Ko lai dara?

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man ir 4 meneshus vecs berns, attiecibas ar virieti ir briesmigas, domaa tikai par sevi. Ja visus sos menesus pacietu vinnu delj beerna tad vairak nevaru. Gribu aiziet. Bet lieta taada, ka dzivojam Anglija. Man darba nav, pabalstu nav (jaa,nav!) jo manam draugam sheit ir uznemums un ljoti labi ienakumi, tadelj nevienu pabalstu nesanemu.

Ko jus daritu?? Es vairak nevaru, domaju par pashnavibu.... :( jau runaju, ka lai skiramies, musu attiecibas ir murgs, vins teica, lai tinos bet deelu neatdos un par cik man nav ne darba, ne naudas, ne vecaaki, kuri spetu palidzet, tad situacija ir skumja....


Negribu lekcijas - pati zinu, ka mana dzive ir neizdevusies, vienkarsi ko daritu juus?
15.05.2015 19:51 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Pārlasījusies zemenes mošk :-/
16.05.2015 22:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man ir 4 meneshus vecs berns, attiecibas ar virieti ir briesmigas, domaa tikai par sevi. Ja visus sos menesus pacietu vinnu delj beerna tad vairak nevaru. Gribu aiziet. Bet lieta taada, ka dzivojam Anglija. Man darba nav, pabalstu nav (jaa,nav!) jo manam draugam sheit ir uznemums un ljoti labi ienakumi, tadelj nevienu pabalstu nesanemu.
Ko jus daritu?? Es vairak nevaru, domaju par pashnavibu.... jau runaju, ka lai skiramies, musu attiecibas ir murgs, vins teica, lai tinos bet deelu neatdos un par cik man nav ne darba, ne naudas, ne vecaaki, kuri spetu palidzet, tad situacija ir skumja....
Negribu lekcijas - pati zinu, ka mana dzive ir neizdevusies, vienkarsi ko daritu juus?
BRAUC TACU ATPAKAL UZ lv
11.09.2017 20:01 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Rīdziniece, kāpēc cel augšā 2 gadus vecu tēmu?
11.09.2017 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits