Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ja kaķis ieskrāpējis.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Palīdziet ieteikt kaut ko ja kaķis ieskrāpējis tā ro visa spēka, un ko jāsmērē, lai mazinātu pušumu, gan visu pārējo kas tam līdzi nāk( rētu)..
23.05.2015 01:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
kaķi neņem tikai , lai viņš smuki gulētu uz dīvāna.

Kaķi arī neņem, lai viņš bojātu tev nervus un veselību, ne tā? Ja kaķis tev nerada tādas problēmas, tad loģiski, ka tu ar viņu darbosies utt. Bet ja man ir bail ar viņu atrasties vienā telpā, jo viņš var uzlekt visneiedomājamākajā momentā, kad tu to negaidi, tad nē, nelaizīžu viņam dēļ tā pakaļiņu. Kaķi pagalmos kā žurkas vazājas pa pilnam, tad kādas privilēģijas ir šim? Viņu baro, lutina, spēlējas........., bet šis tev izkodīs robu sejā. Ar ko tad šis ir labāks par tiem, kas tur ārā skraida un guļ zem kokiem? A?
27.05.2015 00:47 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Manipulācijā visdrīzāk viss bija kārtībā, bet ir gadījumi, kad kaķiem saglabājas tas instinkts. Tāpēc iesaka un arī es savu runci aizvedu kastrēt pirms viņš bija sācis meklēties.

Viņš, kad tika aizvests neizrādija nekādu pazīmju, ka ir sācis meklēties. Kā jau teicu šī ņemšanās sākās kkur 5mēn pēc kastrācijas. Necenties atkal ko izdomāt.
27.05.2015 00:49 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Necenties atkal ko izdomāt.

Ko tad es vēl, Tavuprāt, esmu izdomājusi, ko?
27.05.2015 00:50 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bet tas ir kolosāli, ka cilvēks sev šķiet tik gudrs, tik gudrs, lai arī acīmredzams, nezina par konkrēto tēmu nemaz tik daudz. Tāda fantastiska pašpārliecinātība.
27.05.2015 00:51 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ko tad es vēl, Tavuprāt, esmu izdomājusi, ko?

Ka kaķis ir ticis pa vēlu aizvests kastrēt! Ja jau tev saka, ka viņā vēlme pēc visa šī vēl nebija, bet parādījās 5mēn pēc kastrācijas!
27.05.2015 00:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tāpēc iesaka un arī es savu runci aizvedu kastrēt pirms viņš bija sācis meklēties.

Jaunos runčus vēlams kastrēt no sešu līdz deviņu mēnešu vecumam. Kā LAPSIŅA rakstīja, savu kaķi kastrējusi ap sešu mēnešu vecumu. Tieši tā, kā tas paredzēts.
Bija man ģimenē, kur dzīvoju runcis, kas ap nepilniem sešiem mēnešiem tika aizvests nokastrēt.


Kastrācija nenozīmē absolūtu garantiju, ka kaķis nākotnē būs miera mice.
27.05.2015 00:55 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
...un es domaaju, kpc vairaakas dienas diskusija par kakja skraapeejumu ir topaa... :D

Bet vispaar, ieteikums vest staigaat ir labs, jo kakim noteikti truukst vietas. Pluss vel vajadzetu piedomaat par tp, vai majas nav ka tada, kas vinu biede, izraosa agresiju. Smarzas, skaljsh tv, muzika, kads prieksmets. Jo iespejams jau mazins vins saka pret to protesteet skraapeejot, bet jus to neieverojat un ar spumdeshanu tikai padarat visu sliktaaku. Kakis nevar pienakt un pateikt, ka vinam kk nepatiik, uzbrukumi var buut veids kaa to paraadiit.
Turklaat, kad raksti, pati paseko liidzi tam, lai nenonaaktu pretrunaas.
27.05.2015 00:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dazkaart kakji var buut mezoniigi, it iipashi, ja ir iesmeereets pagalma kakja kakjeens, taadi diez vai buus miera mikas. Par cilveeka atspulgu lasot, sasmeejos. Tad jau sanaak, ka manai paziistamai ir triiskaarshaa personiiba, jo divi kakji ir miera mikas, bet treshais ir mazs velneens. Varbuut paarskati arii kakja eedienkarti, vismaz paziistamajai eediena nomainja paliidzeeja nedaudz kakji padariit mieriigaaku. Bet nu ja nekas nemainaas, tad uzskatu ka nav ko gaidiit lai arii uz sejas buutu reetas. Taapat kaa cilveeki var buut psihopaati un traki, tikpat labi arii dazi dziivnieki var buut agresiivi bez iemesla.
Reetai kad sadziis, vari vai nu gelu dabuut vai plaaksterus, kuri ir uz silikona baazes. Piemeeram, tas pats contractubex buus labs. Apjautaajies aptiekaa. Tas gan samazinaas pashas reetas ievilkumu/izcilni, gan arii padariis mazaak redzamu atskjiriigo kraasu. Vieniigais, ka vajadzees smeereeties vairaakus meeneshus, pusgadu.
27.05.2015 00:59 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Turklaat, kad raksti, pati paseko liidzi tam, lai nenonaaktu pretrunaas.

Uzraksti luuc kaut vienu pretrunu:-)
27.05.2015 01:00 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
LAPSIŅA Met mieru attaisnojumiem. Tavu rakstīto, tāpat lasa starp rindām.

Iesaku aizvest kaķi pie veterināra, sterilizēt. Gaidi, iespējams kaķis paliks mierīgs un neplēsīsies. Ja nekas nemainās, sazinies ar vetārstu.
Saudzē savus nervus, vajadzības gadījumā, ved kaķi prom.
27.05.2015 01:02 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
krista21 - paldies:-) tas contractubex kur kāpasūta vai te pat nopērkams?:-)
27.05.2015 01:02 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
MačuPikču - tnx, drīzumā to izdarīšu, bet vest prom gan negribētu, jo pēc tam sev nepiedotu.
27.05.2015 01:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Llapsiņa Es par lv piedaavaajumu iisti neko daudz nezinu, bet noteikti ka ir vairaaki. Ieteiktu njemt taadu, kursh ir domaats arii peecoperaacijas reetaam. Labaak pieturies tieshi pie aptiekas produkcijas, un cik zinu kjirurgi pacientiem tieshi visvairaak iesaka silikona kreemus. Apjautaajies aptiekaaram, kuru tad visbiezjaak aarsti iesaka pacientiem.
27.05.2015 01:07 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Pēc operācijas bija rēta. Ārsts ieteica DERMATIX GĒLU. Lietoju vairākus mēnešus, rēta nav īsti vairs manāma. Jaudīgs, bet padārgs.
27.05.2015 01:16 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
MačuPikču - paldies, iešu rīt uz aptieku meklēt:-)
27.05.2015 01:22 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Gribētos jau kaut ko ieteikt, bet nu varbūt, Llapsiņa, nevajag tik agresīvi atbildēt uz ieteikumiem.. Nu ir cilvēki, kas domā, ka kaķa uzvedība ir tavs un tavas mājas atspoguļojums, citi vēl citas vainas, nu kāpēc šitā kādam ir jābrūk virsū. Tev šeit ieteica ļoti daudz labu lietu, pamēģini nevis cirst pretī, ka Tu visu dari labi, bet kaķis ir mežonis, bet vienkārši kritiski paskatīties uz savu rīcību.. Un es neapgalvoju, ka Tu esi slikta saimniece, bet vienkārši pamaini to, ko Tu pati dari kaķim. Reti vardarbību var novērst ar vardarbību, kaķis nav cilvēks, kuru var ielikt kaktā, vai, kā tavā gadījumā iespundēt vannasistabā, lai viņš saprot, ka slikti darījis, nomierinās un apzinās savu vainu. Visbiežāk šādas metodes vienkārši rezultējas pretdarbībā. Skaidrs ir tas, ka kaķis pats no sevis nemainīsies tikai tāpēc, ka tev nepatīk tas, kā viņš uzvedas. Viņš mainīsies tikai tad, ja tu mainīsi savas metodes, kā attiekties pret viņu, pat ja šobrīd uzskati, ka visu esi darījusi pareizi, acīmredzot tas nav devis vēlamos rezultātus un vienkārši pieņem to, ka jāmainās būs tev, ja vēlies turpmāk ar kaķi sadzīvot un lai viņa uzvedība mainās.
27.05.2015 16:25 |
 
Reitings 28494
Reģ: 11.02.2015
Minēšu tev vienu piemēru, ko cerams apdomāsi. Bija man ģimenē, kur dzīvoju runcis, kas ap nepilniem sešiem mēnešiem tika aizvests nokastrēt. Likās viss ir kārtībā, bet pēc kādiem pieciem mēnešiem sākās. Skaļi nevēlos teikt, ja nu kāds bērns lasa, bet visi spilveni, kājas, viss tika drātēts un ņemts priekšā. Pie loga ieraudzīja kādu kaķeni un izstiepa dibenu ar savu rozā **** un sāka uzcītīgi ap viņu ņemties līdz kaķene pazuda. Un ko šinī situācijā tu teiktu? Skaidrs, ka kaut ko līdz galam neizdarīja, kad tika veikta šī manipulācija.


Tad apdomā šādu piemēru - mūsu kaķim nokastrēja tikai vienu oliņu, jo otra... no dabas ir iedzimusi (nav noslīdējusi vai kā tas medicīniski pareizi skaitās) vēderā! Dakteri arī meklēja, bet kaķītis pavecs, nieru problēmas, tāpēc ilgāk narkozi nevarēja paildzināt. Atstāja neatraduši to otru oliņu. Pabrīdināja, ka kādreiz varot uznākt "instinkts", bet par tēti kaķēniem tāpat vairs nebūs.

Es minēju, ka var pa 20 eiro atrast, kur izkastrē. Kontaktus iedot? Būtu tu pozitīvāks cilvēks, tā arī izdarītu :D
27.05.2015 23:58 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Llapsiņa runā tā it kā tas kaķis saprastu kā viņš viņai liek justies.
Ja nevari saprast, ka kaķim ir psiholoģiskas problēmas un tik vien māki kā skandināt, ka esi spēlējusies un bučojusi un ko tik nedarījusi kaķa labā, tad ceru, ka tev ap sirdi vieglāk palicis, jo kaķis to nesaprot un viņu tas neizmainīs.
Viņš nav saprātīga būtne, kura uzklausīs visu kas tev sakāms un sakaunēsies par savu nelaipno un neadekvāto rīcību. Jāmeklē cita pieeja, bet tu diez vai to darīsi.
28.05.2015 00:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits