pārējo kas tam līdzi nāk( rētu)..
23.05.2015 01:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
NordicBelle - man liekas, ka mēs domājam un runājam par diviem dažādiem kaķu paveidiem. Manējo, kad tikko nopirku vaktēju tā, ka neizlaidu no redzesloka, bet šā vai tā metās virsū uz sejas pa nakti pat sīciņš esot. Nu var jau būt, ka kaut ko nemāku darīt kā nākas, bet tas jau nav iemesls lai mestos virsū. Nekas nebūtu pretī (ja viņam, kas netīk), ka tiktu apčurāta māja, jo tā ir māja nevis gaļa, pa kuru viņš karājās..
23.05.2015 01:48 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Atceros, bija tas raidījums pa Animal Planet, kur kaķu uzvedības "ārsts" gāja pie cilvēkiem ar trakiem minčiem.. Visbiežāk vaina bija tieši tajā, ka kaķim bija pārāk maz aktivitāšu, kaķim nebija savas, drošas guļvietas u.c.
23.05.2015 01:53 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
O, atradu - raidījumu sauc "My cat from hell". Paskaties youtube :)
23.05.2015 01:55 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, manējā arī mēdz šādi uzvesties. Viņai ir ļoti svarīgs miers. Viņa ir diezgan tramīga būtne. Ne pārāk akceptē svešus cilvēkus, trokšņus, ļoti straujas kustības. Viņa arī nav klēpja kaķis. Viņa pati nāk siltas jūtas izrādīt. Manai mincei šobrīd 3 gadi un es joprojām mācos ar viņu sadzīvot. Viņu izprast. Man patīk domāt, ka kaķis mājās ir tik pat līdzvērtīgs kā cilvēks. Un ja tu viņam liksi justies savādāk, viņš protestēs. Es mēģinu akceptēt sava kaķa vēlmes, neuzbāžos viņai, kad viņa to jūtami nevēlas, bet vienmēr garām ejot noglāstu un pasaku ko mīļu. Kaķi to jūt un reaģē uz mīļums izpausmēm. Es mēģinu viņu neuztraukt ar svešiem cilvēkiem mājās. Bet ka viņa no kaut kā izbīstas, es ar viņu aprunàjos mierīgā tonī. Šādi kontaktējoties mans kaķis ir no pusmežoņa pārvērties par maigu būtni. Joprojām gan ir visādi izgājieni protams reizēm. Viņai ir uzstādījums, ka no rīta pirmais, kas jàizdara, viņa jāpabaro. Ja to neizdara, viņa kož kàjās. Respektēju princeses vēlmi. Viņa arī kļuvusi piekāpīgāka.
Tu arī rezpektē savu kaķi un neuztver viņu kā sev piederošu dzīvnieku, ko var atdot, bet kā individualitāti. Kaķis ir pirmaus indikatora mājas atmosfērai.
23.05.2015 01:57 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Nu, manējais dažkārt mēdz pamatīgāk iekampt, kad gribu viņam vēderu paņurcīt. :D Atceros, ka tad, kad kaķis bija pavisam maziņš, viņš savus nagus laida visur un tā, ka baigie caurumi paliek - īpaši patika man staigāt pa pleciem. Pieņemu, ka vienkārši "izzināja" pasauli. Skrāpēšanās gājusi mazumā, bet tagad viņš vairāk kož, ja kas nepatīk. Man gan viss ātri sadzīst un rētu nav. Arī ne no tām reizēm, kad sanācis viņu bez būra nest augšā/lejā pa kāpnēm - tas šim nenormāli riebjas. Bet vispār manējais ik pa laikam, acīmredzot, garlaicības vadīts, uzglūn mājiniekiem un ķer viņu kājas. Citādi nekad, pat maziņš esot, viņš neko nelāgu nav darījis. Man jau liekas, ka kaķis ir un paliek kaķis. :D

Varbūt tev kaut kāds īpatnējas sugas kaķis? (Neizlasīju visu sarunu, tādēļ nemanīju, vai tas ir pieminēts.)
23.05.2015 02:01 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, cat from hell, tas ir super! Ir vērts paskatīties. Jā, no tā raudījuma es arī esmu iespaudojusies. Viss bijis. Peles, koki kur rāpties. Kaķis no bezdarbības ne tā vien var uzvedties.
Un guļvieta. Jā. Tikai un vienīgi viņa vieta, kur neviens viņu neaiztiek un nebesī ārā.
Un spundēt kaķi nedrīkst. Kaķis nav ierobežojams dzīvnieks. Turpini tā un drīz viņš ne tà vien skrāpēsies. Dari tieši pretēji. Visas durvis plaši vaļā. Màjās milzīgs koks līdz griestiem, kur minkam tusēt. Mīļvietā guļamais un lieku reizi paskraidi pamàju ar pelītēm striķī iesietām.
23.05.2015 02:08 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un jā, man arī ir bijušas rētas 30 cm garumā :D
23.05.2015 02:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Esmu dzirdējusi, ka dusmīgs kaķis ielaiž tādu kā indi, kad skrāpē, tādēļ arī dzīst ilgi un rēta paliek


nopietn??? ak, kungs, nu kur tik aprobezoti cilvéki??? nu nav kakji kÁ chúskas, nu nav vinjiem inde.
sadzis rétas un páries


un jús esat nenormáli kakja saimnieki, ja ieslédzat vinju uz nakti vannas istabá. tas nav normáli. labák aiztaisiet savu guljamistabu! kakjis vairák par visu nemíl ierobezhoshanu un nebrívi. nav brínums,ka vinjsh gatavs tev acis izskrápét.
23.05.2015 03:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lasu un šausminos par jūsu kaķiem... :-/ Mans ir īsts mīļuma iemiesojums un viņam pat vēl gads nav. Kastrēts. Ņemts no patversmes. Ne skrāpē, ne kož, ne čurā kur pagadās vai kā savādāk izdarās. Vienmēr guļ blakus un vispār patīk cilvēka klātbūtne. Vienīgā problēma - viņam ir kaut kāda apsēstība ar baltiem vadiem. Tos grauž vienmēr, ja patrāpīsies. Laikam mums ir dikti paveicies ar mīluli!

Kas attiecas uz skrāpējumiem - kaķu skrāpējumi slikti dzīst, jo viņu nagi ir asi un netīri. Sanāk rētā visādas drazas ielaist un rodas iekaisums (nav kaķiem nekādas indes tajos nagos!). Vislabāk noderēs smēres ar dezinfekcijas piedevām. Galvenais rētu regulāri smērēt, tīrīt, turēt sausu un mainīt pārsēju/plāksteri.
23.05.2015 03:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
p.s. visu dzívi kopsh mazotnes esmu dzívojusi ar kakjiem. arí ar tádiem kas dzívé no dzívokjla lauká nav izgájushi.... arí ar problemátiskiem no patversmes panjemtiem kakjiem. já, rétas ir bijushas, bet visi kakji ir izaudzináti par normáliem, jo apkártéjie cilveki ir adekváti cilvéki, nevis nenormáli nervu slimnieki
23.05.2015 03:26 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mis Take +++
23.05.2015 08:33 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Man ir kaķis laukos. Sadists, pats nelaibais. Melns pūkains, īsts jaukumiņš, ja nepaijā viņu:-D
Viņš necieš bērnus, manas māsas bērni viņu kaitināja bakstīja ar koku. Rezultāta ieraugot skrien viņiem virsū.

Bet par ko manai meitai viņš ieskrāpēja rokā nezinu:-( rezultātā roka uzpampa dabūjāp potes iziet. Bet slims ari nav jo regulāri tiek vests pie veterinārsta
23.05.2015 08:47 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Lauku kaķis. Tāpēc arī piepampa roka. Viņam aiz nagiem visa flora un fauna.
23.05.2015 08:59 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Rētas es līdzīgi jau minētajiem variantiem apkopju - dezinfekcija un bepanthen plus. Bet nu jāskatās cik dziļa ir rēta - tālāka skaistuma dēļ varbūt ir vērts to tomēr šūt.
Par kaķi - nezinu vai palīdzēs, bet kopš mēs mūsu dēmonkaķim sākām nagus griezt, viņa ir palikusi krietni piezemētāka ar visiem uzbrukumiem.
23.05.2015 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Streptocīda ziedi.
Gada sākumā man diezgan nežēlīgi iekoda žurka. Likās, ka pirksts nokritīs, nopietni. Pampa, strutoja, es liku visu, ko varēju mājās atrast - šņabi un kāpostu un visādas velkošās smēres, līdz nevarēju vairs izturēt un gāju uz aptieku pirkt Streptocīdu. Vairākas dienas nomocījusies, staigājot ar pirkstu gaisā, beidzot varēju uzelpot - vakarā uzklāju, no rīta - it kā nekas nebūtu bijis, jau droši ņēmu rokā pildspalvu un varēju atsākt rakstīt.
Lai ātra sadzīšana! :)
23.05.2015 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 3516
Reģ: 05.08.2013
Laukos kaķis regulāri man uzbrūk. Man jau ir paranoja no citiem kaķiem.
23.05.2015 11:01 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Es arī sākumā ieteiktu izvērtēt kāpēc kaķis tā uzvedas.
Pietiekami daudz uzmanības tiek pievērsts - ikdienas spēlēšanas, našķis par labu uzvedību, glāsts un labi vārdi. To visu dzīvnieks jūt un reaģē uz to. Vai kaķis bieži tiek atstāts viens?
Manā skatījumā arī kaķa audzināšanu nevajag laist pašplūsmā. Jā, kaķis nav suns, to nevajag dresēt, tomēr ar kaķi arī ir jānodarbojas.

Man mājās ir lielisks kaķis, kas vispār neskrāpējas. Dažreiz brīdinājumam mēdz iekost, bet nekad nav nevienu ģimenes locekli saskrāpējis un nemaz nerunājot par ciemiņiem. Katru dienu vismaz pusstundu spēlējamies ar kaķi. Neizpaliek arī dažādas mantiņās, kas ir ar kaķu zāli, lai kaķis pats var spēlēties.

Par brūci - novērtē cik dziļa tā ir. Varbūt ir jābrauc šūt? Plus kārtīgi dezinficētu un lietotu Behpanten ziedi.

Un kaķis ir jākastrē. Mums vetārsts teica, ka, ja kaķis nav paredzēts pavairošanai, tad jākastrē. Jo kaķim hormoni trako un tas var radīt visādas blakusparādības. Arī šādu traku uzvešanos un savējo saskrāpēšanu.

Mūsu kaķis ir kastrēts. Uzvedība nav mainījusies, bet tas arī tāpēc, ka pirms tam nebija traks un ar tendenci uzbrukt. Vienīgi ir samazinājusies dzimumtieksmes vēlme līdz ar to nav nervozitāte, kad ir kaķu laiks.
23.05.2015 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Iesaku šos divus

Tik pārliecinies ,ka tas nav sildošais, bet gan rētām
un šī
http://www.deiro.lv/images/produkcija/bisu-vaska-ziede-spidola.jpg
23.05.2015 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Noņirgties par to kaķa nagu indi :D Tā tak nav nekāda čūska vai skorpions! :D
23.05.2015 11:19 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ieteiktu tev runci izkastreet, jo mazums hormoni trako.
Otrs regulaari kakim ir nagi ari jaaplidzina. Ir speciali nopeerkamas kaku skeerites.

Nav gadiijumaa siamiesu kakis tev?? Man berniba gadijas viens agresiivs draudzenes kakis kurs visiem skraapeeja, bet ir ari dzirdeets ka siaamiesi ir agresiivi diezgan.
23.05.2015 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits