sekss 1h?

 
Reitings 132
Reģ: 29.01.2009
Gribās palielīties un pasūdzēties vienlaicīgi. :D
Esmu satikusi savu teju ideālo vīrieti, ir raksturu, uzskatu saderība, viss perfekti, gultā arī ar viņu ļoti labi. BET sekss mums ilgst ~1h nemainīgi. Respektīvi viņš nevar ātrāk beigt. Es zinu ka man būtu jāpriecājas, ka čalis var turēt. Sekss mums ir rītā un vakarā (biežāk vnk reāli nekam citam laika nepaliktu :D) Un vēl manas pašas iniciatīva (orālais, jatniece) zūd apmēram pēc 30 min, jo vnk vairāk nav spēka, un tad vnk gaidu kad viņš beigs..
Vajag padomu! Varbūt kādai tā ir bijis? Tas vsp ir normāli? Negribu pazaudēt tik foršu puisi, bet man jau pēc 1. mīlas nedēļas viss sāp, bet viņam viss ok un gribās visu laiku(t)
22.05.2015 09:35 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pamaini pozicijas. Nu nav tev jaabut jaatneicei visu laiku. Ir ari doggy style, gan misionaaru gan karotiisu pooza (so deeveju kaa slinko miiluma seksu) kad abi nogurusi...ari so karotis pozu var darit seju pret seju. Ja virietim erekcija ilgstosaaka tad paprovee ka striptiizun padejot juteklisku. Nejauj vinam pieskarties, bet taa erotiski meegini leenitem izgeerbties taas var liidzeet. Vai vel variants paris dienu atturaties no sex un tas ar var lidzeet.
27.05.2015 02:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits