Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blogs - Jautājums Kabanam

 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ņemot vērā daudzu šejieniešu interesi visvisādos jautājumos pie dažādiem tematiem.. izlēmu lai ērtāk izveidot vienu konkrētu vietni kur uzdot šos jautājumus kas adresēti tieši man .....

Pačukstēšu ka drīzumā parādīsies info raksti sekojošās tēmās;
Ekonomiskais fitness
Lietas kas jāņem vērā uzsākot nopietnus treniņus
16.05.2015 11:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jums ar Lionne vajadzētu apprecēties, būtu skaists sportisks pāris :D :D :D :D
16.05.2015 11:16 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.09.2014
Cik ilgā laikā var iegūt Bikini Fitness figūru ? - šī brīža augums un svars 170-61

Pirms neilga laiciņa skatījos video no sacensībām šajā kategorijā .. ļoti patika... nav kultūristes muskuļu kalni... sievišķība... seksīgi... ideāli...

Ja pieņem ka uzsāku procesu - kas man būtu nepieciešams un cik tas varētu aptveni izmaksāt ...?
16.05.2015 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
cormeum
Kā šis http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/latvijas-skaistakais-fitnesa-paris-juta-un-gints.d?id=45959563
8-)
16.05.2015 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
taureniite3
Tas cik ātri un cik tas izmaksātu ir ļoti individiduāli un atkarīgs no daudziem faktoriem...
Ja visu dara pareizi (uzturs, treniņš, atpūta) tad +- ok figūru lai nebūtu kauns piedalīties pat sacensībās šajā kategorijā var iegūt 6-12 mēnešu laikā.... protams ja sākotnējā figūra ir daudzmaz ok kas Tev ir spriežot pēc parametriem.... bet ņem vērā ja piedalies sacensībās tur ir jāmāk arī pozēt ja vēlies būt augstās vietās....

Par izmaksām - arī ļoti individuāli.... ja uztura plāns + treniņprogramma x 2 pa šo laiku ir būtībā pats pamats tad piemēram privāti treniņi pie trenera ir jau individuāli atkarībā no nepieciešmaības , vēl'mēm un iespējām....uzturā arī tas var sanākt nedaudz dārgāk nekā ēdot kā pagadās - bet ne vienmēr.... pašas sacensības arī prasa zināmus izdevumus - tērps, dalība, ceļš ... tie nebūs daži desmiti eur....
16.05.2015 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja nepiedalās sacensībās bet vienkārši izkopj figūru .. ir bijuši vairāki gadījumi kad cilvēks ieturot sabalansētu uzturu uz pārtiku vien ieekonomē trenera pakalpojumu izdevumus... + ja vļe vingro mājās ne klubā.... dažkārt tas viss vēl beigās izvēršas ar pluss zīmi ja parēķina cik atstātu par abonamentu naudas + pārtika
16.05.2015 11:36 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man jautājums par KB windmill - uz vienu pusi man sanāk smuki, uz otru, liecoties sāp saites un hamstrings. Jautājums, kā un cik ilgā laikā, lai izstiepj? Šito taisu katra seta beigās, kas nozīmē, ka esmu silta jau min 20 minūtes un parasti vēl pirms tam mazliet pastiepjos. Taisu 5 atkārtojumus uz katru pusi, 8kg KB. Pēc treniņa atsildos un izstaipos.
16.05.2015 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Kādiem nolūkiem šo taisi? - vienīgais inventārs kas pieejams?
Ir 2 varianti ... 1) vianai kājai ir kāda trauma bijusi .. 2) nereti cilvēkiem uz abām pusēm nesanāk gluži vienādi veikt vingrojumu tādēļ pieklibo tehnika ar visām tām izrietošajām lietām....
Teiktu ka visticamāk ir 2. variants.... - Esi pārliecināta ka uz abām pusēm vingrojumu viec identiski? - ideāli ja to dari pret spoguli kad vari vismaz daļēji procesu redzēt... bet ir lietas kuras pats neredzēsi - to vislabāk redzēs kāds no malas.. tādēļ ja ir iespēja lai kāds pavēro vingrojumu no malas - nav pat obligāti jābūt speciālistam - sākumā lai paskatās vai veic to tiešām identiski.. ja ir identiski tad problēma jāmeklē citos virzienos
16.05.2015 11:54 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2015
Trenējos jau gandrīz gadu bet rezultāti tikpatkā nav ... kāds skals biju tāds joprojām... kur problēma? - trenējos kārtīgi 4x nedēļā pa 2h .. notrenējos līdz pēdējam... ēdu daudz .... bet nekā .... redzu zālē daži džeki pa šo 1 gadu kopšs trenējos progresējuši acīmredzami - bet Es tak trenējos vēl vairāk pa viņiem ... vajadzēja būt vēl labāk .....
Tiešām Kīmija jālieto....?
16.05.2015 12:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nē, tapēc, ka man patīk KB un šis ir labs vingrojums gan plecu stabilizēšanai gan mugurai un sāniem. Traumas īsti nav bijušas (izņemot manus nīdošos ceļus, bet tie parādījās kādu laiku pēc šī) un vingrojumus veicu telpā, kur gar vienu sienu ir spogulis, bet šo te veicot ir svarīgi nevis skatīties spogulī, bet gan uz svaru, jo līdzsvaru saglabāt nav nemaz tik vienkārši. Un tur jau tā problēma, ka man nesanāk viņgrojumu veikt identiski - uz labo pusi smuki, uz kreiso nevaru tik smuki uztaisīt jo sāp.
16.05.2015 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
galaktions
Progress var nebūt vairāku iemeslu dēļ .... nepareizs uzturs.. nepareizs un/vai nepietiekams treniņš .... nepilnvērtīga atpūta .... slikti ieradumi .. utt....
Vispopulārākās iesācēju kļūdas ir nezināt/neievērot pareizi sabalansētu uzturu un nepareizi vingrot....
Uzturam jābūt sabalansētam priekšs tava mērķa - nevis daudz vai maz.... bet pareizam.... respektīvi tev obv-oh-fat jauznem sev velamaja apjomaa...pareizi tos vius sadalot pa ēdienreizēm
Treninš - jo vairāk trenšies nebūt nenozīmē ka ātrāk un labāk augsi.. tieši pretēji var sanākt - pārtrenēsies un nekas neaugs .... jātrenējas ir cik nepieciešams ar adekvātu slodzi.... pilnībā pietiek ar 4x nedēļā pa ~60-80min .... darba slodze kas optimāla tieši tavam sagatavotības līmenim un muskuļu noslodzei.. tas ka Pēteris ceļ vairāk nenozīmē ka Tev arī tikpat jāmēģina celt lai būtu tāds pats progres skā Pēterim...
16.05.2015 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Iesaku pameklēt iespējas lai kāds no malas paskatās atšķirību vingrojuma viekšanas abām pusēm ....
16.05.2015 12:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2015
kabans
Un kā ar ķīmiju ... nav reāli tā ka cilvēki kas to nelieto tikpatkā tāpatās nevar neko sasniegt ? - jo ir zālē vesela kaudze sportsmeni kas izskatā neko nemainās kā es.. bet ir tādi kas acīmredzami progresē
16.05.2015 12:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Esmu prasījusi vīram, lai paskatās, bet droši vien jāpalūdz arī lai pafilmē pie reizes. Mēs mēdzam tā darīt deadliftiem, lai koriģētu tehniku. Problēma jau tā, ka man tuvākais KB instruktors ir 120km attālumā... Manā pilsētiņā ir gan arī viens Crossfit bokss, bet tur man bail iet, es tak tikai pirms 3 mēnešiem no dīvana izvēlos :-D
16.05.2015 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
galaktions
Atkarībā ko tu uzskati par ķīmiju.. ja tev ķīmija ir proteīna vai geinera pulveris tad varu teikt ka tie tev neko extra nedoss.... tās ir paarstas uzturvielas (obv-oh) tikai pulverveidā vieglākai uzņemšanai... principā nav starpības vai teiksim apēd biezpienu uzņemot 10obv vai izdzer kazeīna proteīna pulveri kur arī būs 10obv....

Ja runā par steroīdiem kuri lielākoties ir injicējami lai gan ir arī tabletes ... tad te jau ir cits stāsts... tie maina hormonālo stāvokli organismā un dēļ šī hormonālā stāvokļa iespējams ātrāks un labāks progress... bet tas nenozīmē ka var neievērot uzturu un pareiz ateniņa principus.... turklāt steroīdi ir dārgi un nemākulīgi tos lietojot var rasties nopietnas problēmas... un tie būtībā jālieto nepārtraukti- jo tiklīdz tos beigs lietot šis progresskas uz to rēķina sasniegts ātri noplaks
16.05.2015 12:19 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Galaktikon, Kaban, es atļaušos iejaukties ar savu pieredzīti - manam vīram ļoti, ļoti lēni aug muskuļi, bet viņš pirms 3 nedēļām sāka viņam acīmredzami labi piemērotu programmu un pa šīm trim nedēļām jau var redzēt smuku progresu gan ķermenī gan spēkā. Un no ķīmijas tik vien kā sporta uzturs un amino. Tā, ka nepiemērota programma arī var būt pie vainas.
16.05.2015 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Ja esi iesācējs vēl iesaku neforsēt ar treniņiem.. jā var mazās slodzēs izmēģināt arī ko citu.. bet pats pamats ir nolemt precīzu savu mērķi.. un attiecīgi piemeklēt darbības kas palīdzēs to sasniegt.... pats esu kautkas pa vidu starp kultūrists-svarcēlājs... patīk vizuāli izkopt figūru bet sacensībās startējis esu tikai svarcelšanā .... lai gan ~90% treniņu trenējos pēc kultūristu metodikas
16.05.2015 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Par tavu vīru.. muskuļi jau visie aug lēni... jā vienam bišķi ātrāk citam lēnāk bet visiem tas ir salīdzinoši lēni.... pa 3 nedēļām nevar aigūt acīmredzamu muskuļu pieaugumu pat ja sēdētu uz vissmagākās ķīmijas.. kur nu vēl naturālim (amino utt nav steroīdi)... spēka rādītāju augšana nenozīmē muskuļu pieaugumu... muskuļu lielumam ar spēku ir visai mazs sakars - lieli muskuļi nenozīmē tikpat lielu spēku
16.05.2015 12:26 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Kaban,Tu neesi Ulvis? :D
16.05.2015 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Starpcitu spēka rādītāju celšanās ļoti bieži iemidzina iesācējus.. daudziem tas šķiet rādītājs ka vis snotiek pareizi lai arī tā nav .... spēka rādītāji iesācējiem sākumā augs ātri - tas tādēļ jo iemācāmies lietot muskuļus kas mums jau ir.... bet ja lietas nedarīs [pareizi šis progress diezgan ātri pastāsies.... piemēram persnīgi es kad sāku regulari treneties (protams sakuam praktiski vius adriju nepareizi) stieni gulus no ~70kg progreseju uz 120kg 6 menesos.. vel pec 6 menesiem bija jau 135 kg.. bet tad pie 140 viss apstajaas.... lidz nesaku darit liuetas pareizi..
16.05.2015 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
klusums.
Nē ....
16.05.2015 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits