Viņš negrib sado mazo

 
Reitings 16
Reģ: 22.05.2015
Gribēju maigu mīlināšanos papildināt ar odziņu.
Paprasīju, lai man uzšauj tā labi pa dupsi, lai paliek nospiedumi, paskrāpē pa muguru ar nagiem... Šīs sajūtas man liek justies tik fantastiski labi. Mīļotajam vīrietim tas sanāca tik viegli. Teica, ka stiprāk baidoties, tas viņam nesagādā baudu. Tāpat viņš nesaprata, kā man var patikt muguras skrāpēšana.
Vēl viņš arī neatzīst manu roku sasiešanu. Es tiešām neprasu daudz..
Ko man darīt, lai viņu pavedinātu būt atraisītākam? Es jūtos vienkārši emocionāli sadragāta. Cietis ir mans ego..
Priecāšos par katru viedokli un padomu. :-)
22.05.2015 20:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nūū, manuprāt, te tas ir tāds super soft bdsm - pūkainie roku dzelži un pūkainā pātadziņa :-D Bet par tādu "nopietno", tas man atgādina, kā mēs ar vīru kaut kad skatījāmies vienu dokumentālu filmu par cilvēkiem, kas šo dzīvesveidu dzīvo un tur viens čalis stāstīju par karāšanos lifta šahtā ar sasietām rokām un pie sēkliniekiem piekabinātiem atsvariem.... Par to, cik forši tas ir bijis :-D
22.05.2015 22:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu varbut sakat ar to, lai vinsh tev sakuma tas rokas tur pats, nevis sasien..bet, ja nu vinsh negrib, tad neko neizdarisi, ja nu kka pari pavlikt asumu seksa laika
23.05.2015 19:23 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.05.2015
Mēs jau visu izrunājām. :) Ja viņš nepavelkas uz ko tādu, es taču neiešu to darīt par spīti. Ir taču visādi citādi dzīves prieki. :D
23.05.2015 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits