Sikernieks

 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Šonakt izdomāju- lai turpmāk "neizmainītos sīknaudā" daudzos topikos - ļaut visiem klātesošiem "izķidāt" mani. Vienkāršāk runajot: te var sagaidīt no manis atbildes gan par manu konkrēto darbu, gan vispārējas pārdomas par citiem sabiedrību rosinošiem jautājumiem. Šeit gan neapspriedīšu ne savu, ne arī kādu citu privāto dzīvi. Atceramies: neslavas celšana un jaukšanās privātajā dzīvē- aiz sevis var nest gan civil-, gan krimināl-atbildību (tostarp bez konkrētās personas piekrišanas publiskojot/pārpublicējot privatās ziņas, attēus).

Mans darba topiks ir šeit: http://cosmo.lv/forums/topic/181861-lietus-sandales-sezona-2015-gada-vasara/

Vairāk par biznesu runājos šeit: http://cosmo.lv/forums/topic/182672-un-tagad-par-biznesu/?sort=ASC&pnr=1

Mana interese šeit- smalkāk pētīt latvisko mentalitāti, iegūtās atziņas noderēs darbā.
22.05.2015 09:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja nebūtu forumā Sikernieks, mums toreiz nesanāktu tik smieklīga slapjo sandaļu tēma :D Man netraucē :)
22.05.2015 15:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Galvenais, ka ciinaas pret nabaga Sikernieku, kursh shad tad arii sapraatiigu komentu uzraksta, bet neciinaas pret trolljiem kas to vien dara kaa raksta sievieshu dzimumu aizskaroshus komentaarus. Logika?
22.05.2015 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu, dāmas, beidziet bižot onkuli, pat man viņa žēl sametas,lai viņš dzīvo mierā ,pēc idejas neko riebīgu vai kaitniecisku viņš nedara ,viņš ir nekaitīgs. Dzīvosim draudzīgi:-D Neskatoties uz viņa tēmu ievirzi,kas mijās ar fetišismu, pēc idejas, tas nav nekas briesmīgs, viņš nevienu taču napvaino ,pat man viņa bišku žēl sametas :-D
22.05.2015 16:42 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Sikernieks mentalitāti pēta? Tad re kur superīgs materiāls ko analizēt. Cosmo iedzīvotāju daļas mentalitāte visā krāšņumā. Pat troļļus nevajag lai aizskartu sieviešu dzimumu - pašas visu izdara.:-D

Savu privaato dziivi pats esi izlicis publiskai apskatei, pamuljkji, ar to pantinju par kriminaalo un civil atbildiibu vari baidiit bezintelekta buutnes. Shobriid pats sevi un savu gjimeni padari par apsmieklu cilveeku, kuri Tevi paziist, priekshaa. Driiz buusi sasniedzis Kombulienes vai Selfiju karalienes liimeni, jaapamet tikai kaadam dzeltenajam portaalam eesma.

Seksuaala rakstura teemas ievietoshana (jaa, taadu esi ievietojis) meitenju/jaunu sievieshu portaalaa ljoti konkreeti noraada uz tavaam pedofiiliskajaam un/vai perversajaam tieksmeem. Latvieshu mentalitaate netiek peetiita sievieshu klachu portaalos. Tev par psihologjiju ir tik nojeegas, cik aazim par daarznieciibu.

Gribas paspiideet ar savu iedomaato intelektu un uzlekt augstaak par savu dirsu? Vai arii izmisiigi centies tikt galaa ar savaam novirzeem, kuras tev ir ne viena vien?

Bet laikam paaragri iestaajies vecuma marasms.
22.05.2015 17:01 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
To arī gaidīju, ka pašas pateiks :)
22.05.2015 20:30 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
kārtējais te uzradies, ar uzmanības trūkumu
22.05.2015 20:38 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
mums toreiz nesanāktu tik smieklīga slapjo sandaļu tēma
Man ir prieks par prieku arīdzan :)
22.05.2015 20:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits