Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Citāda mīlestība

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Sveikas, meitenes :)

Nu jau pāris nedēļas esmu ar tauriņiem vēderā, gaidu satikšanos ļoti, ļoti, tajā pašā laikā apzinoties, ka drīz šim skaistumam pienāks beigas, jo mūs šķir liels attālums - dzīvojam katrs savā valstī. Laikam tas bija likteņa pirksts, ka satikāmies te, pavisam nejauši, un ceru, ka nākamās 2 nedēļas būs skaistas (l) Tikai bail domāt par to, kad dosimies atpakaļ katrs uz savām mājām.. Man jau tagad ik pa brīdim uznāk tāāādas skumjas un ilgas pēc tā otra cilvēciņa (l) (bet man maza cerībiņa sirdī ir, ka tomēr redzēsimies arī pēc tam... )

Tātad, meitenes, padalāmies ar savu pieredzi - kad esot prom no Latvijas, sanācis iemīlēties :) Vai braucāt viens pie otra pēc tam? Uzturējāt kontaktus? Un varbūt ir pat kāds veiksmes stāsts, ka esat kopā ar šo cilvēku vēl tagad, lai gan sākumā šķita - nekas nopietns jau tas nevar būt? :)
20.05.2015 13:49 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man 2 ļoti tuvas draudzenes jau ilgus gadus dzīvo ārpus Latvijas, jo pārcēlās mīlestības dēļ. Abas satika puišus ballītēs Rīgā. Sākumā lidinājās šurpu turpu, kamēr pārvācās.

Tā ka - you never know..
20.05.2015 13:52 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Arī vairākas draudzenes uztur attiecības starp dažādām valstīm.

Viena rīkoja randiņus kaut kādās Eiropas pilsētās, kad abi satikās kādā valstī, kur izdevīgāk. Tad bija periods, kad pat gandrīz gadu nebija tikušies, bet tas nebija šķērslis, lai nepastāvētu attiecības, bija grūti jā, bet nu jau gandrīz gadu dzīvo kopā, jo draudzene aizbrauca pie sava mīļotā, jo saprata, ka kādam ir jāmaina dzīvesvieta.

Cita atkal braukā pie čaļa, tad viņš atkal uz LV, jo kaut kad jau pienāks tā diena, kad čalis atgriezīsies Latvijā, tad varēs pavisam būt kopā.

Uzskatu, ka ja grib, tad var, nav ko zaudēt un atmest uzreiz cerības. ;)
20.05.2015 13:56 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
No mana Erasmus gada izveidojās daudzi pārīši, kuri joprojām, pēc diezgan gadiem ir kopā, un zinu arī vēl latviešu meitenes, kuras Erasmus satika liktenīgos.
Pati arī esmu dzīvs piemērs, ja grib tad visu var, es lāvu visam iet savu gaitu, īpaši neuztraucoties, kā nu būs, un rezultāts ir lielisks (l)
20.05.2015 13:57 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
mācos UK, satiku puisi, kurš šeit strādā, bet ir no USA.
sākām doties uz randiņiem aprīļa vidū, maija sākumā viņš devās atpakaļ uz USA, lai pavadītu vasaru mājās. nu neko, ik pa brīdim viens otram uzrakstām, bet nekas dikti nopietns. mazliet par vēlu satikāmies, lai kas nopietns izveidotos pirms aizbraukšanas. bet laikam tā jau labāk.. vismaz vasaru mierīgi varēs nodzīvot :D nu jāgaida rudens, kad abi būsim vienā valstī atkal.. un tad jau manīs.
bet atbildot uz jautājumu - uz USA braukt neplānoju, plānoju gaidīt. un domāju, ka noteikti kas nopietns var izveidoties visiem, bet jautājums cik ilgi esat kopā un cik šķirti. tomēr domāju, ka vairāk (laika ziņā) ir jābūt kopā, nekā šķirti, lai tas būtu kas tiešām noturīgs un nopietns :)
veiksmes un lai tauriņi nepazūd (l)
20.05.2015 13:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pazīstu gan "Erasmusa pārus", gan tādus, kas satikušies darba darīšanās un samīlējušies un pēc tam vēl krietnu laiku dzīvojuši katrs savā valstī. Viss ir izdarāms - Skype un lētās aviobiļetes būs jūsu jaunie labākie draugi :-D
20.05.2015 14:13 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Jap, ja ir īstais cilvēks, attālums nav šķērslis (l)
20.05.2015 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Skaisti un iedvesmojoši (l)

Paradoksāli, bet kad es devos Erasmusā, biju visskaļākā bļāvēja, ka es jau nu nekad neiemīlēšos nevienā, kas nav latvietis :D
20.05.2015 14:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man ir divas draudzenes, kas dara ko līdzīgu un pašas arī, protams, LV ir arvien mazāk. Man jau žēl, ka viņas reti redzu, bet nu prieks par viņām. Pati, nezinu vai spētu, jo man vajag mīļoto blakus katru dienu, vismaz tā esmu pieradusi, ja jau jaunībā būtu tāda situācija, tad savādāk varbūt, bet tagad, kad esmu pieradusi, ka man mīļotais blakus ir katru vakaru, es nezinu, vai varētu izveidot tāda tipa attiecības.
20.05.2015 14:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
No mana Erasmus gada izveidojās daudzi pārīši, kuri joprojām, pēc diezgan gadiem ir kopā, un zinu arī vēl latviešu meitenes, kuras Erasmus satika liktenīgos.

+
Pašai arī bija Erasmus attiecības, bet ne lielā mīla, tādēļ pēc tāda gada attāluma attiecībām palikām par draugiem, bet ar lielajām loves sajūtām iespējams būtu vēl kopā :)
20.05.2015 15:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.04.2015
Man mazliet savādāks stāsts, bet iznākums tas pats. Pagājušajā vasarā iepazinos vienā pasākumā ar puisi no Latvijas. Diezgan nenopietnas tās attiecības izveidojās - pārsvarā apmainījāmies ar īsziņām, kad sāku mācīties Rīgā, tad arī pāris reizes mēnesī tikāmies. Bet tomēr prieks, ka nekas ļoti nopietns tur nebija, jo pavisam nesen pavadīju viņu uz lidostu. Pārcēlās viņš uz UK. Piedāvāja braukt reizē, bet atteicos, jo negribu dzīvot citā valstī (arī gribās bieži aizbraukt uz mājām pie vecākiem, jo tomēr viņiem mana palīdzība ir ļoti nepieciešama).
Tagad dažriez pa skype parunājam, bet tagad tā, manuprāt, ir tikai draudzība.
20.05.2015 15:49 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Mans tagadējais draugs lidoja ļoti tālu pie manis uz Latviju un tagad dzīvojam abi Rīgā. Esam kopa ceļojoši ļoti daudz.
20.05.2015 15:59 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Un nē, mans draugs nav latvietis. Un nav ne no UK.
20.05.2015 15:59 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Aizbraucu Erasmusā, kaut kā nez kā iepinos jaunās attiecībās uz diviem mēnešiem, izšķīrāmies, tad man bija brīvības atgūšanas periods un atklāsme, ka tas, kuru gribu, vienmēr bijis turpat līdzās - kā tuvs draugs. :D Kādu laiku pēc Erasmusa vēl sanāca tikties, bet sapratām, ka tas nav vairs tas pats - dzīve atgrieza realitātē (var jau būt, ka pati nebiju atlaidusi to bremžu pedāli un likās, ka nevaru tā visu dzīvi starp divām valstīm dzīvot). Man gan joprojām ir visforšākās atmiņas par sniegoto ziemu, ko pavadījām Norvēģijas ziemeļos, slēpojot, dodoties pastaigās, ķerot saulrietus... katrā ziņā šis puisis ir mana mēraukla visiem nākamajiem.
20.05.2015 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Man draugu lokā ir vairākas meitenes, kuras nejausi iepazinas ar ārzemniekiem. Tagad pārvākušās pie puišiem un dzīvo laimīgi. Bet laikam jābūt tam momentam, ka tu zini - mūžīgi nebraukāsi. Pienāks brīdis, kad pārvāksies.

Pašai tā nav gadījies, bet es domāju, ka es tā nevarētu. Erasmusā arī biju, nelikās interesanti pameņģēties tāpat vien. Un nebija arī tādu kandidātu :D Man vajag latvieti :D
20.05.2015 21:59 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Mans vīrietis ir Londona dzīvojošs amerikānis. Tiekamies reti, bet tās ir labas tikšanās. :) Ar parvākšanos nesteidzos, man vēl te ir pārāk daudz darba. ;)
20.05.2015 22:05 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Reiz aizbraucu uz Somiju, iemīlējos, pēc 4 mēnešiem apprecējāmies, pēc 5 gadiem joprojām laimīgi kopā esam.
20.05.2015 22:17 |
 
Reitings 14
Reģ: 20.01.2015
Es ar savu danu draugu iepazinos darba darisanas...esam pazistami 4 gadus bet kopa sakam dzivot pirms gada! vienigais kas dazreiz trauce mazliet tas atskirigas nacionalas ipatnibas kas ir otram bet kamer ir tas "roza brilles" uz acim tamer ir ok bet laiks radis ka bus velak....(l)
23.05.2015 03:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits